افراد موفق
هر موفقیتی راز و رمزی در پس خود پنهان دارد که در رسیدن به هدف و طی مراحل به فرد کمک می کند ، در میان بارزترین کار افراد موفق عادات صبحگاهی آنها را حتما بدانید.

کارهایی که افراد موفق صبحها انجام نمی دهند

صبحها بهترین زمان انجام کار و برنامه ریزی برای رسیدن به همه کار هاست و در تکمیل آن باید گفت تنها افرادی که قدر این وقت را می دانند موفق هست پس کار افراد موفق از همان ابتدای صبح آغاز می شود ، برای آنکه با عادات خاص این افراد بیشتر آشنا شوید این بخش از نمناک را با دقت مطالعه کنید.
Things Successful People Never Do in the Morning

9 کار که افراد موفق ابتدای روز انجام نمی دهند

تنظیم کردن ساعت چندین بار و چندین باره
بعضی افراد هستند به دلیل این که خواب سنگینی دارند چند بار ساعت را روی هشدار تنظیم می کنند که از قرار خودباز نمانند اما لحظه آخر از خواب بیدار می شوند ولی افراد موفق با اولین زنگ بیدار می شوند و روز را آغاز می کنند.
کار افراد موفق

تنظیم ساعت و بیدار شدن سرموقع کاری که افراد موفق آن را درست انجام می دهند

روشن کردن تلویزیون
به عقیده افراد موفق و مشهور در دنیا افراد موفق هرگز خود را با دیدن تلویزیون وتماشا کردن گیج نمی کنند و به جای آن به کارهایشان می پردازند، راه کار ساده ای که تاثیر گذار خواهد بود.
تصمیمات کوچک
افراد موفق وقت خود را صرف تصمیمات کوچک مثل اینکه صبح که بیدار شدند چه بپوشند و چه بخورند نمی کنند هر چقدر کمتر وقت را صرف مسائل کوچک کنید بهتر می توانید روی تصمیمات بزرگ تمرکز کنید.
بدون برنامه ریزی کار کردن
همانطور که می دانید افراد موفق طبق برنامه ریزی عمل می کنند این به این معنی نیست که آنها دقیقه به دقیقه برنامه ریزی می کنند بلکه درست این کار را انجام میدهند تا دوباره کاری نشود.
ساکن بودن
یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت این است که یک جا ساکن نمانیدو فعال باشید که ذهن در وقت مقرر بداند که باید کار انجام دهد.
صبحانه نخوردن
کار افراد موفق

رازهای صبحگاهی در پس کار افراد موفق

صبحانه کامل خوردن به شما انرژی و توان می دهد تا ذهن و جسم تان در طول روز بهتر کار کند، اغلب افرادی که صبحانه نمی خورند مجبور میشوند نهار سنگین تری بخورند این باعث می شود بعد از ظهربیحال شوند ، علاوه بر صبحانه کامل میوه و سبزیجات هم بخورید چون انرژی زیادی را برای بدن تأمین میکند.
تلمبار کردن ایمیل های چک نشده
موفقیت به این معنا نیست که در هفته 80 ساعت کار کنید یعنی وقت کار همه حواس به کار باشد همیشه صبح قبل از کار زمانی را صرف چک کردن ایمیل ها کنید تا با خیال آسوده روز را شروع کنید.
غر غر کردن
هنگام رفتن سرکارافراد موفق مشتاق کار کردن هستند و برای آنها مهم نیست چه ساعتی بیدار شوند وهمیشه به مسائل مثبت نگاه می کنند ،اگر صبح پریشان واعصبانی بیدار شوید مطمئناً نمی توانید بقیه روزراخوش باشید افراد موفق برای انجام کارهایشان انگیزه و اشتیاق دارند و این یکی از رازهای موفقت آنهاست.
برخلاف طبیعت عمل کردن
بعضی افراد سحر خیز و برخی دیگر شبها خواب ندارند، بسیار حائز اهمیت است زمانی را که احساس بهتری دارید تنظیم کنید تا به هدفتان برسید خود را ملزم کنید که برنامه ریزی داشته باشید البته سیستم خواب خود را نیز نادیده نگیرید.

9 کار که افراد موفق هرگز صبح ها انجام نمی دهند

4.937
این مطلب مفید بود ؟361
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
وبگردی