روانشناسی

فوبیای مادر زن
یکی از شایع ترین فوبیای دنیا پنترافوبیا یا ترس از مادر زن است که این ترس مردان را باید درمان کرد زیرا برخی از مردان بدون آگاهی برای درمان رو به طلاق می آورند.
تست قدرت تخیل

تست قدرت تخیل به صورت روانشناسی شده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که دارای قدرت تخیل هستند در زندگی با خلق ایده ها و موقعیت ها می توانند به اهداف و موفقیت هایشان برسند.
شخصیت شناسی

آنچه زنگ موبایل تان در مورد شخصیت شما می گوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه افراد برای موبایل خود زنگ خاصی را در نظر می گیرند که با توجه به علاقه آنها به موسیقی های متفاوت می تواند نشان دهنده شخصیت آنها باشد.
برخورد با فرد سوگوار

باید و نبایدهای برخورد با یک فرد سوگوار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ابراز همدردی برای تسلای خاطر افراد عزادار شیوه مخصوص به خود را دارد و نداشتن مهارت در این موضوع می تواند خود مشکل آفرین باشد.
مرد متولد مرداد

مرد مرداد ماهی در عشق و احساس چگونه است ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اگر مرد مورد علاقه شما متولد مرداد ماه است برای جلب توجه و ایجاد رابطه عاشقانه با او باید خصوصیات اخلاقی مرد مردادی را بدانید تا رابطه خوبی داشته باشید.
لیام نیسون

9 دلیل اینکه چرا برخی افراد دوست داشتنی و دلنشین هستند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از افراد ویژگی هایی دارند که آنها را نسبت به دبگران متمایز میکنند. در این مقاله در این مقاله شما را با این ویژگی ها آشنا میکنیم.
شخصیت شناسی با عطسه

بگو چطور عطسه می کنی تا شخصیتت رو بگم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عطسه کردن انواع مختلفی دارد و هر کسی به روش خاص خود عطسه می کند. مدل عطسه هر فرد می تواند ویژگی های شخصیت او را نشان دهد.
حسرت قبل از مرگ

حسرتی که هر انسانی قبل از مرگ به آن میرسد !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اکثر انسان ها قبل از مرگشان حسرت های مشترکی دارند چه بسا می توان با کمی تلاش بیشتر این افسوس ها را از خود دور کرد و دیگر غصه ی ای کاش ها را نخورد.
مرکز مشاوره

مرکز روانشناسی و مشاوره در تهران

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه ی افراد در برهه ایی از زندگی ممکن است با مشکلاتی رو به رو شوند که خود به تنهایی نمیتوانند آن را حل کنند.در این شرایط میتوانند از کمک مشاور در کنار خود استفاده کنند.
اعتیاد به اینترنت

میشه به اینترنت اعتیاد داشت و ندونست ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه اعتیاد به اینترنت یکی از مشکلاتی است که اکثر افراد به آن دچار هستند اما علائم و مشکلاتی که این اعتیاد دارد را نمی دانند.
شناخت بهتر مردها

رازی جالب درباره مردان که احتمالا نمیداند!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شناخت بهتر مردها با استفاده از کتاب های روانشناسی بسیار آسان است زیرا مردان برای زندگیشان قوانین ثابت و خاص خودشان را دارند.
زبان بدن زنان

رمزگشایی زبان بدن زنان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
دانستن زبان بدن زنان برای اکثر مردان مهم است زیرا زنان چیز های را با حرکات بدن خود می گویند که حتی خودشان متوجه آن نیستند.
علت حسادت

دلیل حسادت شما به همه چیز و همه کس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رشک و یا حسادت احساسی است که بسیاری از افراد به دلیل حس کمبود از خود بروز می دهند که در برخی موارد این حس به صورت بیمار گونه خود را نشان می دهد.
ورزش کردن

وسایل ورزشی خانگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله میخواهیم به شما بیاموزیم از این بلا که باعث در خانه ماندن ما انسان ها شده نهایت استفاده را کنیم و در خانه های خودمان با وسایل ورزشی خانگی ورزش را شروع کنیم .
تاثیر ناباروری

ناباروری با روح و روان چه می کند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ناباروری مشکلی پیچیده و بزرگی است که عوارض زیادی دارد و بر زندگی بسیاری از زوجین تاثیر منفی می گذارد و آن ها را با مشکلات روحی و روانی درگیر می کند.
صفحه 1 از 8