استخدام بهداشت و درمان

جذب 20 هزار نیرو در حوزه بهداشت و درمان

تاریخ انتشار : 9 بهمن 1399کد مطلب : 62134زمان مطالعه : 1 دقیقه
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: برای سال آینده 20 هزار نیروی مورد نیاز در بخش های مختلف بهداشت و درمان کشور استخدام می شوند.

باشگاه خبرنگاران: قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در نشست با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی یزد و جمعی از مسئولان شهرستان مهریز گفت:به دلیل مشکلات جدی که در بخش درمان وجود دارد برای جذب نیرو، تامین منابع انجام شده و آزمون طبق مقررات برگزار و نیروی مورد نیاز انسانی جذب می شود.

او از جذب و تبدیل وضعیت نیرو ها در سال جدید خبر داد و افزود:اعتبارات حوزه بهداشت و درمان 47 درصد افزایش یافته است. رشد اعتبارات وزارت بهداشت در سال 1400، 47 درصد و در بخش بهداشت و سلامت با توجه به شرایط کرونا بیش از 70 درصد است.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب این موضوع در کمیسیون تلفیق ابراز امیدواری کرد که در صحن مجلس نیز به تصویب برسد.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد:توسعه بیمارستان مهریز با همکاری خیران از سال های قبل آغاز شده و برای تامین بودجه و تجهیز آن پیگیری های لازم صورت می گیرد.

او ساخت کلینیک تامین اجتماعی در مهریز به عنوان مطالبه جدی مردم را بسیار مهم خواند و تأکید کرد که عملیات اجرایی ساخت این کلینیک در دهه فجر امسال آغاز می شود.

انتهای پیام/م

 

جذب 20 هزار نیرو در حوزه بهداشت و درمان

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : استخدام
وبگردی