نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت روش کوچک کردن سریع بینی در خانه با زنجبیل در 10 روز
بینی ، کوچک کننده بینی
“کوچک کردن بینی” یکی از دغدغه هایی است که امروزه اکثر مردم با آن مواجه هستند اما با روشی ساده می توانید بینی خود را تا حدود زیادی به فرم دلخواهتان درآورید.

کوچک کردن بینی با تمرینات و نسخه های خانگی از شکل بینی خود راضی نیستید؟ آیا می خواهید بینی خود را کوتاه کنید؟ در این بخش از تازه های سلامت نمناک با احترام به درخواست شما کاربران برخی از روش های آسان و طبیعی برای کوچک کردن بینی شما وجود دارد. چگونه بینی خود را کوچکتر کنیم؟ این تمرینات ساده و دستور العمل های طبیعی است ،که شما می توانید به راحتی در خانه انجام دهید در حال حاضر نیاز نیست به شکل زشت بینی خود فکر کنید ، شما می توانید آن را به طوری که می خواهید تصور کنید این مقاله در مورد چگونگی کاهش اندازه بینی به طور طبیعی مطالبی را در اختیار شما قرار می دهد .
 
کوچک کننده ی بینی

کوچک کردن بینی با روش بسیار ساده و ورزشی

چگونه می توان بینی خود را با نکات ساده در یک شب، کوتاه نمود ؟


شکل دادن بینی شما: 

همه ما اندازه های مختلف و شکل های متفاوت از بینی را داریم، بعضی از مردم از شکل بینی خود راضی نیستند و می خواهند آن را کوچکتر و نازک تر کنندبرای رسیدن به این هدف، لازم نیست که جراحی زیبایی داشته باشید، گزینه های ساده و آسان وجود دارد که به شما چهره ی تازه می دهد.

چگونه بینی خود را کوچکتر کنیم؟

برخی از تمرین های طبیعی وجود دارد که باعث می شود بینی شما کوچکتر شود شما همچنین می توانید آرایش را با استفاده از یک روش ساده انجام دهید ،تا بینی خود را کوچک کنید. همراه با ورزش و آرایش، برخی از دستور العمل های طبیعی است، که کمک می کند تا بینی خود را کوچک تر و نازک تر به معرض دید دربیاورید  ؛ بینی تیز و کوچک ،نماد زیبایی است، شما می توانید شکل بینی را با روش های ساده و آسان تغییر دهید.
 
محلول کوچک کننده بینی

بینی کوچک بدون جراحی

چگونه می توان بینی خود را با ورزش کردن کوچک کرد ؟ 


چگونگی کاهش اندازه بینی با ورزش :

در اینجا برخی از تمرینات ساده که بینی شما را کوچکتر میکند ، برای شما شرح می دهیم  این تمرینات ساده را میتوانید در زمان های کوتاهی انجام دهید . 
 
کاهش سایز بینی

اندازه بینی را چگونه کاهش دهیم ؟

کوتاه شدن بینی:

با گذشت زمان، بدن انسان شروع به ضعیف شدن میکند . به همان شیوه با سن، شکل بینی نیز به علت ضعف استخوان ها و غضروف بینی تغییر می کنداین تمرین ساده، استخوان ها و غضروف های بینی را قوی نگه می دارد.
انگشت اشاره را روی نوک بینی قرار دهید، آن را به آرامی فشار دهید. با نگه داشتن انگشت روی بینی، فشار را به سمت پایین متمایل کنید ، هر وقت که زمان داشتید می توانید این تمرین را هر روز در هر کجا انجام دهید.

کوچک کردن و تغییر شکل بینی:

این تمرین ساده بسیار مفید خواهد بود هر دو طرف بینی را با انگشت اشاره فشار دهید. با نیروی زیاد ، هوا را به بیرون بدمید .شما می توانید این حرکت را برای هر دو سوراخ بینی خود انجام دهید ؛ این کار را 10-15 بار تکرار کنید. این یک تمرین، ساده است که شما را قادر می سازد دقیقا همانطور که می خواهید بینی خود را شکل دهید.

تکان دادن بینی:

برای کوچک کردن بینی، روش های دیگری نیز وجود دارد این کار جهت ساخت عظلات بینی شما مفید خواهد بود . صورت خود را ثابت نگه داشته و بینی خود را بچرخانید . شما می توانید این تمرین را در هر زمان از روز انجام دهید اما برای رسیدن به نتایج بهتر، به طور منظم باید این کار را انجام دهید .

صاف کردن بینی:

این یک تمرین ساده برای داشتن بینی باشکل مناسب است ، برای این کار لبخند بزنید و بینی خود را با کمک انگشتان خود بکشید.این کار به ساخت عضلات در دو طرف بینی شما کمک خواهد کرد .برای داشتن نتایج بهتر، 20 بار در روز و برای چند ماه این کار راتکرار کنید.

ماساژ بینی:

این یک راه ایده آل برای کوچک کردن بینی است برخی از مزایای دیگر نیز وجود دارد، که می تواند سردرد را نیز درمان کند. بینی خود را از قسمت پل وسطی به طرفین ماساژ دهید و مراقب باشید که حتما انگشتان خود را بصورت دایره ای برروی بینی خود حرکت دهید ؛ با 5-7 بار تکرار در روز و در زمان بسیار کوتاه، شما نتایج را دریافت خواهید کرد. 
بینی زیبا بدون جراحی

راه حل موثر و طبیعی کوچک کردن اندازه بینی

ازبین بردن خط لبخند:

با گذشت سن ، خط و چین و چروک هایی در صورت و اطراف بینی ظاهر میشود، که یکی از آنها خط لبخند است این، یک تمرین ساده برای کاهش میزان خط لبخند بشمار میرود . هوا را به داخل بینی هدایت کرده و برای چند ثانیه نگه دارید، به طوری که در بینی خود حجم هوا را کاملا حس کنید . این کار را حداقل یک بار در روز برای داشتن نتایج بهتر، انجام دهید.

تنفس عمیق:

تنفس عمیق نیز ،یکی دیگر از ورزش های ساده است که کمک می کند تا بینی خود را کوچک تر کنید این تمرین ساده را هرروز انجام دهید .یکی از حفره های بینی خود را بسته و با حفره ی دیگر نفس بکشید ؛ پس از هر تنفس عمیق ، نفس خود را برای 3 ثانیه نگه دارید، در معرض عمق قرار گرفتن در هوا، سه ثانیه نگه داشتن هوا. حال برای حفره ی دیگر نیز این کار را تکرار کنید . این تمرین را سه بار در روز در پکیج های 10 تایی انجام دهید .

چگونه می توان بینی خود را با آرایش کردن کوچک نشان داد ؟ 

شما میخواهید به یک مهمانی بروید و میخواهید زیبا به نظر برسید ، اما از ظاهر بینی خود راضی نیستید ، با یک روش ساده در آرایش کردن میتوانید کاری کنید که بینی شما کوچکتر به نظر برسد . از روشن کننده هایی استفاده کنید که از رنگ پوست شما روشن تر هستند به همین ترتیب از رنگ تیره تر برای سایه انداختن . 
مواد آرایشی را روی دو طرف بینی قرار دهید و آن را خوب مخلوط کنید به همین ترتیب، روشن کننده ها را بر روی نوک بینی اعمال کنید، و آن را به خوبی ترکیب کنید این، باعث می شود بینی شما فورا کوچکتر به نظر برسد .
 
کوچک کردن بینی با آرایش

با آرایش بینی را کوچک کنید ! 

نسخه های خانگی جالب برای کوچک کردن بینی در خانهچگونه می توان بینی خود را با یک دستور العمل طبیعی ساده کوچک کرد؟ 

برخی از درمان های طبیعی وجود دارد که می تواند بینی شما را یک شبه کوچکتر کند ، در ادامه این بخش از نمناک برخی از دستور العمل های خانگی آسان برای داشتن بینی کوچکتر در خانه را به شما ارائه میکنیم : 

زنجبیل:

یک لایه چسبنده از پودر زنجبیل و آب درست کنید، آن را روی ناحیه ای که میخواهید کوچک شود قرار دهید و پس از 15 دقیقه بشویید .
این کار برای برخی از افراد که ممکن است دچار سوزش زیاد شوند توصیه نمیشود .
این دستورالعمل باورنکردنی را حتما به کار ببندید .
روش طبیعی کوچک شدن بینی

زنجبیل راه حلی برای داشتن بینی مناسب 

یخ:چگونه با یخ بینی خود را کوچک کنیم ؟

یخ یکی از ساده ترین دستورالعمل هاست تا بینی شما کوچکتر شود.
یک مکعب یخ را در یک پارچه تمیز قرار دهید و برروی بینی خود قرار دهید .
هر روز این کار را به مدت ده دقیقه انجام دهید.
بینی کمتر پف کرده و به دلیل یخ و سرما کوچک می شود.

خمیر دندان ، سرکه سیب و زنجبیل 

طرز تهیه این نسخه طبیعی کوچک کننده بینی ساده است، نسخه ای که تاثیر آن عالی است ، کافیست یک قاشق چایخوری خمیر دندان، یک قاشق چایخوری زنجبیل تازه و یک قاشق غذاخوری سرکه سیب را با هم مخلوط مخلوط کنید و ترکیب بدست آمده را به مدت 30 دقیقه بر روی بینی خود قرار دهید فراموش نکنید که پیش از استفاده از محلول، بینی را با آب و صابون شسته و خشک کنید. بعد از گذشت مدت تعیین شده یعنی 30 دقیقه ترکیب روی بینی را توسط آب گرم از روی بینی خود پاک کنید و چنانچه احساس خشکی پوست در این قسمت از صورت خود کردید آن را با نرم کننده های طبیعی مرطوب کنید. اگر روزانه از این محلول استفاده کنید می توانید در عرض کمتر از ده روز تفاوت را در شکل ظاهری بینی خود احساس کنید.
خمیر دندان و کوچک کردن بینی

خمیر دندان و تاثیر خمیر دندان بر کاهش سایز بینی

افرادی که در حین استفاده از آن متوجه سوزش یا قرمزی در بینی خود می شوند بایستی میزان زنجبیل را در ترکیب کم کنند.
 


خط پایان:
اگر شما از شکل بینی خود راضی نیستید، لازم نیست نگران باشید ، گام های ساده و آسان وجود دارد ،که زمان زیادی را برای انجام دادن آن در خانه صرف خواهید کرد که باعث می شود بینی شما کوچکتر شود شما می توانید بینی خود را با برخی از تمرینات ساده و درمان های طبیعی کوچکتر کنید. شاید ساده ترین کاری که می توانید انجام دهید، این است که از پارچه های تمیز و قالب های یخ استفاده کنید و آن را روی بینی قرار دهید ،تا بینی شما کوچکتر شود. از سوی دیگر، آرایش، یک راه ایده آل برای داشتن یه ظاهر کوچکتر از بینی شما بشمار میرود .
 
مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست و این مطلب ترجمه شده از منابع مختلف می باشد و به همین دلیل نمناک آن را مستقیما تایید نخواهد کرد

آموزش سریع ترین روش کوچک کردن بینی در خانه بدون جراحی و درد

روش کوچک کردن سریع بینی در خانه با زنجبیل در 10 روز
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6444
منبع : charlies-magazines / بخش بهداشت و سلامت نمناک / ن /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 5470 974
نظر کاربران
علی

علی

تا حالا کسی واقعا نتیجه گرفته؟

پاسخ دادن 362 92
لیلی

لیلی

بله جواب داد . حتما امتحان کن

پاسخ دادن 474 113
Elaheh

Elaheh

از زنجبیل با اب استفاده کنیم بهتره یا اون دومی؟

پاسخ دادن 18 8
معصومه

معصومه

وای ممنون ازتون من چهارماهه مدام استفاده کردم الان هر ک مبینه میگ عمل کردی بخدا واقعا جواب میده

پاسخ دادن 92 46
علی

علی

بچها پودر زنجبیل رو ی ربع ک گزاشتین با دسمال پاک کنید بعدش با دستاتون یزره نوک دماغتون رو حالت بدین بعد بشورین

پاسخ دادن 8 7
رومینا

رومینا

زنجبیل هنوز میزدین یا هفته ای

پاسخ دادن 11 1
هانیه

هانیه

نه من تقریبا دوماه استفاده کردم اصلن تغییر نکرده به کل ناامید شدم

پاسخ دادن 16 10
علی

علی

طعم خمیر دندان باید چی باشه نعنا یا دارچین یا.......

پاسخ دادن 11 12
عسل

عسل

بله بینیه من خیلی عوض شده من با زنجبیل کوچیک کردم

پاسخ دادن 10 4
محبوب

محبوب

اره من 8روز استفاده کردم خیلی کوچیک شده همه بهم میگن از امشب بعداز شستن زنجبیل میخوام چسب بزنم که فرمش درست بشه

پاسخ دادن 1 0
م

م

ممعصومه جون میشه بگی مشکلی داره سرکه سیب نزد یا حدقل سرکه سفبید گلم. {°Δ°}

پاسخ دادن 19 13
هانیه

هانیه

سلام بنظرتون واقعا تاثیر داره من شروع کردم خدا کنه تاثیر داشته باشه

پاسخ دادن 14 9
ali

ali

از کدوم راه حل استفاده کردی

پاسخ دادن 7 7
وای واقعا میگی؟؟

وای واقعا میگی؟؟

وای واقعا میگی؟؟

پاسخ دادن 7 5
محمد

محمد

وای من انجام دادم واقعا عالیه مرسی

پاسخ دادن 233 73
عسل

عسل

واقعأجواب داده این روش اقامحمد؟چندروزطول کشیدروزی چندباراستفاده کردین؟واینکه همیشگیه موندگاریش یااینکه بعدازیه مدت بازبه حالت اولیه برمیگرده؟

پاسخ دادن 365 118
آوا

آوا

واقعا استفاده کردین و جواب داد؟؟؟؟؟!!!!

پاسخ دادن 100 24
محدثه

محدثه

من باورم نمیشهههه. مگه میشه مگ داریم

پاسخ دادن 161 65
محمدطاها

محمدطاها

من به مدت پنج روز استفاده كردم،خيلي بهتر شد،من كه از زماني كه زدم دو هفته ميگذره اما تغييري نكرده و به حالت اول برنگشته،بهترم شده،خودم ميخوام دفعات رو بيشتر كنم تا نتيجه بهتري بگيرم من هر روز استفاده ميكنم

پاسخ دادن 180 42
sadaf

sadaf

همه موادو گزاشتی؟؟؟ میشه باقی موندشو روز بعد استفاده کرد یاهمشو باید همون روز استفاده کنی

پاسخ دادن 460 125
مهدی

مهدی

کدوم مراحل بیشتر تأثیر داشت؟؟؟

پاسخ دادن 28 15
تسنیم

تسنیم

بذار یخچال مث من روز بعد بزن

پاسخ دادن 10 6
soheil

soheil

نه خیلی سخت میشه دیگه به درد نمیخوره

پاسخ دادن 11 2
محمدطاها

محمدطاها

عاليه .من كه خيلي راضيم

پاسخ دادن 126 30
احسان

احسان

خیلی عالی واقعا بینیم کوچیک شد ولی فک کنم موندگار نیست

پاسخ دادن 120 32
alireza

alireza

من بیست دقیقه گذاشتم پف کرد بینیم بعدا پفش میخوابه؟

پاسخ دادن 113 52
نرگس خانم

نرگس خانم

عالي بوده من استفاده كردم

پاسخ دادن 60 17
mahsa

mahsa

سلام عزیزم زنجبیل باید پودر باشه?یا زنجبیل تازه رو رنده کنیم?

پاسخ دادن 158 58
لیلی

لیلی

من از پودرش استفاده کردم جواب داد

پاسخ دادن 80 19
Baran

Baran

واقعا با پودر زنجبیل جواب داد چون من هرچقدر زدم جواب نداد برامن

پاسخ دادن 0 2
هلنا

هلنا

یه سوال با اب گرم شستی یا اب سرد اخه بعضی ها میگن باید با اب سرد بشوری

پاسخ دادن 63 25
غزل

غزل

وقتی نوشته باید با آب گرم بشوری باید با آب گرم بشوری به حرف دیگرانم توجه نکن

پاسخ دادن 134 23
Danial

Danial

واقعا عالی من این راه رو برای کسانی پیشنهاد میدم که بینشون چربیه و گوشتی اگه با این فرمول اسفاده کنن شبیه بینی عملیا میشه من خودم ۱۰ روز اسفاده کردم نتیجشم دیدممم عالیی فقط چند تا نکته هست باید بدونید از سرکه سیب اسفاده نکنید فقط از زنجبیل خمیر دندان سعی کنید خمیر دندان کتر از زنجبیل باشه مقدارش بعدش پنج دیقه آخر بینیتونو ماساژ بدین بعدش با آب سرد بشورین

پاسخ دادن 22 16
تسنیم

تسنیم

واقعا جواب داد من از امروز شروع کردم خدا کنه جواب بده

پاسخ دادن 5 4
مارسین

مارسین

خوب بود مرسی

پاسخ دادن 44 16
مهدی

مهدی

واییییییی ممنون خیلی عالی شده امتحان کنین

پاسخ دادن 69 21
یاسی

یاسی

عالییییییی

پاسخ دادن 39 20
niloo

niloo

نمیشه زنجبیل نباشه؟

پاسخ دادن 53 26
مریم

مریم

اصلش زنجبیلش هستش عزیزم واقعا عالیه حتما امتحان کن

پاسخ دادن 8 2
hanie

hanie

دوستانی که جواب داده براشون چن دیقه گزاشتن بعدم بینیشون باد کرده یا نه؟

پاسخ دادن 54 15
رها

رها

عزیزم طبق دستورش نیم ساعت...اگه بیشتر بشه پوست دماغت کلا نابود میشه...

پاسخ دادن 65 13
رویا

رویا

وای عالیه

پاسخ دادن 39 8
امیرحسین

امیرحسین

عالی شماهم امتحان کنید

پاسخ دادن 35 5
سحر

سحر

من استفاده کردم واقعا عالی بود تا دو سه روز اول چربی بینی میاد رو زیاد مشخص نیست ادامه بدید من هر روز تا ده روز استفاده کردم کم کم خودتون میبینید که بینیتون بعد جمع شده کوچیک میشه

پاسخ دادن 68 20
ناشناس

ناشناس

من الان دو روزه دارم استفاده میکنم اصلا تغییر نکرده پس اینطور که شما میگین چن روز دیگه اثرشو میبینم؟

پاسخ دادن 12 10
سمر

سمر

خیلی خوشحالم...خیلی تاثیر داشت...عالییییی بود...دمتون گرم

پاسخ دادن 53 18
sanaz

sanaz

ببخشید میتونم به جای زنجبیل از آبلیمو هم استفاده کنم

پاسخ دادن 31 9
رها

رها

ن عزیزم..زنجبیل باید استفاده کنی...از پودر زنجبیل هم میشه استفاده کرد

پاسخ دادن 25 9
نرگس

نرگس

مطمئنی پودرشم جواب میده؟ برا من چرا نسوخت خیلی؟؟؟

پاسخ دادن 41 14
سمر

سمر

باید زنجبیل استفاده کنی

پاسخ دادن 33 6
هدی

هدی

میشه به جای زنجبیل چیز دیگه ای استفاده کرد؟زنجبیل شدیدددددد گرمیه و الانم که تو فصل گرما....من ناخنمو میزنم بش میخورم داغ میکنم میترسم ی دفعه به پوستم بزنم بسوزم

پاسخ دادن 39 13
سمر

سمر

دوستان عزیز روزی یکبار بزنید.من ذوق زده شدم دوبار زدم...دماغم پوسته پوسته و افتضاح شد...هر چی کرم میزنم که پوشش بدم نمیشه..خیلی زشت شده....طبق دستور عمل کنید لطفا...که مثل من نشید

پاسخ دادن 132 24
امین

امین

خیلی بد میسوزونه کلا یه دقیقه هم نتونستم دوام بیارم سریعی شستمش هنوزم بعد 10 دقیقه شستن بازم میسوزه

پاسخ دادن 39 7
رها

رها

همینطوره...همین سوزش باعث میشه کو چیک بشه..کمی تحمل کن عادت میکنی...

پاسخ دادن 40 10
امیر

امیر

به حالت خمیر در میاد یا مایع.

پاسخ دادن 49 14
مهیار

مهیار

سرکه سیب سنتی با صنعتی فرقی داره؟

پاسخ دادن 21 5
....

....

سرکه سیب سنتی ...سرکه طبیعی را میگن .که بعضی ها بلدند و درست میکنند..سرکه صنعتی که اصلا سرکه نیست،تو ی کارخونه و همش تقلبی..

پاسخ دادن 33 8
 ali sedghi

ali sedghi

اگ از 30 دقیقه کمتر بزارم اشکال داره؟میترسم پوست آسیب ببینه ....روی غزروف هم بزارم ایا کوچیک میکنه هرچند زیاد نیست دماغم فقط یکم گوشتیه ک کوچیک بشه عینه عملی میشه

پاسخ دادن 29 9
.....

.....

دوست عزیز 20 دقیقه بزاری هم اثر داره....برای غضروف فکر نکنم ولی برای بینی های گوشتی عالییییبیی

پاسخ دادن 25 17
 مونا

مونا

یک قاشق غذا خوری سرکه سیب خیلی زیاده شل میشه واز روی بینی میریزه میشه کمتر زد

پاسخ دادن 42 23
نفس

نفس

غضروفی با گوشی فرقی نداره-_-

پاسخ دادن 2 1
Mahdidadpur

Mahdidadpur

ایول خداوکیلی خیلی باحال شده دمتون گرم

پاسخ دادن 22 7
واقعا راسته یا چرته؟

واقعا راسته یا چرته؟

استفاده نکردم میترسم

پاسخ دادن 0 3
عدیله

عدیله

عالی بود

پاسخ دادن 28 8
هستی

هستی

زنجبیل را باید رنده کرد

پاسخ دادن 23 8
مهدی

مهدی

سرکه شرکتی خوبه

پاسخ دادن 15 8
ناشناس

ناشناس

دماغم به زنجبیل حساسیت کرده پف کرده بود خیلی زشت شده بود ولی بعد از سه روز دماغم کوچک شد عالیه

پاسخ دادن 15 8
نرگس

نرگس

به پوست بینی آسیب نمیزنه؟؟؟؟ هیشکی پشیمون نیست از انجام دادنش؟

پاسخ دادن 46 17
hadi

hadi

خداییش راسته مگه میشه مگه داریم

پاسخ دادن 36 13
رضا

رضا

عالییییییه

پاسخ دادن 28 4
رها

رها

زنجبیل را رنده کن دوست گلم.....اگه از سرکه شرکتی به هم استفاده کنی طوری نیست..ولی سرکه سیب طبیعی بهتره...اصل کار زنجبیل هست که تاثیر داره...

پاسخ دادن 34 13
شیدا

شیدا

نیازی به نظر تو نبود

پاسخ دادن 3 7
هستی

هستی

سلام.نوع خمیر دندون فرق نمیکنه در ضمن این روش قابل بازگشت نیست یعنی بینی به حالت اول بر نمیگرده

پاسخ دادن 81 22
prstw

prstw

سلام ببخشید میخواستم بپرسم این ترکیب باعث قرمز شدن پوست بینی نمیشه؟اخه از اونجایی که زنجبیل خیلی تنده، ممکنه باعث اسیب زدن به پوست بینی بشه...اینطور نیست؟؟ لطفا جواب بدین..ممونم.

پاسخ دادن 28 9
ارشیا

ارشیا

بستگی ب پوستون داره اگه قرمز شد زنجبیل رو کم کنید روزی هم فقط یکبار باید استفاده کرد

پاسخ دادن 18 4
هدی

هدی

دقیقا سوال منم هست....با توجه به نظرات دوستان تاثیر خوبی داره ولی از سوختن پوستم یا حساسیت نشون دادن میترسم

پاسخ دادن 29 5
هومن

هومن

خیلی تاثیر داشت عالی بود

پاسخ دادن 28 10
۹۸رویدار

۹۸رویدار

سلام این سوختگی به جا نمیزاره روی پوست

پاسخ دادن 18 8
وحیده

وحیده

خواهش میکنم جواب بدین برام مهمه من باردار میتونم این روشو امتحان کنم

پاسخ دادن 18 10
...

...

بنظرم چون شما بارداری بهتره استفاده نکنی و بعد این از علائم بارداریه در خانوما که بینیشون بزرگ میشه نگران نباشین

پاسخ دادن 15 12
اسما

اسما

سلام این روشو صبح انجام بدیم بهتره یا هروقت انجام دادیم

پاسخ دادن 37 10
Mehrnoush

Mehrnoush

سلام من بینیم گوشتیه،دوستانی ک استفاده کردن راضین؟ب نظرتون بعد از ی مدت بر نمیگرده؟من واقعا از وقتی ک صورتم لاغر شده دماغم خیلی اذیتم میکنه

پاسخ دادن 42 17
فاطی

فاطی

من که تازه زدم زیادبرام نمیسوزه یعنی واسه من داره کار میکنه

پاسخ دادن 1 0
m.s

m.s

سلام یه قاشق عذا خوری سرکه یا یه قاشق چای خوری؟

پاسخ دادن 12 14
شادی

شادی

سلام ببخشید باید با اب سرد بشوریش یا گرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دادن 8 5
نرگس

نرگس

خودشون گفتن که اب گرم

پاسخ دادن 21 5
نرگس

نرگس

از پودر زنجبیل هم میشه استفاده کرد؟ یا حتما باید تازه باشه؟!؟

پاسخ دادن 23 6
Nilou

Nilou

آره میشه..مهم زنجفیل بودنشه

پاسخ دادن 24 6
امیر

امیر

برای بینی های استخونی تاثیری داره!؟!؟

پاسخ دادن 98 49
ناشناس

ناشناس

میشه ازسرکه سیب استفاده نکرد

پاسخ دادن 21 25
fati

fati

باید شکل خمیر بشع ؟زنجبیل پودر باشع یا رنده ؟

پاسخ دادن 13 10
نسیبه

نسیبه

سلام منم میخوام امتحان کنم اگه طبق روش رعایت بشه ضرری نداره.خوشحالم جواب گرفتین .فقط دیگه برنمیگرده به حالت اول ؟

پاسخ دادن 26 12
همراز جون

همراز جون

سلام میگم میشه از سرکه سفید استفاده کرد؟؟

پاسخ دادن 28 18
مریم

مریم

سلام دوستان من استفاده کردم دماغم باد کرده خیلی مسخرم میکنن ????چیکارکنم ورمش بخوابه

پاسخ دادن 0 1
علیرضا

علیرضا

میریم برای تهیه ی مواد اولیه خدا کنه جواب بده و ضرری نداشته باشه که حوصله درده سر ندارم خدایی

پاسخ دادن 46 10
علی جوری

علی جوری

دوستان واقعا عالیه امتحان کنید من 10 روزه شد از این استفاده میکنم واقعا از اسمون تا زمین اثره داره عاااااالیه دمتون گرم یادتون نره استفاده کنین ولی طبق دستور باید استفاده کرد

پاسخ دادن 48 18
کیا

کیا

بسیار عالیه ظرف ده روز اثرشو میبینی

پاسخ دادن 29 6
بهرام

بهرام

دوستان بعد گذاشتن محلول تو دفعات اول سوزش زیادی حس میکنین بطوری ک حتی میخاهین بشورین و از گذاشتن محلول منصرف بشین ولی بعد دو سه بار دیگ سوزش بار اول رو نداره و عادی میشه .نیم ساعت بزارین بمونه بعد بشورید وکرم مرطوب کننده پوست بزنید ک پوست بینیتون خشک و قرمز نشه هیچ اتفاقی برا پوستتون نمیافته نگران چیزی نباشید .

پاسخ دادن 76 13
Javad ofical

Javad ofical

سلام.خواستم بدونم این کار رو ک انجام بدم دماغم پف نمیکنه؟زشت نشه یه وقت؟لطفا جواب بدین ممنون

پاسخ دادن 27 4
فاطمه

فاطمه

سلام .واقعا تاثیر داره چون من خیلی ناراضی. هستم از دماغم .بعد راسنی زنجبیل پودر باشه یا ن.اگر میشه حتما راهنمای گنین

پاسخ دادن 15 5
امیر

امیر

...بعد که ای محلو رو ترکیب کردین مایع میشه یا خمیر؟واسه من مایع شد...

پاسخ دادن 21 14
سینا

سینا

ببخشید این روش ماندگاره یا نه اخه من تو سن بلوغم میگم اثر داره یا نه

پاسخ دادن 54 6
به روز

به روز

خوبه من دفعه اول زدم پوست روی بینیم خیلی صاف و تمیز شده الان جوش های سر سیاه روش خیلی کم شدن.ممنون

پاسخ دادن 17 8
پارمیدا

پارمیدا

کلا کسی می دونه روشی به جز عمل برای بردن قوز بینی؟گیره بینی خوبه؟ تاثیر داره؟

پاسخ دادن 33 13
Mehrnoush

Mehrnoush

سلام،دوستان هرکی گذاشته و نتیجه گرفته چ مثبت و چ منفی لطف کنه بگه،من خودم همین الان گذاشتم ب محض این ک نتیجه گرفتم خبرتون میکنم

پاسخ دادن 72 11
Mehrnoush

Mehrnoush

راستی بعد ازین ک محلول رو با اب گرم شستیم بعدش باید با اب سرد بشوریم؟لطفا جواب بدین

پاسخ دادن 26 6
Neda

Neda

وای من باره اوله الان گذاشتم خیلی داره میسوزه....کاش واقعا اثر کنه

پاسخ دادن 32 9
ناشناس

ناشناس

سلام ببخشیدباید خمیری باشه یا محلول ی قاشق غذاخوری سرکه ک اصن رو بینی نمی مونه.سرکه سیب شرکتی مشکلی نداره؟

پاسخ دادن 20 7
نازی

نازی

میسوززززززه خیلی درد عمل کمتره فکر کنم :|||

پاسخ دادن 31 9
sadaf

sadaf

بچه ها کسی چاره ای واسه برطرف کردن قوز بینی میدونه؟ جواب بدین لطفا

پاسخ دادن 45 10
Dr. Marzieh

Dr. Marzieh

من الان 15 روزه امتحان کردم عالیه ولی برای اینکه به اون بینی ایده آلم برسم میخوام به مدت یک ماه و نیم یا دو ماه استفاده کنم چون میدونم واقعا ضرری نداره و طبیعی است

پاسخ دادن 23 3
Mehrnoush

Mehrnoush

مرضیه جون بعد از نیم ساعتی ک محلول روی بینیت بود،توی دستور نوشته با اب گرم بشورین،حالا شما فقط با اب گرم شستین یا اب سردم بعدش زدین ک بینی تون سفت بشه؟؟

پاسخ دادن 13 7
Dr. Marzieh

Dr. Marzieh

من بعد از نیم ساعت یا چهل و پنج دقیقه بعد بینیم رو میشورم اول آب رو داخل کتری جوش میکنم و آب جوش و آب سرد و با هم مخلوط میکنم و داخل یک بطری میریزم بعد استفاده میکنم البته اگه آب خیلی جوش باشه باعث میشه مویرگ بینی پاره بشه و بینی تون خون بیاد. پس خیلی مراقب باشید من اصلا آب سرد امتحان نمیکنم

پاسخ دادن 28 8
الهام

الهام

عالیه.....خیلی عالیه

پاسخ دادن 14 1
اوا

اوا

یعنی واقعا اثر داره

پاسخ دادن 9 3
Dr. Marzieh

Dr. Marzieh

بله عزیزم نتیجه فوق العاده داره امتحان کن

پاسخ دادن 26 3
prstw

prstw

میخواستم بپرسم که این روش برای رفع قوز بینی هم موثره؟خواهشا جواب بدین.

پاسخ دادن 9 9
Nilou

Nilou

نه فقط واسه بینی های گوشتیه.

پاسخ دادن 14 3
Masoud

Masoud

سلام اصلا باورم نمیشه همین چند دقیقه پیش تو نت دنباله راهی روشی برایه کوچیک کردنه بینیم افتادم و تا این سایتو پیدا کردم.وای خداااا منی که شبو روزم شده بود بینیم الان واقعا خشحال شدم خداکنه جواب بده الان میرم امتحان کنم دوستان که همه راضی بودن پس واقعیه و تست شده فقط همینو میتونم بگم خدا کسی که روشو یاد گرفته هرچی میخواد بهش بده

پاسخ دادن 82 8
farideh

farideh

من یه بار طبق دستور استفاده کردم. اصلا سوزش نداشت و خیلی خوب بود. فقط زنجبیل و خمیر دندان زده بودم عاااااااالیه

پاسخ دادن 21 7
علی

علی

به صورت هم میشه زد واسه لاغر کردن صورت؟

پاسخ دادن 20 8
سمر

سمر

سلام.منم همینطور....خدا براش خوب بخواد که این روش را تست کرده و یاد داده....خداییش خیلی خوبه...طبیعی هم هست حالا فوقش اگه هم جواب نداد...ضرری هم نکردیم....خیلی ها که نتیجه گرفتن...این سایت خیلی خوبه که همه نظرهاشون را گفتن....دستتون درد نکنه...لطف دارین

پاسخ دادن 42 5
Pari

Pari

باآب گرم بشوریم یا آب سرد؟ بعد خمیر دندون فرق نمیکنه چی باشه؟

پاسخ دادن 14 6
ماریا

ماریا

عاااااااالیه پرفکت

پاسخ دادن 16 3
@@@

@@@

زنجبیل شاید در بعضی ها اولش باعث ورم بشه ولی بعد دو سه روز کوچیک میشه و تاثیر معجزه گر زنجبیل رو میبینین..اگه مرتب استفاده کنید میتونین به بینی ایده آلتون برسید

پاسخ دادن 15 4
الناز

الناز

من الان واسه اولین بار گذاشتم خدا کنه نتیجه بده

پاسخ دادن 13 7
Zari

Zari

عاااااالیه عالی دفه ی اول و دوم سوزش شدید داره بعدش خیییییلی کم میشه و عادی خمیردندون هم برای سوزش کمتره که باید قاطیش شه نوعش فرق نمیکنه حتما امتحان کنین من پنج روزه استفاده کردم تغییرکرده واقعا بینیمم زیاد گوشتی نیست

پاسخ دادن 12 8
ashi.babadi007

ashi.babadi007

سلام باید داخل بینی بریزیم یا رو بینی؟؟

پاسخ دادن 32 75
❤Eli❤

❤Eli❤

داداشه من رو دماغت????

پاسخ دادن 1 3
احمد

احمد

نظر شماسلام من دو روزه دارم استفاده میکنم بار اول دو قاشق چای زنجبیل گزاشتم زیاد سوزش نداد بار دوم زنجبیل زیاد کردم بازم زیاد نسوخت یعنی بت این حال اثر داره

پاسخ دادن 15 5
تهمینه

تهمینه

برای ورم بینی هم خوبه یا نه؟؟البته من دماغم کاملا میزونه اما به خاطر سنم ورم کرده !!!مامانم میگه از این سن بگذره درست میشه اما من میخوام الان درست شه

پاسخ دادن 29 10
رها

رها

چرا نظر من ثبت نمیشه....؟!؟!؟!من هر وقت ماسک را روی دماغم میزنم کوچیک میشه...ولی تا میشورم ..دماغت پف میکنه....دوستان کمکم کنید....از شماهم همینطوره؟!؟!

پاسخ دادن 12 9
سارا

سارا

اره ولی بعد از چند روز به مرور کوچیک تر میشه البته خیلی کم

پاسخ دادن 12 6
نفس

نفس

اکه از آب گرم استفاده نکنم جواب نمیده؟؟?؟

پاسخ دادن 5 4
Kram

Kram

مگه اب گرم ندارید خکب از اب گرم استفاده کن دیگه طبق دستوالعمل ------

پاسخ دادن 37 8
الهام

الهام

من الان حدود 20 روزه انجام میدم خیلی راضیم...واقعا ممنونم

پاسخ دادن 16 1
....

....

دوستان یه سوال داشتم.روی بینیتون لک نزد یا اینکه بینیتون لکه های قهوه ای نزد؟

پاسخ دادن 6 3
ص

ص

نه من که اینطوری نشد تازه پوستمم احساس می کنم روشن تر شده

پاسخ دادن 5 3
فاطمه

فاطمه

مال من قرمز شده و لکه های قهوی ام زده نمیدونم خوب میشه یا نه ؟ طبیعیه؟ بعدا

پاسخ دادن 28 9
طناز

طناز

وایییییی خیلی عالی شد اصلا معجزه اس

پاسخ دادن 21 4
@@@

@@@

واقعاتاثیرداره یاالکیه ؟!واقعااثرکرده

پاسخ دادن 8 7
شیما

شیما

آجی واقعا خدایی نتیجه گرفتی؟

پاسخ دادن 25 5
Kram

Kram

واقعا ک عالیه من در ده روز استفاده نتیجه خوبی گرفتم و داداش ها و خواهران گلم شما ک هی میگیدمیشه بجای زنجبیل از چیز دیگ استفاده کرد ویا خمیردندانش چی باشه اولا طبق دستور باید زنجبیل باشه بعدم خمیردندان باید فلورید اش متوسط باشه نه زیاد و نه کم حالا متوجه شدید

پاسخ دادن 30 11
آنی

آنی

یعنی واقعا جواب میده؟آخه مشکل من فقط یخورده باد داشتن پره های بینیمه

پاسخ دادن 19 3
مصطفی

مصطفی

سلام داداش خداوکیلی راست میگی نتیجه داده استفاده نکنم بدتربشم من ن پول جراحی دارم ن جرعت خداوکیلی اگه این روش کمکم کنه یکسره دعاگوتونم راهنماییم میکنی

پاسخ دادن 31 11
نازی

نازی

بچه ها اونایی که میگن نمیسوزه و از این حرفا سرکشون مرغوب نیست هرچی سرکه با کیفیت تر باشه بهتر و زودتر جواب میده

پاسخ دادن 13 3
نفس

نفس

میشه به جای سرکه سیب از سرکه سفید استفاده کرد؟؟?

پاسخ دادن 18 7
ارین

ارین

نه همون طوری که گفته من از سرکه سفید استفاده کردم هیچ جوابی نمیده

پاسخ دادن 1 1
فاطی

فاطی

میشه برا اب کردن چربی های شکم و پهلو هم از این روش استفاده کرد

پاسخ دادن 21 5
رضا

رضا

سلام دوستان گلم من یکهفتست دارم استفاده میکنم خداییش تاثیرشو دیدم ولی بستگی به بینیتون داره که زیاد گوشتی یاکم که نتیحش رو میبینید

پاسخ دادن 5 3
آنی

آنی

برای پره های بینی هم خوبه؟یا فقط نوک بینی رو کوچیک میکنه؟

پاسخ دادن 26 6
مرضیه

مرضیه

دوستان عزیزم من دو روز استفاده کردم ولی هنوز تاثیری نداشته خدا کنه بی تاثیر نباشه....

پاسخ دادن 3 4
رها

رها

عالی بود مرسی

پاسخ دادن 5 2
mn

mn

من که 4روزه استفاده میکنم هیچ تاثیری نداشته بااینکه خیلی بینیم میسوزه و پوستش صاف تر شده ولی کوچیک تر نشده

پاسخ دادن 20 5
Tahere

Tahere

سلام منم حساسم رو بینی ام و بنظر خودم یه خورده گوشتی هستش.دوست دارم امتحان کنم کمکم کنید اگه واقعا جواب میده و تاثیر داره.چون من حوصله درد سرندارم.یکی جسورانه جواب بده خواهشاااااااا

پاسخ دادن 16 9
مرضیه

مرضیه

سلام دوستان من سه روزه دارم استفاده میکنم ولی هیچ تاثیری نداشته ؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دادن 14 7
رضا

رضا

من ده روز استفاده کردم .فقط پوست دماغم صاف شده همین.توصیه میکنم اول دماغتون اندازه بگیرید بعد استفاده ده روزه با اندازه بگیرید ببینید تغییری کرده.نه الکی به خودتون بقبولونیت که کوچیک یا بزرگترشده

پاسخ دادن 21 3
الهه

الهه

چه جوری اندازه بگیریم؟

پاسخ دادن 23 6
سمیر

سمیر

خب عزیزم،گفته 10 روز استفاده کن...بینی هرکسی متفاوته....استفاده کن نتیجه میگیری....

پاسخ دادن 5 3
آنی

آنی

امروز اولین روز استفادم بود و احساس میکنم پرره های بینیم یخورده کوچیکتر شدن

پاسخ دادن 10 9
علیرضا

علیرضا

اصلا دروغ دوستان استفاده نکنید پوست دماغتون خراب میش

پاسخ دادن 0 2
اسما

اسما

سلام دوستانی که میگین تاثیر داشته لطفا بگید چجوری استفاده کردین اخه منکه یه هفتس استفاده میکنم و هیچ تاثیری نداشته تازه سوزش هم داره ولی بی تاثیر!!

پاسخ دادن 6 8
سارا

سارا

حتما مطمئن شو که سرکه ی سیبت طبیعیه و بعد از اینکه نیم ساعت گذشت چند دقیقه زیر آب سرد بگیر یخورده هم سعی کن با دست فشار بدی و پره هارو بهم نزدیک کنی بعد از چند روز اثر میکنه البته خیلی کم

پاسخ دادن 17 9
۰۰۰۰۰۰۰۰

۰۰۰۰۰۰۰۰

تو روز اول تاثیرنداره درسته؟ اگه مقدار زنجبیلو بیشتر کنیم زود تر بینیمون کوچکتر نمیشه؟

پاسخ دادن 11 4
nasim

nasim

سلام‌ دوستان‌ واقعا این‌ روش‌ بی‌ نظیره‌ من‌ دو روزه‌ که‌ استفاده‌ کردم‌ بینیم‌ قلمی‌ شده‌ قبلا خیلی‌ گوشتی‌ بود واقعا عالیه‌ ممنونم

پاسخ دادن 35 17
اسما

اسما

سلام چجوری استفاده کردی که انقد زود نتیجه گرفتی ؟صبح میزاری یا بعدازظهر

پاسخ دادن 32 12
بهار

بهار

میتوانم به جای سرکه سیب از سرکه سفید استفاده کنم ؟؟ لطفا زود جواب بدید میخام زود اثر کنه

پاسخ دادن 18 9
آنی

آنی

من که اصلا از سرکه استفاده نکردم خمیر دندون هم نزدم به جاش یخورده آب قاطیش کردم که حالت خمیری بگیره فک میکنم این طور تاثیرش بیش تر باشه

پاسخ دادن 26 17
ممم

ممم

بنظر من اگه بعد استفاده از این محلول اطرافیانتون متوجه کوچک شدن بینیتون شده باشن پس واقعا این محلول تاثیرگذاره..

پاسخ دادن 55 3
هانیه

هانیه

سلام ببخشید من وقتی این ماسکو درس میکنم ی عالمش اضاف میاد میتونم بذارم تو یخچال واسه دفعه های بعدم استفاده کنم؟

پاسخ دادن 27 3
.......

.......

منکه هرچقدرش اضافه بیاد درش را محکم میبندم و میزارم توی یخچال و استفاده میکنم ...اشکالی نداره

پاسخ دادن 24 10
......س

......س

اشکالی نداره عزیزم...منم همین کار را میکنم

پاسخ دادن 23 5
رقیه

رقیه

خیلی عالی بود،مرسیییییی

پاسخ دادن 46 10
......

......

قرمز شدن بینی نشانه ی کوچک شدنشه؟واقعا برام سواله هرکی هم اینطور شده بگه بدونم

پاسخ دادن 67 26
مهر

مهر

عالی بود چند روز طول می کشه اما به نتیجه می رسید حتما استفاده کنید

پاسخ دادن 118 24
شیرین

شیرین

سلام بچه ها میگم شما تو روز چندم نتیجه گرفتید؟؟؟

پاسخ دادن 468 63
مهدی

مهدی

خخخخ ای خداا چقد خندیدم بعضیا چیزای باحالی نوشتن مخصوصا اونی که نوشته بریزم تو دماغم یا روش .در کل مام از امروز استفاده میکنیم البته من دماغم شکسته قبلا به خاطر شکستی یه کم گنده شد خدا کنه جواب بده

پاسخ دادن 10 0
فرفری

فرفری

واای خداااا منم کلی خندید م خب معلومه محلول و بزن روی مماخت دیگه داداش من .

پاسخ دادن 2 0
Elham

Elham

من هنوز استفاده نکردم ولی انگار همه راضین

پاسخ دادن 3 1
ملکه

ملکه

من ده روزه دارم انجام میدم ولی اصلا دماغم فرقی نکرده مشکل من فقط نوک دماغمه دیگ ناامید شدم نمیدونم باید چیکار کنم

پاسخ دادن 6 3
کاظم

کاظم

چقد باید بمالیم رو بینی بچه ها بعد تایمش چقده

پاسخ دادن 1 0
Elham

Elham

دیگه اندازه ای باشه ک رو کل بینی برسه،تایمش هم۳۰دقیقه

پاسخ دادن 3 1
نرگس

نرگس

سلام دوستان،این روش واقعا عالیه،فقط چنتا نکته رو مد نظر داشته باشید،اول این که این روش برای اونایی که بینیاشون گوشتیه جواب میده یه عده ای هم هستن که دوران نوجوانی بینی کوچکی داشتن اما الان بینیاشون بزرگ شده و گوشت اضافی آورده،دوم این که بینی شما در ده روز بزرگ نشده که بخواد تو ده روز کوچک بشه البته یه تغییر کوچکی رو شاهد خواهید بود اما برای این که بینیتون با افزایش سن بزرگ تر نشه و کوچک بشه باید حداقل دوماه این روشو امتحان کنید و سوم این که من خودم به جای سرکه سیب از سرکه انگور و به جای زنجبیل تازه از پودر زنجبیل استفاده کردم،همین طور هربار که مواد رو مخلوط میکردم باقی مونده مواد رو تو یه پلاستیک تو یخچال میذاشتم و برای دوروز بعد هم استفاده میکردم.در ضمن یادتون نره که سالی یه بار این روشو به مدت لازم تکرار کنید.خانم ها هم حتما از عرق رازیانه یا چای رازیانه استفاده کنن اونم به صورت روزانه،کلا به دلیل داشتن ماده ای به نام فیتو استروژن باعث زیبایی صورت خانم ها در هر سنی میشه،البته به این نکته دقت کنید که بیماری خاصی که مربوط به هورمون استروژن هستش نداشته باشید.بعد از دوماه استفاده از رازیانه خودتون متوجه تغییر ظاهرتون میشید.ممنون

پاسخ دادن 23 5
محبوبه

محبوبه

سلام.آیا این راه حل شامل بینی هایی که از غضروف شکستن و به نوعی پوست نازک هستن هم کارایی داره.جواب میده.

پاسخ دادن 5 2
Amir

Amir

دوستان خداوکیلی استفاده از آب وزنجبیل بهترازسرکه سیب وهمیردندان است اب وزنجبیل تاثیرچربی سوزی بیشتری دارد برای من که جواب داد

پاسخ دادن 8 3
ناشناس

ناشناس

این روشو چند سال قبل وقتی که خارج کشور بودم شنیدم ولی اونا زنجبیل تازه رو رنده میکردن دو سه قطره روش آب میریختن وبعد با انگشت اوتو به مدت 20 دقیقه میمالیدن به بینیشون خیلی هاهم نتیجه گرفته بودن من خودم تغیر بینیشونو شاهد بودم عالی بود

پاسخ دادن 4 1
کسری

کسری

من انجام دادم اینقد عالی بود که دوباره رو بقیه پوستمم تست کردم. اما اینقد که رو بینی تاثیر داره رو هیچ جا نداره ..حتما تست کنید ضرر نمیکنید. ممنونم از ادمین برای معرفی این روش خوب

پاسخ دادن 7 2
Ss

Ss

من يه روش موقتي بلدم كه واقعا جواب ميده ، دور بينيتون چسب برنيد مثه اونايي كه عمل كردن بعد يكي دو ساعت چسبو باز كنيد قشنگ بينيتون كوچيك ميكنه

پاسخ دادن 5 10
سوده

سوده

سلام این روش واقعا خوبه اما روش دیگه ای هم هست که خودم امتحان کردم و جواب گرفتم اونم اینکه به دماغتون بخور بدید و با یه دستمال یا پارچه ی ضبر که ب بینی اسیب نزنه بینی رو پاک کنید ، چند دیقیقه بعد متوجه لاغر شدن بینی میشد، این کار رو باید هر وقت که حس کرید نیازه انجام بدید

پاسخ دادن 6 2
میرزایی

میرزایی

من تصمیم گرفته بودم سال بعد بینیمو عمل کنم ولی الان با این چیزایی که خوندم نظرم عوض شد میخوام الان ماسک رو درست کنم خداکنه جواب بده

پاسخ دادن 7 0
Mahin

Mahin

خیییلییی ضرر داره یکی از دوستام عمل کرده بود با یه ضربه کوچیک دماغش کج شده بود... الان خیلی پشیمونه

پاسخ دادن 3 0
Ali

Ali

سلام این ماسک رو باید روی کل بینی بزنیم

پاسخ دادن 0 0
مهیا

مهیا

اره روی کل بینی بزن

پاسخ دادن 2 0
بهار

بهار

سلام ببخشيد من بينيم قوز داره و نوک بينيم هم يکم پف داره و حالت افتاده هست،آيا اين روش براي من تاثيري داره?ااگر نداره پس بايد چکار کنم خوش فرم بشه?

پاسخ دادن 2 1
معصومه

معصومه

من خیلی وقت پیش یه جا خوندم که با استفاده از این ماسک میشه بینی رو کوچک کردولی گفتم دروغه ولی الان که نظرات دوستان عزیز خوندم ازدیشب استفاده میکنم وامیدوارم که اثر کنه اخه من نه پولشو دارم ونه اعتمادبه نفسشو که برم عمل کنم.

پاسخ دادن 3 0
یغما

یغما

من دماغم کاملا باریک و سربالاست فقط قسمت بالای بینیم بخاطر ضربه توی تکواندو یکمی قوز پیدا کرده خیلی کم...دلمم نمیخواد بخاطر این یذره برم زیر تیغ عمل بنظرتون چیکارکنم؟

پاسخ دادن 8 3
ساناز

ساناز

سلام دوستان. یه سوالی داشتم از اونایی که جواب گرفتن . شما از اب و زنجبیل استفاده کردین ؟؟؟ یا از زنجبیل و سرکه سیب و خمیر دندون ؟؟؟من یکی از دوستام همین کارو کرد البته با زنجبیل و اب ولی نتیجه ای نگرفت . میخوام بدونم اونایی که میگن ما نتیجه گرفتیم دقیقا از کدوم روش استفاده کردن ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین .

پاسخ دادن 4 2
mmmm

mmmm

واي دماغم خيلي ميسوزه انگاز رو پوستم اتش روشن کردن

پاسخ دادن 0 0
نیما

نیما

عیب نداره بهش عادت میکنی تازه بجاش بینیت کوچک میشه

پاسخ دادن 1 0
لیلا

لیلا

بنظرم خیلی خوب بوو فقط زیاد طول میکشه تا تغییر ایجاد بشه

پاسخ دادن 1 0
مهسا

مهسا

من سیزده سالمه میخوام ببینم این محلول لک روی پوست ایجاد نمیکنه یا افتادگی پوست نمیاره تورو به قران جوابمو بدید خیلی نگرانم. درذمن من الان دومین بارمه که استفاده میکنم ویه تغییر قابل مشاهده ای رومیبینم هرکی میبینه فهمیده بینیم کمی کوچیک شده خیلی روش خوبیه ودر بینی های گوشتی زوداثرمیکنه فقط ازلک پوست میترسم توروخداپاسخ بدین

پاسخ دادن 6 4
محسن

محسن

واسه بینی های یکم عقابی ام میشه استفاده کرد

پاسخ دادن 1 4
محدثه

محدثه

ميشه يه جای روزی يه با ر، دو سه یار زد؟؟

پاسخ دادن 1 0
رقیه فرد

رقیه فرد

سلام نه عزیزم دستور گفته روزی یه بار من دماغم فقط گوشتی یه دیگه مشکل دیگه نداره که همه گفتن گوشتی ها جواب میگیرن چهار روزه استفاده کردم ولی متوجه کوچیک شدنش نمیشم زمان بیشتری لازمه تا دو ماه همانطور که دوستان گفتن دماغ در عرض ده روز بزرگ نشده که ده روزه کوچیک بشه.امیدوارم اونقدر تغییر کنه بینیم که تعجب کنند

پاسخ دادن 3 1
shadi

shadi

به استخون بالاى بيني هم بزنيم يا فقط به پايين؟

پاسخ دادن 1 0
مونا

مونا

بچه ها روش زنجبیل و آب عالیه امتحان کنین من امشب سی دقیقه روی بینیم گذاشتم ظاهر بینیم عالی شد.حتما ادامه میدم

پاسخ دادن 0 2
Amin

Amin

استخوان بینیه من بزرگه آیا فرق میکنه خواهش میکنم جواب بدین

پاسخ دادن 0 0
@@@

@@@

برای بینی قوز دار یا شکسته هم خوبه ؟؟

پاسخ دادن 0 1
 fatemeh

fatemeh

سلام من بینیم گوشتیه فقط و چیزی دیگه ای هم نیس میخام گوشتیش از بین بره این روش رو چطور امتحان بکنم چونکه چیزی نزدم تاحالا این زنجبیلی که میگید برای بینی گوشتی خوبه واقعا

پاسخ دادن 0 0
میرزایی

میرزایی

دوست عزیز من یک ماه استفاده کردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم منم اولش خیلی ذوق داشتم که ببینم واقعا همون طور که دوستان دیگه میگن تاثیر داره یا نه ولی هیچ گونه تغییری تو فرم بینیم ندیدم

پاسخ دادن 0 0
moazeni

moazeni

سلام من اصلا نتونستم زنجبیل را روی بینیم تحمل کنم خیلی میسوزه چیکار کنم؟

پاسخ دادن 0 0
زهرا عباسی

زهرا عباسی

خو همون دیگه????????????داره کوچیک میشه

پاسخ دادن 2 1
بیتا

بیتا

اونجا که گفت باانگشت اشاره دماغ رو به سمت پایین متمایل کنید فکر کنم اشتباه نوشته فکر کنم باید دماغو به سمت بالا متمایل کنی

پاسخ دادن 3 0
بیتا

بیتا

من 14 سالمه این راه حل زنجبیل و سرکه برا مشکل درست نمی کنه یعنی باعث نشه دماغم خراب شه راستی چقدر طول می کشه که دماغم کوچیک بشه

پاسخ دادن 1 0
Fereshte

Fereshte

سلام‌من‌بینیمو عمل کردم‌ولی خیلی ورم‌داره میخواستم بدونم‌این‌روش برای کاهش ورم‌بینی بعد از عمل هم‌تاثیر داره؟

پاسخ دادن 0 0
Amin

Amin

ببخشید آیا این روش به بینی استخوانی هم اثر میزاره؟؟

پاسخ دادن 4 2
محمد

محمد

آب زنجبیل وپیاز هم میشه باهاش ماسک درست کرد،،

پاسخ دادن 0 0
Zahra

Zahra

سلام به همگی منم استفاده کردم ولی خودم متوجه نشدم دیگران گفتن که بینیت کوچیک شده البته زنجبیل تازه باشه بهتره بزارین تو فریزر هر دفعه به مقدار احتیاج رنده کنین بعداز نیم ساعت که شستین به بینیتون سفیده تخم مرغ بزنین خیلی عالیه چون سفیده هم برا کوچک کردن بینی خوبه ممنون از همگی

پاسخ دادن 1 1
صبا

صبا

بعد از چند روز میتونم کوچیک شدن بینیم رو ببینم آخه تازه میخوام استفاده کنم

پاسخ دادن 1 1
Zahra

Zahra

سلام به همگی این روش بسیار عالیه ولی اگه از زنجبیل تازه استفاده می کنین بگذارید تو فریزر بعد برای استفاده رنده کنین بعداز این که شستین به بینیتون سفیده تخم مرغ بزنین چون سفید هم خیلی برلی کوچک کردن مفیده

پاسخ دادن 1 0
ناشناس

ناشناس

سلام به همگی منم از امروز استفاده کردم خدا کنه مثل بقیه دوستان برا منم جواب بده من فقط میخام پرهاش جم بشه

پاسخ دادن 0 1
mahsa

mahsa

سلام منم سه روز استفاده کردم بچه ها واقعا عالیه .من به کسی نگفته بودم اما خواهرم وقتی منو دید گفت چقدر بینی ت کوچیک شده چیکار کردی .واقعا عالیه.

پاسخ دادن 3 1
فرفره

فرفره

سلام دوستان منم از امروز شروع کردم نتیجه را میام میگم.ولی خیلی میسوووووزه واااااای

پاسخ دادن 1 0
لیلا

لیلا

دوستان منم دارم استفاده میکنم ولی سرکه نمیزنم فکر میکنین بدون سرکه جواب میده.

پاسخ دادن 0 0
Shervin

Shervin

اصلش زنجبیله تا ۱۰روز جواب نداد سرکه رو اضافه کن

پاسخ دادن 0 0
فرفری

فرفری

سلام مماخ خوشگلا ، من امشب واسه اولین بار امتحان کردم . سرکه نبود فقد خمیر دندون و زنجبیل با عاب قاطی کردم . خعلی سوخید. البته مماخ خوبه در حالت عادی فقد وختی میخندم کوفته ای میشه. ????????کوفته شد؟

پاسخ دادن 1 0
❤Eli❤

❤Eli❤

چقد با مزه ای تو????...منم از امشب شروع کردم اما تغییری توش ایجاد نشــــــــــــــــــــــــــــــــــد????

پاسخ دادن 0 0
بهنام

بهنام

بچه ها به نظرم روش خیلی خوبیه .اگه میخواییدجواب بده باورش کنید،بعدامتحان کنید .درضمن من خودم یه تیکه ازنایلون فریزروکندم یه هفته گذاشتم روبینی کوفته خودم الان باورنکردنی شده .هرشب موقع خواب یه تیکه بزاریدروبینیتون بعدیهساعت برش دارین ببینیدنایلون وروی بینیتون چجوراب شده

پاسخ دادن 0 0
پارسا

پارسا

الهی به امید تو‌برم امتحان کنم

پاسخ دادن 1 0
Maryam

Maryam

خیلی مشتاق شدم ک برم این روش هارو امتحان کنم خداکنه تاثیری داشته باشه.

پاسخ دادن 1 0
نرگس

نرگس

اخه خانوما رو زیبایی حساس ترن

پاسخ دادن 0 0
پارسا

پارسا

وااای خیلی تاثیر داره این روش.من سومین روزه امتحان میکنم واقعا تاثیر گذاره خدا خیر بده کسی که این روشو ابداع کرده.از همه دوستان میخام حداقل سه روز.روزی یکبار به مدت ۳۰دقیقه امتحان کنن.من فقط از زنجبیل و خمیر دندان استفاده کردم

پاسخ دادن 4 1
مریم

مریم

منم الان زدم فقط هم میسوزم هم قرمز شده میشه اندازه دقیق هر چیزی رو بگین

پاسخ دادن 0 0
بهار

بهار

سلام بعضیامیگن این دکترا میگن ک دماغمون بزرگ شه بریم عمل کنیم من دارم استفاده میکنم اماخیلی میترسم

پاسخ دادن 1 1
آوا

آوا

میخوام شروع کنم جواب میده? یکم می ترسم

پاسخ دادن 1 0
ناشناس

ناشناس

آر عشقم ج میده امتحان کن

پاسخ دادن 0 0
امید

امید

امتحان کن ببین چه تاثیری دار

پاسخ دادن 0 0
مهران

مهران

نه نترس ترسی نداره

پاسخ دادن 0 0
سارا

سارا

منم تازه شروع کردم ولی ب نظرم جواب میده

پاسخ دادن 0 0
لورد????

لورد????

زنجبیل تازه باشه؟یا پودرش چند مدت استفاده کنیم؟ تا چند مدت تاثیر داره؟

پاسخ دادن 4 0
مھرانا

مھرانا

سلام من سر بینیم یکم گوشتیہ ولی بلندتر از سر بینیم خیلی کوچیکہ آیا کدام راہ وجود دارہ کہ کمی کشیدہ شہ لطفا نظر بدین ممنونتونم

پاسخ دادن 0 2
......

......

منم از الان شروع کردم خدا کنه تاثیر بذاره البته بینیم زیادم بزرگ نیس ولی میخام یکم جمع شه

پاسخ دادن 0 1
Sarajalali

Sarajalali

سوزشش در حد مرررررگه

پاسخ دادن 1 0
سارا

سارا

دیگه ن دراین حد میسوزه خدایی ولی خب اگه نتیجه بده خوبه

پاسخ دادن 0 0
احسان

احسان

از بعضیا شنیدم وفتی زنجبیل رو بزاری تازه بدتر پف میکنه راسته؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دادن 1 0
ناشناس

ناشناس

من تازه میخوام برم انجام بدم یعنی جواب میده!!!

پاسخ دادن 0 1
میترا

میترا

الهی ب امید تو???????????? رفتم امتحان کنم

پاسخ دادن 2 1
پویا ام زد ان

پویا ام زد ان

سلام من چون تو سن بلوغم دماغم باد کرده.خداییش این زنجبیل اینا تاثیر داره؟ ناموسا اگه باد می‌کنه و بد تر میشه بگید چون تو این سن نمیتونم عمل کنمممممم

پاسخ دادن 2 1
علیرضا

علیرضا

خوبه ولی باید خمیر دندون تند باشه نعنایی بعد محلولو ک گذاشتی بینیت باید بذاری خشک شه رو بینیت بعد بشوری اگ بعدشم چسب بزنی کاملا کار جراحی رو انجام میده

پاسخ دادن 1 0
پرستو

پرستو

آره عزیزم جواب میده مخصوصا افرادی که صورت درازی دارن ضروریه من این کارو کردم جواب گرفتم

پاسخ دادن 2 0
Erfan

Erfan

چن روز باید بزنی تا کوچیک بشه ☹

پاسخ دادن 0 0
Kamran

Kamran

برای بینی های استخوانی هم جواب میدع؟.راه حلی دارین ک جواب بده برای بینی های استخوانی؟؟؟؟؟!!!

پاسخ دادن 2 2
الهام

الهام

لطفاجواب بدین واسه دماغها ی استخونی هم تاثیر داره کمک کنید؟

پاسخ دادن 1 0
احمد

احمد

خیررررررررررررررررررررررررررررررررررر نداره

پاسخ دادن 1 0
mona

mona

من چهارمین روزه میزنم چرا ج نمیده پس!! مث روز اولشه

پاسخ دادن 0 0
نازنین

نازنین

انتظار داری تو سریع ترین حالت ممکن جواب بگیری ؟ اونم فقط چهار روز ؟ دوستی داشتم میگفت من دو ماه زدم تازه تغیر و احساس کرددم

پاسخ دادن 0 0
انیس

انیس

به نظرتون زنجبیل با آب که نوشته هم تاثیر داره

پاسخ دادن 0 0
فاطمه

فاطمه

من میخوام استفاده کنم خداکنه جواب بده

پاسخ دادن 1 0
علی

علی

زنجبیل که باعث قرمز شدن پوست بینی نمیشه؟! لطفا جواب بدین

پاسخ دادن 1 0
Behy

Behy

سلام خواهش میکنم جوابمو بدین برای استفاده زنجبیل حتما باید تازه باشه یا پودر زنجبیل هم میشه استفاده کرد؟

پاسخ دادن 0 1
هیوا

هیوا

من ۲روزه استفاده کردم خواهش میکنم بگید میشه فقط زنجبیل و خمیردندان واب رو قاطی کردو زد یا.. من دماغم بزرگه اذیت میشم خیلی

پاسخ دادن 0 0
سوگل

سوگل

منم با اب استفاده کردم اما نتیجه نگرفتم

پاسخ دادن 0 0
حسن پلنگ

حسن پلنگ

من زدم خیلی خیلی داره میسوزه.خدا کنه حواب بده

پاسخ دادن 0 0
انیس

انیس

ببخشید از زنجبیل و ابم میشه استفاده کرد؟

پاسخ دادن 0 0
انیس

انیس

اخه اون راه حلم نوشته آیا تاثیری داره

پاسخ دادن 2 0
سوگل

سوگل

سلام من پنج روز استفاده کردم اما تغییر نکردش بنظرتون ادامه بدم نتیجه میبینم.

پاسخ دادن 1 0
هستی

هستی

سلام میخواستم ببینم سوزشش زیاده

پاسخ دادن 0 0
متین

متین

من چهار روزه استفاده یکنم هیچی جز سوزش نبودهه

پاسخ دادن 2 0
انیس

انیس

میخوام امتحانش کنم شاید به تدریج خوب شه از هیچی بهتره

پاسخ دادن 0 0
مهدی

مهدی

همه نظرات رو خوندم...خیلی جالب بود..مخصوصا اونی ک گفته بودم تو دماغم بریزم یا روش..خخخخخ... خدا کنه تاثیر داشته باشه...منم میرم امتحان کنم..ولی بهم نخندین ....

پاسخ دادن 0 0
علی

علی

من انجام دادم دو متر کوچتر شد

پاسخ دادن 5 2
علی

علی

امروز سه متر کوچک تر شد

پاسخ دادن 3 1
فاطی

فاطی

والاواقعا اثرداره من امتحان کردم

پاسخ دادن 0 0
مونا

مونا

عالی،،،امتحان کنید ب جواب میرسین،،تضمین میکنم

پاسخ دادن 1 0
tina

tina

والا من که چهار روز زدم هیچ تغییر ندیدم ولی ادامه میدم انشا الله کوچیک میشه

پاسخ دادن 0 0
بارانا

بارانا

تاثیرداره ولی باید خیلی استفاده کنید و جانزنید

پاسخ دادن 0 0
Maryam

Maryam

اصلا تاثیر نداره من حدود دوهفته هر روز استفاده کردم با سرکه سیب و طبیعی و زنجبیل تازه ولی هیچ تاثیری ندیدم بی فایدس فقط وقت تلف کردنه الکی خودتونو امید وار نکنین

پاسخ دادن 2 0
eli

eli

عزیزم بینی شما توی دوهفته بزرگ نشده که توی دوهفته هم بخواد کوچیک بشه زمان میبره من دیدم افرادی که نتیجه گرفتن شما باید ادامه بدین برای بعضی پوست ها زود اثرمیکنه بعضی پوست ها هم دیرتر

پاسخ دادن 2 2
Sarajalali

Sarajalali

من يه هفته زدم پوست بينيم فقد نرم شد

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف