پماد درد مفاصل
طبق مطالعات دقیق نوعی روغن گیاهی نسخه موثر برای درمان و تسکین دردهای استخوانی است ، روغنی که به سادگی می توان از آن پماد درد مفاصل را در خانه تهیه کرد.

پمادی از روغن فلفل برای تسکین درد مفاصل

برخی مواقع در هر سنی که باشید ممکن است نوعی درد در ماهیچه یامفاصل یا هردوی آنها حس کنید ،درد مفاصل و ماهیچه ها ممکن است علل مختلفی مثل استرس، کمبود مواد مغذی ،تغییرات هورمونی ،خشکی یا حتی فعالیت های فیزیکی داشته باشد بنابراین این دسته از دردها وقتی ورزش می کنید طبیعی است مخصوصا وقتی ورزشی جدیدی را تجربه می کنید.
یکی از بهترین نسخه های درمانی استفاده از پماد درد مفاصل و عضلات است که در ادامه این بخش از سلامت نمناک با نسخه ای گیاهی که می توانید در خانه آماده کنید، آشنا خواهید شد.

چرا فلفل تند و روغن آن برای تسکین درد مفید است؟

علت اصلی کپسایسین موجود در فلفل است که گرما ایجاد میکند . فلفل شدت درد در بدن را با پایین آوردن سطح انتقال دهنده های از عصبی پایین می آورد ، درواقع مطالعات 2010 در آلمان نشان داده دردهای مفاصلی 50 درصد در بیمارانی که پماد فلفل استفاده می کنند کاهش میابد.
 
پماد درد مفاصل

دستور تهیه پماد درد مفاصل در خانه

دستور ساخت پماد درد مفاصل با روغن های گیاهی

مواد اولیه :
پماد درد مفاصل

روغن فلفل برای تهیه پماد درد مفاصل 

دستور تهیه:
ظرفی را با 2 اینچ آب روی حرارت متوسط قرار دهید.
همه ی این روغن ها را داخل لیوان شیشه ای بریزد بعد لیوان را داخل ظرف قرار دهید تا روغن ها خوب داغ شده و خوب ترکیب شوند.
وقتی خنک شد این مواد را داخل قوطی شیشه ای یا فلزی بریزید و در آن را ببندید و جای خشک و خنک قرار دهید.
این پماد را سه بار در روز می توانید استفاده کنید و در صورت بروز خارش کمتر از این پمادیا روغن های موجود در آن استفاده کنید.

 

پماد عالی برای تسکین درد مفاصل + دستور ساخت

4.2101
این مطلب مفید بود ؟8417
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن
برچسب : مفاصل
وبگردی