آشا محرابی

آشا محرابی با گریم هایی متفاوت در سرزمین مادری+عکس

تاریخ انتشار : 13 مهر 1396کد مطلب : 57562زمان مطالعه : 1 دقیقه
آشا محرابی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در سریال سرزمین مادری ساخته کمال تبریزی با گریم هایی متفاوت جلوی دوربین رفت ، گریم های متفاوت آشا محرابی در سرزمین مادری را در این مطلب مشاهده میکنید.

گریم های مختلف آشا محرابی در سرزمین مادری

آشا محرابی بازیگر سینما و تلویزیون صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از گریم های مختلفش در سرزمین کهن با نام جدید سرزمین مادری به روز کرد.

آشا محرابی در سرزمین مادری

آشا محرابی در سرزمین مادری ساخته کمال تبریزی

آشا محرابی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:سریال "سرزمین مادری" کارگردان :کمال تبریزی از جمعه ١٤ مهر...

سریال سرزمین کهن ساخته کمال تبریزی که پیش از این سه قسمت از این سریال پخش شده بود و با سوءتفاهم هایی که پیش آمده بود ادامه آن روی آنتن نرفت ،با نام جدید سرزمین مادری از جمعه 14 مهر روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

فاز اول این سریال که محصول شبکه سه سیما است در دهه 30 می گذرد، فاز دوم در دهه 40 و فاز سوم در دهه 50. تغییر زمانی حدود 20 سال از فاز یک تا سه باعث شده تا بعضی از شخصیت های سریال در فاز سه تغییر کنند.

ثریا قاسمی

ثریا قاسمی در سرزمین مادری

آرش مجیدی، سعید راد، پریوش نظریه، گلچهره سجادیه، حسین مهری ،نیکی کریمی، محمدرضا فروتن، حسن پورشیرازی، فرشته صدر عرفایی، جعفر دهقان، امیر آقایی، شبنم قلی خانی، الهام حمیدی، ثریا قاسمی، علی شادمان، پژمان بازغی، هنگامه قاضیانی، میترا حجار، پرویز پورحسینی، حسین محجوب، بیتا فرهی، هومن سیدی، مهرداد ضیایی، لیلا زارع، آشا محرابی، محسن تنابنده، جواد عزتی، رسول نقوی، شیوا بلوچی، متین حیدرنیا، امین رحیمی، درشن سینک، بهرام کمیجانی، فریبرز گرم رودی، آرش مجیدی، پریوش نظریه، مهران رجبی و... از جمله بازیگران سریال سرزمین مادری هستند.

آشا محرابی با گریم هایی متفاوت در سرزمین مادری+عکس

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
برگرفته از صفحه شخصی آشا محرابی / م.ف
وبگردی