شرایط پیش فروش ایران خودرو

شرط جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو

تاریخ انتشار : 18 شهریور 1397کد مطلب : 71433زمان مطالعه : 1 دقیقه
گروه صنعتی ایران خودرو شرط جدید برای طرح پیش فروش محصولات خود را اعلام کرد.

شرایط جدید ایران خودرو برای پیش فروش محصولات

اکوپرس:گروه صنعتی ایران خودرو در خصوص پیش فروش جدید محصولات خود اعلام کرد:مشتریانی که در طرح فروش اخیر شرکت سایپا ثبت نام کرده اند، امکان حضور در طرح آتی پیش فروش محصولات ایران خودرو را نخواهند داشت.

این شرکت طی اطلاعیه ای درباره طرح آتی خود برای پیش فروش 40 هزار دستگاه خودرو اعلام کرد:گروه صنعتی ایران خودرو به منظور توزیع عادلانه محصولات میان مشتریان واقعی، طبق هماهنگی با گروه خودروسازی سایپا، کد ملی تمام مشتریانی را که در طرح پیش فروش این شرکت ثبت نام کرده اند، دریافت می کند.

هدف گروه صنعتی ایران خودرو از این کار این است که محصولات پیش فروشی، بین مصرف کنندگان و مشتریان نهایی توزیع شود و کسانی برای خرید خودرو اقدام کنند که صرفا نیازمند خودروی شخصی بوده و مصرف کننده واقعی هستند.

در ادامه این اطلاعیه آمده که با توجه به فروش اخیر محصولات شرکت سایپا و استفاده گروهی از هموطنان از شرایط ارائه شده ازسوی این شرکت، گروه صنعتی ایران خودرو از مدیریت ارشد این شرکت درخواست کرد تا لیست کد ملی مشتریانی را که در ثبت نام اخیر موفق به ثبت نام شده اند، به این گروه صنعتی اعلام کند تا از ثبت نام نامبردگان در طرح پیش فروش آتی ایران خودرو جلوگیری شود.گروه صنعتی ایران خودرو قرار است به زودی طرح پیش فروش 40 هزار دستگاه از محصولات خود را به اجرا بگذارد.

انتهای پیام/م

شرایط جدید برای پیش فروش خودروهای ایران خودرو 97

1.712
این مطلب مفید بود ؟48
وبگردی