تم تولد هری پاتر
تم تولد هری پاتر از تم های خاص برای جشن تولد است که می تواند برای پسر بچه ها بسیار جذاب باشد و کودک ماجراجو و عاشق هری پاتر را جذب خود کند.

تم تولد هری پاتر یک تم خاص برای تولد پسر بچه ها

یکی از بهترین تم ها برای جشن تولد پسربچه ها تم هری پاتر است که یک تم هیجان انگیز برای آن هاست . تم تولد هری پاتر از تم های خاص برای جشن تولد است که می تواند برای فرزندتان بسیار جذاب باشد و کودک ماجراجو و عاشق هری پاتر را جذب خود کند.

تزئینات جشن تولد پسرانه با تم هری پاتر

درهنگام انتخاب تم تولد باید نهایت سعی خود را بکار ببرید و با انتخاب یک تم مناسب مانند تم تولد هری پاتر بهترین و شیرین ترین خاطرات را برای دوران کودکی فرزندتان بسازید و جشن او را از یک مهمانی ساده به یک جشن فوق العاده ، تبدیل کنید .

جشن تولد پسرانه

بهترین جشن تولد پسرانه با تم تولد هری پاتر

جشن تولد رویایی پسر بچه ها با تم تولد هری پاتر

اگر فرزند شما دائما در حال صحبت کردن در مورد دنیای جادویی هری پاتر است، وقت آن است که خواسته های او را دریابید و با برگزاری یک جشن تولد هری پاتری او را به خواسته اش برسانید.

تم تولد هری پاتر

برگزاری تولد هیجان انگیز با تم تولد هری پاتر

با تهیه کیک تولد با تم هری پاتر که روی آن عینکی ازخمیر فوندانت قرار داده شده زیبایی میز تولد فرزندتان را به اوج برسانید و جشن تولد او را هیجان انگیزتر کنید.

کیک تولد با تم هری پاتر

کیک تولد با تم هری پاتر

مدل کیک تولد

مدل های مختلف کیک تولد با تم هری پاتر

برای گرفتن جشن تولد با تم هری پاتری یک لباس با تصویر هری پاتر برای کودکتان تهیه کنید و از لیوان های طرح تم و قاشق و چنگال ها یی به رنگ قرمز تم هری پاتراستفاده کنید و با این کار کودکتان را به وجد آورید.

مدل لباس تولد

مدل لباس تولد هری پاتر

تزئینات جشن تولد

تزئینات جشن تولد با تم هری پاتر

برای تزیین محل برگزاری جشن تولد نیز می توانید از بادکنک هایی به رنگ قرمز و زرد و مشکی و یا ریسه های طرح تم هری پاتراستفاده کنید . برای تزیین جشن تولد با تم هری پاتری از تصاویر زیر ایده بگیرید و پسرتان را در روز تولدش غافلگیر کنید .

تولد پسر بچه

تولد پسر بچه با تم هری پاتر

تم هری پاتر

کیک زیبای پسرانه با تم هری پاتر 

تزئین میز تولد

تزئین میز تولد با تم هری پاتر

بادکنک آرایی جشن تولد

بادکنک آرایی جشن تولد با تم هری پاتر

تم تولد هری پاتر هیجان انگیز ترین تم برای کودکان ماجراجو

3.922
این مطلب مفید بود ؟175
منبع : بخش دنیای مد نمناک / ف
برچسب : جشن تولد
وبگردی