حافظ ناظری
امروز 8 مرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 8 مرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هشتمین روز از مردادماه رسیدیم. امروز 8 مرداد سالروز بزرگداشت شهاب الدین سهروردی شیخ اشراق است و چند تن از چهره های مشهور ایرانی در چنین روزی متولد شده اند.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 8 مرداد هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 8 مردادند

محسن چاوشی

محسن چاوشی خواننده ، آهنگساز و ترانه سرای کشورمان 8 مرداد 1358 در خرمشهر متولد شد.

محسن چاوشی

محسن چاوشی فعالیت در موسیقی را از سال 82 آغاز کرد و اولین آلبوم رسمی خود را در سال 87 با عنوان یه شاخه نیلوفر منتشر کرد و آهنگ های او در سریال شهرزاد بسیار پرطرفدار بود.

پوپک گلدره

پوپک گلدره بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 8 مرداد 1350 در تهران متولد شد.

پوپک گلدره

پوپک گلدره بازیگر مجموعه دنیای شیرین دریا با ایفای نقش در این سریال به شهرت رسید و در اواسط بازی در سریال نرگس بر اثر تصادف در 27 فروردین 1385 درگذشت.

حافظ ناظری

حافظ ناظری آهنگساز و خواننده کشورمان 8 مرداد 1358 در کرمانشاه متولد شد.

حافظ ناظری

حافظ ناظری فرزند شهرام ناظری پیشکسوت موسیقی کشورمان است، این هنرمند کشورمان نوازندگی و خوانندگی را از دوران کودکی نزد پدرش آموخت و در اغلب کارهای موسیقی با پدرش همکاری میکند.

ساناز بیان

ساناز بیان نویسنده و کارگردان تئاتر کشورمان 8 مرداد 1362 در تهران متولد شد.

ساناز بیان

ساناز بیان همسر حمیدرضا آذرنگ بازیگر کشورمان است و یکی از چهره های شناخته دنیای تئاتر است که آثار زیادیبه نویسندگی و کارگردانی او در سینما وجود دارد.

محمود جهان

محمود جهان خواننده موسیقی بندری و جنوبی کشورمان سال 1330 در آبادان متولد شد و 8 مرداد 1396 در ماهشهر درگذشت.

محمود جهان

محمود جهان پدر امید جهان خواننده جوان کشورمان است و فعالیت در دنیای موسیقی را از سال 62 آغاز کرد و 32 کاست و آلبوم موسیقی از او به یادگار مانده است.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 8 مرداد +تصاویر

3.825
این مطلب مفید بود ؟196
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی