کار و زندگی

مراقبت از گیاه کروتون
مراقبت از گیاه کروتون و همچنین پرورش آن کار بسیار دشواری است زیرا به مراقبت های زیادی احتیاج دارد و تا وقتی که نور،دما،رطوب و باقی موارد آن درست نباشد درست رشد نمی کند.
پرورش گوجه فرنگی در خانه

اصول کاشت و پرورش گوجه فرنگی در خانه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گوجه فرنگی از سبزی های پر خاصیت و پرمصرف همه خانواده های ایرانی است، در صورت علاقه داشتن به گوجه فرنگی می توانید آن را حتی در خانه پرورش دهید.
سبزیجات مخصوص پیتزا

راه آسان پرورش سبزیجات مخصوص پیتزا در خانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کاشت سبزیجات مخصوص پیتزا به کسانی که علاقه دارند پیتزایی سالم را در خانه خودشان درست کنند کمک شایانی می کند تا پیتزایی خوشمزه تر داشته باشند.
رزومه کاری

نحوه نوشتن رزومه کاری خوب و حرفه ای

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نوشتن یک رزومه کاری خوب و بی نقص در تعیین شغل نقش زیادی دارد و برخی از اشتباهات رایج در رزومه نویسی می تواند آینده شغلی شما را تحت تاثیر قرار دهد.
باکس موتوری

خرید باکس اسنپ برای موتورسیلکت!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تا حالا به باکس موتوری که در عقب موتورسیلکت ها قرار می دهند دقت کردین؟مدتهاست وقتی نیاز به خرید چیزی داریم اول به فروشگاه های آنلاین مراجعه می کنیم و برای جلوگیری از ترافیک و اتلاف وقت به صورت اینترنتی خریدمون رو انجام میدیم.
رفتار با جاری

رفتار خانم های با سیاست با جاری حسودشان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از افراد فکر می کنند که روابط بین جاری مثل مادر شوهر نباید حسنه باشد در صورتی که این گونه نیست و شما با نوع رفتار مناسب می توانید روابطه دوستانه ای با جاری تان داشته باشید.
شکم خالی

2 باید و 3 نباید متفاوت با شکم خالی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شکم خالی و گرسنگی تاثیرات زیادی روی بدن و افکار شما می گذارد که بهتر است در مواقع گرسنگی بعضی از کارها را انجام ندهید تا بعدا احساس پشیمانی نکنید.
حرف به کرسی نشاندن

حرف شما هم به کرسی می نشیند اگر ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقتی تصمیمی دارید و باید آن را در جمعی اثبات کنید تا مورد قبول همه قرار گیرد یعنی باید حرف خود را به کرسی بنشانید که این کار باید با روشی خاص انجام شود.
رفتار با همکار

رفتار صحیح با 10 مدل همکار بد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با شناخت درست از شخصیت همکاران خود می توانید نحوه صحیح و حرفه ای رفتار با همکار های خود را انتخاب کنید.
گل لی لی صلح

اصول پرورش و نگهداری از گل لی لی صلح

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گل لی لی صلح یا اسپاتی فیلوم از گیاهان آپارتمانی با گل های سفید است که شرایط نگهداری بسیار ساده ای دارد و بدون نور مستقیم خورشید دوام می آورد.
شیر روی فرش

بهترین کار بعد از ریختن شیر روی فرش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زمانی که شیر بنا به دلایل مختلفی بر روی فرش می ریزد حتما باید از روش های مناسب تمیز کردن آن استفاده کنید، چندین راه برای تمیز کردن شیر ریخته روی فرش وجود دارد.
کنترل خشم

روش کنترل آنی خشم ، بداخلاقی و عصبانیت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خشم و عصبانیت احساسی طبیعی است اما چیزی که اهمیت دارد “کنترل خشم” است و برای کنترل آن باید قبل از هر حرفی نفسی عمیق بکشید و به حرفی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید.
سلفون

سلفون 1000 متری و کاربردهای آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در حال حاضر در هر جشن، مراسم ترحیم یا فروشگاه مواد غذایی که وارد شویم شاهد بسته بندی مواد خوراکی با انواع سلفون هستیم. اغلب مردم عادی در منزل نیز برای بسته بندی مواد خوراکی خود که قرار است برای مدتی آن‌ها را در یخچال نگهداری کنند از سلفون‌ها استفاده می‌کنند.
عادت افراد مودب

7 عادت دوست داشتنی آدمهای مودب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از افرادی که دیگران را به خود جذب می کنند، اغلب افراد مودب هستند که با برخورد دوستانه و مودبانه و عادات خوبی که دارند، محبوب دیگران می شوند.
گیاهان کمیاب

گیاهان آپارتمانی کمیاب و زیبا با نگهداری آسان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از گیاهان کمیاب که در مناطق گرمسیری رشد می کنند گیاهان مناسبی برای آپارتمان به حساب می آیند که نگهداری و پرورش آن ها بسیار آسان است.
صفحه 1 از 153