کتاب خواندن

مزایای کتاب کار و تاثیرات آن بر رشد تحصیلی


چندین بار کتاب درسی رو خوندید و بارها تمرین هاش رو حل کردید. اما باز هم یک جای کار ایراد داره! مطالبی هست که خوب متوجه نمی شید و نیاز به توضیحاتی متفاوت تر از چیزی که در کتاب درسی نوشته شده دارید
سعید مبین شهیر

جهان بینی در قطعه مقدس


کتاب قطعه مقدس اثر سعید مبیّن شهیر،دومین کتاب نوشته شده در سبک نمادگرایی جادویی می باشد که موضوع آن پیش بینی آینده بشر است.
قیدار

"قیدار"، کتابی که باید خواند


امیر خانی از آن دسته نویسنده هایی است که با وجود اعتقاد های مذهبی، می تواند به خوبی داستان بنویسد و چنان قلم گیرایی دارد که شاید کمتر کسی باشد که کتاب بخواند ولی او را نشناسد.
گامی نو در صنعت کتاب و کتابخوانی

گامی نو در صنعت کتاب و کتابخوانی


فروشگاه اینترنتی باهوک فعالیت خود را از سال 1395 بافروش آنلاین کتاب آغاز کرده است، و در ادامه ی این فعالیت بیش از هزاران کالای نوشت افزار را به فروشگاه خود اضافه نمود.
تعریف کنید و جایزه ببرید!

تعریف کنید و جایزه ببرید!


شیوه ی شرکت در مسابقه هم به این صورت است که شما باید افسانه های کهن ایرانی که معمولا از زبان سال خورده های اطراف تان شنیده اید یا می شنوید را با قلم خودتان بنویسید و در یک مسابقه ی جذاب شرکت نمائید.
برنده نوبل ادبیات

برنده نوبل ادبیات 2017 چه کسی خواهد بود؟!


در حالی که زمان زیادی تا اعلام روز معرفی برنده نوبل ادبیات 2017 باقی نمانده است ، پیش بینی برای حدس زدن برنده نوبل ادبیات امسال آغاز شده و هر کس نظری در این خصوص ارائه میدهد.
صفحه 1 از 6