تنبل ترین زن دنیا

تنبل ترین زن دنیا + تصاویر

کد مطلب : 14847زمان مطالعه : 1 دقیقه
این زن کثیف امریکایی در میان زباله ها و آشغالهایی که تمام خانه اش را پر کرده است زندگی میکند و 30 سال گذشته را به خود زحمت تمیزی منزل و دور انداختن زباله ها نداده است.

آیا شما در این مکان حاضر به ماندن برای چند لحظه و یا غذا خورن هستید؟به تمیزی منزل این خانم چه نمره ای می دهید؟

منزل کثیف خانم میشل

میشل 56 ساله ساکن یکی از خانه های ییلاقی واشنگتن که دارای سه خواب است ،سه دهه از عمر خود را در حالی گذرانده که تجمع زباله ها گاه تا کمر او می رسد.
او در این مدت زباله های منزلش را دور نینداخته و با وجود ظاهر ناکارآمد خانه که حتی بوی تعفن اجازه عبور از کنار آن را نمیدهد میگوید علاقه زیادی به مهمانداری دارد و دوست دارد در همین مکان از دوستان خود برای مهمانی شام و ناهار دعوت کند.
 
منزل کثیف خانم میشل
 
وی مدعی است که می تواند کیک های بسیار خوشمزه ای نیز درست کند.با این وجود شرکت آب به دلایل ایمنی تصمیم گرفته است که آب منزل میشل را قطع کند.
 
منزل کثیف خانم میشل
 
آیا کسی حاضر است در این آشپزخانه و با این ظروف به غذاهای او لب بزند؟این زن که سابقا دانشجوی رشته حقوق بوده است و با اشتیاق از میان انبوه زباله ها عبور میکند تا بتواند ظروف آشپزی خود را پیدا کرده و در آنها غذا درست کند.
او میگوید همیشه از حراجی ها خرید میکند وحتی اگر چیزی که لازم را ندارد در یک حراجی ببیند سریعا آن را میخرد و به خانه می آورد. 
 
منزل کثیف خانم میشل
 
منزل کثیف خانم میشل

 

تنبل ترین زن دنیا + تصاویر

3.1231
این مطلب مفید بود ؟14586
منبع : نمناک-/ف
برچسب : سرگرمی
وبگردی