تست عشق واقعی

تست عشق واقعی ، شما چقدر عاشق هستید؟

کد مطلب : 10082زمان مطالعه : 3 دقیقه
با پاسخ دادن به چند سوال ساده میزان عشق خود را نسبت به محبوبتان بسنجید و از واقعی بودن عشقتان مطمئن شوید.

تست عشق واقعی ، جالب است انجام دهید

اگر می خواهید از میزان عشق خود آگاه شوید و بدانید که تداوم این عشق در آینده به چه میزان است ، تست عشق زیر را که نشان دهنده مقدار عشق شما به محبوبتان است را انجام دهید و به سوالات عشق واقعی این بخش از نمناک پاسخ درست دهید.
 
 سوالات عشق

تست عشق و عاشق واقعی 

سوالات تست عشق واقعی

1) سوال اول
شما برای اینکه به خانه کسی که دوست دارید بروید دو راه وجود دارد ، راه اول راه ساده و مستقیم است که شما را سریع به مقصد می رساند اما خسته کننده است ، راه دوم راهی است که طولانی تر و پر از منظره های زیبا است ، شما کدام یک از این راه ها را انتخاب می کنید ؟ راه کوتاه یا راه طولانی؟
پاسخ :جاده بیانگر عشق است اگر پاسخ شما راه کوتاه و ساده است باید بدانید که زود و اسان عاشق می شوید اما اگر پاسختان راه طولانی است باید بدانید به راحتی عاشق نمی شوید .
 
تست سنجش عشق واقعی

تست روانشناسی عشق

تست عشق سنج

2) سوال دوم
اگر در مسیرتان دو بوته گل رز به رنگ های قرمز و سفید ببینید و تصمیم بگیرید 20 شاخه از آن را بچینید چند شاخه گل رز سفید و چند شاخه گل رز قرمز انتخاب می کنید؟
پاسخ :تعداد گل رز قرمز نشان دهنده این است که چقدر در یک رابطه عاطفی از خودتان مایه می گذارید و تعداد رزهای سفید نشان دهنده وقع شما از طرف مقابل است . مثلا اگر 18 گل رز سفید و 2 گل رز قرمز انتخاب نموده اید 90% انتظار محبت از طرف مقابلتان دارید و 10 % محبت می کنید.
 
تست درصد عشق واقعی

تست عشق واقعی و اینکه شما چقدر عاشق هستید؟ 

تست عشق واقعی طرف مقابل

3) سوال سوم
تصور کنید به خانه کسی که دوستش دارید ، رسیدید و حالا یکی در را به رویتان گشود ، چه می کنید ؟ از او می خواهید دوستتان را صدا کند؟ یا اینکه خودتان به نزدش می روید؟
پاسخ:پاسخ به این سوال نشان می دهد که شما چگونه با مشکلات در یک رابطه برخورد می کنید. اگر شما از خانواده او درخواست کرده اید که محبوبتان را صدا بزند در حقیقت از مواجه شدن با مشکلات می ترسید ولی اگر خودتان به نزد او رفتید و او را مطلع ساختید ، نشان دهنده این است که شما قدرت مواجهه شدن با مشکلات را دارید و متمایل هستید هر چه زودتر آنها را حل کنید.
 
تست عشق سنجی واقعی

 تست جدید عشق برای میزان دوست داشتن

تست میزان علاقه

4)سوال چهارم
شما وارد اتاق محبوبتان شده اید ولی او در آنجا نیست . حالا چه می کنید؟ دسته گل ها را کنار پنجره اش می گذارید یا روی تخت او؟
پاسخ :اگر گل ها را روی تخت گذاشته اید برای دیدن معشوقتان اشتیاق دارید و دوست دارید او را زیاد ببینید اما اگر گل ها را کنارپنجره گذاشته اید بدین معناست که اگراو را زیاد هم نبینید تحمل می کنیدزیرا محل قرار دادن رزها نشان دهنده اشتیاق شما برای دیدار با محبوب است.
 
بازی تست عشق واقعی

شما چقدر عاشق هستید؟

5) سوال پنجم
شب را در منزل معشوقتان ولی در اتاق های جداگانه می گذرانید ، صبح که بیدار می شوید به اتاق او می روید به نظرتان او خواب است یا بیدار؟
پاسخ :این سوال تفکر شما را درباره شخصیت فرد محبوبتان نشان می دهد . اگر او را در حال خواب در اتاق ببینید یعنی او را همانگونه که است دوست دارید ولی اگر او را بیدار دیده اید یعنی انتظار دارید او مطابق میل شما باشد.
 
تست میزان عشق واقعی

تست عشق واقعی 

سوال اخر:
حالا موقع بازگشت به خانه است کدام راه را انتخاب می کنید ؟ راه کوتاه و ساده یا راه طولانی و جالب؟
 
و در آخر جواب سوال آخرتست عشق :
راه بازگشت به خانه تدوام عشق شما را نشان می دهد . اگر راه بلند را انتخاب نمودید مدت زمان بیشتری به عشق خود وفادارید ولی اگر راه کوتاه را انتخاب کرده اید عاشق بودن و دوست داشتن شما کوتاه مدت است .

 

تست عشق واقعی و اینکه شما چقدر عاشق هستید

4.14989
این مطلب مفید بود ؟4120869
منبع : بخش سبک زندگی نمناک / ک
برچسب : عشق
وبگردی