بهاره افشاری

دلخوری بهاره افشاری از خندوانه و دورهمی + اینستاپست

تاریخ انتشار : 23 شهریور 1395کد مطلب : 36545زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهاره افشاری که چند شب پیش میهمان برنامه دورهمی بود به سانسور حرفهایش در مورد ازدواج و خانواده در این برنامه درست مثل برنامه خندوانه اعتراض کرد.

دلخوری بهاره افشاری از سانسور صحبتهایش در تلویزیون

بهاره افشاری بعد از پخش برنامه دورهمی با حضور او و زمانی که متوجه حذف برخی از صحبتهایش در این برنامه شد با انتشار پیام و عکسی جالب به این سانسورها در تلویزیون واکنش نشان داد.

 

بهاره افشاری

اینستاپست جدید بهاره افشاری در مورد سانسورها در تلویزیون

 

بهاره افشاری :حرفهایم در دورهمی و خندوانه حذف شده بود

بازیگر «پایان نامه» مهمان برنامه شنبه شب بیستم شهریور برنامه «دورهمی» بود. او پس از پخش این برنامه به حذف قسمت عمده ای از گفت وگوی خود با مهران مدیری اعتراض کرد.او در این زمینه در اینستاگرام نوشت:« بله درست حدس زدید این خود منم بعد از دیدن دورهمی.
نزدیک به سه هفته پیش قرار بود این برنامه پخش بشه که بنا به صلاحدید مدیران بنده قابل پخش نبودم و قرار بر حذف کلی برنامه شد. امروز یکباره خبر رسید قابل پخش شدم با اندکی سانسور راجع به مضوعاتی که راجع به ازدواج های این روزها و خانواده هاست . عجبا که نزدیک به ٢٠ دقیقه حذف شدم درست مثل خندوانه.
یعنی الان اینجانب رکورددار سانسور در برنامه های تلویزیونی هستم. چون این روزها به علت احترام به شعور مخاطب تمایلی به بازی در سریال های تلویزیونی ندارم سعی کردم با حضور در برنامه های پر مخاطبی مثل برنامه «دورهمی» آقای مدیری و به احترام ایشان و حفظ ارتباط هر چند کوتاه با شما عزیزان دل حضور داشته باشم ولی انگار اینم نشدنیه دیگه.
دوستان عزیز قیچی به دست من همون بازیگر ١٠ ساله تلویزیون این مملکت هستم چطور وقتی به عنوان خود حقیقی جلوی دوربین «خندوانه» و «دورهمی» می روم غیر قابل پخش می شوم! عجبا شما رو به خیر و ما رو پی کارمان. »

دلخوری بهاره افشاری از خندوانه و دورهمی + اینستاپست

4.246
این مطلب مفید بود ؟397
برگرفته از صفحه شخصی بهاره افشاری /ن
وبگردی