سریال شهرزاد

آخرین خبرها از فصل دوم و سوم سریال شهرزاد

تاریخ انتشار : 27 تیر 1396کد مطلب : 53138زمان مطالعه : 2 دقیقه
رامین ناصر نصیر بازیگر سریال شهرزاد ناگفته هایی از فصل دوم و سوم سریال شهرزاد گفت و از اتفاقاتی نو در این سریال صحبت کرد.

ناگفته های رامین ناصر نصیر از فصل سوم سریال شهرزاد

رامین ناصر نصیر بازیگری که در سریال شهرزاد در نقش همسر خواهر شهرزاد به ایفای نقش می پردازد در فصل دوم و سوم این سریال نیز حضور دارد. این بازیگر کشورمان طی گفتگویی خبرهای تازه ای از فصل دوم و سوم سریال شهرزاد داد که در ادامه خواهید خواند.

خبرهای جدید رامین ناصر نصیر از فصل سوم شهرزاد

رامین ناصرنصیر بازیگر عرصه تلویزیون ، سینما و تئاتر گفت:هم اکنون مشغول پروژه "شهرزاد" در فصل های دوم وسوم این مجموعه هستم. فصل دوم و سوم این اثر به صورت پیوسته ضبط می شود.

وی ادامه داد:برای نقش من در فصل دوم سریال "شهرزاد" خط های جدیدی درنظر گرفته شده و از این جهت با فصل اول تفاوت دارد. این نقش در سری جدید "شهرزاد" وارد فضاهایی جدید می شود و در برخی مواقع در روند اصلی داستان نیز نقش آفرینی هایی می کند.

این بازیگر عرصه تلویزیون و سینما تصریح کرد:درفصل های دوم و سوم سریال " شهرزاد" حضور آقای علی نصیریان را که عنصری مهم، جذاب و تعیین کننده بود را نداریم اما از لحاظ آنچه که مربوط به فیلمنامه است باید بگویم در سری دوم و سوم نیز فیلمنامه ای جذاب و پر و پیمان داریم و از این جهت به فصل نخست شباهت دارد.

وی یادآور شد:از نظر من فصل دوم و سوم سریال "شهرزاد" می تواند جذابیت هایی را برای تماشاگر رقم بزند با این حال قضاوت نهایی با بیننده است و او میزان موفقیت یک اثر را تعیین می کند.

سریال شهرزاد

رامین ناصر نصیر بازیگر سریال شهرزاد

بازیگر مجموعه "ساعت خوش" ادامه داد:همچنین مشغول ایفای نقش در سریال "گمشدگان" به کارگردانی رضا کریمی هستم که برای شبکه دو سیما ساخته می شود و فکر می کنم به زودی و حدود یک ماه آینده روی آنتن برود.

وی تصریح کرد:زمینه اصلی سریال "گمشدگان" درباره کودک آزاری و حقوق کودکان است و این اثر به طور کامل جدی بوده و حال و هوای کمدی ندارد. من در این مجموعه نقشی جدی را ایفا می کنم که با مواد مخدر در ارتباط است.

بازیگر فیلم سینمایی "آشوب" در ادامه صحبت های خود با اشاره به نقش متفاوتش در سریال "گمشدگان" نسبت به سایر نقش هایی که تاکنون ایفا کرده، اظهار کرد:نقشم در "گمشدگان" با سایر نقش هایی که تاکنون ایفا کرده ام تفاوت های قابل ملاحظه ای دارد به گونه ای که تاکنون چنین نقشی را بازی نکرده ام.

ناصرنصیر خاطرنشان کرد:از نظر من فصل دوم و سوم سریال "شهرزاد" می تواند جذابیت هایی را برای تماشاگر رقم بزند با این حال قضاوت نهایی با بیننده است و او میزان موفقیت یک اثر را تعیین می کند.

آخرین خبرها از فصل دوم و سوم سریال شهرزاد

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
وبگردی