رژیم لاغری

رژیم لاغری 4 روزه برای کاهش سریع سایز کمر

کد مطلب : 19542تعداد نظرات : 4 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
رژیم لاغری و برنامه های غذایی بیشماری برای کاهش وزن سریع و از بین بردن چربی های شکم و پهلو توسط متخصصان تغذیه پیشنهاد می شود. در تازه ترین یافته ها یک رژیم غذایی قادر است در 4 روز 10 سانت دورکمر شما را لاغر کند.

 رژیم لاغری سریع

یک وب سایت تخصصی مدعی شد که با رعایت یک رژیم چهار روزه می توان تا ده سانتی متر از سایز کمر کم کرد. 
  
 وبسایت StyleCraze که یکی از پر طرفدار ترین مراجع تخصصی تناسب اندام و رژیم های مخصوص بانوان به حساب می آید، رژیم غذایی ساده و جدید خود را ارائه کرد. 

 

لیمو ترش برای لاغری

رژیم لاغری سریع لیمو برای کاهش سایز شکم و دور کمر

 
این وبسایت مدعی شد که با رعایت این رژیم چهار روزه می توان تا ده سانتی متر از سایز کمر کم کرد که در ادامه به شرح آن می پردازیم: 
 

رژیم لاغری 4 روزه سریع 

هر فرد باید برای حفظ سلامت خود بین شش تا هشت لیوان آب مصرف کند. این رژیم نیز تقریبا بر همین اساس استوار است. اما مواد لازم برای تهیه محلول جادویی مناسب لاغری شما عبارتند از:

 یک عدد خیار حلقه شده 
 یک عدد لیمو ترش حلقه شده 
 یک قاشق چایخوری زنجبیل 
 چند پر نعناع 
 
کافیست این مواد را در یک پارچ محتوی هشت لیوان آب بریزید و بگذارید تا یک شب تا صبح در یخچال بماند. صبح زود آب پارچ را صاف کنید و در طول روز به جای آب خوردن از این محلول شگفت انگیز بیاشامید.
 
در مورد ورزش هم انجام حرکات ساده نرمشی کفایت می کند. در ضمن از مصرف غذا های چرب، چیپس، پفک و دیگر غذا های مضر نیز پرهیز کنید.

رژیم لاغری 4 روزه برای کاهش سریع سایز کمر

4.2881
این مطلب مفید بود ؟732149
برگرفته از StyleCraze /ن
4 نظر به ثبت رسیده است
بنیتا1396-09-02
این معجونی که گفتین درست کنیم برای هرروز جدا درست کنیم یعنی امروز که مواد درست کردیم استفاده شد موادش بریزیم دور دوباره فردا لیمو نعنا و....تازه اضافه کنیم
6525
لیلا1396-10-25
همون چایی زنحبیل خودمون تاثیرش بیشتر از این رژیمه منکه امتحان کردم نتیجه نگرفتم
265
سونیا1396-10-30
منم اینو استفاده کردم یکی دوروز خوردم اما اصلا تاثیری نداشت ایا کسی استفاده کرده که تاثیرش را ببینه.زنجبیل باید تازه باشه یا نه .نعنا هم تازه باشه یا نعنای خشک استفاده کنیم
1912
شیدا1397-01-17
نعنا باید تازه باشه وپودر زنجبیل هم کفایت میکنه بله من استفاده کردم جواب گرفتم
4017
وبگردی