رابطه با همسر
دوست دارید مهم ترین فرد زندگی همسرتان باشید و این کاملا طبیعی است پس بایستی راه و روش محکم شدن رابطه با همسرتان را بدانید.

رابطه با همسر را بیش از پیش قوی کنید

ایجاد رابطه کار آسانی نیست. دسترسی به یک فرد در زندگی نیازمند سخت کوشی , فداکاری و تعهد مشترک برای ایجاد احساس درک , قدردانی و دوست داشتن آن ها در مراحل اولیه است که در آن شما به چیزهای زیادی می خندید , زمان بیشتری را صرف آشنا شدن با یکدیگر کنید.

اما با گذشت زمان و اینکه " سعادت اولیه " تمام شده است , همه چیز ممکن است شروع به چرخش منفی کند . چیزها یکنواخت می شوند و " زندگی " اتفاق می افتد . باعث ایجاد فشار در رابطه بین شما و شریک تان می شود .

برخی از زوج ها به این طریق کار می کنند و یک پیوند قوی تری ایجاد می کنند , اما اغلب متوجه نمی شوند و اجازه می دهند که همه چیز روی دهد زمانی که از طریق تضادهای مختلف , نیازهای فردی و مشکلات با شریک خود کار می کنید , خود را در یک رابطه بالغ و پایدارتر باز خواهید دید .

10 توصیه موثر برای محکم شدن رابطه با همسر

رابطه شما ارزشمند و سزاوار آینده است . در این بخش از مسائل مربوط به زندگی مشترک در نمناک 10 مورد وجود دارد که می توانید برای بهبود رابطه خود باید انجام دهید را خواهیم گفت.

محکم شدن رابطه با همسر با داشتن نگرش مثبت به زندگی :

افراد خوش رو بهترین کسانی هستند که می توانند اطراف خودرا جذب کنند و همه آن ها را دوست دارند . سعی کنید از نق زدن مداوم و شکایت کردن اجتناب کنید . با مثبت بودن , برای شریک زندگی تان جذاب تر خواهید بود و از شما فردی خوشحال می سازد .
خوش رو بودن

برای تقویت رابطه با همسر خود را دوست بدارید :

در هر رابطه ای , نیاز است که کمی فضا رشد فردی برای تقویت خود داشته باشید . شما باید شخصیت خود را حفظ کنید در حالی که با شریک زندگی تان فضای مشترک دارید . بسیار خوب است که دوست داشتن های فردی و غیر فردی داشته باشید ندارد . با این حال , خوب نیست که از شریک زندگیتان غافل شوید.

توجه به نیازهای همسر راز مهم تقویت رابطه با همسر :

باید قبول کنید شریک زندگی شما فرد جداگانه ای است نه بازتاب و یا فردی در کنترل شما . سعی نکنید از آن ها برای متناسب کردن نیازهای خود استفاده کنید . باید قبول کنید شریک زندگی ممکن است کارها را به روش دیگری انجام دهد .

ابراز قدردانی در رابطه با همسر :

در یک رابطه , مهم است به شریک خود به طور مداوم آنچه را که در مورد آن ها دوست دارید , یادآوری کنید . احساسات خود را به اشتراک بگذارید و باعث شوید آن ها احساس خاصی بکنند .
 قدر دانی همسر

در رابطه با همسر مراقب الفاظ باشید :

یک ضرب المثل است که می گوید زبان برنده تر از شمشیر است اگر سرسری چیزی بگویی , نمی توانی آن را پس بگیری . پس , یادداشت بردار و همسرت رو تحقیر نکن لازم نیست بگویی دروغ گفتم چون بدترین کاری بود که می توانستی بکنی

نشان دادن احترام موردی مهم در رابطه با همسر:

هر رابطه سالمی براساس احترام متقابل است . شریک زندگی شما حق دارد فردیت خود را انتخاب کند و شما باید به تصمیم و نظر شریک خود احترام بگذارید . همیشه می توانید درباره چیزهایی صحبت کنید که ممکن است منجر به مباحثات داغ شوند , اما این بلوغ را دارید که آن ها را به شیوه ای آرام حل و فصل کنند .

در رابطه با همسر با او همدل باشید :

همه در زندگی خود فراز ونشیب دارند . و زمانی که شما احساس می کنید شریک زندگی تان به شما آرامش می دهد احساس خوبی پیدا می کنید. حمایتی که شما در زمان نیاز به شریک خود می دهید , انگار دنیا را به او می دهید . سعی کنید آن ها را وقتی که احساس ناراحتی می کنند شاد کنید , به شما کمک می کند بهتر درک کنید .

برای رومانتیک شدن رابطه با همسر خاطرات را کنار هم قرار دهید :

همه کارها را با هم انجام دهید . به کلاس سفالگری بروید یاد بگیرید ورزش یا در مسابقات سرگرم کننده شرکت کنید . واقعا اهمیتی ندارد درطول زمان چه کاری انجام دهید , فقط خاطرات زیادی را ایجاد کنید .

در رابطه با همسر برنامه را کنار بگذارید :

اجازه ندهید رابطه تان در یک روتین ثابت بماند . یک شام پر از شمع های روشن یا یک حرکت ناگهانی تدارک ببینید. سعی کنید شریک زندگی خود را غافلگیر . وبرای نگه داشتن او سرمایه گذاری کنید خوشحالی همیشه ارزش تلاش دارد !
 رابطه با همسر

برای زیبا شدن رابطه با همسر باحرارت زندگی کنید :

رابطه زناشویی در یک روتین ممکن است بسیار سریع به نظر برسد . شجاع باش ! و ماجراجو، سبک و موقعیت جدید را امتحان کنید اینها چیزهایی بسیار ساده هستند که می توانند به رابطه شما یک زندگی جدید بدهند . آن ها به راحتی به خاطر دارند و با هر نوع شخصیتی کار خواهند کرد . اینها چیزهای بسیار ساده ای هستند که می توانند به رابطه شما روحی تازه بدهند .

تقویت رابطه با همسر و ساخت زندگی مشترک محکم و موفق

4.391
این مطلب مفید بود ؟7912
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/م.ح
وبگردی