تغییر دکوراسیون آشپزخانه
با ایجاد تغییرات ساده و کم هزینه در “دکوراسیون آشپزخانه” میتوانید آشپزخانه ای جدید و مدرن تر داشته باشید کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید.

ایده های تغییر دکوراسیون آشپزخانه

اگر چند سال است که به دکوراسیون آشپزخانه تان دست نزده اید و بدون هیچ تغییری باقی مانده است حتما برایتان تکراری و کسل کننده شده است، شاید به خاطر اینکه فکر میکنید تغییر دکوراسیون هزینه زیادی میخواهد تا به حال دکوراسیون آشپزخانه تان را دست نزده اید. در این بخش از دنیای مد نمناک به شما میگوییم چگونه با کمترین هزینه دکور آشپزخانه تان را تغییر دهید و به روزتر کنید.

تغییر دکوراسیون آشپزخانه

تغییر دکوراسیون آشپزخانه کم هزینه

- ساده ترین کاری که برای تغییر دادن دکوراسیون آشپزخانه میتوانید انجام دهید این است که پرده آشپزخانه را عوض کنید، تعویض پرده آشپزخانه ایده ساده و کم هزینه ای است که باعث میشود دکوراسیون آشپزخانه کلی تغییر کند.

- اگر استفاده از گل ها و گیاهان را در دکوراسیون آشپزخانه فراموش کرده اید بهتر است هرچه زودتر برای آشپزخانه تان چند گل و گلدان زیبا بخرید که بسیار هم کم هزینه است. گل ها و گیاهان تاثیر شگفت انگیزی در دکوراسیون منزل دارند و باعث میشود حس تازگی و طراوت وارد آشپزخانه تان شود. به همین راحتی میتوانید دکوراسیون کسل کننده آشپزخانه تان را تغییر دهید و کاری کنید که انرژی مثبت در آن موج بزند.

تغییر دکوراسیون ارزان

تغییر دکوراسیون ارزان آشپزخانه

- تغییر دادن صندلی های اپن نیز یکی دیگر از ایده های ساده اما بسیار تاثیرگذار در تغییر دکوراسیون آشپزخانه است، صندلی های اپن بسیار جلب توجه میکنند و شما با تغییر دادن آن ها یک تغییر بزرگ در دکوراسیون آشپزخانه تان ایجاد کرده اید.

- اگر کابینت های آشپزخانه تان قدیمی و کهنه شده اند و توانایی تعویض آن ها را ندارید میتوانید از برچسب و استیکرهای زیبا استفاده کنید، این برچسب ها که هزینه چندانی ندارند ظاهر آشپزخانه را کلی تغییر میدهند.

تغییر دکوراسیون سریع

تغییر دکوراسیون کابینت آشپزخانه

- فکری برای نورپردازی آشپزخانه کنید زیرا نورپردازی نقش مهمی در دکوراسیون آشپزخانه دارد از لوسترهای شیک و یا نورپردازی های مخفی استفاده کنید نتیجه کار فوق العاده خواهد بود.

تغییر دکوراسیون آشپزخانه با ایده های ارزان و مدرن + عکس

4.477
این مطلب مفید بود ؟6710
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی