کار و زندگی

پارتیشن‌ ‌اداری در محل کار
پارتیشن بندی دفتر یکی از اجزای ضروری هر محل کار مدرن است. همکاری و ارتباطات ارکان اساسی اداره یک تجارت موفق هستند. اما از طرفی با توجه به این که دفاتر امروزی اغلب پر سر و صدا و پر از عوامل حواس پرتی هستند.
زیرآب زنی در محیط کار

برخورد با همکار زیرآب زن، چگونه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در محیط کاری افرادی هستند که برای رسیدن به جایگاه بالاتر، زیرآب زنی همکاران دیگر را می کنند. با این افراد درست برخورد کنید تا مانع پیشرفت شما نشوند.
 پشیمانی بعد از خرید

راه حل اونهایی که همیشه بعد خرید پشیمون میشن

تاریخ انتشار : 27 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
خرید کردن برای همه انسان ها کار لذت بخشی است، اما بعضی اوقات خریدهایمان از روی فکر و برنامه ریزی نیستند و ممکن است بعد از خرید احساس پشیمانی داشته باشیم.
ایده های پولساز

ایده های احمقانه ای که صاحبشان را میلیونر کردند

تاریخ انتشار : 26 مهر 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از ایده هایی که در ذهن بوجود می آید بسیار خلاقانه و بعضی بسیار احمقانه هستند، اما این نظر شماست ممکن است بقیه از ایده های مسخره شما خیلی استقبال کنند.
علت شاد نبودن

علت شاد نبودن من تو زندگیم چیه؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افرادی که شاد نیستند باید بدانند برخی عادات اشتباه و پنهان در زندگیشان وجود دارد که مانع خوش بودن و علت شاد نبودن آن ها در زندگیست.
اعتماد به نفس پایین

چرا ما امروزی ها اعتماد بنفس مون پایینه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه بسیاری از افراد اعتماد به نفس پایین تری نسبت به چند سال پیش دارند. علت اعتماد به نفس پایین امروزی ها عادات اشتباهی است که در زندگی دارند.
یادداشت برداری

شگرد نوت برداری صحیح و موفق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما میخواهید تمام مفاهیم درسی را به طور کامل یاد بگیرید باید از قسمت های مهم آن درس نوت برداری کنید، و نوت برداری اصول خاص خودش را دارد.
داماد خوب بودن

داماد خوب خانواده همسرتان شوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آقایانی که تازه ازدواج کرده اند اگر می خواهند برای خانواده همسرشان داماد خوب و دوست داشتنی باشند باید برخی رفتارها و کارها را انجام دهند تا محبوب شوند.
همکار خودشیفته

استراتژی رفتار با همکار خودشیفته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر محیط کاری شامل کارکنانی با خلق و خوهای مختلفی می باشد که اگر همکاران شما خودشیفته هستند، می توانید با رعایت چند نکته با آنها رفتار متناسب داشته باشید.
پس انداز در زندگی

خانمی که شوهرش اهل پس انداز نیست بخونه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شوهرم پس انداز نمیکنه، چیکار کنم؟ اگر این سوالی است که رسیدن به پاسخش ذهن شما را هم درگیر کرده است پس حتما باید راه حل این مسئله را بدانید.
درس خوان شدن

راحت ترین راه برای درس خون شدنت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر شماهم تمرکز کافی برای درس خواندن ندارید، احتمالا از روش های اشتباه برای درس خواندن استفاده می کنید؛ درس خواندن مفید فرمول های خاص خودش را دارد.
دلیل بی انگیزه بودن

دلیل پنهان بی انگیزه بودنت اینجاست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احتمالا شما هم تا به حال با این موضوع مواجه شده اید که دچار بی انگیزگی در کار و زندگی شوید، چند عامل متفاوت دلیل بی انگیزه بودن افراد می باشد.
لباس های دور ریختنی

لباس هایی که هرچه زودتر باید دور بریزید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم از آن دسته افرادی هستید که لباس هایتان را انبار می کنید و هیچ وقت آنهارا دور نمی اندازید، بدانید که اشتباه می کنید و باید از این کار دست بردارید.
چگونه بحث را عوض کنیم

چطور محترمانه موضوع بحث را عوض کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی دوست ندارید در مورد مسئله ای با شما صحبت و از طرفی نمیخواهید رفتارتان باعث بی احترامی به حاضرین شود باید روش درست عوض کردن موضوع بحث را بلد باشید.
کاشت سیر

همه چیز درباره کاشت سیر در گلدان + آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سیر گیاهی پرخاصیت و پرکاربرد است که نحوه کاشت بسیار آسانی دارد و می توانید آن را در منزل و درون گلدان بکارید و در زمان مناسب سیر را برداشت و استفاده کنید.
صفحه 1 از 138