دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

تازه های سلامت

چشم های حساس

نکاتی که در آرایش چشم های حساس باید بدانید


افراد دارای چشم های حساس یا کسانی که از لنز استفاده می کنند، چشم هایشان نیازمند توجه و رسیدگی بیشتری دارد، زیرا در صورت رعایت نکردن برخی نکات، ریسک ابتلا به عفونت و آسیب های چشم بالا می رود.
درمان تاول پا

درمان خانگی تاول زدن پا


آیا روی پایتان تاول زده است؟ تاول پوستی در بهترین حالت درد دارد و در بدترین حالت باعث ناتوانی در راه رفتن می شود. اگر دچار تاول پا شده اید، به مراحل درمانی زیر عمل کنید.
پنیر

نقش پنیر در کاهش بیماری قلبی و سکته مغزی


پژوهشگران در مطالعات خود دریافتند که مصرف دائمی پنیر در برنامه روزانه غذائی، علاوه بر کاهش میزان کلسترول بد، سبب پایین آمدن خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی خواهد شد.
عادت غلط

عادتی غلط که بلافاصله بعد غذا انجام می دهید


نمی دانید چرا ولی اعضای داخلی بدنتان دچار مشکل و بیماری می شوند ، دندان هایتان پوسیده و دچار ضعف شنوایی می شوید ؛ اینها همه ریشه در چندین عادت غلط دارد که به سلامتی صدمه میزنند.
افراد مسن

نشانه مرگ زودرس در افراد مسن چیست؟


تحقیقات نشان داده است که فشار پایین در افراد مسن نشانه مرگ زودرس است و متخصصان در این آزمایش به بررسی پرونده پزشکی 46 هزار انگلیسی پرداختند.
درمان بی خوابی

داروی گیاهی برای درمان بی خوابی


شاید برخی از شما ها دچار بی خوابی مزمن باشید که شما را از برنامه هایتان دور می کند و برنامه هایتان رو به خوبی نمی توانید انجام دهید.برای درمان بی خوابی از این دارویی گیاهی بنوشید.
هوای سرد

فواید باورنکردنی هوای سرد برای بدن


متاسفانه هوای سرد بسیاری از افراد را دچار افسردگی می کند اما تحقیقاتی نشان داده است که روزهای سرد سال به اندازه ای که تصور می شود نامطلوب نیستند.
تقویت حافظه

مطالعه با صدای بلند و تقویت حافظه


تحقیقات جدید نشان داده است که مطالعه با صدای بلند در تقویت حافظه موثر است و خواندن اطلاعات با صدای بلند، بیشترین ماندگاری را در ذهن ایجاد می کند.