کار و زندگی

خرید جاروبرقی
به دنبال خرید جارو برقی باشید که در آیند از خرید آن پشیمان نشوید. به این منظور بهتر است تا با دانش و آگاهی به خرید جاروبرقی خوب برای خود بپردازید.
حلقه ازدواج در دست چپ

راز انداختن حلقه ازدواج در انگشت چهارم دست چپ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از حلقه ازدواج معمولا به عنوان حلقه عشق و تعهد زوجین به یکدیگر یاد می شود که بعد از ازدواج این حلقه را به دست می کنند، اما دلیل انداختن حلقه ازدواج در دست چپ چیست؟
رابطه با همسر

10 کار ساده برای ساخت یک رابطه قوی با همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوست دارید مهم ترین فرد زندگی همسرتان باشید و این کاملا طبیعی است پس بایستی راه و روش محکم شدن رابطه با همسرتان را بدانید.
پرورش گل آفتابگردان

مثل یک باغبان حرفه ای گل آفتابگردان پرورش دهید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
گل های آفتاب گردان گل هایی با ساقه های بلندی هستند که از محصولات آن از جمله روغن و تخمه آفتاب گردان استفاده های بسیار زیادی می شود.
متنفر بودن

رفتار درست با فردی که از شما متنفره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است بنابر دلایلی که شاید شما از آن مطلع نیستید، فرد یا افرادی از شما متنفر شوند . در این مواقع باید چگونه با آنها رفتار کنیم؟
دورکاری

دورکاری با بچه؛ ما براش راه حل داریم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدینی که در قرنطینه کرونا مجبور به دورکاری هستند با وجود کودکان در منزل با مشکلاتی رو به رو می شوند اما راهکارهایی وجود دارند که میتوانند در کنار کودکان به راحتی کار خود را انجام دهند.
جلب رضایت والدین

چطور والدینم را برای رسیدن به خواسته ام راضی کنم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدین در برخی مواقع با خواسته ها و تصمیمات شما مخالفت می کنند برای جلب رضایت آن ها باید با روشی اصولی رفتار و صحبت کنید.
رفتار حرفه ای در محیط کار

مدل رفتار حرفه ای ها در محیط کار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در هر شغلی از شما انتظار می رود که متناسب با محیط کار رفتار حرفه ای داشته باشید. پیروی از هنجارها در محیط کار باعث موفقیت، جلب حمایت و همکاری دیگران با شما می شود.
رفتار با آدم فضول

بهترین جواب به سوالات آدمهای فضول

زمان مطالعه : 5 دقیقه
معمولا هستند افرادی در اطراف شما که مدام در کارهای شما دخالت و فضولی می کنند، دلیل فضولی افراد چیست و چگونه باید با آن ها رفتار کنیم و به سوالاتشان پاسخ دهیم؟
نخل اریکا پالم

شرایط نگهداری نخل پالم اریکا و مشکلات این گیاه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نخل اریکا پالم یک گونه گیاهی خانگی این نخل است که نام های مختلفی برای این گیاه مثل گیاه پروانه ای، پالم بامبو، نیشکر طلایی یا پالم ساده وجود دارد.
محله فرهنگی تهران

کجا آپارتمان بخریم که به پاتوق های فرهنگی نزدیک باشیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به پاتوق های فرهنگی علاقه دارید و میخواهید دسترسی مناسبی به این مکان های های فرهنگی داشته باشید این مطلب به شما کمک خواهد کرد که در نزدیکی این مکان ها آپارتمان بخرید و یا اجاره کنید .
کارگران ساختمانی و مصالح

میلگرد بخریم و انبار کنیم یا قبل از مصرف بخریم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
نوسانات قیمت میلگرد از یک طرف و استهلاک مواد ساختمانی از طرف دیگر این سؤال را ایجاد می کند که خرید قبل از مصرف یا انبار کردن و نگهداری از مواد اولیه ساختمانی، کدام به صرفه تر است.
خرگوش

باید و نبایدهای نگهداری خرگوش در خانه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
نگهداری کردن از خرگوش در منزل کار راحتی نیست و حتما باید شرایط نگهداری آن را داشته باشید، همچنین باید از اصول و روش های نگهداری خرگوش در منزل به خوبی مطلع باشید.
آداب رستوران

آداب غذا خوردن و رستوران رفتن در کشورهای مختلف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آداب رستوران رفتن در کشورهای مختلف جهان بسیار متفاوت است که در ادامه از 21 قانون و آداب غذا خوردن در رستوران های سراسر جهان مطلع خواهید شد.
دفع انرژی منفی

دفع انرژی منفی خانه و محل کار با سرکه + روش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای از بین بردن و دفع انرژی منفی موجود در خانه و یک محل نیاز نیست شما کار به خصوصی انجام دهید و محتویات یک لیوان شیشه ای مسئول آن هستند.
صفحه 1 از 129