ابزار و وب سایت کاربردی
با جدیدترین ابزارها و وب سایت کاربردی دراینترنت که به راحتی در دسترس می باشد و در گوشی های هوشمند در انجام کارها به شما کمک می کنند در این بخش آشنا شوید.

معرفی چند ابزار و وب سایت کاربردی

با روی کار امدن کوشی های هوشمند دسترسی به اینترنت بسیار ساده تر شده و کاربران اوقات بیشتر را صرف وب گردی می کنند.سایتهای بسیاری دراینترنت موجود است که می تاند پاسخگوی بیشتر سوالات کاربران باشد، بر روی گجت های گوشی ها، برنامه های و وب سایت ها کاربردی است که شاید جزئی ترین کارهایی که ما از کامپیوتر انتظار داریم را انجام می دهندو همین ابزار ها هستند که استفاده ما از دنیای وب را شیرین و لذت بخش می کنند. در این مطلب، قصد داریم جدیدترین ابزار های کارآمد و وب سایت های جالب را به شما معرفی کنیم.

 90night

وب سایت های کاربردی
 
تا به حال شده پس از مدتی بیدار شوید و احساس بدی داشته باشید با اینکه زمان زیادی را خواب بوده اید؟ یا تا به حال شده با یک خواب کوتاه حس فوق العاده خوبی بگیرید اما دفعه دیگر حسی فوق العاده بد؟ دلیل چنین اتفاق هایی این است که شما در میان یکی از چرخه های خوب خود بیدار شده اید. با اپلیکیشن 90night شما می توانید مقدار زمانی که باید بخوابید تا چرخه خواب بهم نخورد را محاسبه کنید.
 
ILoveFile
وب سایت های کاربردی
 
زمانی که با فایل های مختلف درگیر هستید، گاهی اوقات نیاز می شود که برخی از آن ها را به فرمت دیگری تبدیل کنید. اما پیدا کردن سایتی یا ابزاری که که تمام فرمت های متنوع را داشته باشد و قادر به تبدیل صحیح آن ها باشد، سخت است. ILoveFile سایتی است که می تواند صوت، اسناد و عکس ها را با تنوع فرمت های زیاد به یکدیگر تبدیل کند.
 
Habit List
وب سایت های کاربردی
 
همه آن چه که شما برای رسیدن به اهداف خود در نظر دارید، در محیط زیبا و تعاملی Habit List جمع شده است. اپلیکیشن Habit List به شما کمک می کند بر روی کار هایی که انجام می دهید متمرکز بمانید و هیچگاه از مسیر خود خارج نشوید. این برنامه با پیگیری علایق شما تمام وظایف مهمی که در طول روز باید انجام دهید را به شما نشان می دهد.
 
Gridzzly
وب سایت های کاربردی
 
هر شخصی با توجه به فعالیت و هدفی که دارد ممکن است نیاز به نوع، شکل، طرح و الگوی یک کاغذ سفید پیدا کند.سایت Gridzzly بستری را برای شما فراهم کند که با آن بتوانید الگوی که لازم دارید را بر روی کاغذ داشته باشید و با انتخاب اندازه و خط یا الگو های دیگر آن را پرینت بگیرید.
 
xTab
وب سایت های کاربردی
 
افزونه ای برای مرورگر کروم که اجازه ایجاد محدودیت به تعداد تب های باز شده را به شما می دهد. می توانید حداکثر تعداد صفحه ای که می تواند در کروم باز شود را مشخص کنید و همچنین تعیین کنید که با ایجاد این محدودیت چه تب هایی باید در ابتدا بسته شوند. تب های پین شده و تب های که تاکنون محتوای آن را مشاهده نکرده اید، بسته نخواهند شد.
 
!Yep
وب سایت های کاربردی
 
اپلیکیشن !Yep به شما کمک می کند تا هیچگاه تنهایی را حس نکنید. اگر قصد رفتن به پارک دارید، دوست دارید سری به باشگاه بزنید یا هر چیز دیگر، !Yep شما را با افرادی که در نزدیکی خود دارید آشنا می کند و فعالیت های شما را به اشتراک می گذارد. می توانید هم اکنون این برنامه را نصب و استفاده کنید و دوستان جدیدی را در هر جایی پیدا کنید.
 
Cloudfogger
وب سایت های کاربردی
 
ابزاری برای رمزنگاری فایل در سایت
 
قبل از اینکه اطلاعات شما به سرویس ابری آپلود شود توسط سرویس Cloudfogger در دستگاه شما رمزنگاری می شود. این سرویس تضمین می کند که دراپ باکس یا دیگر سرویس های ابری نخواهند توانست به محتوای فایل های شما دسترسی پیدا کنند. برنامه Cloudfogger از حریم شما با شیوه رمزگذاری استاندارد 256bit AES محافظت می کند. رمزگذاری یا برداشتن رمز بر فایل ها به صورت دستی در این سرویس معنی ندارد و همه چیز به صورت خودکار انجام می شود.
 
Penflip
وب سایت های کاربردی
 
بر نوشتن خود تمرکز کنید و در یک ویرایشگر مینیمال مشغول به کار شوید. نوشته های خود را تنها با یک کلیک می توانید به صورت یک کتاب الکترونیک و در فرمت های مختلف PDF، ePub، HTML و بیشتر دانلود کنید.
 
Murtastic
وب سایت های کاربردی
 
دوست دارید تصویر پس زمینه زنده مخصوص به خود را بسازید؟ افزونه فایرفاکس Murtastic پلتفرمی را پیش روی شما حاضر می کند که با آن می توان تصاویر پس زمینه زنده و منحصر به فرد ساخت. در تصویری که می توانید بسازید می توان از انیمیشن های کوتاه مثل متن های احساسی، شکلک ها، شعار های دوست داشتنی یا حتی یک تصویر زمینه زنده با خلق و خوی خود استفاده کنید. انتخاب هایی که پیش رو دارید بی نهایت هستند.
 
GIF Scrubber
وب سایت های کاربردی
 
این افزونه را می توان شبیه به یک پخش کننده فایل های ویدیوی اما برای انیمیشن های GIF دانست. پخش این نوع تصاویر را آهسته کنید، سرعت دهید، به عقب برانید یا به جلو ببرید. تنها با بردن نشان گر موس بر روی تصویر GIF می توانید آن را کنترل کنید و در هر فریم خاصی که دوست دارید آن را دانلود کنید.
 

معرفی 10 ابزار و وب سایت کاربردی

2.711
این مطلب مفید بود ؟65
برگرفته از زومیت-/ف
برچسب : وب سایت
وبگردی