تازه های سلامت

سمعک
کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک تهران صفیر برای رفاه حال مراجعه کنندگانی که قادر به مراجعه به مطب نیستند امکان معاینه در منزل را فراهم نموده است.
نداشتن خواب کافی

خواب راحت و کافی ندارید چون ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دلیل نداشتن خواب کافی چیست و چرا نمی توانید به اندازه کافی بخوابید؟ یکی از اصلی ترین دلایل دیر شام خوردن است اما دلایل مهم دیگری هم وجود دارد.
فوت کردن شمع

لطفا شمع روی کیک رو فوت نکنید !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فوت کردن شمع های روی کیک تولد عوارض دارد؟ مطالعات جدید نشان می دهد که فوت کردن شمع روی کیک ها می تواند عوارض جدی را برای سلامت بدن به همراه داشته باشد.
مه مغزی

علائمی که ثابت می کند دچار مه مغزی شده اید

زمان مطالعه : 13 دقیقه
مه مغزی اختلالی است که علائمی مانند فراموشی یا عدم تمرکز دارد و به دلیل سبک زندگی نامناسب یا رژیم غذایی ناسالم ایجاد می شود.
کاهش مصرف پلاستیک

راهی برای آنکه مصرف پلاستیک در محرم را کم کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از ظروف پلاستیکی یک بار مصرف مضراتی برای سلامت انسان و محیط زیست دارد بنابراین باید با روش های مناسب مصرف این ظروف در ماه محرم و صفر کاهش یابد.
فواید خواب

تاثیر باورنکردنی خواب با پتوی سنگین!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خواب با پتوی سنگین فواید بسیاری دارد که باعث می شود خوابی لذت بخش و دلچسبی را تجربه کنیدو با خواب به درمان بیماری هایی در بدن کمک کنید.
خواص گیاه اشک تمساح

گیاه اشک تمساح با خواصی پر از لبخند و شادی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
گیاه اشک تمساح دارای فواید درمانی و خواص درمانی بسیار مناسبی می باشد، از خواص "گیاه اشک تمساح" می توان به درمان زخم ها، مراقبت از سلامت پا و از بین بردن زگیل ها اشاره کرد.
علت گرفتگی عضلات

گرفتگی عضلات نشان دهنده چه مشکلاتی است؟ + علت

زمان مطالعه : 10 دقیقه
گرفتگی عضلات می تواند به علت های مختلفی مانند ورزش و فعالیت شدید و یا کم آبی بدن و همچنین کمبود کلسیم و پتاسیم رخ دهد.
قرص های آرامبخش

داروی آرامبخش کاملا طبیعی برای درمان بی خوابی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کسانی که دچار اختلال بی خوابی هستند ممکن است برای درمان آن از قرص های آرامبخش استفاده کنند اما داروی طبیعی وجود دارد که به راحت خوابیدن این افراد کمک می کند.
دلیل عرق زیاد

شما زیاد عرق می کنید چون ....

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در برخی از مواقع ممکن است شما عرق بسیار زیادی کنید اما دیگران عرق نکنند، عرق زیاد و بیش از حد بدن می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد.
طرز تهیه روغن اسطوخودوس

طرز تهیه روغن اسطوخودوس اصل در منزل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روغن اسطوخودوس از گل بسیار زیبایی بنفش رنگی می گیرند که بوی بسیاری خوبی هم دارد، 4 مرحله مناسب هم برای درست کردن روغن اسطوخودوس در منزل وجود دارد.
موی بینی

تا به حال از این زاویه به موی بینی نگاه کرده بودید ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
موهای بینی مانند یک فیلتر از ورود گرد و غبار و ویروس ها به داخل بینی جلوگیری می کند و از بین بردن آن ها عوارض زیادی دارد.
علائم پیری زودرس

این حال و روز شما علامت پیری زودرسه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیری زودرس ممکن است به سراغ هر کسی برود با شناخت علائم آن و راه های کنترل آن از پیری جلوگیری کنید و بدنتان را سالم و جوان نگاه دارید.
خواص اکالیپتوس

روغن و گیاه اکالیپتوس را برای این خواصش استفاده کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گیاه و روغن اکالیپتوس دارای خواص و فواید فوق العاده ای برای بدن است، از خواص استفاده از اکالیپتوس می توان به التیام سرفه، تسکین درد، درمان زخم ها و از بین بردن شپش نیز اشاره کرد.
گرفتگی بینی

درمان گرفتگی بینی در 5 دقیقه + آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طب فشاری را که به خاطر دارید ؟ روشی که برای درمان سریع برخی از مشکلات جسمی و روحی از ان استفاده می شود . این بار برای گرفتگی بینی به سراغ آن خواهیم رفت.
صفحه 1 از 89