روانشناسی

کمک به مضطرب
فردی که دچار اضطراب می شود، برای درمان به کمک اطرافیان خود احتیاج دارد. شما می توانید با راه های مناسب به رفع استرس و اضطراب دوستتان کمک کنید.
چشم قهوه ای

رازهای پنهان در شخصیت چشم قهوه ای ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
از شخصیت شناسی افراد از روی رنگ چشم که گفته می شود یکی از جذاب ترین آن به ویژگی چشم قهوه ای ها مربوط می شود.
اشتباه والدین

مراقب باش این اشتباه والدین امروزی رو نکنی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه رفتار والدین با کودکان بسیار متفاوت تر از گذشته شده و برخی از رفتارهایی که والدین در قبال کودک خود دارند بعضا به ضرر فرزندشان تمام می شود.
ازدواج اشتباه

ازدواج با این خانم ها اشتباه بزرگیه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ازدواج، امری می باشد که شما شریک زندگی خود را برای سالیان آینده انتخاب می کنید و کوچکترین اشتباه شما می تواند منجر به شکست و ازدواج اشتباه شما گردد.
زندگی سخت

چیزی که زندگی رو برای همه مون سخت کرده

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاها ممکن است به این درک برسیم که زندگی واقعا سخت و غیر قابل تحمل شده است. با این وجود چه دلایلی باعث شده اند تا ما زندگی را خیلی سخت ببینیم؟
تربیت فرزند

راه پیشنهادی روانشناسان برای تربیت بهتر فرزندان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه چگونگی تربیت فرزندان از رایج ترین دغدغه های والدین است اما روانشناسان توصیه های زیادی برای کمک به والدین در تربیت کودکان بیان کرده اند.
ماه تولد بهترین مدیران

متولدین کدوم ماه، مدیران بهتری هستن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
طبق آخرین بررسی هایی که انجام شده است، مدیران بر اساس ماه تولد ارزیابی شده اند که شما با استفاده از این ارزیابی می توانید خصایص مدیر مدنظرتان را مطلع شوید.
آبروی همسر

رفتار با همسری که آبرو برایش مهم نیست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حفظ آبروی همسر به عنوان شریک زندگی، بدون شک بی فایده نیست و عواقب خوبی به همراه دارد. اما اگر یکی از طرفین به این اصل توجه نداشته باشد باید چیکار کرد؟
قیافه جذاب

این رازها، هر قیافه ای رو جذاب میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عواملی زیادی هستند که یاعث می شوند شما با هر چهره ای که دارید جذاب تر به نظر برسید، کافیست آنهارا یاد بگیرید و در زمان مناسب به کار ببرید.
دختر جذاب

رفتاری که جذابیت یک دختر را کم میکند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه خانم ها دوست دارند در شرایط مختلف جذاب به نظر برسند، برای همین تنها روی ظاهر خود تمرکز می کنند اما برای جذابیت تنها زیبایی ظاهر کافی نیست.
ویژگی نابغه ها

عادت مشترک انسان های نابغه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نابغه ها همانگونه که در فیلم و سریال ها دیده اید، زندگی بسیار متفاوتی نسبت به عموم مردم جهان دارند که برخی از عادات آنها یکسان و برابر است.
عزت نفس و اعتماد به نفس

تفاوت اصلی عزت نفس و اعتماد به نفس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن عزت نفس و اعتماد به نفس هر دو برای افرادی که قصد رسیدن به موفقیت و پیشرفت در کار و زندگی را دارند ضروریست اما این دو تفاوت هایی دارند که باید بدانید.
خوب شدن حال

هر خانم متاهلی به این بایدها نیاز داره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به دلیل مشغله زیاد در طول روز ممکن است که ما وقتی برای خودمان نداشته باشیم، اما بعد از مدتی روح ما خسته می شود و زندگی برایمان کسل کننده خواهد بود.
تخریب اعتماد به نفس

افرادی که اعتماد به نفس شما را می کشند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همیشه در زندگی افرادی وجود دارند که باعث ایجاد احساسات منفی و تخریب اعتماد به نفسمان می شوند، بهتر است این دسته افراد را بشناسید و برای موفقیت در زندگی از آن ها دوری کنید.
خنده بیجا

چرا وقتی نباید بخندیم ، خندمون میگیره ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وسط مراسم ختم یا درست زمانی که فرد مقابلتان دچار عصبانت و استرس است شما دچار خنده می شوید، دانستن دلیل این خنده و راه حلش اینجاست که به درد می خورد.
صفحه 1 از 23