نرم افزار حذف تروجان
نرم افزار آنتی تروجان Trojan Killer یک نرم افزار امنیتی حرفه ای می باشد که برای حذف و متوقف کردن بدافزارها ، تروجان ها و ابزار های جاسوسی طراحی شده است.با نصب این نرم افزار امنیت سیستم چندین برابر خواهد شد.

با trojan killer به جنگ تروجان ها بروید

برنامه های مخربی چون تروجان ها که موجب دستیابی هکرها به اطلاعات شخصی می شوند و سیستم کامپیوتری را کنترل می کنند،مانند ویروس و کرمها توانایی تکثیر نداشته و مانند نرم افزارها کار می کنندنظر دسترسی داشته باشد و سیستم مورد نظر را کنترل کند. حال چه کنیم که تروجان ها را اشتباهی به جای نرم افزارها نصب نکنیم؟! نرم افزارها و بسته های امنیتی وجود دارد که می توانند تروجان ها را از سیستم شما پاک کنند یا مانع از ورود آنها به سیستم شما شوند.

یکی از این نرم افزارها ،نرم افزار فوق العاده قدرتمند Trojan Killer  میباشد که قدرت خاصی در دفع و جلوگیری از تروجان ها دارد ،این نرم افزار ، با گارد قدرتمند خود در برابر هر گونه بد افزارهای تبلیغاتی ، تروجان ها ، SPYWARE ها و … ایستادگی میکند و سیستم شما را از هر گونه خطر احتمالی محافظت میکند. همچنین تغییراتی که برخی بدافزارها در سیستم ایجاد می کنند را حذف می کند ، این تغییرات اغلب توسط آنتی ویروس های محبوب نیز نادیده گرفته می شود. GridinSoft Trojan Killer این نسخه از نرم افزار که برای شما آماده کرده ایم به صورت فول ورژن میباشد.شما میتوانید این نرم افزار را به راحتی دانلود و از آن استفاده کنید ، زیرا که ممکن است سیستم شما نیز دچار این خطر شده باشد.
 
تروجان کیلر
 
قابلیت های نرم افزار Trojan Killer :
• دارای گارد محافظ قدرتمند در برابر خطرات احتمالی در هنگام اتصال به اینترنت
• قدرت تشخصی فوق العاده بالا و شناسائی اکثر تروجان ها
• بدون گرفتن فضا و مقدار رم و پردازش کامپیوتر
• سرعت جستجوی بسیار بالا با هسته قدرتمندی که دارا میباشد.
• امکان حذف ، پاکسازی ، و بلاک کردن در صورتیکه فایل سیستمی شما دچار مشکل شده باشد.
• شناسائی قدرتمند مموری و لوکال درایو ها
 
برخی از امکانات نرم افزار GridinSoft Trojan Killer :
•  بازنشانی تنظیمات Internet Explorer:برخی بدافزارها ، در بخش های Home ،Start و Search مرورگر اینترنت اکسپلورر ، تغییراتی اعمال می کنند تا کامپیوتر شما اطلاعات را برای سایت به خصوصی ارسال کند. GridinSoft Trojan Killer تمامی این تنظیمات را به حالت اولیه خود برمی گرداند.
• بازنشانی فایل های HOST:فایل های HOST ویندوز ، فایل هایی متنی هستند که آدرس های اینترنتی را ذخیره می کنند. این فایل ها می توانند برای افزایش سرعت دسترسی به سایت های پربازدید استفاده شوند. برخی بدافزارها باعث تغییراتی در فایل های HOST می شوند تا شما را به سایت مورد نظر خودشان راهنمایی کنند. 
• بازنشانی قوانین آپدیت ویندوز:برخی بدافزارها تلاش می کنند که جلوی آپدیت شدن ویندوز را بگیرند و با خالی گذاشتن بخش آپدیت ویندوز در تنظیمات آن ، اجازه نمی دهند که ویندوز آپدیت شود.
• پشتیبانی از اکثر سیستم عامل های بخصوص ویندوز Windows 8 
 
دانلود آنتی تروجان نسخه  2.2.6.3  با لینک مستقیم  به همراه Patch
دانلود
حجم فایل : 65 مگابایت
پسورد فایل فشرده :soft98.ir 

دانلود نرم افزار trojan killer برای حذف تروجان از کامپیوتر

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
برگرفته از سافت98-/ف
برچسب : نرم افزار
وبگردی