روانشناسی

مزاحم صحبت کردن
برای برقراری یک مکالمه خوب باید از برخی عادات و ایرادات در صحبت کردن خودداری کنید، عادت هایی که در هنگام صحبت کردن اعصاب خوردکن و آزاردهنده می باشند.
افزایش هوش هیجانی

راهی مطمئن برای افزایش هوش هیجانی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
چندین راهکار مطمئن و عالی برای ارتقای هوش هیجانی وجود دارد، پیروی کردن از این راهکارهای به ظاهر ساده اما مهم به افزایش هوش هیجانی فرد کمک بسیاری می کند.
نقاشی

شخصیت شناسی نقاشی آدم بزرگها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شخصیت شناسی افراد از روی برخی حرکات غیر ارادی آن ها روش جالبی برای شناختشان است یکی از این روش ها شخصیت شناسی از روی نقاشی های ناخودآگاه افراد است.
فکر و خیال

فکر و خیال رهات نمیکنه؟ اینو بخون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
درگیری ذهنی و فکر و خیال زیاد بعد از گذشت مدت طولانی آزار دهنده میشود اما میتوانید با راه حل های کارآمد از این مشکل رهایی پیدا کنید.
ناراضی بودن از خود

اگه زیادی به ظاهرت گیر میدی بخون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد حس خوبی نسبت به ظاهرشان ندارند و در مواجه با آن بسیار مضطرب می‌شوند در حالی که دنبال کردن چند راهکار ساده تاثیر زیادی در تغییر این دیدگاه دارد.
شخصیت شناسی از مدل مو

مدل مویتان در مورد شخصیت شما رازها فاش می کند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مدل مو بخش دیگری از شخصیت شناسی است که با توجه به علاقه و یا نوع افراد با مدل موهای مختلف می توان تشخیص داد که چه طرز فکر و نوع رفتاری می تواند داشته باشد.
فواید شکست

شکست خوردن مزایایی دارد که خبر ندارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ما ممکن است در طول زندگی خود بارها و بارها شکست بخوریم؛ اما بعضی از شکست ها در زندگی زمینه ای است برای پیروزی و موفقیت های بزرگ تر.
شخصیت شناسی دست

شخصیت شناسی طبق شکل ، فرم و فاصله انگشتان دست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اینکه کدام انگشتتان بلند است و کدام کوتاه، اینکه فرم دستتان چه شکلی است و انگشت ها چقدر باهم فاصله دارند همه به شخصیت شناسی کمک می کنند.
ترس تصمیم گیری

موقع تصمیم گیری ترس داری؟ اینجوری بهش غلبه کن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
همه ما از دوران مدرسه تا بزرگسالی باید تصمیمات بزرگی در زندگی بگیریم که برخی از افراد در این مواقع ترس و فوبیای تصمیم گیری دارند.
افراد غمگین

اگه هیچ چیز خوشحالت نمیکنه، اینو بخون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیان تا به حال فکر کرده اید که انسان غمگینی هستید و هیچ چیز خوشحالتان نمی کند؟ در این شرایط شما باید اقداماتی انجام دهید تا شرایط روحیتان را بهبود ببخشید.
رسیدن به آرامش

برای رسیدن به آرامش، این قولو به خودت بده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن آرامش، بدون شک همانند یک جهش بزرگی برای رسیدن به اهداف شما می باشد که برای رسیدن به آرامش، باید یک سری قول به خودتان بدهید که عبارتند از...
مسئولیت پذیری نوجوانان

نوجوان تان را اینگونه مسئولیت پذیر کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ایجاد احساس مسئولیت پذیری، نقش تعیین کننده ای در مسیر زندگی ما دارد و این در حالی است که اگر از نوجوانی این حس در ما تقویت شود تاثیر بیشتری خواهد گذاشت.
شخصیت شناسی خال بدن و صورت

شخصیت شناسی جالب، خال کجای بدن نشانه خوبی است؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
چینی ها و هندی ها اعتقاد دارند که وجود خال در هر جای بدن نشانه ای از خصوصیات ، شخصیت و سرنوشت افراد در آینده می باشند.
پول دوستی

اتفاقی تلخ در انتظار پول دوست ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها همه افراد به دنبال پول درآوردن هستند اما باید بدانید مادی گرایی و پول دوستی بیش از حد می تواند مشکلات جدی در زندگی شما به وجود بیاورد.
شخصیت شناسی لباس

شخصیت شناسی رنگ و سبک لباس پوشیدن شما

زمان مطالعه : 9 دقیقه
یکی از جالب ترین روش های شخصیت شناسی افراد، سبک ، مدل و رنگ لباس هایی که می پوشند می باشد که می توانید به راحتی از طریق این موارد به شخصیت طرف مقابلتان پی ببرید.
صفحه 1 از 24