شیوا ابراهیمی
امروز 29 بهمن همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه بیشتر با آنها آشنا میشوید.

چهره های مشهور ایرانی که در 29 بهمن متولد شدند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به 29 بهمن ماه رسیدیم. امروز 29 بهمن همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در دنیای موسیقی و بازیگری فعالیت دارند.

در این مطلب از چهره های نمناک شما را با این دو چهره مشهور ایرانی آشنا میکنیم، با همراه ما باشید.

این چهره های مشهور ایرانی در 29 بهمن متولد شدند

شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 29 بهمن 1355 در تهران متولد شد. این هنرمند کشورمان اولین کار حرفه ای خود را با سریال کهنه سوار در سال 1376 به کارگردانی اکبر خواجویی آغاز کرد.

اولین کار سینمایی شیوا ابراهیمی با فیلم مسافر در سال 1378 بود، او حضور موفقی در سریال مدینه و پرده نشین داشت. شیوا ابراهیمی ازدواج کرده و یک دختر به نام نفس دارد.

شیوا ابراهیمی

مهدی احمدوند

مهدی احمدوند خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان 29 بهمن 1370در شهر کرج متولد شد.

از این ساعت نخستین آلبوم رسمی مهدی احمدوند است که در 19 شهریور 1393 منتشر شد. دومین آلبوم رسمی این هنرمند در 14 دی 1395 با نام ساعت هفت منتشر شد.مهدی احمدوند نخستین کنسرت رسمی خود را در 24 مهر 1393 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار کرد.

مهدی احمدوند

شهرام ناظری

شهرام ناظری خواننده ، موسیقی دان و آهنگساز کشورمان 29 بهمن 1328 در کرمانشاه متولد شد.

شهرام ناظری یکی از پرافتخارترین چهره های موسیقی کشورمان است که سبک موسیقی آمیخته به ادبیات حماسی و عرفانی را وارد دنیای هنر کرد و اولین آلبومش را با محمدرضا شجریان روانه بازار موسیقی کرد . این دو چهره از مهم ترین هنرمندان عرصه موسیقی ملی هستند که شهرت جهانی دارند.

شهرام ناظری

چهره های مشهور ایرانی متولد 29 بهمن + تصاویر

436
این مطلب مفید بود ؟297
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی