کم شدن عشق
تغییرات در رفتار و صحبت هایی که شما با همسرتان دارید اولین نشانه هایی است که کم شدن عشق را هشدار می دهند.

4 نشانه کم رنگ شدن عشق همسرتان

همانطور که عاشق شدن نشانه هایی دارد تنفر هم نشانه هایی دارد که اگر به آنها توجه کنید شاید بتوانید از بروز یکسری مشکلات مخصوصا کم شدن عشق جلوگیری کنید.

پس بعد از این رفتار همسرتان را با دقت بیشتری بسنجید تا مبادا عشق شما به سمت نفرت برود اگر می خواهید با این رفتار آشنا شوید این مطلب را از دست ندید.

اولین نشانه های کم شدن عشق بین شما و همسرتان

1. برای یکدیگر وقت نمی گذارید :

مطمئن شوید که همسرتان باشما ، اوقات خوشی را می گذراند نه اینکه وقتی که با شماست صرف خوردن و خوابیدن و کارهای روزمره می شود. برنامه ای درست کنید که در آن اولویت خوشگذرانی با همسرتان باشد.همسرتان را بخندانید و کارهایی که دوست دارد انجام بدید که از کمرنگی عشق جلوگیری کرده باشید.

2. احساستان را تقسیم نمی کنید :

اگر شما وقتی ناراحت یا افسرده هستید و از احساسات خود صحبت نکنید، همسرتان مجبور است حدس بزند که باعث کمرنگی عشق می شود. محققانی که در مورد تنفر زوجین مطالعه می کنند به این نکته عنوان پس زنی همسر داده اند.

کم رنگ شدن عشق

3. نوازش هایتان محدود شده :

ارتباط جسمی یکی از مهمترین راه های ارتباط با همسر است که باعث ارتباط صمیمی است تغییر در نوازش کردن و در آغوش کشیدند باید شما را نگران کند.

4. عکس العمل متفاوت شده است :

اگر احساس کردید در بحث و مشاجره با همسرتان تغییری مثل بی تفاوتی همسرتان نظرتان را جلب می کند، باید احساس خطر کنید از اینکه رابطه شما روز به روز کم رنگتر میشود.

4 تغییر که می گوید عشق همسرتان به شما کم شده

4.5108
این مطلب مفید بود ؟9711
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ ن/م.ح
وبگردی