حامد کمیلی در نمایش ریچارد

حامد کمیلی با گریمی متفاوت در نمایش ریچارد + عکس

تاریخ انتشار : 10 مرداد 1397کد مطلب : 70404زمان مطالعه : 3 دقیقه
حامد کمیلی بازیگر کشورمان این روزها مشغول بازی در نمایش ریچارد به کارگردانی حمیدرضا نعیمی است و در این نمایش با چهره ای متفاوت روی صحنه رفت.

چهره جدید حامد کمیلی در نمایش ریچارد

حامد کمیلی بازیگری که با سریال به دنیا بگویید بایستد و بازی در نقش الیاس در سریال اغماء به شهرت در میان مخاطبان تلویزیون رسید حضور در دنیای هنر را با بازی در تئاتر آغاز کرد و از شاگردان گلاب آدینه و فریدون خسروی بود و جایزه بهترین بازیگر از جشنواره تئاتر فجر را در کارنامه هنری اش دارد.

بازیگر سریال اغماء در جدیدترین تجربه تئاتری اش با نمایش ریچارد روی صحنه رفت و گریمی جدید را تجربه کرد.

بازی متفاوت حامد کمیلی در نمایش ریچارد

حامد کمیلی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از چهره جدیدش در نمایش ریچارد به روز کرد.

حامد کمیلی

چهره متفاوت حامد کمیلی در نمایش ریچارد

نمایش ریچارد به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی روایتگر زندگی مردی است که برای رسیدن به قدرت تمام مرزهای اخلاق ، دین و سیاست را پشت سر میگذارد.

حامد کمیلی

بازی متفاوت حامد کمیلی در نمایش ریچارد

در نمایش ریچارد بازیگرانی چون حامد کمیلی، بهناز نازی، شقایق فراهانی، کتانه افشاری نژاد، یعقوب صباحی، منوچهر علیپور، کامبیز امینی، فرید قبادی، رضا جهانی، محسن سالاری، ایمان سلگی، اشکان دلاوری، علی گلشنی، عیسی حسینی، امیرارسلان خالویی، مجتبی بابایی فرد، سپاس رضایی، محمد نیازی، عطا مقیمی، افشین حسنلو، آرش علیقلیان، پرهام ابراری، فرهاد قدیم خانی، حسین عارف، اشکان شریعت، صالح لواسانی، امید شوندی به ایفای نقش می پردازند.

حامد کمیلی

حامد کمیلی و شقایق فراهانی در نمایش ریچارد

حمیدرضا نعیمی کارگردان نمایش ریچارد با انتشار عکس هایی به تقدیر از بازیکنان نمایش ریچارد پرداخت و درباره نقش آنها توضیح داد که از این میان توصیف او از حامد بهداد و شقایق فراهانی و نقش هایشان را میخوانید.

حامد کمیلی

عکسی از حامد کمیلی در نمایش ریچارد

حمیدرضا نعیمی با انتشار عکسی در اینستاگرامش درباره حامد کمیلی نوشت :حامد کمیلی، بازیگری فراتر از انتظار. برای اولین بار که او را از نزدیک دیدم، بی تردید خواستم در نمایشِ "شوایک" نقشِ جذاب و دوست داشتنیِ "ستوان لوکاش" را بازی کند. بسیاری از تماشاگران و منتقدانِ تأتر که بازیِِ او را بر صحنه ندیده بودند زبان به تحسین گشودند، من اما، از آن حضور شگفت زده نبودم زیرا که می دانستم او فراتر از آن انتظارهاست. وقتی تصمیم گرفتم شاه نقشِِ "ریچاردِ سوم" را به او بسپارم فقط به یک چیز می اندیشیدم:آیا خواهد توانست خاطره ی بازی های سِر لارنس الیویه، آل پاچینو، کوین اسپیسی، ایان مک کلن، و دیوید کارداین در نقشِ ریچارد سوم را از ذهنم محو کند؟ و او با تمریناتِِ سخت و کُشنده، خلاقیت، فکر و طراحی، کاری بزرگ در تأترِ ایران انجام داد. اکنون با احترام برایش می ایستم و کلاه از سر بر می دارم. آقای حامد کمیلی، گنجینه ای برای ایفای نقش های بزرگ، جدی و کمدی در تأتر و سینمای ماست.

شقایق فراهانی

عکسی از شقایق فراهانی حامد کمیلی در نمایش ریچارد

حمیدرضا نعیمی درباره بازی شقایق فرهانی و نقش او در نمایش ریچارد نوشت :شقایق فراهانی، بهترین «لیدی آن». بازیگری در خونِ فراهانی هاست. و شقایق فراهانی یکی از مهربان ترین و با اخلاق ترین هنرپیشه هایی ست که تا به حال دیده ام. او برای رسیدن به نقش مانندِ یک دونده ی ماراتن عمل می کند، انرژی اش را بیهوده هدر نمی دهد، ریسک نمی کند، قدم به قدم و با صبوری و فهم از آن چه می خواهد انجام دهد پیش می رود. نقش را که باور کند، زیر و بم اش را که بشناسد دیگر با آن بر صحنه عاشقی می کند. می رقصد. شور می آفریند. و این برای یک کارگردان یعنی همه چیز. نقشِ «لیدی آن» نقشِ دشواری ست:زنی که هم برای حفظِ بقای خود تلاش می کند و هم در پیِ فرصتی برای گرفتنِ انتقام از قاتلِ همسر سابقش یعنی ریچارد است. خانوم شفایق فراهانی به ظرافت این لحظات را بر صحنه چان می بخشد تا بهترین لیدی آنی باشد که تا به حال دیده ایم.

حامد کمیلی و شقایق فراهانی

بازی شقایق فراهانی و حامد کمیلی در نمایش ریچارد

گریم متفاوت و جدید حامد کمیلی در نمایش ریچارد + عکس

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
وبگردی