کار و زندگی

عدم تمركز
عدم تمرکز و خیال پردازی یکی از عوامل مخرب در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان می باشد که با چند تکنیک ساده ضد حواس پرتی می توانید از آن جلوگیری کنید.
افزایش کارایی

ترفندهایی برای افزایش کارایی تان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هوشمندانه کار کردن بهتر از زیاد کار کردن است. برای نتیجه بهتر در کارها و رسیدن به موفقیت و پیشرفت باید با راهکار مناسب سطح کارایی در محل کار را افزایش دهید.
مراقبت از لاک پشت

راهنمای کامل مراقبت از لاک پشت خانگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در فکر آوردن یک لاکپشت به منزل خود هستید، باید نحوه نگهداری و مراقبت از لاکپشت در خانه را نیز بدانید تا دچار مشکل نشوید.
رابطه با همسر

10 کار ساده برای ساخت یک رابطه قوی با همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوست دارید مهم ترین فرد زندگی همسرتان باشید و این کاملا طبیعی است پس بایستی راه و روش محکم شدن رابطه با همسرتان را بدانید.
تمیز کردن خانه

راه حل افرادی که حوصله تمیز کردن خونه ندارن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی مواقع در زندگی احساس بی انگیزگی دارید و فکر می کنید که هیچ کدام از کارهایی که انجام می دهید درست نیست، اما بدانید که این اتفاق نادری نیست و راه حل دارد.
ماهی زبرا

شرایط لازم و مشکلات رایج نگهداری ماهی زبرا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ماهی زبرا که به نام ماهی راه راه نیز شناخته می ‎شود از ماهیان پرطرفدار در بین ماهیان آکواریومی است. شیوه نگهداری از آن ها بسیار آسان است.
خرید مواد غذایی

اشتباهاتی که هنگام خرید مواد غذایی مرتکب می شویم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اصول خرید مواد غذایی را بیاموزید تا از اشتباهات رایج در هنگام خرید مواد غذایی که باعث صرف هزینه های هنگفت می شود، مصون بمانید.
حفظ انگیزه

تکنیکی رایگان برای ایجاد و حفظ انگیزه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر احساس میکنید که دیگر انگیزه ای برای ادامه زندگی و انجام دادن کارهایتان ندارید نگران نباشید! میتوانید با انجام چند تکنیک انگیزه از دست رفته را بازگردانید.
حریم خصوصی کودکان

سخنی مهم با والدین در مورد حریم شخصی کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حریم خصوصی کودکان برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به حریم خصوصی کودک احترام گذاشت، والدین باید با عملکرد خود مفهوم حریم خصوصی را به کودک بیاموزند.
عروسی جاری

عروسی جاری چیکار کنم که فکر نکنن حسودم ؟

تاریخ انتشار : 7 آذر 1402زمان مطالعه : 3 دقیقه
مراسم عروسی یکی از مهم ترین اتفاقات در زندگی عروس خانم ها است و فرقی ندارد نسبت عروس با شما چیست شما باید در هر زمان رفتار مناسبی از خود نشان دهید.
فرش

خرید فرش، یک خرید حساس و منحصر به فرد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هنگام خرید فرش جدید توصیه می شود به نوع دکوراسیون و رنگ آمیزی خانه یا اداره خود توجه شایانی نشان دهید.
پنجره آهنی

ساخت پنجره آهنی در 5 مرحله

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پنجره‌های آهنی از قدیمی‌ترین و ایمن‌ترین پنجره‌های ساخته شده به‌حساب می‌آیند و مواد اولیه مورد استفاده در ساخت آن‌ها بسیار اهمیت دارد. البته، چگونگی مراحل ساخت این نوع پنجره‌ها نیز مهم است. ازهمین‌رو، در این مقاله به چگونگی مراحل ساخت پنجره‌های فلزی پرداخته‌ایم.
نادیده گرفته شدن

بهترین رفتار زمانی که فردی جواب پیامت را نمیدهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقتی فردی جواب پیام شما را نمی دهد احساس نادیده گرفته شدن توسط آن فرد را دارید و عصبانی هستید اما باید با رفتارهایی مناسب با این موضوع برخورد کنید.
داشتن زندگی آرام

اگه یه زندگی آروم میخوای، این چند نفر رو حذف کن

تاریخ انتشار : 6 آذر 1402زمان مطالعه : 3 دقیقه
انسان های اشتباهی که در زندگی شما وجود دارند آرامشتان را از بین خواهند برد پس بهتر است هرچه سریعتر ارتباطتان با اینجور افراد را قطع کنید.
ضدعفونی کردن بذر

بذر رو هم میشه ضدعفونی کرد اما چطوری ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در ضدعفونی کردن بذرها قبل از کاشت باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشت، به دلیل اینکه برای داشتن سبزیجات سالم و تازه در خانه تمیز کردن و ضدعفونی بذرها بسیار مهم و حائز اهمیت است.
صفحه 1 از 150