برو به :
نمناک بهداشت و سلامت

تازه های سلامت

مزاج فصل بهار

توصیه های مهم مزاج شناسی فصل بهار


تغییر فصل و دمای هوا به طبع با تغییراتی در بدن همراه است ، بخشی از توصیه های مراقبت از سلامتی مربوط به طب سنتی است که در این بخش به مزاج فصل بهار آن خواهیم پرداخت.
درمان کم آبی بدن

نوشیدنی خانگی برای درمان فوری کم آبی بدن


خستگی ، خشکی پوست و حتی بدن درد تنها بخشی از عوارض کمبود آب در بدن است که باید جدی گرفته شود ، برای درمان کم آبی بدن می توانید از نسخه های گیاهی و طبیعی نیز استفاده کنید.
نوشیدن آب

هشدار جدی برای نوشیدن آب در نیمه شب


نوشیدن آب هم مثل هر نوع خوردنی و نوشیدنی باید ها و نباید هایی دارد که اگر به درستی رعایت نشوند مشکلات جدی را برای سلامتی ما ایجاد می کند.در ادامه با مضرات نوشیدن آب در نیمه شب آشنا خواهیم شد.
داروی پارکینسون

قرص سافینامید داروی جدید پارکینسون


قرص سافینامید داروی پارکینسون به عنوان یکی از داروهای تایید شده سازمان غذا و دارو آمریکا برای درمان بیماران میتلا به پارکیسنون است که به تازگی معرفی شده است.
خواب

بلای خواب بی کیفیت در بدن


برای شارژ دوبارهٔ جسم و روان خود به خواب خوب و کامل در شب احتیاج دارد، خواب می تواند دارویی مؤثر علیه بیماری ها باشد خواب نماد استراحت مفید است و سیستم دفاعی بدن را تقویت می کند.
درمان اسهال

درمان اسهال شدید با یک میوه


بیرون روی های مکرر در کودکان و بزرگسالان اگر به موقع درمان نشوند عواقب سنگینی خواهند داشت . از خواص میوه ای خواهیم گفت که بهترین و سریعترین نسخه برای درمان اسهال شدید است.