علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش کولاک کرد و تاریخ ساز شد

تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67807زمان مطالعه : 2 دقیقه
علیرضا جهانبخش فوق ستاره ایرانی آلکمار موفق شد در جریان برتری 6 بر صفر تیمش برابر زووله هت تریک کند تا با شایستگی عنوان آقای گلی لیگ اردیویسه را به دست آورد.

علیرضا جهانبخش با 21 گل زده، آقای گل لیگ هلند شد

علیرضا جهانبخش بازیکن ملی پوش آلکمار موفق به کسب آقای گلی لیگ هلند شد.

علیرضا جهانبخش که تا هفته آخر لیگ هلند رقابت نزدیکی برای کسب آقای گلی لیگ هلند داشت، در دیدار هفته پایانی، مقابل زووله هت تریک کرد تا در صدر جدول گلزنان لیگ هلند بایستد و عنوان آقای گلی را کسب کند.
جهانبخش که عنوان آقای پاس گل را هم در لیگ امسال هلند به طور مشترک کسب کرده حالا اولین بازیکن آسیایی است که در یک لیگ معتبر اروپایی آقای گل می شود.

علیرضا جهانبخش

تاریخ سازی علیرضا جهانبخش در لیگ هلند

تمامی آقای گل های لیگ هلند پیش از این به بوندس لیگا و یا به لیگ برتر انگلیس ترانسفر شده اند.
پسر با استعداد تیم ملی که در 4 سال گذشته به طور مداوم از بهترین های لیگ هلند بوده است ، این بار درحالی که تازه به مرز 23 سالگی رسیده ، یکی از امیدهای اصلی تیم ملی ایران در جام جهانی است.

او پس از این درخشش و موفقیت به جام جهانی امید بسته و رسیدن به تیم های بزرگ دنیا.

کفش طلا برای جهانبخش

ستاره ایرانی آلکمار که بهترین بازیکن فصل 18-2017 تیمش شده، در 33 بازی موفق به زدن 21 گل شد تا عنوان آقای گلی لیگ اردیویسه را از آن خود کند و علاوه بر آن با 12 گل زده در رده سوم برترین پاسورها قرار بگیرد.

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش آقای گل لیگ هلند

نمایشی که امسال جهانبخش در ترکیب آلکمار داشت، موجب شد تا از دو هفته قبل در نظرسنجی بهترین بازیکن سال لیگ اردیویسه از سوی برنامه و سایت فوتبالی Voetbal Inside به همراه حکیم زیچ(آژاکس)، هیروینگ لوزانو(آیندهوون)، مارکو فن خینکل(آیندهوون)، تونی ویلهنا(فاینورد) و ماتیس دِ لیخت(آژاکس) حضور داشته باشد.

اکنون با پایان مهلت این نظرسنجی و اتمام مسابقات فصل لیگ اردیویسه هلند، جهانبخش بیشترین میزان آرا را به خود اختصاص داد و به عنوان بهترین بازیکن فصل این کشور از نگاه مخاطبان Voetbal Inside معرفی شد.

علیرضا جهانبخش

عکس یادگاری جهانبخش با کفش طلا

جهانبخش بعد از دیدار امروز و پایانی فصل مقابل زووله جایزه خود را از مسؤولان برنامه و سایت Voetbal Inside که یک کفش طلا بود، در میان تشویق هواداران آلکمار دریافت کرد.

علیرضا جهانبخش کولاک کرد و تاریخ ساز شد

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از سیمرغ / ورزش سه / ر
وبگردی