روانشناسی

شخصیت شناسی
تست های شخصیت شناسی درصورتی که در جواب دادن صادق باشید، یکی از بهترین و درعین حال درست ترین تست ها برای شناخت بهتر شخصیت خود است و توصیه میشود حتما انجام دهید.
بچه پسر داشتن

چرا همه دوست دارند بچه پسر باشد؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بسیاری از خانواد ها دوست دارند که فرزندشان پسر باشد و از داشتن فرزند دختر ناراحت اند و خیلی کم پیش می آید که والدین برایشان جنسیت فرزند مهم نباشد.
بارداری

این حرفو هیچ وقت به خانم های باردار نگو

تاریخ انتشار : 9 اسفند 1402زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زمان بارداری خانم ها روحیه حساس تر و لطیف تری دارند از این رو بهتر است هنگام صحبت با آنها از برخی جملات استفاده نکنید و باعث ناراحتی آنها نشوید.
بخشش دیگران

اگه بخشش برات سخته، حتما بخون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بدون شک همه ما از دست برخی افراد ناراحت شده و رنجیده ایم، اما در بعضی مواقع نیاز داریم که بتوانیم دیگران را ببخشیم تا زندگی راحت تری داشته باشیم.
نحوه گرفتن گوشی

گوشیتون رو چه مدلی دست میگرید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نحوه دست گرفتن گوشی موبایل های هوشمند توسط افراد می تواند چیزهای بسیار زیادی را در رابطه با شخصیت انسان بگوید.
قیافه جذاب

چیزی که هر قیافه ای رو جذاب میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عواملی زیادی هستند که یاعث می شوند شما با هر چهره ای که دارید جذاب تر به نظر برسید، کافیست آنهارا یاد بگیرید و در زمان مناسب به کار ببرید.
رسیدن به آرامش

10 شماره ای که خیلی ها رو به آرامش رسونده

تاریخ انتشار : 5 اسفند 1402زمان مطالعه : 3 دقیقه
رسیدن به آرامش درونی یک هدف ارزشمند است و مزایای بسیاری برای سلامتی جسمی و روانی ما دارد که راهکارهای مختلفی برای رسیدن به آرامش وجود دارد.
ویژگی زن مستقل

یک زن مستقل، حتما این ویژگی را دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بدون هر گونه تبعیضی، خانم ها هم مانند آقایان می توانند زندگی مستقل داشته باشند که برای داشتن زندگی مستقل باید برخی ویژگی ها را در خود ایجاد و تقویت نمایند.
دوست داشتن خود

برای دوست داشتن خودتان کلیک کنید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اکثر افراد به دلیل دید منفی نسبت به خود احساس نا امیدی دارند، شاید باور این موضوع دشوار باشد اما دوست داشتن خود تاثیری فوق العاده ای بر زندگی شما می گذارد.
شخصیت شناسی موسیقی

طرفداران چه نوع موسیقی، اعتماد بنفسشون بالاتره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
موسیقی نقش مهمی در زندگی مردم دارد و سلیقه موسیقی هر شخص با دیگری فرق میکند، جالب است بدانید شما میتوانید با استفاده از این اطلاعات شخصیت طرف مقابل را بشناسید.
نحوه برخورد با بی ادبان

طرز برخورد افراد باهوش با بی ادبی دیگران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برقراری ارتباط با همه ی آدم ها کار راحتی نیست. برخی از این افراد بی ادب هستند اما ما نمی توانیم رفتار این افراد را کنترل کنیم پس بهترین کار مقابله با روش های منطقی است.
صحبت با خود

با خودت از این حرفها زیاد بزن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
صحبت با خود ویژگی است که بسیاری از ما داریم و در تنهایی در مورد مسائل زیادی با خود صحبت میکنیم اما نکته این است که این کار درست است یا خیر؟
خواسته نوجوانان

آنچه نوجوانت آرزو دارد بدانی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوجوانی بحرانی ترین روزهای زندگی هر فرد است و باعث به چالش کشیدن والدین برای رابطه با فرزندانشان میشود.والدین چگونه میتوانند این رابطه را مدیریت کنند؟
تو دل برو شدن

چطور یه آدم تو دل برو باشیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر فردی این پتانسیل را دارد که یک آدم خواستنی یا تو دل برو باشد نیازی نیست که یک آدم خاص با قیافه و ابعاد و تیپ نامتعارف باشید تا خواستنی و جذاب بشید.
احساس پوچی

بهترین راه رهایی از احساس پوچی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
همه ما در برخی از روزها احساس پوچی و بی ارزشی داریم و انگیزه ای برای انجام کاری را نداریم که اگر بر این احساسات منفی غلبه نکنیم دچار آسیب های روحی می شویم.
صفحه 1 از 24