تمرینات ورزشی

خواب راحت
افرادی که هنگام خوابیدن دچار آشفتگی هستند و می خواهند خواب راحت و آرام داشته باشند می توانند قبل از خواب این حرکات ورزشی را انجام دهند.
مانع عضله سازی

اشتباهی که مانع عضله سازی در بدن شما میشود

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تمرینان ورزشی را انجام میدهید ، مدام حرکات پیشنهادی برای عضله سازی را با دقت اجرا می کنید ولی خبری از رشد عضلات در بدن شما نیست چرا که بخشی از برنامه را اشتباه پیش میبرید.
حرکات ورزشی سندرم پاتلا

حرکات ورزشی مخصوص مبتلایان به سندرم پاتلا

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سندرم درد پاتلا ممکن است با انجام برخی ورزش های سخت افزایش یابد که باید برای جلوگیری از آن از حرکات ورزشی مناسب و موثر استفاده و درد زانو را کاهش داد.
ورزش آرتروز زانو

آیا ورزشی مطمئن برای درمان آرتروز زانو وجود دارد ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای افرادی که از دردهای زانو و آرتروز زانو رنج می برند توصیه می شود تمرینات ورزشی مناسب برای درمان آرتروز زانو و داشتن زانوهای سالم انجام دهند.
عضله سازی بانوان

برنامه عضله سازی بدون افزایش حجم ویژه بانوان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عضله سازی در بانوان نسبت به آقایان کار به مراتب سخت تری است اما اگر شما خواهان ساختن بدنی عضلانی و در عین حال ظریف و زیبا بدون اضافه کردن حجم هستید ما همه آنچه که نیاز دارید را آموزش می دهیم.
حرکت کششی ساده

چند کششی ساده با تاثیر ماساژ کامل بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حرکات کششی برای کاهش تنش در بدن بسیار حائز اهمیت است و البته انجام چند تمرین کششی می تواند جایگزین یک جلسه ماساژ برای بدن باشد.
تمرین ورزشی

وقتی افزایش ضربان قلب در ورزش خطرناک میشود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خشک شدن دهان و افزایش ضربان قلب در هنگام ورزش ها یک چیز عادی است، اما در برخی مواقع افزایش بیش از حد ضربان قلب بسیار خطرناک است و با عوارض جدی همراه است.
تقویت عضلات لگن

تقویت عضلات لگن در چند دقیقه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
لگن مهم ترین عضو برای حرکات قسمت تحتانی بدن است پس با انجام حرکات ورزشی مخصوص عضلات باسن، عضلات ران و کمر را هم تقویت کنید.
تمرینات ورزشی خانم ها

تمرینات ورزشی مخصوص خانم های کارمند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خانم های کارمند معمولا هشت ساعت در روز را پشت میز کار هستند، نشستن زیاد در طول روز می تواند سلامت بدن را با مشکل مواجه کند و به همین دلیل باید تمرینات ورزشی مخصوص خانم های کارمند را انجام دهند.
اشتباهات حرکات ورزشی

حرکات ورزشی که به احتمال زیاد اشتباه انجام میدهید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اکثر افراد تازه کار در بدنسازی دچار اشتباهاتی می شوند که ممکن است به بدنشان آسیب برساند حرکات ورزشی را باید طبق اصول و قواعد انجام داد تا نتیجه خوبی گرفت.
گرم کردن بدن

دلیل و اهمیت گرم کردن بدن قبل از ورزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گرم کردن بدن قبل از انجام ورزش بسیار اهمیت دارد و یکی از اقدامات اصلی قبل از ورزش است، البته گرم کردن فوایدی دیگری را هم برای بدن به همراه دارد.
ورزش انگشتان دست

بهترین ورزش برای تقویت انگشتان دست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ورزش انگشتان دست شاید از نظر شما مهم نباشد ولی به شما در بسیاری ازموارد مثل ورم مفاصل و آرتروز و غیره کمک میکند.
ورزش بعد از 40 سالگی

ورزش روزانه مناسب زنان 40 سال به بالا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنان در میانسالی و بعد از 40 سالگی به دلیل کاهش متابولیسم بدن دچار چاقی و بیماری های خطرناک می شوند که باید با انجام ورزش های مناسب از آن ها جلوگیری کنند.
رفع درد عضلات بدن

تمرینات کم زحمت برای رفع درد و فشار در عضلات بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که در طول روز به مدت طولانی پشت میز می نشینند ممکن است دچارگرفتگی و درد عضلات بدن از جمله گردن، کمر و دست ها می شوند که برای رفع این دردها باید از چند تمرین ورزشی ساده استفاده کنند.
تنفس صحیح هنگام دویدن

قانون و قاعده ی تنفس صحیح هنگام دویدن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی افراد به دلیل عادت ها تنفسی غلط باعث می شوند تا در هنگام دویدن درد داشته باشند اگر شما هم این مشکل را دارید با ما همراه شوید.
صفحه 1 از 4