کار و زندگی

خنک نکردن کولر گازی

اصلی ترین دلیل خنک نکردن کولر گازی

تاریخ انتشار : 9 خرداد 1402زمان مطالعه : 4 دقیقه
کولر گازی یکی از محبوب ترین راهها برای سرمایش در فصول گرم سال است اما ممکن است در برخی زمان ها عملکرد درستی نداشته باشد که این موضوع چند دلیل عمده دارد.
میوه های تابستانی

ترفند خرید هندوانه ، طالبی و خربزه رسیده و شیرین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تشخیص هندوانه قرمز، خربزه رسیده و خوب و همچنین طالبی شیرین برای افراد کار دشواری است که با در نظر گرفتن این چند نکته به راحتی می توان میوه خوب را تشخیص داد.
تمیز کردن دمپایی

دمپایی لا انگشتی رو حتما اینطوری تمیز کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در فصل تابستان پوشیدن کفش برای برخی افراد دشوار است و به همین دلایل از دمپایی لا انگشتی استفاده می کنند، اما برای تمیز کردن و شستن دمپایی لا انگشتی با مشکل مواجه می شوند.
همسایه خوب

اگه میخوای همسایه خوبی باشی،کافیه اینو بخونی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بدون شک شخصیت همه افراد باهم تفاوت دارد اما در محیط های اجتماعی مثل همسایگی قوانینی وجود دارد که رعایت آنها به شخصیت اجتماعی شما کمک زیادی خواهد کرد.
باوقار بودن

با این روش ها یه خانم باوقار میشید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یک خانم با شخصیت و باوقار ابتدا باید ظاهر آراسته و تمیز داشته باشد و نکات آداب و معاشرت صحیح را بداند و با دیگران رفتار سنگین و ارتباط خوبی داشته باشد.
پرورش گل آفتابگردان

مثل یک باغبان حرفه ای گل آفتابگردان پرورش دهید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
گل های آفتاب گردان گل هایی با ساقه های بلندی هستند که از محصولات آن از جمله روغن و تخمه آفتاب گردان استفاده های بسیار زیادی می شود.
حرف افراد باهوش

حرف هایی که افراد باهوش به زبون نمیارن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد باهوش در ارتباط با دیگران در زندگی یا محیط کاری از بیان بعضی جملات و حرف ها دوری می کنند تا دیگران نگاه منفی به آن ها نداشته باشند.
خرید کمد لباس

نکاتی که باید قبل از خرید کمد لباس بدانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پیش از انکه برای خرید کمد لباس و جالباسی به بازار بروید بهتر است بدانید که کدام موارد در انتخاب یک کمد مناسب و کاربردی اهمیت دارد.
رنگ نقاشی ساختمان

روش نگهداری رنگ پس از نقاشی ساختمان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پس از نقاشی ساختمان ممکن است مقداری رنگ اضافی بماند و برای نگهداری از آن باید اصول صحیح نگهداری رنگ نقاشی ساختمان را بدانید و همه جوانب را رعایت کنید.
لوله کشی گاز

نحوه اجرای لوله کشی گاز ساختمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لوله کشی گاز از حساس‌ترین فعالیت‌های ساختمانی است که باید به دقت و مهارت، انجام شود. لوله کشی گاز ساختمان برای اطمینان از کیفیت و سلامت کار، نیازمند دریافت تاییدیه است. لوله‌های گاز باید استحکام کافی را داشته باشند تا از هرگونه خطر جلوگیری شود.
باکلاس بودن

بعضی خانواده ها چیکار میکنن که اینقدر باکلاسن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا از نظر شماهم برخی افراد به صورت خانوادگی با کلاس هستند این افراد از خصوصیاتی برخوردارند که دانستنش به شما کمک خواهد کرد.
یکنواختی زندگی

این شکلی زندگیتو از یکنواختی نجات بده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هیجان بخش سرگرم کننده ی زندگی است و یکنواختی زندگی باعث کسل شدن و بی انگیزه شدن در زندگی میشود. با انجام چند راهکار ساده تنوع به زندگی برخواهد گشت.
رفتار با آدم فضول

بهترین جواب به سوالات آدمهای فضول

زمان مطالعه : 5 دقیقه
معمولا هستند افرادی در اطراف شما که مدام در کارهای شما دخالت و فضولی می کنند، دلیل فضولی افراد چیست و چگونه باید با آن ها رفتار کنیم و به سوالاتشان پاسخ دهیم؟
قاطعیت در کار

روش ایجاد و تقویت قاطعیت در محل کار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه انسان ها دوست دارند در محیط کار مهم و در بین همکاران خود محترم باشند، کسب احترام در محیط کار، کار سختی نیست فقط باید چند مورد را رعایت کنید.
عروس هلندی

فوت و فن نگهداری عروس هلندی در خانه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای نگهداری از عروس هلندی به بهترین نحو ممکن باید بسیاری از نکات را به خوبی رعایت کنید، در ادامه با فوت و فن های مهم نگهداری عروس هلندی در خانه آشنا می شوید.
صفحه 1 از 156