کار و زندگی

برس مناسب مو
انتخاب برس مناسب مو می تواند از بروز بسیاری از مشکلات امروزه مو همچون مو خوره، گره مو و همچنین ریزش مو جلوگیری کند که این می تواند بهترین راه پیشگیری باشد.
پنبه

داستان تحقق یه رویای دست نیافتنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طولانی ترین و سخت ترین راه ها با همون قدمای اول برداشته می شوند اما باید قدمای اول رو توی جاده درستی برداشت.
هرم انرژی

تعریف کامل هرم انرژی و جزئیات سطوح آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هرم انرژی در اکوسیستم شامل چند سطح است که در این سطح ها روند انتقال انرژی مشخص می شود و هر قسمت هرم نشان دهنده تراز های متفاوتی است.
کاکتوس چانه

شرایط لازم برای نگهداری از کاکتوس چانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاکتوس چانه مانند دیگر کاکتوس ها نیاز به مراقبت چندانی ندارد که بسیاری از افرادی که علاقه زیادی به گیاه دارند ولی زمانش را ندارند گزینه خوبی است.
نکات خرید موکت

توصیه کارشناس برای خرید موکت با کیفیت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از موکت خوب و مناسب برای خانه بسیار کاربردی است، بنابراین بهتر است قبل از خرید موکت به نکات مهم و توصیه های کارشناسان توجه ویژه ای داشت.
باکس گل

خرید آنلاین گل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گل زیباترین هدیه ای است که می توان به دیگران تقدیم کرد و بهترین وسیله برای انتقال احساسات قلبی و درونی می باشد.باخرید گل برای کسی که دوستش دارید میتوانید لحظه های قشنگی بسازید.
صمیمی شدن با نوجوان

صمیمی شدن با نوجوان راه خودش را دارد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نوجوانی حساس ترین دوران زندگی هر فرد است پس والدین باید در رفتار با نوجوانان نکاتی را در نظر بگیرند و با صمیمی شدن با فرزندشان از آسیب های این دوران جلوگیری کنند.
اسباب کشی

بخوانید ، بدانید و بعد اسباب کشی کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما هم این روزها در تدارک اسباب کشی از یک خانه به خانه دیگر هستید باید پیش از آنکه، وسایلی را جمع آوری کنید این توصیه ها را به یاد داشته باشید تا به سلامت و آسانی، به خانه جدید بروید.
شرکت طراحی لباس

راهنمای جامع خرید عمده لباس کار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه اکثر شرکت ها و کارخانه ها لباس فرم ی را برای کارکنان خود در نظر میگیرند .اما برای خرید این لباس ها نکاتی وجود دارد که بهتر است به آنها توجه کنیم.
پیری پوست دست

رفع پیری پوست دست با بهترین محصول گیاهی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مطمئنا تا به حال شما به پیری پوست دست توجه نکرده اید ولی پوست دست بسیار مهم تر از پوست صورت است که می توانید با انجام چند روش خانگی این پیری را درمان کنید.
گل شیپوری

آموزش پرورش گل شیپوری ، همان کالا لیلی معروف

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گل شیپوری یا همان گل کالا لی لی و یا زانتدشیا به معنای زیبا و خوب می باشد در صورتی که این گل زیبایی فوق العاده ای ندارد ولی اکثر عروس ها از آن استفاده میکنند.
پوست گردو

بهترین روش برای کندن پوست سبز گردو + نکات مهم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روش های زیادی را می توان برای جدا کردن پوست گردو از مغز آن استفاده کرد مثل جوشاندن گردوها به مدت یک دقیقه که روشی آسان برای این کار است.
پرچم ایران

خرید و چاپ پرچم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها پرچم ها به عنوان یک راه بسیار خوب برای جلب توجه افراد به تبلیغات با رویداد های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.پرچم ها از جنس های مختلفی تهیه میشوند که به شما معرفی خواهیم کرد.
مراقبت از گیاه کروتون

پرورش و نگهداری از گیاه کروتون

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مراقبت از گیاه کروتون و همچنین پرورش آن کار بسیار دشواری است زیرا به مراقبت های زیادی احتیاج دارد و تا وقتی که نور،دما،رطوب و باقی موارد آن درست نباشد درست رشد نمی کند.
مرغ مینا

شرایط لازم برای نگهداری بهتر مرغ مینا در خانه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مرغ مینا از پرندگان سخنگویی است که نیاز به مراقبت و محبت افراد دارد، برای نگهداری مرغ مینا در خانه باید از اصول نگهداری آن به خوبی مطلع باشید و شرایط لازم برای نگهداری آن را فراهم کنید.
صفحه 1 از 110