روانشناسی

شخصیت انگشتان دست
بنا بر آخرین تحقیقات و گفته متخصان زبان بدن نحوه عبور انگشتان هر دو دست در هم ، می تواند موارد بسیاری را در رابطه با شخصیت انسان ها بگوید.
خانه ی شلخته

خانه ی شلخته تان در مورد شخصیت شما چه میگوید؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
هر شخص برحسب عادتها و یا شرایط زندگی اش محیط اطرافش را بهم ریخته و شلخته و یا مرتب نگه میدارد که این کار شخصیت و رازهای درونی اش را کاملا به ما نشان میدهد.
خنده بیجا

چرا وقتی نباید بخندیم ، خندمون میگیره ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وسط مراسم ختم یا درست زمانی که فرد مقابلتان دچار عصبانت و استرس است شما دچار خنده می شوید، دانستن دلیل این خنده و راه حلش اینجاست که به درد می خورد.
راه شاد بودن

راه شادی و حفظ روحیه در شرایط سخت زندگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای شاد بودن در شرایط سخت زندگی راه های مناسبی وجود دارد، راه هایی که به شاد بودن و حفظ روحیه در شرایط دشوار زندگی کمک بسیاری می کند.
دچار استرس

به افراد درگیر استرس این جملات را نگویید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است دوستان و اطرافیان ما دچار استرس و اضطراب باشند، در این مواقع رفتار شما و جملاتی که به آن ها می گویید بسیار حائز اهمیت و تاثیر گذار است.
مزاحم صحبت کردن

موارد اعصاب خوردکن در صحبت کردن مان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای برقراری یک مکالمه خوب باید از برخی عادات و ایرادات در صحبت کردن خودداری کنید، عادت هایی که در هنگام صحبت کردن اعصاب خوردکن و آزاردهنده می باشند.
نقاشی

شخصیت شناسی نقاشی آدم بزرگها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شخصیت شناسی افراد از روی برخی حرکات غیر ارادی آن ها روش جالبی برای شناختشان است یکی از این روش ها شخصیت شناسی از روی نقاشی های ناخودآگاه افراد است.
مادر قوی

راه قوی شدن مادران حساس و شکننده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی از مادران بیش از حد به فرزندان خود رسیدگی می کنند و خود را فراموش کرده اند این مادران حساس باید برای قوی شدن زمانی را برای خودشان اختصاص دهند.
گوشه گیری

همش دلم میخواد تنها باشم، آیا مریضم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعضی از آدمها از بودن در اجتماع لذت میبرند و دوست دارند هرروز به دایره ی دوستانشان اضافه شود، اما عده ای هم علاقه ای به بودن در اجتماع و فضاهای شلوغ ندارند.
رابطه با افراد سمی

دلیلی بزرگ برای قطع رابطه با افراد سمی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وجود افراد سمی در زندگی تان می تواند عوارض بسیار جدی و جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد، 5 دلیل بسیار مهم برای قطع ارتباط با افراد سمی وجود دارد.
زبان بدن زنان

رمزگشایی زبان بدن زنان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
دانستن زبان بدن زنان برای اکثر مردان مهم است زیرا زنان چیز های را با حرکات بدن خود می گویند که حتی خودشان متوجه آن نیستند.
نیازهای نوجوانان

نیازهای مهم نوجوان در سن پرتلاطم بلوغ

زمان مطالعه : 8 دقیقه
هر انسانی در طی دوره های مختلف نیاز های متفاوتی دارد که نحوه برخورد اطرافیان با این نیاز ها می تواند زندگی فرد را دستخوش تغییر کند.
شخصیت شناسی پیامک

شخصیت شناسی افراد از مدل پیامک زدنشان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای پی بردن به شخصیت افراد راههای مختلفی وجود دارد که یکی از آنها توجه به متن پیامک هاست. از روی متن اس ام اس افراد می توانید شخصیت افراد را تشخیص دهید.
اثرات اضطراب

علائمی که نمیدانید و از اثرات اضطراب هستند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طبق تحقیقات انجام شده تعداد قابل توجه ای انسان در سراسر دنیا دچار استرس هستند، استرس مشکلات ناشناخته ای را برای روح و جسم شما بوجود می آورد.
فواید شکست

شکست خوردن مزایایی دارد که خبر ندارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ما ممکن است در طول زندگی خود بارها و بارها شکست بخوریم؛ اما بعضی از شکست ها در زندگی زمینه ای است برای پیروزی و موفقیت های بزرگ تر.
صفحه 1 از 16