فرهاد آییش

موتور فرهاد آییش به دورهمی رسید + عکس

تاریخ انتشار : 1 مهر 1395کد مطلب : 37072زمان مطالعه : 3 دقیقه
شب گذشته فرهاد آییش مهمان برنامه دورهمی بود و موتور سیکلتش را به موزه این برنامه هدیه کرد، حمید عسکری هم دیگر مهمان این برنامه بود.

فرهاد آییش و حمید عسکری در دورهمی

مهران مدیری شب گذشته در برنامه دورهمی میزبان فرهاد آییش و حمید عسکری خواننده پاپ کشورمان بود.

مهران مدیری کارگردان این برنامه تلویزیونی در نخست پس از سلام و تشکر از حضور تماشاگران در استودیو ، درخصوص موضوع اعتماد صحبت کرد و میزبان اولین مهمان خود فرهاد آییش شد.

آییش در ابتدا پس سلام و ابراز خرسندی از حضورش در این برنامه در خصوص تحصیل در آمریکا و ورود به عرصه بازیگری گفت:در آمریکا عکاسی و فیلم سازی خواندم و کم کم در گروه تئاتر آمریکایی با یک خانم و آقای بازیگر هنر بازیگری را شروع کردم.

وی از علاقه اش به نواختن ویولون و دلایل نرسیدن به این علاقه خود گفت. همچنین در خصوص معنی کلمه «آییش» بیان کرد:در یکی از شعر نیما یوشیج دو تا لغت «آیش» و «آییش» وجود داشت و بعد از اینکه به دنبال معنی آن رفتم، به معنی کلمه «آییش» رسیدم و در زبان مازندرانی یعنی تیکه ای از زمین های برنج است.

آییش از عشق و علاقه اش به مائده طهماسبی همسرش و نحوه آشنایی و ازدواجش گفت.

فرهاد آییش و مدیری

فرهاد آییش و مدیری در دورهمی

 

وی درخصوص تحصیل در دوره های آکادمی و غریزه ای بودن این حرفه اظهار داشت:به عقیده من در ایران بازیگران خوبی در سه عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون داریم و در سینمای ما مرحوم کیارستمی رکورد کار را زده است و توانسته ایم بازیگران خوبی را در عالم هنر خودمان داشته باشیم.

آییش ادامه داد:اصولا این مسئله را علمی نگاه کردن یک معضل است و در آخر این غریزه است که کمک می کند.

بازیگر نمایش «راپورت های شبانه دکتر مصدق» با بیان اینکه نوشته هایم را بیشتر دوست دارم، عنوان کرد:فکر می کنم نوشته های من در زمان و به زبان دیگری ارائه می شود. این روزها برای کارگردانی تنبل شده ام و در بازیگری آزادتر هستم.

وی در ادامه این گفتگو از نداشتن صفحه شخصی در فضای مجازی و برآورده شدن رویاهای خود گفت.

آییش افزود:عاشق سفر هستم و هیچ وقت با خودم دوربین نمی برم و در لحظه از طییعتش لذت می برم.

و در پایان با ابراز خوشبختی کامل و شاکر بودن در برابر خداوند، موتور سیکلت خودش را به موزه «دورهمی» اهدا کرد.

پدرم مخالف سرسخت حضورم در موسیقی است

حمید عسکری و مدیری

حمید عسکری و مدیری در دورهمی

 

همچنین در ادامه این برنامه حمید عسکری به عنوان دومین مهمان شب گذشته روبروی مدیری نشست و از داشتن غرور و ساختن حاشیه پیرامون زندگی اش گفت.

عسکری در خصوص نحوه ورودش به عرصه موسیقی و علاقه نداشتن پدرش به این حرفه توضیح داد:من از بچگی به موسیقی علاقه داشتم و سال سوم راهنمایی بودم که به پدرم گفتم اما ایشان علاقه ای به حرفم نشان نداد. تا اینکه کم کم من خودم شروع به کار کردم و به تهران آمدم.

وی ادامه داد:پدرم به موسیقی سنتی علاقه دارد و بعد از این سالها و برگزاری کنسرت های مختلف، پدرم برای اولین بار به کنسرت اصفهان آمد.

خواننده قطعه «دختران حوا» درباره قطعه های عاشقانه خود و آشنایی با همسرش گفت.

همچنین در خصوص چگونگی حضورش در دو فیلم سینمایی بیان کرد:از 80 میلیون جمعیت، احتمالا 70 میلیون نفر به بازیگری علاقه دارند و منم برحسب وسوسه در دو فیلم سینمایی «عشق، شانس، تصادف» و «دو دوست» را بازی کردم.

وی افزود:به عقیده من اصولا پروژه هایی که به سمت خواننده ها می روند اعتماد به نفس لازم را ندارند. به هر حال، هر کسی را بهر کاری ساختند و من برای بازیگری نیستم و تصمیم به ادامه آن را ندارم.

عسکری از کاور کردن دو قطعه گفت و در خصوص کپی کردن اثر اظهار داشت:کاری بوده که کاور کردم ، اما با ذکر منبع و صاحب اثر بوده است. هر کسی که آلبوم را اورجینال خریده باشد این منبع را دیده و افراد کثیری که از سایت ها کپی کردند متوجه این موضوع نشده اند.

موتور فرهاد آییش به دورهمی رسید + عکس

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
وبگردی