برو به :
نمناک تکنولوژی

کامپیوتر و نرم افزار

افزایش سرعت کامپیوتر

آموزش تصویری افزایش سرعت کامپیوتر


برای شما هم اتفاق افتاده است که هنگام کار با کامیپوتر مشاهده پایین آمدن سرعت آن می شوید که دراین مقاله به ده نکته افزایش سرعت کامپیوتر می پردازیم.
کیبورد شیشه ای

ساخت کیبورد شیشه ای که دیده نمی شود! + عکس


شرکت باسترون(Bastron) از یک کیبورد شیشه ای رونمایی کرده که فاقد کلید بوده و نیاز به استفاده از ماوس را نیز از بین برده است این صفحه کلید که دارای نور زمینه آبی رنگ است، بر روی یک لایه بسیار نازک از شیشه قرار گرفته است.
سرعت رایانه

روش ها ونکات مهم برای افزایش سرعت رایانه


گاهی اوقات هنگام کار با رایانه با افت سرعت رایانه خود وهنگ کردن آن مواجه می شوید و این عمل بسیار برای شما ناخوشایند با توجه به توصیه های ما ازکاهش سرعت رایانه خود دورخواهیدشد.
لپ تاپ

یک “لپ تاپ” خوب چه ویژگی هایی دارد؟


یکی از سخت ترین چالش های افراد در هنگام خرید لپ تاپ این است که در بین این همه مدل مختلف کدام “لپ تاپ” مناسب آنها است و به دردشان می خورد. برای یافتن جواب این سوال با ما همراه باشید.
هنگ کردن

راه جلوگیری از هنگ کردن کامپیوتر


هنگ کردن کامپیوتر یکی از خسته کننده ترین اتفاقی است که در هنگام استفاده از کامپیوتر رخ میدهد . در این مطلب درباره کارهایی که باید در هنگام هنگ کردن کامپیوتر انجام دهیم صحبت میکنیم.
بازی پوکمون گو

بازی موبایلی جدید پوکمون گو که حسابی ترکانده


بی شک می توان بازی Pokemon Go را یکی از محبوب ترین و در عین حال جذاب ترین بازی های حال حاضر خواند؛ بازی که توانسته رکورد فروش را بشکند و در بلندای قله ی دانلودهای اندروید و حتی آی او اس قرار گیرد.