کار و زندگی

رفتار اشتباه
برخی رفتار و کارها را اغلب افراد در زندگی خود بسیار زیاد انجام می دهند، در حالی که انجام بیش از حد این کارها موجب پشیمانی شدید شما خواهد شد.
ماهی زبرا

شرایط لازم و مشکلات رایج نگهداری ماهی زبرا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ماهی زبرا که به نام ماهی راه راه نیز شناخته می ‎شود از ماهیان پرطرفدار در بین ماهیان آکواریومی است. شیوه نگهداری از آن ها بسیار آسان است.
زنان قوی

زنان قوی از درون زودتر می شکنند ، ولی چرا؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پشت چهره با اعتماد به نفس زنان قوی احساس شکست درونی وجود دارد اما علت این احساس در زنان قوی چیست؟
افراد موفق

راز افرادیکه تو کارشون همیشه فعال و مفیدن

تاریخ انتشار : 20 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شماهم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در محل کارتان فعال و مفید باشید بهتر است توصیه کارمندان موفق را گوش دهید و به آن عمل کنید.
ترک شبکه های اجتماعی

با ترک شبکه های اجتماعی، چه اتفاقی برامون می افته؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شبکه های اجتماعی فواید زیادی در زندگی دارد اما امروزه به دلیل استفاده زیاد آسیب زننده شده اند. بنابراین بعد از ترک آنها تغییرات زیادی در زندگی ایجاد می شود.
علت شاد نبودن

علت شاد نبودن من تو زندگیم چیه؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افرادی که شاد نیستند باید بدانند برخی عادات اشتباه و پنهان در زندگیشان وجود دارد که مانع خوش بودن و علت شاد نبودن آن ها در زندگیست.
 پشیمانی بعد از خرید

راه حل اونهایی که همیشه بعد خرید پشیمون میشن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خرید کردن برای همه انسان ها کار لذت بخشی است، اما بعضی اوقات خریدهایمان از روی فکر و برنامه ریزی نیستند و ممکن است بعد از خرید احساس پشیمانی داشته باشیم.
تفکر چابک چیست

آشنایی با تفکر چابک، قانون متفاوت پیشرفت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زمانی که کارهای یک موسسه درست پیش نمی رود باید به دنبال راه حلی برای حل مشکل باشید، راه حل های مختلفی وجود دارد اما یکی از موثرترین آنها تفکر چابک است.
روش منظم شدن

25 شماره ای که شما را منظم می کند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای اینکه بتوانیم در زندگی موفق شویم باید با نظم جلو برویم و برای هر روز زندگی برنامه داشته باشیم و “روش منظم شدن” در کار و زندگی را آموخته و سرلوحه خود قرار دهیم.
خرید لوازم خانگی

نکاتی برای خرید هر نوع لوازم خانگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خرید لوازم خانگی به علت تقلبی بودن برخی از این لوازم و بودن برندهای مختلف در بازار یکی از مشکل ترین کارهاست و شما باید فوت و فن خرید لوازم خانگی را بیاموزید.
زندگی زناشویی

این 5 راز زندگی زناشویی تان را هرگز به کسی نگویید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حریم زندگی را حفظ کنید و از فاش شدن راز زندگی زناشویی خود در هر صورت بپرهیزید ، به خصوص رازهایی که به نظر شما شاید اهمیتی ندارند.
تابستان چی بکاریم

تابستون میوه و سبزی چی بکاریم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از میوه ها و سبزیجات مانند گوجه فرنگی، لوبیا و تمشک برای رشد به نور و گرمای زیادی نیاز دارند و تابستان بهترین فصل برای کاشت این محصولات می باشد.
روبرو شدن با مشکلات

مشکلاتی که اکثر ما با آنها روبرو می شویم

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه ما در زندگی مشکلات مختلفی مانند بحران های مالی، مشکلات کاری یا مشکلاتی در روابط داریم که باید برای پیشرفت در زندگی راه روبه رو شدن با این مشکلات را بدانیم.
محیط کار شاد

راهکار شاد و پرانرژی بودن در محل کار

زمان مطالعه : 8 دقیقه
این یک واقعیت است که کار، وقتی جذاب تر می شود که همکاران خود را دوست داشته و در یک محیط شاد توام با آرامش کیفیت بالایی از کار در انتظار شماست.
کولر آبی

راهنمای خرید کولر آبی بر اساس متراژ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای افزایش بهره وری و طول عمر کولر، ضروری است که کولر خود را بر اساس فضا و متراژ خود انتخاب کنید. برای این کار ضروری است که نحوه محاسبه ظرفیت کولر را بر اساس متراژ بدانید. با این مقاله همراه باشید.
صفحه 1 از 150