رژیم و تغذیه

غذای رژیمی
وقتی بحث از غذای رژیمی می شود به ذهن همه غذاهایی بدون مزه و طعم می آید که اینطور نیست و غذاهای خوشمزه ای برای رژیم های لاغری وجود دارد.
رژیم خیار

رژیم خیار برای لاغری در 7 روز + دستور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رژیم خیار یکی از رژیم های کاهش وزن سریع به خصوص برای آب کردن چربی شکم و پهلو است که با انجام برنامه غذایی خاص سرعت روند لاغری را افزایش می دهد.
رژیم غذایی

یک برنامه ی خوب تغذیه ای برای بعد ماه رمضان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رژیم غذایی بعد از ماه رمضان بسیار مهم است زیرا بعد از این ماه وعده های غذایی به سه وعده می رسد که افزایش ناگهانی حجم غذا می تواند مشکل ساز باشد.
رژیم غذایی دختران نوجوان

برنامه لاغری سالم برای دختران نوجوان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
دختران نوجوان به دلیل قرار گرفتن در سن بلوغ و رشد جسمانی نیازمند رژیم غذایی سالم و مفید هستند.
رژیم DASH

رژیمی که بهترین رژیم غذایی دنیا معرفی شد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم DASH از جدیدترین رژیم های غذایی ست که تازگیا مد شده است و از بهترین رژیم های جدید است که فواید زیادی برای سلامتی دارد.
کربوهیدرات

لاغری سریع با حذف کامل کربوهیدرات ها ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم غذایی کم یا فاقد کربوهیدرات شامل فواید بی نظیری از جمله سلامت قلب و کنترل قندخون و فشار خون می باشد اما عوارضی هم دارد که حتما باید بدانید.
رژیم غذایی سالمندان

برنامه غذایی لازم برای سلامت سالمندان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با افزایش سن باید برنامه غذایی خود را تغییر دهید و با داشتن یک رژیم غذایی سالم و مناسب متابولیسم بدن را افزایش داده و از بروز بیماری ها در سنین بالا جلوگیری کنید.
لاغری در 15 دقیقه

تکنیک های 15 دقیقه ای برای لاغری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لاغری در 15 دقیقه چیزی امکان ناپذیر است زیرا لاغری در طولانی مدت اتفاق می افتد اما شما با چند روش می توانید در 15 دقیقه از روز بر روند لاغری خود تاثیر بگذارید.
رژیم لاغری چربی

معجزه ی چربی در رژیم لاغری سریع !!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم لاغری چربی شامل چربی های غیراشباع چندتایی و تکی می شود که تاثیر مثبتی بر روند لاغری و همچنین کاهش اشتها و سیری دارد.
نکات رژیم گرفتن

نکاتی مهم برای کاهش وزن ماندگار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم غذایی به آنچه که فرد در طول روز می خورد یا می آشامد اطلاق می شود. زمانی که برای رژیم گرفتن برنامه ریزی می کنید، باید متوجه باشید که مقدار کالری مناسب شما چقدر است.
گلوتن

رژیم غذایی خوشمزه و مفید فاقد گلوتن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم غذایی فاقد گلوتن بسیار مفید و موثر در کاهش وزن می باشد همچنین می تواند به کاهش خطر درد در افراد مبتلا به نوروپاتی گلوتن کمک کند.
رژیم غذایی پاکسازی بدن

برنامه 5 روزه برای پاکسازی کامل بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پاکسازی بدن از سموم برای سلامت بدن ضروریست . شما می توانید با یک رژیم غذایی مناسب و عالی فقط در 5 روز بدنتان را سم زدایی کنید.
رژیم با ماست

لاغری با ماست ممکنه البته با این روش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افرادی که به دنبال کاهش وزن و رژیم های سخت هستند می توانند تنها با اضافه کردن مقدار مناسب ماست به برنامه غذایی خود به اندام ایده آل خود برسند.
سالاد رژیمی

چند سالاد رژیمی ساده و خوشمزه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب به افراد چاق برای کاهش وزن مصرف سالاد توصیه میشود ولی کسانی که اضافه وزن دارند برای لاغری باید از سالاد های رژیمی استفاده کنند.
رژیم نظامی سه روزه

رژیمی که 3 روزه لاغر می کند !!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم نظامی سه روزه یکی از رژیم های تازه مد شده است که بر عکس اسمش ربطی به نظام و ارتش ندارد و از یک نظم برای لاغری سریع استفاده می کند.
صفحه 1 از 18