تمرین چربی سوز

تمرینات 15 دقیقه ای مخصوص چربی سوز


در بین حرکات ورزشی دسته ای با تحت فشار قرار دادن بافت های چربی لاغری و کاهش وزن را سرعت می بخشند ، در ادامه این بخش به بهترین تمرینات چربی سوز و کاهش وزن اشاره خواهیم کرد.
تمرینات هوازی

موثرترین تمرینات هوازی برای کاهش وزن


گنجاندن تمرینات هوازی در روتین روزانه، یکی از بهترین راههای چربی سوزی است که در این مطلب نکاتی برای استفاده درست از این تمرینات برای کاهش وزن آورده ایم.
تمرینات ورزشی

تمرین ورزشی مثل ورزشکار المپیکی


شدت تمرین همیشه کلیدی طلایی در رسیدن به نتیجه نهایی است، بدون داشتن شدت در تمرین محرک مورد نیاز برای رشد عضلات را نخواهید داشت و نتیجه موردنظر که در ذهن داشته اید را به دست نخواهید آورد.
تمرینات ورزشی

تمرینات ورزشی عالی برای خانم ها در فضای باز


انجام تمرینات ورزشی برای سلامتی و تناسب اندام خانم ها بسیار ضروری است اما برخی معتقدند فقط در باشگاههای ورزشی می توان تمرینات ورزشی را انجام داد در حالیکه اینطور نیست و حرکات مناسب فضای باز هم وجود دارد.
حرکت ورزشی

5 حرکت ورزشی ساده و بسیار مفید


اگر زمان و مکان مناسبی برای ورزش کردن ندارید نگران نباشید. با انجام چند حرکت ساده و با مدت زمان کم می توانید ماهیچه های بدن خود را فعال کنید.
ورزش کالری

این ورزش 100 کالری در 10 دقیقه می سوزاند!


تناسب اندام و لاغری رابطه ی مستقیم با سوزاندن کافی کالری در بدن دارد .در میان حرکات ورزشی کالری سوز، برنامه ی ورزشی کاملی وجود دارد که در مدت 10 دقیقه و به سادگی بالاترین میزان کالری را می سوزاند.