بهاره رهنما

جنجال جدید بهاره رهنما در اینستاگرام+ عکس

تاریخ انتشار : 3 مرداد 1401کد مطلب : 88007زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهاره رهنما به عنوان یکی از فعال ترین بازیگران و سلبریتی ها در فضای مجازی، بار دیگر با اشاره به مسائل خصوصی زندگی اش، حاشیه ساز شد.

پست جنجالی بهاره رهنما از زایمانش

بهاره رهنما بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون که بارها زندگی خصوصیش سوژه رسانه ها شده است، به تازگی با قرار دادن ویدیویی از لحظه به دنیا آمدن فرزندش در صفحه اینستاگرام خود بار دیگر خبر ساز شد. در این بخش از چهره ها در نمناک جزئیات پست جنجالی بهاره رهنما از زایمانش را منتشر کرده ایم.

بهاره رهنما

بهاره رهنما/ عکس از شیرین عابدینی

لحظه به دنیا آمدن فرزند بهاره رهنما

بهاره رهنما که یکی از فعالترین بازیگران در اینستاگرام است و 5 میلیون فالوور دارد، در پست اینستاگرامی خود ویدیویی از سونوگرافی تا زایمان و به دنیا آمدن دخترش پریا را منتشر نمود و پریا را مهم ترین دستاورد سالهای عمر خود نامید و نوشت:

مهم‌ترین دستاورد همه عمرم

همین بوده؛

مرداد1377

مادر تو شدم

همین…

پی‌نوشت:این یک دقیقه بخشی از مستند من درباره مادران ایرانی است.

زایمان بهاره رهنما

بازیگر سریال پژمان که در 22 سالگیش مادر شده است، ارتباط صمیمانه ای با دخترش پریا دارد و او را جان جهانش نامیده همیشه با عشق و دلتنگی از او صحبت می کند و گاهی در پست های اینستاگرامیش به تمجید و تحسین درک و شعور بالای پریا پرداخته و اعتراف می کند که دخترش درک و مراعات بالاتری از او داشته و گویا جایشان عوض شده است.

پریا قاسمخانی تنها فرزند زوج سابق، بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی، متولد 17 مرداد 1377 در تهران است که برای تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرده و در رشته موسیقی تحصیل میکند و به گفته بهاره رهنما به زودی یکی از بهترین اهنگ سازان کشور خواهد شد.

دختر بهاره رهنما پریا

مستند صدایم کن مامان بهاره رهنما

مستند صدایم کن مامان به کارگردانی بهاره رهنما ساخته شده و از سال98 و با فراخوان های بهاره رهنما کار خود را آغاز کرد.

خانم رهنما در فراخوان هایش از خانم هایی که به هر دلیلی باردار نمیشدند، از خانم هایی که برای بار اول مادر شدند، از کسانی که از طریقIVF باردارد شده اند دعوت به همکاری کرد و در فراخوان دیگری خواست تا مادران اولین فیلمی که هنگام تولد از فرزند خود دارند را برای او ارسال کنند. ویدیوی منتشر شده از تولد فرزند بهاره رهنما نیز بخشی از مستند او درباره مادران ایرانی است.

جنجال جدید بهاره رهنما در اینستاگرام+ عکس

322
این مطلب مفید بود ؟139
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی