وریا غفوری

وریا غفوری برای تمدید قرارداد با استقلال چه شرطی دارد؟

تاریخ انتشار : 11 تیر 1397کد مطلب : 69534زمان مطالعه : 1 دقیقه
وریا غفوری مدافع راست استقلال فعلا قراردادش را تمدید نکرده است و به رقم پیشنهادی باشگاه استقلال برای تمدید قراردادش واکنش داشت.

چرا وریا غفوری هنوز قراردادش را تمدید نکرد

در گزارش ها رسیده بود که باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد وریا غفوری مقدار یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان پیشنهاد داده است.

غفوری پس از شنیدن این مطلب به یکی از مدیران استقلال گفت:قبل از مذاکره تمدید قرارداد، باید مطالبات دو فصل گذشته که 700 میلیون تومان است، صاف کردن شود و پس از تسویه حساب در مورد تمدید قرارداد گفتگو خواهیم کرد.

 وریا غفوری

 مشکل تمدید وریا غفوری با استقلال

استقلالی ها در حالی به غفوری این پیشنهاد را داده اند که موقعیت سایر بازیکنان مانند جپاروف و تیام هم به شکل مشابه است. جپاروف علاوه بر 350 هزار دلار برای فصل آینده، ابتدا خواستار دریافت 130 هزار دلار مطالبات فصل گذشته خود شده است.

حرف های چه کسی وریا غفوری را برانگیخت؟

وریا غفوری هنوز قراردادش را با استقلال تمدید نکرده است و ظاهرا مشکل از زمانی شروع شد که پندار توفیقی مسئول نقل و انتقالات استقلال در مصاحبه ای گفت:«وریا دوست دارد قراردادش را تمدید کند و شرط و شروطی هم ندارد.

 وریا غفوری

علت تمدید نکردن وریا غفوری با استقلال

خودش این را در مصاحبه ای گفته است.» ظاهرا این حرف ها باعث شده تا وریا خیلی شدیدتر از گذشته به دنبال گرفتن مطالبات فصل قبلش باشد. او شرط کرده تا طلب هایش را نگیرد تمدید نمی کند.

واکنش وریا غفوری به رقم پیشنهادی استقلال

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از میزان / خبرآنلاین / ر
برچسب : وریا غفوری
وبگردی