پیامک به مردان

پیامک هایی که نباید به مردان بفرستید

کد مطلب : 1888زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از خانم ها احساسات و علاقه خود به همسرشان را با ارسال یک پیامک نشان می دهند اما باید بدانند بعضی حرف ها را نباید با ارسال پیامک به مردان بگویند.

جملات اشتباه در پیامک به مردان

برخی از زنان سیاست جذب نمودن شوهر خود را دارند و حتی با فرستادن پیامک عاشقانه آنها را جذب خود می کنند اما برخی دیگر از زنان با فرستادن برخی از پیامک ها بجای آنکه مرد زندگیشان را بیشتر جذب کنند ، او را فراری می دهند. در این مطلب از نمناک شما را با 7 پیامکی که هیچ مردی دوست ندارد دریافت کند، آشنا می کنیم.

پیامک به مردان

این پیامک ها را به مردان نفرستید

پیامکی با عنوان "باید حرف بزنیم."

فرستادن این پیامک این مفهوم را می رساند که قرار است دریافت کننده پیام مورد سرزنش قرار بگیرد در حالیکه دقیقاً نمی داند قضیه چیست. فرستادن این پیامک برای مرد زندگی تان فقط شکنجه کردن اوست و موجب ایجاد حس عصبانیت و نا امیدی در او می شود.

درست است خانم ها وقتی مشکلی دارند مایلند همسرشان کار خود را ول کند و به امور آنها رسیدگی نماید اما بهتر است بدانید این پیام موجب عصبانیت مرد می شود در حالیکه هنوز از قضیه مطلع نیست پس به جای فرستادن این پیامک با او تماس بگیرید و یا برایش پیام صوتی بگذارید تا مشکلتان زودتر حل شود.

پیامک های تک کلمه ای

بسیاری از ما روزانه پیامک زیادی برای همسرمان می فرستیم و او را از اتفاقات روزانه با خبر می کنیم. اگر روزی نحوه پیامک زدن ما تغییر کند و پیام هایمان تبدیل به یک کلمه شود، برای همسرمان این هشدار را می دهد که ما رغبتی به فرستادن پیام نداریم و یا از او ناراحت هستیم بنابراین او می پندارد مسئله ای پیش آمده و در حالت هشدار قرار می گیرد و بی تاب و نگران می شود.

اشتباه پیامک

پیامک مربوط به خرید

فرستادن پیامک های مادی شاید برای شما ترفندی غیر مستقیم برای خرید کردن آقایان برای شماست اما باید بدانید مردان از این نوع پیامک ها بیزارند و بیشتر دوست دارند همسرشان رک و راست باشند و به جای " الان تو یه مغازه یه جفت کفش خوشگل دیدم" این درخواست را مستقیما "میخوام اون کفش هارو برام بخری" داشته باشند. این پیامک باعث می شود مرد زندگیتان فکر کند که رابطه شما از حالت دوستی در آمده است و شما او را برای پولش می خواهید، پس او قطعاً فرار می کند .

پیامکی مانند "من حس می کنم دچار روزمرگی شده ایم."

اغلب آقایان دوست ندارند در مراحل اولیه آشنایی با کسی این پیامک را بشنوند زیرا برایشان این پیام را دارد که "من در مورد رابطه مان مجدداً فکر می کنم" . فرستادن این پیامک برای رابطه ای که پر از دست انداز است، بسیار وحشتناک است و او فکر می کند زندگیش روی لبه تیغ است و ممکن است از زندگی دور انداخته شود پس اگر روز خوبی نداشته اید این پیامک را به او بدهید تا او بفهمد باید کاری کند که اوضاع بهتر شود.

ارسال پیامک به همسر

پیامک مربوط به دیدن نامزد قبلی

اگر همسر یا نامزدتان در گذشته نامزد قبلی داشته گذشته ها را فراموش کنید و دیگر در مورد نامزد یا عشق قبلی تان حرفی نزنید. صحبت در مورد نامزد قبلی، اگر اتفاقی او را دیده باشید و یا او نامزدتان را فراموش نکرده باشد، باعث می شود که یک رابطه محکم دچار نوسان شود و شانس شما را برای خوشبختی خراب می کند.

در هر پیامکی که نام مادرتان بیاید !

مردها دوست دارند در رابطه شان تمامی مشکلات را خود و همسرشان با یکدیگر حل کنند و دخالت خانواده ها را نمی پسندند پس اگر درگیر مشکلات هستید و به او پیامک بزنید که مادرتان مسئله را حل کرده است، باید بگوییم او از این پیامک خوشش نمی آید.

والدین مشاورین خوبی هستند اما با تعیین حد و مرز، یعنی شما حد و مرزی را مشخص می کنید و والدینتان نباید از این مرزها عبور کنند و باید به آنها پایبند بمانند.

جذب شوهر

پیامکی با عنوان "نمی تونم بهت فکر نکنم."

در شروع روابط مردان فکر می کنند که زنان در پی فریب و تور زدن آنها هستند و شناخت کافی از طرف مقابل خود ندارند . اگر در این زمان یا درست بعد از اولین ملاقات این پیامک را بفرستید باید بدانید اشتباه کرده اید و ممکن است او را فراری دهید.

اما اگر بعد از چند هفته از اولین ملاقاتتان این پیام را بفرستید، اشکالی ندارد. بهتر است بعد از اولین ملاقات ، یک پیامک بیشتر نفرستید و مثلاً بگویید:"شب خوبی بود و خوش گذشت. امیدوارم باز هم از این شب ها داشته باشیم." و بعد تا چند روزدیگر پیامکی نفرستید .

بعد از فرستادن این پیامک طرف مقابلتان به این امر پی می برد که تأثیر خوبی بر روی شما گذاشته است و می فهمد که شما به جز فکر کردن به او باید به زندگیتان نیز برسید و او می تواند بدون قرار گرفتن تحت فشار به افکار خود درباره شما نظم ببخشد.

این پیامک ها را به آقایان نفرستید چون مردان را آزار می دهد!

4.2269
این مطلب مفید بود ؟22643
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی