هنر

خط شکسته نستعلیق

آشنایی با خط شکسته نستعلیق، تاریخچه و اساتیدش

تاریخ انتشار : 3 خرداد 1402زمان مطالعه : 3 دقیقه
علاقه مندان به خوشنویسی حتما با خط شکسته زیبا نستعلیق آشنا هستند، ما برای شما تاریخ ابداع خط نستعلیق و اساتید برجسته این رشته را معرفی کرده ایم.
امیر سهیلی

همسر امیر سهیلی، رامین نون خ 4 کیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیر سهیلی بازیگر جدید سریال نون خ 4 به کارگردانی سعید آقا خانی، تصاویر زیبایی از خانواده خود در فضای مجازی منتشر کرد.
صنایع دستی کردستان

صنایع دستی معروف و زیبای کردستان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کردستان یکی از بهترین استان ها در زمینه گردشگری و صنایع دستی می باشد. این استان دارای مردم بسیار هنرمندی است که سوغات هنری جذابی تولید می کنند.
صنایع دستی ترکمن

صنایع دستی ترکمن و سوغات معروف آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قوم ترکمن هنرمند ترین و خوش ذوق ترین قوم های ایران به شمار می آیند و صنایع دستی و هنری این مردم برگرفته از تاریخ و رسوم خاص ترکمن است.
صنایع دستی خوزستان

معرفی صنایع دستی فوق العاده زیبای خوزستان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
استان خوزستان دارای مردم فوق العاده هنرمندی است که صنایع دستی فراوانی تولید می کنند. اگر به این استان سفر کردید از آوردن سوغات هنری خوزستان غافل نشوید.
صنایع دستی کرمانشاه

صنایع دستی کرمانشاه؛ تلفیق هنر و سلیقه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
استان کرمانشاه یکی از استان های باستانی ایران است. مردم کرمانشاه افراد بسیار هنرمند و متبحری هستند به همین دلیل این استان دارای صنایع دستی فراوانی است.
سوغات قزوین

صنایع دستی و هنری شگفت انگیز قزوین

زمان مطالعه : 6 دقیقه
قزوین به دلیل وجود مکان های تاریخی زیبا شهری است که توریست های زیادی را به خود جذب میکند، اما به همین جا ختم نمی شود قزوین مهد سوغاتی های متنوع است.
صنایع دستی همدان

صنایع دستی معروف و جذاب همدان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
همدان یکی از باتمدن ترین شهر های ایران , دارای صنایع با ارزشی که برای جهانیان شناخته شده است ولی ممکن است شما با برخی از این صنایع آشنا نباشید.
صنایع دستی هرمزگان

صنایع دستی معروف و جذاب هرمزگان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
استان هرمزگان از استان های جنوبی ایران می باشد. این استان دارای مردم هنرمندی است که صنایع دستی و دست سازه های بسیار خاص و زیبایی تولید می کنند.
تاریخچه عکاسی

تاریخچه ی خواندنی هنر عکاسی از گذشته تا امروز

زمان مطالعه : 9 دقیقه
عکاسی از زمان های دور به عنوان یک هنر خاص شناخته می شود و علاقه مندان زیادی دارد، اگر تاریخچه عکس و دوربین را بررسی کنید به نکات خیلی جالبی بر میخورید.
صنایع دستی لرستان

صنایع دستی بی نهایت زیبای استان لرستان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استان لرستان دارای قدمت چند هزار ساله می باشد و مردم هنرمند و صنایع دستی مختلفی دارد. این صنایع دستی خاص می توانند بهترین هدیه و سوغات برای عزیزانتان باشند.
لئوناردو داوینچی

زندگی شخصی و اختراعات داوینچی معروف

زمان مطالعه : 8 دقیقه
لئوناردو داوینچی هنرمند، نقاش و مخترع بزرگ ایتالیایی بود که آثار زیادی از خود به جای گذاشته است. از معروف ترین آثار او می توان به نقاشی مونالیزا اشاره کرد.
اوریگامی

فواید اوریگامی، به بهانه روز جهانی اوریگامی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اوریگامی به هنر ایجاد اشکال مختلف با تا کردن کاغذ بدون استفاده از هیچ وسایل جانبی گفته می شود که برای پرورش ذهن و تقویت تمرکز بسیار مفید است.
آموزش نقاشی

اصول پایه آموزش نقاشی برای تمام مبتدیان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر استعداد نقاشی ندارید اما به نقاشی کشیدن علاقه دارید می توانید با روش های مناسب از پایه شروع به نقاشی کشیدن کنید و مهارت خود را افزایش دهید.
ویترای

آرمتی، فرشته نگهبان زمین

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آرمتی یکی از اتفاقات خوب باسلام بوده و هست؛ غرفه داری که با هنر و صبوری اش، به بسیاری از غرفه های هنرمند باسلام کمک کرد تا آثار هنری شان را به بازار عرضه کنند و با علاقه مندان آثارشان ارتباط برقرار کنند.
صفحه 1 از 6