هادی ساعی

دلیل احضار هادی ساعی به دادسرای جنایی چیست؟

تاریخ انتشار : 20 آبان 1396کد مطلب : 59548زمان مطالعه : 2 دقیقه
هادی ساعی تکواندوکار سابق تیم ملی در رابطه با مرگ عمویش در باشگاه سوارکاری او، به دادسرای جنایی احضار شد.

هادی ساعی برای پرونده مرگ عمویش احضار شد

12 فروردین سال 94 بود که عموی 64 ساله هادی ساعی با شهرداری تماس گرفت و از حجم انبوه زباله های داخل محدوده سوارکاری که دو هفته بود در باشگاه تلنبار شده بود، شکایت کرد. پس از این تماس 2 کارگر شهرداری با خودروی حمل زباله از راه رسیدند و در حالی که مشغول جمع آوری زباله ها شدند با عموی میانسال قهرمان سابق تکواندو مشاجره کردند.

لحظاتی بعد یکی از کارگران با چوبی که پشت ماشین حمل زباله بود برای دعوا وارد شد اما ناگهان مرد میانسال به دلیل عارضه قلبی جان باخت.

هادی ساعی

احضار دوباره هادی ساعی به دادگاه

هادی ساعی گفت:ظهر آن روز به همراه یکی از همکارانم قصد رفتن به ناهار را داشتیم که یکی از کارگران شهرداری با عمویم درگیر شد. در همین هنگام او به سمت ماشین شان رفت و چوبی را از داخل ماشین بیرون آورد که من مانع برخورد چوب با عمویم شدم و سعی کردم این کارگر را از مجموعه خارج کنم که ناگهان دیدم عمویم روی زمین افتاده است. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتیم. من در آن لحظه ندیدم کسی به او ضربه بزند اما در درگیری شاهد بودم که چند بار به سینه عموی من ضربه زده شد درحالی که او 11 سال قبل عمل قلب باز انجام داده بود.

به این ترتیب بازپرس دستور بازداشت دو کارگر 24 و 40 ساله را که به صورت پیمانکاری با معاونت خدمات شهری ناحیه 4 شهرداری منطقه 22 همکاری می کردند، به اتهام قتل عمد صادر کرد. اما با تحقیقات روشن شد علت مرگ مرد 64 ساله ایست قلبی بوده بنابراین 2 کارگر جوان با سپردن وثیقه آزاد شدند.

حالا با گذشت دو سال از مرگ عموی هادی ساعی، بتازگی بازپرس پرونده دستور احضار این ورزشکار و دو کارگر شهرداری را صادر کرد تا رویارویی بین آنها صورت گیرد. از آنجایی که در این درگیری تکواندو کار سابق کشورمان با ضربات چوب از سوی دو کارگر شهرداری مجروح شده بود و دو کارگر شهرداری نیز در این درگیری آسیب دیده بودند، بازپرس جنایی تصمیم دارد با احضار طرفین درگیری به دادسرا به شکایت هر دو طرف در رابطه با میزان آسیبی که دیده اند، رسیدگی کند.

دلیل احضار هادی ساعی به دادسرای جنایی چیست؟

510
این مطلب مفید بود ؟100
برگرفته از دنیای اقتصاد - / ل
برچسب : هادی ساعی
وبگردی