آزادراه تهران شمال

جزئیات حادثه ریزش تونل در آزادراه تهران شمال

تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1398کد مطلب : 2465زمان مطالعه : 3 دقیقه
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع حادثه ریزش تونل در آزادراه تهران شمال حوالی سیاه بیشه خبر داد.

ریزش تونل قبل از پل زنگوله در آزادراه تهران شمال

ایسنا: سخنگوی سازمان اورژانس کشور در حالی از حادثه ریزش تونل در آزادراه تهران-شمال و محبوس شدن افرادی در تونل خبر داد که بنا بر اعلام پلیس حادثه در محدوده کارگاهی پروژه رخ داده است. 

مجتبی خالدی گفت:این حادثه حدود ساعت 8:58 دقیقه امروز (سه شنبه) در حوالی سیاه بیشه، قبل از پل زنگوله، تونل البرز در آزادراه تهران-شمال رخ داد. 

وی افزود:با اعلام حادثه به اورژانس ١١5 بلافاصله نیروهای اورژانس و بالگرد به محل اعزام شدند و به بیمارستان های منطقه آماده باش اعلام شد. 

**10:58 

خالدی در اطلاعات تکمیلی گفت:در این حادثه تا این لحظه 3 نفر از تونل خارج شده که یکی از آنها دچار سوختگی صددرصد شده است و با اورژانس هوایی به تهران منتقل شد. 

وی با بیان اینکه علت حادثه هنوز مشخص نیست همچنین گفت :احتمال می رود که هفت نفر نیز در تونل محبوس شدند. 

**11:01 

حادثه آزادراه تهران - شمال در محدوده کارگاهی رخ داده است 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد که حادثه رخ داده در آزادراه تهران شمال در راه اصلی نبوده است. 

سرهنگ نادر رحمانی در این باره گفت:خبر حادثه ای که تحت عنوان حادثه در آزادراه تهران شمال رخ داده است، در مسیر اصلی و راهی که رانندگان از آن عبور کنند، رخ نداده و ارتباطی نیز به پلیس راهنمایی و رانندگی پیدا نمی کند. 

رحمانی با بیان اینکه حادثه در محدوده کارگاهی رخ داده، گفت:آزاد راه تهران شمال هنوز به بهره برداری نرسیده و بنابراین طبیعی است که خودروی شهروندان نیز از آن عبور نمی کند. 

**11:40 

اعزام سه نفر با سوختگی شدید به بیمارستان 

اورژانس کشور در خبری تکمیلی از اعزام سه نفر با سوختگی شدید به بیمارستان به وسیله بالگرد اورژانس هوایی طی این حادثه خبر داد و گفت:همچنان پنج نفر در داخل تونل محبوس هستند. اتوبوس آمبولانس اورژانس البرز در محل مستقر است. 

**12:11 

فوت یکی از کارگران محبوس 

زکریا اشکپور سخنگوی اورژانس مازندران از فوت یکی از کارگران محبوس در حادثه پروژه خبر داد و گفت:دو نفر همچنان در تونل محبوسند. 

وی از خارج شدن 3 نفر از پنج کارگری که پس از انفجار تونل در دست احداث آزاد راه تهران شمال، گرفتار شده بودند، خبر داد و اظهار کرد:متاسفانه یک نفر فوت کرد. 

وی افزود:دو نفر دیگر به دلیل سوختگی در حال اعزام به مراکز درمانی هستند. 

سخنگوی اورژانس مازندران خاطرنشان کرد:همچنان دو نفر در تونل محبوس هستند و تلاش نیروهای امدادی برای یافتن و خروج آنها ادامه داد. 

12:30 

3 کشته در حادثه ریزش تونل در کارگاه آزادراه تهران-شمال 

شاهین فتحی معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر اظهار کرد:با اعلام حادثه ریزش تونل در کارگاه آزادراه تهران شمال در محدوده کندوان و پل زنگوله، نیروهای امداد و نجات هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند. 

وی با بیان اینکه در محل حادثه 11 نفر حضور داشتند گفت:هشت نفر از حادثه دیدگان مصدوم شده بودند که سه نفر از آنها صورت سرپایی درمان شدند، همچنین چهار نفر به وسیله بالگرد اورژانس و یک نفر به وسیله آمبولانس هلال احمر مراکز درمانی منتقل شدند. 

فتحی ادامه داد در این حادثه تاکنون سه تن جان خود را از دست دادند. 

**12:43 

تایید فوت سه تن در حادثه آزادراه تهران شمال/ سوختگی 60 تا 100 درصدی 5 تن 

خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور از فوت سه نفر در حادثه ریزش تونل در کارگاه آزادراه تهران-شمال خبر داد و در این باره اظهار کرد:11 نفر متاثر از این حادثه بودند که سه نفر تا این لحظه در این حادثه خود را از دست داده اند. 

وی همچنین گفت:پنج نفر دیگر به مراکز درمانی منتقل شدند که دارای سوختگی بین 60 تا 100 درصد بودند. 

خالدی با بیان اینکه سه نفر نیز دچار مشکلات تنفسی شده بودند و در محل حادثه درمان شدند گفت:نیروهای امدادی اورژانس در حال حاضر همچنان در محل حادثه حضور دارد چرا که ممکن است همچنان افرادی در این تونل محبوس باشند.

انتهای پیام/م

حادثه ریزش تونل در حوالی سیاه بیشه در آزادراه تهران شمال

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی