گیفت عروسی
گیفت و یادبود عروسی یکی از تدارکات خاطره انگیز عروس و داماد برای مهمانان است, هدیه ای کوچک و زیبا که آن ها به عنوان یادگاری به آشنایان میدهند.

مدل گیفت عروسی خاطره انگیز

امروزه اکثر زوجین بدنبال یادبود و یا یک گیفت عروسی خلاقانه هستند که در عین ساده، شیک و جذاب بودن، هزینه زیادی هم نداشته باشد. یادبود و یا همان گیفت عروسی چندین سال است که در بین ایرانیان نیز مرسوم شده و در اکثر جشن های عروسی به عنوان هدیه کوچکی برای مهمانان تدارک دیده می شود. در بیشتر مراسم های عروسی، عروس و داماد برای نشان دادن احترام و قدردانی خود نسبت به مهمانان حاضر در جشن از این هدیه های کوچک به اسم گیفت یا یادبود عروسی استفاده می کنند.

اگر شما هم مراسم عروسی تان در سال 2018 برگزار می شود دوست دارید گیفتی را که به عنوان یادگاری به مهمانان خود می دهید از مدل های خاص و شیک باشد و تکراری مدل های گیفت سال های قبل نباشد با ما همراه باشید.

گیفت عروسی

مدل گیفت عروسی با قند

عروسی همیشه یکی از بهترین اتفاقاتی است که در زندگی هر فردی می افتد و هر کس دوست دارد آن را تمام عیار تر و لذت بخش تر به انجام برساند، این جشن پرهیاهو و پر چالش به اندازه ی تمام شیرینی هایش با سختی های کوچک و بزرگی نیز همراه است. اما یادگاری است که تا ابد با شما می ماند. باید بگوییم برای خاطره انگیز کردن مراسمتان نیاز به زرق و برق های آنچنانی ندارید کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید با کمترین هزینه مهمانان خود را غافلگیر کنید و خاطره ی زیبایی برای آن ها به یادگار بگذارید. گیفت عروسی بهترین ایده برای خاطره ساز کردن و باقی ماندن یاد عروسی شما در ذهن عزیزانتان است.

گیفت عروسی

مدل گیفت عروسی سال 97

گیفت عروسی

مدل گیفت عروسی 2018

گیفت عروسی

مدل یادبود عروسی شیک

گیفت عروسی

مدل یادبود نامزدی و عقد

گیفت عروسی

مدل گیفت و یادبود عروسی

گیفت عروسی

مدل گیفت عروسی شکل لباس عروس

گیفت عروسی

مدل گیفت عروسی دست ساز

گیفت عروسی

جدیدترین مدل های گیفت عروسی 

گیفت عروسی

مدل گیفت عروسی خوشگل

گیفت عروسی

مدل گیفت عروسی عاشقانه

گیفت عروسی

یادبود عروسی شیک و جدید

گیفت عروسی

مدل های گیفت عروسی سال 97

گیفت عروسی

مدل های گیفت عروسی و نامزدی

گیفت عروسی

زیباترین مدل گیفت های عروسی

گیفت و یادبود های خوشگل عروسی 2018 + تصاویر

4.733
این مطلب مفید بود ؟312
منبع : دنیای مد نمناک -/ح
برچسب : عروسی
وبگردی