علیرام نورایی

اتفاقی تلخ در زندگی علیرام نورایی و همسرش

تاریخ انتشار : 17 خرداد 1401کد مطلب : 87473زمان مطالعه : 3 دقیقه
علیرام نورایی، بازیگر معروف و محبوب سریال های ماتادور و فیلم یتیم خانه ایران، در جدیدترین صحبت هایش از مشکلی که مدتها او و همسرش را درگیر کرده بود گفت.

صحبت های جذاب علیرام نورایی در برنامه خندوانه

علیرام نورایی بازیگر خوش استایلی که بیشتر او را در فیلم های پلیسی دیده ایم، دیشب مهمان رامبد جوان در خندوانه بود. بازیگر سریال گاندو که چهره بسیار جدی دارد، در این برنامه به همسر و فرزندش ابراز عشق نمود و صحبت های جالبی از زندگی خصوصی خود مطرح کرد که در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

علیرام نورایی

اتفاق تلخ زندگی علیرام نورایی و همسرش

علیرام نورایی در برنامه خندوانه طی گپ و گفت صمیمانه ای با رامبد جوان درباره اتفاق تلخی که برای او همسرش در جریان بچه دار شدن افتاده بود و از به دنیا آمدن فرزندش نویان صحبت کرد و گفت:

ما دوبار در مسیر ناموفق بودیم، برای اینکه خانواده دونفرمون، سه نفره بشه. خیلی اذیت شدیم هم من و صد برابر بیشتر از من همسرم بابت این دو اتفاقی که از دست دادیم. بعد از چند سال خدا به ما لطف کرد و نویان رو به ما داد.

بازیگر سریال ماتادور در ادامه صحبت هایش درباره سخت‌ترین دوران زندگیش گفت:

این 9 ماه که ما در انتظار فرزند بودیم، سخت ترین دوران زندگی من بود چون همسرم نمی تونست واکسن بزنه و پزشکش بهش اجازه نمی داد، کرونا پیک های عجیب و غریبی داشت و هر روز آمارهای از دست دادن های وحشتناک هموطنانمون رو می شنیدیم، از اون طرف به خاطر اون دوبار تجربه تلخ در این نه ماه نه خواب داشتم و نه خوراک و آماده به خدمت بودم و.... خلاصه خدا رو شکر که گذشت و خدا لطف کرد و این دسته گل رو به ما داد و حالمون رو خوب کرد.

خندوانه

تشکر علیرام نورایی از همسرش و ابراز علاقه به پسرش

علیرام نورایی در ادامه برنامه از همسرش به خاطر بی خوابی ها و زحمت هایش تشکر کرد، او همچنین از مادر همسرش نیز به دلیل کمک های فراوانش در بچه داری قدر دانی نمود و در آخر قربان صدقه پسر نه‌ماهه اش رفت و گفت که پس از به دنیا آمدن فرزندش زندگیش تغییر کرده و همه معادلات زندگیش عوض شده است و بیان کرد تا قبل از به دنیا آمدن فرزندم هیچ وقت نمی توانستم احساساتم را به این راحتی بیان کنم اما بعد از تولد او هیچ کار دیگری به جز قربان صدقه فرزندم رفتن بلد نیستم و این یک اتفاق زیبا و عجیب است.

مختصری درباره علیرام نورایی

علیرام نورایی بازیگر و مجری متولد 18 فروردین 1356 در تهران است. او بجز بازیگری رزمی کار و مربی پارکور است. علیرام نورایی سال 1380 با سریال شب آفتابی وارد قاب تلویزیون شد و با فیلم بازنده اولین تجربه خود در سینما را بدست آورد.

این بازیگر چند سالی است که متاهل است، در برخی مجله ها و سایت ها همسر علیرام نورایی را صبا تاجیک معرفی کرده اند، اما تا چه اندازه این مطلب واقعیت دارد هنوز به طور رسمی از سوی یک منبع موثق تائید نشده است. علیرام نورایی و همسرش دارای یک فرزند پسر به نام نویان می باشند که در سال 1400 به دنیا آمده است.

پسر علیرام نورایی

وی تا کنون در سریال های آسپرین (سینمای خانگی)، پول کثیف، جابربن حیان، ماتادور، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، سینمایی سیب ترش، قلاده های طلا، پله، گنجشک های شاهد، نور در تاریکی و... بازی کرده است.

اتفاقی تلخ در زندگی علیرام نورایی و همسرش

4.845
این مطلب مفید بود ؟432
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی