محمد صلاح

شایعه حضور همسر محمد صلاح در ورزشگاه رم + عکس

تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67712زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصویری که در ساعات اخیر در فضای مجازی تحت عنوان «تصویر همسر محجبه محمد صلاح در استادیوم» منتشر شده اشتباه است.

اشتباه در انتشار تصویر همسر محجبه محمد صلاح در استادیوم

لیورپول با هنرنمایی محمد صلاح ستاره مصری فوتبال جهان، به فینال قهرمانان اروپا مقابل کهکشانی ها رسید.

پس از شکست 4 بر دوی لیورپول از آ اس رم در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا که البته مانع صعود لیورپول به فینال نشد عکسی در فضای مجازی منتشر شده که مدعی است عکس همسر و فرزند محمد صلاح فوق ستاره مصری لیورپول است. این عکس از این جهت معروف شده که همسر محمد صلاح در آن با حجاب اسلامی در استادیوم ظاهر شده. زیرا خود صلاح هم مسلمان است. اما واقعیت این است که عکس زیر عکس همسر و فرزند محمد صلاح نیست.

محمد صلاح

شایعه تصویر همسر محجبه محمد صلاح در استادیوم

این عکس متعلق به همسر و فرزند یونس بلهاندا بازیکن مراکشی تیم گالاتاسرای ترکیه است. بلهاندا هم مسلمان است و طبیعی است که همسرش هم با حجاب در انظار عمومی ظاهر می شود. کمی دقت در عکس نشان می دهد که پیراهنی که بر تن فرزند خردسال دیده می شود پیراهن تیم گالاتاسرای است. تعدادی از خبرنگاران و اهالی رسانه در ترکیه هم این عکس را منتشر کرده اند و در شرح عکس نوشته اند:«همسر محجبه و فرزند یونس بلهاندا در استادیوم!» جالب است که بدانید بلهاندا یکی از مدافعان باسابقه تیم ملی مراکش است و در 44 بازی برای تیم ملی مراکش 3 گل زده و به احتمال زیاد در جام جهانی روسیه در مقابل تیم ملی ایران هم بازی خواهد کرد.

اما از همسر محمد صلاح عکس های زیادی در دست نیست. چند عکس مربوط به مراسم ازدواج این دو نفر منتشر شده که در آن چهره همسر صلاح کاملا مشخص است. بنابراین تصویری که در ساعات اخیر در فضای مجازی تحت عنوان «تصویر همسر محجبه محمد صلاح در استادیوم» منتشر شده اشتباه است. ضمن اینکه همین چند روز پیش بود که خبر رسید اسم فرزند محمد صلاح که دختر هم هست «مکه» است. در حالیکه در عکس فوق مشخص است که بچه ای که در آغوش مادرش قرار دارد یک پسر است. این هم عکس محمد صلاح و همسرش در مراسم عروسی:

محمد صلاح

محمد صلاح و همسرش

پیام جالب باشگاه رم به محمد صلاح

رم دیشب تا آستانه رقم زدن معجزه ای دیگر پیش رفت و در نهایت موفق شد در المپیکو با نتیجه 2-4 لیورپول را مغلوب کند اما یک قدم برای رسیدن به فینال کم آورد. اما اکانت رسمی باشگاه رم در پایان بازی برای محمد صلاح، ستاره سابق خود که فصل درخشانی را در آنفیلد سپری می کند آرزوی موفقیت کرد.

شایعه حضور همسر محمد صلاح در ورزشگاه رم + عکس

4.715
این مطلب مفید بود ؟141
برگرفته از آی اسپورت/ ورزش سه / ر
برچسب : محمد صلاح
وبگردی