علی ضیا
علی ضیا که با برنامه جدید باضیا کارش را ادامه میدهد، در بخشی از گفتگو با میهمان برنامه، صحبت هایی درمورد گذشته خود داشت که مربوط به خاطره ای تلخ میشد.

تجربه نزدیک به مرگ علی ضیاء و سیگار کشیدنش در مکه

علی ضیا مجری سرشناس و جوان کشورمان در چهارمین قسمت برنامه باضیا، با ریحانه جعفری زاده، بازمانده یک آوار و تسهیلگر زندگی به گفت و گو نشست و نه تنها تجربه حیات راوی معجزه ی زندگی بیرون آمده از خاک را شنید بلکه در بخشی از این گفتگو، از شوکه شدنش از مرگ گفت. در ادامه این بخش از نمناک روایت علی ضیا از تجربه نزدیک به مرگ و تبعات پس از آن را می خوانید.

علی ضیا که مرگبارترین رویداد تاریخ حج (حادثه منا) در عربستان حضور داشت، در برنامه باضیا روایتگر تجربه نزدیک به مرگ خود شد و چنین گفت:

حادثه منا بود که توی مکه اتفاق افتاد، من اونجا بودم، تجربه وحشتناکیه، بسیار هم حالم بد بود، یک کارهایی رو تو زندگیم در اون دوران انجام دادم که هیچ وقت دیگه حاضر به تکرار شدنشون نبودم و تکرارشون نکردم یعنی شما چون یه چیزی گفتید که تا حالا نگفتین من بگم من روزی دو پاکت سیگار می کشیدم انقدر حالم بد بود، هیچ شبی رو نخوابیدم، هیچ شبی رو... یعنیتا زمانی که در اون محیط و اون اقلیم بودم، امکان نداره کسی خاطره ای از من داشته باشه که شب خوابیدم.

شب ها بلند میشدم، می رفتم توی مکه قدم می زدم، بعد یه سوپر مارکت بیست و چهار ساعته پیدا کرده بودم، می رفتم ازش خرید می کردم و می اومدم همه هم اتاقی ها رو بیدار می کردم،بشینیم بخوریم، غذا بخوریم، یعنی حال این شکلی، هرگز من بعد از اینکه اومدم ایران و یه مدتی طبیعتا تراپی می رفتم، سیگار نکشیدم، اصلا دود سیگار اذیتم می کنه، ولی تو اونجا روزی دو تا پاکت سفت، یعنی اصلا یه چیز عجیب و غریب، میگم آدم یعنی یهو یه چیزی رو می خواد بهش پناه ببره تازه پیش خدا هم باشی، می خوای به یه چیز دیگه پناه ببری.

علی ضیا

مختصر بیوگرافی علی ضیا مجری

سید علی ضیاء کاشانی، مجری و تهیه‌کننده تلویزیون و گوینده رادیو متولد 26 شهریور 1364در کاشان است. او کار خود را با اجرای برنامه خوشا شیراز در شبکه استانی فارس آغاز کرد و پس از آن به تهران آمد و تا کنون مجری برنامه هایی چون نیمروز، ویتامین ث، فرمول یک،بعضیا، تحویل سال نو، امشب، گزینه جوان، ماه عسل و... بوده است. علی ضیا تجربه بازیگری را نیز دارد و در سریال دفترخانه شماره 13 و فیلم چند اپیزودی رابطه بازی کرده‌است. در مورد موضوع علی ضیا و همسرش حرف و حدیث زیاد است که همگی شایعه بوده و علی ضیا مجرد است و ازدواج نکرده.

حقیقتی که علی ضیا برای اولین بار فاش کرد

415
این مطلب مفید بود ؟123
منبع : عکس: محمدرضا پیرزاده/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی