سیروان خسروی و مرتضی تقی زاده
در سریال حرفه ای به کارگردانی مصطفی تقی زاده که در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود بازیگران مجرد و مطرح بسیاری نقش آفرینی کرده اند که آنها را معرفی می کنیم.

بازیگران مجردی که در سریال حرفه ای نقش آفرینی می کنند

سریال حرفه ای به کارگردانی مصطفی تقی زاده و تهیه کنندگی سعید خانی یکی از سریال های جدید نمایش خانگی است که پخش  آن از 21 مهرماه سال 1400 آغاز شد.

مصطفی تقی زاده کارگردان جوان کشورمان در جدیدترین تجربه کاری خود بعد از فیلم رها ، زرد، جاده باریک می شود به سراغ ساخت سریال حرفه ای در نمایش خانگی رفته و با هنرمندانی همچون سارا بهرامی ، بهاره کیان افشار ، امیرمحمد زند ، بهناز جعفری ، علی مصفا ، ماهور الوند ، زانیار خسروی ، علیرضا ثانی فر ، مرتضی تقی زاده ، مزدک میرعابدینی ، اسما رمضانی ، المیرا دهقانی همکاری کرده است.

در این مجموعه سیروان و زانیار خسروی برادران هنرمند در عرصه خوانندگی نیز نقش آفرینی می کنند. 

در این مجموعه پر بازیگر، تعدادی از ستارگان سینما و بازیگران ازدواج نکرده و در فهرست هنرمندان مجرد قرار دارند که در این بخش از نمناک به معرفی آنها می پردازیم. 

سارا بهرامی

سارا بهرامی بازیگر مطرحی که تجربه کار در سریال های نمایش خانگی دارد در حرفه ای با کاراکتر سونیا خواهر کیوان، کامران، سهیل و سینا نقش آفرینی می کند.

این بانوی هنرمند متولد متولد 2 بهمن 1361 در اصفهان است و با سریال پروانه در تلویزیون شناخته شد. او برای حضور در فیلم دارکوب، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر را دریافت کرد.

سارا بهرامی

سیروان خسروی

سیروان خسروی آهنگساز، خواننده جوان کشورمان متولد 4 مرداد 1361 در تهران است که از سال 1379 فعالیت حرفه ای خود در موسیقی را آغار کرد.
این هنرمند مجرد، نخستین بار با فیلم سوت پایان به کارگردانی نیکی کریمی مقابل دوربین قرار گرفت و سپس بازیگر نقش سریال حرفه ای شد.

سیران خسروی

ماهور الوند

ماهور الوند بازیگر نقش تلما در سریال حرفه ای، متولد 22 تیر 1373 در تهران و مجرد است.

این هنرمند جوان با اولین فیلم سینمایی خود با عنوان دختر، به شهرت رسید و سریال حرفه ای دومین تجربه کاری او بعد از نهنگ آبی در شبکه نمایش خانگی است.

ماهور الوند

امیرمحمد زند

امیرمحمد زند بازیگر نقش کیوان در سریال حرفه ای متولد 1 مهر 1357 در تهران می باشد و تاکنون خبری مبنی بر ازدواج او در رسانه ها منتشر نشده است.

این بازیگر با فیلم سینمایی تقاطع، فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده و سریال حرفه ای، اولین مجموعه او در شبکه نمایش خانگی است.

امیرمحمد زند

بهاره کیان افشار

بهاره کیان‌افشار بازیگر نقش رویا در سریال حرفه ای متولد 10 اردیبهشت 1362 و مجرد است. این بانوی هنرمند که نقش مدیر یک کارخانه‌ی موروثی را بازی می‌کرد به طرز مشکوکی به قتل رسیده و برادر همسرش به عنوان مظنون اصلی شناخته می شود.

خانم کیان افشار با مجموعه کلاه پهلوی در سال 1385 وارد عرصه هنر شده در فیلم و سریال های بسیاری نقش آفرینی کرده است.

بهاره کیان افشار

المیرا دهقانی

المیرا دهقانی که با سریال لحظه گرگ و میش در تلویزیون به شهرت رسید متولد 5 شهریور 1370 در شیراز است.

او فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته صنایع غذایی بوده و از سال 88 فعالیت هنری خود را آغاز نمود. المیرا دهقانی تجربه کار در آثاری همچون همه چیز آنجاست، هشت و نیم دقیقه، پرستاران، سایه ‌بان، فصل ماهی سفید، پس از آزادی، سیاه باز و خسوف را دارد و از قسمت هشتم سریال حرفه ای به جمع بازیگران سریال حرفه ای پیوسته است.

المیرا دهقانی

بهناز جعفری

بهناز جعفری  بازیگر پر کار این روزها در سریال های نمایش خانگی، متولد 25 مرداد 1353 در هشتگرد است. این بانوی هنرمند که نام او در تیتراژ سریال حرفه ای بوده و تا انتشار این مطلب هنوز نقش او آغاز نشده است با فیلم روسری آبی وارد عرصه بازیگری شده و با کارگردانان شاخصی همکاری کرده است.

بهناز جعفری

مرتضی تقی زاده

مرتضی تقی زاده که در سریال حرفه ای با نقش سینا مورد توجه قرار گرفته است یکی دیگر از بازیگران مجرد این فهرست می باشد که فیلم زرد به کارگردانی برادرش مصطفی تقی زاده، فعالیت هنری خود را آغاز کرد.

مرتضی تقی زاده

اسما رمضانی

اسما رمضانی بازیگر جوان سریال حرفه ای در روز 17 اسفند 1372 متولد شده و دارای مدرک کارشناسی ارشد بازیگری از دانشگاه تربیت مدرس است. اسما رمضانی یکی دیگر از بازیگران مجرد سریال حرفه ای است که با شخصیت کاراکتر مینا همسر صیغه ای کامران برای اولین بار مقابل دوربین قرار گرفت.

اسما رمضانی

بازیگران سریال حرفه ای که مجرد هستند

4.371
این مطلب مفید بود ؟6110
منبع : عکاس: نصیری / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی