ازدواج با دو خواهر
یکی از عجیب ترین اتفاقات در مراسم ازدواج زوج جوان رخ داد و به دلیل تغییر ناگهانی شرایط ، داماد پس از ازدواج با خواهر بزرگتر به همسری خواهر کوچک تر نیز درآمد.

ازدواج غم انگیز داماد با همسر و خواهرزنش در یک روز

اتفاقات عجیب و غریب در مراسم ازدواج کم پیش نمی آید و حتما شما هم تا پیش از این موارد مرتبط به آن را بارها شنیده و یا دیده اید اما شاید عجیب ترین ماجرای عروسی در سال 2021 ، ماجرایی باشد که در این بخش از گوناگون نمناک خوهید خواند اتفاق افتاده باشد، یعنی خبر ازدواج 2 خواهر با یک مرد در یک روز.

در یکی از روز های سال 2021، یک زن و مرد جوان هندی جشن عروسی ترتیب داده بودند اما ناگهان اتفاق بسیار عجیبی افتاد. عروس جوان در مراسم عروسی درحالیکه کنار داماد ایستاده بود، ناگهان بی هوش شد. البته از قبل گفته بود که حال مساعدی ندارد و با از حال رفتنش همه تصور کردند که شاید دچار افت قند خون شده و مشکل جدی نیست اما بعد از بیهوش شدن و معاینه، متوجه شدند که او ایست قلبی کرده است و در عین ناباوری در روز ازدواجش از دنیا رفته.

ازدواج مرد هندی

خبر مرگ او توسط پزشک آمبولانسی که به محل آمده بود به اعضای خانواده داده شد و همه چیز در یک لحظه از شادی به غم تبدیل گشت. بسیاری از افراد فکر می کردند که این اتفاق تراژدیک باعث کنسل شدن مراسم عروسی می شود اما چنین اتفاقی نیفتاد.

بعد از اینکه خانواده متوجه شدند عروس جوان از دنیا رفته است ، در کنار یکدیگر نشستند و به فکر فرو رفتند که چه کاری انجام دهند. بعضی از افراد پیشنهاد دادند که داماد می تواند با خواهر کوچک عروس ازدواج کند و خانواده هم با این قضیه موافقت کردند.

ازدواج عجیب

برادر این دو خواهر چنین بیان کرد :" در چنین شرایطی نمی دانستیم که باید دقیقاً چه کار کنیم، هر دو خانواده کنار هم نشستیم. بعضی ها پیشنهاد دادند که خواهر کوچکم به عقد داماد در بیاید و ما هم پذیرفتیم و هر دو طرف راضی به انجام این کار بودند.

این شرایط به شدت عجیب و غریب بود زیرا خواهر بزرگترم از دنیا رفته بود و جنازه او در اتاق بغل بود و خواهر کوچکترم در حال برگزاری مراسم عروسی اش بود و شرایط برای خانواده بسیار سخت بود و نمی دانستیم که باید غصه مرگ خواهر بزرگم را بخوریم یا خوشحال از مراسم عروسی خواهر دیگر باشیم."

از ابتدا تا انتهای این خبر  پر از بحث، انتقاد و نظرات مختلف بود، نظراتی که حتما شما کاربران نمناکی میتوانید حدس بزنید و نیازی به بازگو کردن آنها نیست. 

ازدواج عجیب داماد با خواهرزنش در شب عروسی

2.3341
این مطلب مفید بود ؟159182
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ن
وبگردی