رژیم و تغذیه

سیب برای لاغری
سیب به عنوان یکی از میوه هایی که برای لاغری پیشنهاد داده می شود، اما اینکه خواص این میوه و تاثیراتش بر لاغری چقدر است، مهم
چاق شدن بدن طبیعی

برای راحت چاق شدن و چاق موندن، اینارو یاد بگیر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاید سوال چگونه سریع چاق شویم و چاق بمانیم برای شما هم مطرح باشد و مایل باشید راه های چاق شدن افراد لاغر با طب سنتی و بدون دارو را بدانید.
کالری هویج

کالری هویج، آب هویج و هویج بستنی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم در دوره رژیم هستید و کالری غذایی که میخورید برایتان مهم است ما در این مطلب کالری هویج را به شکل های مختلف برایتان محاسبه کرده ایم.
رژیم گولو

رژیم گولو چیست و چقدر لاغر میکند؟ + برنامه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رژیم گولو یک رژیم ساده و در عین حال سالم برای کاهش وزن است فقط نکاتی دارد که در زمان رژیم برای نتیجه بهتر باید آنهارا رعایت کنید.
ویتامین های گروه ب

هریک از ویتامین های گروه ب برای چی خوبه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ویتامین های گروه ب نقش مهمی در مراقبت های پیشگیرانه دارند این دسته از ویتامین ها برای ترویج سوخت و ساز سالم بدن، و کاهش خطر ابتلا به سکته مغزی بسیار موثرند.
سس کنجد

سس کنجد چاشنی برای تناسب اندام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سس کنجد (سس ارده) عقاب یک ماده غذایی سرشار از فیبر، پروتئین، ویتامین‌ها، مواد معدنی و ترکیبات آنتی اکسیدانی است. این سس کم چرب، کاملا گیاهی و بدون کلسترول بوده و می‌تواند به عنوان یک چاشنی بسیار خوشمزه، مدرن و سالم با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در رژیم های غذایی مختلف مورد مصرف قرار گیرد.
روغن آفتابگردان

روز کامل با روغن دانه‌های آفتابگردان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چربی‌ها درتمام سلول‌ها و بافت‌های بدن وجود دارند و نقش حیاتی در غشای سلولی ایفا می‌کنند.از طرف دیگر چربی‌ها تامین کننده اصلی انرژی در بدن هستند به طوری که استفاده از رژیم های نادرست ، حذف و یا محدود کردن مصرف بعضی انواع روغن‌ها، سلامت انسان را با مخاطره مواجه می‌سازد.
رژیم بدون لکتین

چرا بعضی از پزشک ها با رژیم بدون لکتین مخالفن؟‌

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رژیم بدون لکتین رژیمی می باشد که مخالفان زیادی دارد با این حال این رژیم به دلیل جواب دهی موقت طرفداران زیادی دارد این کاهش وزن به چه قیمت؟
مواد غذایی لاغر کننده

بهترین ماده غذایی دنیا، برای لاغری سریع

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای کاهش وزن و چربی سوزی سریع باید مواد غذایی لاغر کننده قوی و سالم مصرف کنید تا با لاغری انرژی شما از بین نرود.
چرا چینی ها چاق نمیشوند

چینی ها برنج رو چطوری میخورن که چاق نمیشن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مردم شرق آسیا به ویژه چینی ها، مصرف برنج و کربوهیدرات بالایی دارند ولی با این وجود چاق نمی شوند.
لاغری با خوردن

راحت بخور و لاغر شو؛ فقط به این شرط

زمان مطالعه : 2 دقیقه
این روزها لاغری و روش های دشوار آن به معضلی برای بسیاری از افراد تبدیل شده است اما با فرمولی جادویی با خوردن به وزن دلخواه برسید و لاغر شوید.
کاهش وزن

باور اشتباه همه مون درباره کاهش وزن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاهش وزن کار آسانی نیست اما شما میتوانید با انجام ترفندهای تغذیه ای این پروسه را برای خودتان قابل تحمل تر کنید و راحت تر لاغر شوید.
رژیم لاغری

انواع رژیم لاغری در دنیا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انواع رژیم لاغری زیادی وجود دارد که یکی بر کاهش اشتها، دیگری بر کاهش مصرف کالری و ... تمرکز دارند. هر کدام از رژیم های لاغری ادعا دارند که بهترین رژیم لاغری هستند و بهترین نتایج را به دنبال دارند؛ اما واقعیت چیز دیگری است.
لاغری سریع

لاغری سریع و سالم به راحتی آب خوردن

زمان مطالعه : 14 دقیقه
لاغری سریع موضوعی است که اکثر مردم به دنبال آن هستند که همین باعث می شود در برخی موارد راه های غلط را در پیش بگیرند غافل از اینکه این موضوع بسیار راحت است.
ضد لاغری

بدترین خوردنی واسه اونایی که میخوان لاغر بشن

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر به دنبال لاغری هستید اما تلاش هایتان بی نتیجه بوده است و به وزن ایده آل خود نرسیده اید، دلیل آن حذف نکردن خوردنی های ضد لاغری است که مانع کاهش وزن میشوند.
صفحه 1 از 22