پریناز ایزدیار

سریال های پریناز ایزدیار با حسن فتحی

کد مطلب : 77879زمان مطالعه : 2 دقیقه
پریناز ایزدیار و حسن فتحی بازیگر و کارگردان سینمای ایران تجربه چند همکاری مشترک را با یکدیگر دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

سه گانه پریناز ایزدیار و حسن فتحی

پریناز ایزدیار بازیگر جوان سینما و تلویزیون یکی از چهره های پرطرفدار دنیای هنر است که بازیگری را از سال 85 آغاز کرد و در طول سالهای فعالیتش در سینما و تلویزیون تجربه چند همکاری با حسن فتحی کارگردان کشورمان را دارد.

حسن فتحی از کارگردان های به نام سینما و تلویزیون است که بیشتر با کارگردانی سریال های تلویزیونی و نمایش خانگی در میان مردم شناخته میشود.

در ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به همکاری های پریناز ایزدیار و حسن فتحی اشاره خواهیم کرد.

سریال های پریناز ایزدیار به کارگردانی حسن فتحی

پریناز ایزدیار بازیگری را با سینما آغاز کرد اما بازی در سریال زمانه به کارگردانی حسن فتحی چهره شناخته شده ای از او در میان ساخت و این همکاری با آقای کارگردان در سریال های دیگری هم تکرار شد.

پریناز ایزدیار و حسن فتحی

بازی پریناز ایزدیار در سریال زمانه

سریال زمانه به کارگردانی حسن فتحی سال 91 در شبکه سه سیما روی آنتن رفت و با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شد.

پریناز ایزدیار در این سریال ایفاگر نقش ارغوان آذرنیا وکیل دادگستری بود که ازدواج مخفیانه ای با بهزاد یکی از شخصیت های اصلی قصه این سریال داشت و بازی او در این سریال مورد توجه بسیاری از مخاطبان تلویزیون قرار گرفت و اغلب مردم او را با نقش ارغوان در این سریال می شناسند.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار در سریال شهرزاد حسن فتحی

سریال شهرزاد یکی از موفق ترین تجربه های کارگردانی حسن فتحی است که در سه فصل از سال 94 تا 97 توزیع شد و یکی از محبوب ترین سریال های نمایش خانگی بود.

پریناز ایزدیار در این سریال ایفاگر نقش شیرین دختر بزرگ آقا دیوان سالار بود و بازی در این سریال نقطه عطفی در کارنامه هنری او محسوب میشود و یکی از درخشان ترین تجربه های همکاری او با حسن فتحی است.

پریناز ایزدیار

بازی پریناز ایزدیار در سریال جیران

حسن فتحی در جدیدترین تجربه سریال سازی، سریال جیران را برای نمایش خانگی در دست ساخت دارد و در این سریال تاریخی به زندگی یکی از زنان دربار ناصرالدین شاه خواهد پرداخت.

پریناز ایزدیار در سومین تجربه همکاری با حسن فتحی در سریال جیران مقابل دوربین خواهد رفت و انتظار میرود که تجربه موفق دیگری از همکاری او با حسن فتحی حاصل شود.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار و حسن فتحی در کدام سریال ها با هم همکاری کردند؟!

2.56
این مطلب مفید بود ؟33
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی