برو به :
نمناک بهداشت و سلامت

تازه های سلامت

مصرف مسکن

مصرف مسکن بدون تجویز پزشک ممنوع!


خیلی از افراد به مصرف مسکن ها عادت دارند و در مواجهه با هر نوع درد خودسرانه مسکن مصرف میکنند, عوارض مصرف مسکن بدون تجویز پزشک را میدانید؟
گروه خونی

رابطه گروه خونی و شخصیت افراد


براساس مطالعات و بررسی های انجام شده بر روی گروه خونی و شخصیت افراد مختلف دانشمندان به یک جمع بندی کلی رسیده اند که می توان تا حدودی به شخصیت افراد را از روی گروه خونی آنها پی برد.
گیاه سنا

گیاه سنا معجزه ای برای یبوست و لاغری


"سنا" گیاهی است که بیشتر به شکل بوته ای بوده، برگ آن خواص دارویی فراوانی دارد. این گیاه بومی آفریقا و هندوستان بوده و به صورت وحشی و کشت شده یافت می شود.
جینسینگ

جینسینگ چیست و چه خواصی دارد ؟


این گیاه قرن هاست که به منظور بهبود عملکرد حافظه، کاهش استرس، درمان ناتوانی، سستی و سایر علائم ناشی از فرسودگی و افزایش سن و همچنین برای افزایش طول عمر افراد و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
دیسک کمر

درمان دیسک کمر با پیاده روی


دیسک کمر از عوامل فشار زیاد و ناگهانی مثل زمین خوردن یا بلندکردن یک جسم سنگین می باشد که میتوان آن را با ورزش کردن کاهش داد.
بادام هندی

بادام هندی و یک دنیا خاصیت !


بادام هندی یکی از محبوب ترین آجیل ها در کشورمان است که اگر مردم با خواص معجزه آسای آن برای سلامتی آشنا شوند محبوب تر هم میشود.
خواص آبغوره

از خواص آبغوره چه می دانید؟


آبغوره دارای طبع سرد و خواص دارویی فراوانی است که از نظر طب سنتی برای درمان برخی بیماری ها بسیار توصیه شده است.
خواص بابونه

خواص فوق العاده بابونه!


بابونه از جمله گیاهانی است که طبع گرم و خشک داشته و خواص درمانی بی نظیری دارد, با گیاه بابونه میتوان بسیاری از بیماری ها را درمان کرد.