رونمایی از مای هلو
به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی نرم افزار هلو، سامانه تجاری هوشمند با نام مای هلو (MyHoloo) توسط مدیران ارشد گروه شرکت های طرفه نگار و همچنین مدیران عامل برخی از استارتاپ های حاضر در این سامانه رونمایی شد.

رونمایی رسمی از مای هلو

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی نرم افزار هلو، چهارشنبه مورخ 17 اردیبهشت 1399 سامانه تجاری هوشمند با نام مای هلو (MyHoloo) توسط مدیران ارشد گروه شرکت های طرفه نگار و همچنین مدیران عامل برخی از استارتاپ های حاضر در این سامانه رونمایی شد.این مراسم با حضور مدیرعامل گروه شرکت های طرفه نگار، برخی بنیانگذاران استارت آپ های موجود در پلتفرم مای هلو و معاونت کارخانه تولید نرم افزار گروه با اجرای یکی از چهره های مطرح این روزهای فضای مجازی رونمایی شد.

این برنامه قرار بود در سالن اجلاس برج میلاد برگزار شود اما با توجه به وضعیت کنونی جامعه و در جهت حفظ سلامت عمومی هموطنان، رونمایی از این محصول برای اولین بار در کشور به صورت کاملا آنلاین برگزار شد.بخش پایانی نیز با حضور یک استند آپ کمدین مشهور و مراسم قرعه کشی مسابقات اینستاگرامی پیگرفته شد.

به نظر می رسد که رونمایی از این محصول نیز همانند خود محصول کاملا نوآورانه و خاص بود چرا که تمامی سازوکار یک رونمایی حرفه ای فراهم و در بستر رسانه های اجتماعی و مجازی به صورت زنده از طریق اینستاگرام در صفحه Holooland برگزار شد.

رونمایی رسمی از مای هلو

مای هلو چیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟

به گزارش روابط عمومی شرکت نرم افزاری هلو، به پاس حمایت های قریب بر 700 هزار کابر خود خدمتی نوین را در بستر اینترنت روانه بازار کرد تا تمامی صاحبان کسب و کارها بتوانند به راحتی و در فضایی امن، با استفاده از رابط کابری هوشمند MyHoloo از خدمات مختلفی مانند خدمات مالی و حسابداری، امور بانکی، خرید و فروش عمده، خدمات وفادار سازی مشتریان، خدمات پرداخت آنلاین، ایجاد فروشگاه اینترنتی و غیره استفاده کنند.

با MyHoloo، سریع و راحت و در یک فضای یکپارچه به صورت آنلاین امکان استفاده از چت با کارشناسان و دریافت خدمات پشتیبانی، امکان دریافت گزارشات و خدمات بیشمار دیگری برای کاربران مهیا شده است.به نقل از روابط عمومی شرکت مهندسی نرم افزار هلو به مرور اخبار بسیاری در رابطه با این رابط کاربری هوشمند منتشر خواهد شد.علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت holoo.co.ir مراجعه کنند.

نوآوری درخشان در رونمایی رسمی از مای هلو

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی