روابط عاطفی

ازدواج با مرد مسن
امروزه بسیاری از دختران جوان تمایل به ازدواج با مردان مسن را دارند که جای پدرشان است اما از آسیب ها و مشکلاتی که این ازدواج ها در زندگی شان به وجود می آورد اطلاعی ندارند.
خانواده همسر

اینگونه از خانواده همسر دلبری کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رابطه شما با خانواده همسرتان تاثیر زیادی در زندگی مشترک تان نیز دارد داشتن رابطه دوستانه با خانواده ها می تواند باعث آرامش شما و همسرتان در زندگی بشود.
پیشنهاد ازدواج

روش های رمانتیک برای دادن پیشنهاد ازدواج

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اولین قدم برای ازدواج با فرد مورد علاقه دادن پیشنهاد ازدواج است پس باید یک روش رمانتیک و عاشقانه برای درخواست ازدواج انتخاب کنید تا جواب مثبت بگیرید.
ازدواج با فرد وابسته

ازدواج با فرد وابسته و رازهایی که باید بدانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وابستگی افراد در زندگی مشترک ممکن است اختلالاتی ایجاد کند پس با شناخت شخصیت یک فرد وابسته قبل از ازدواج از بروز مشکلات در زندگی خود جلوگیری کنید.
همسر بد

این اخلاق ها را دارید؟ پس همسر بدی هستید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روانشناسان به این دسته از افراد همسران سمی می گویند ، زن و مردی که با داشتن ویژگی های اخلاقی خود را تبدیل به یک همسر بد و غیر قابل تحمل می سازند. اگر شما هم این رفتارها را دارید سریعا تغییر کنید.
نارضایتی از زندگی مشترک

ریشه اصلی نارضایتی از زندگی مشترک چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نارضایتی از زندگی مشترک یکی از دلایل مهمی است که منجربه ازهم گسیختن پایه های این مهم می شود ، با کمی دقت در رفتار خود می توانید علل اصلی آن را شناخته و از جدایی ها جلوگیری کنید.
مردان روانی

جمله هایی که مردان را روانی می کند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان در زندگی مشترک با سیاست های زنانه می توانند از بروز برخی مشکلات جلوگیری کنند اما خانم ها با زدن حرف هایی که مردان دوست ندارند و آن ها را روانی می کند دچار ایجاد تنش در روابط شان می شوند.
شکست عشقی

جملات امیدوار کننده قوی بعد از شکست عشقی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فراموش کردن شکست عشقی برای هیچکس کار آسانی نیست اما می توان با استفاده از جملات امیدوار کننده به زندگی بازگشت و حال روحی خوبی داشت.
صمیمیت با همسر

سنجش صمیمیت با همسر ، نمره شما چند است ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد کم حرفی زوجین را نشانه از سرد بودن رابطه زناشویی می دانند اما اینطور نیست و معیارهای مختلفی برای سنجش صمیمیت با همسر و رابطه زناشویی وجود دارد،
فواید ابراز احساسات

وقتی ابراز احساسات معجزه میکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ابراز احساسات بدون داشتن توقع به بهبود روابط کمک بسیار زیادی می کند، همچنین ابراز احساسات برای سلامت جسم و روح نیز فواید فراوانی دارد.
نادیده گرفتن احساسات

6 نتیجه منفی نادیده گرفتن احساسات دوران کودکی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شما از دوران کودکی عبور کرده اید اما تاثیرات آن دوران مهم را همچنان با خود همراه دارید ، برخی از رفتارهای شمای بزرگسال ثابت می کند که نادیده گرفتن احساسات در کودکی را تجربه کرده اید.
زوج خوشحال

چگونه با خوب و بدهای همسرتان یک زوج خوشحال باشید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال یک زندگی خوب هستید و میخواهید یک زوج خوشحال باشید باید در کنار همسرتان با شرایط خوب و بد خودتان را وفق دهید.
همسر دروغگو

رفتار عاقلانه با همسر دروغگو

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر متوجه دروغگویی همسرتان شدید با پرخاشگری با او برخورد نکنید و از این رفتارهای صحیح و مناسب استفاده کنید تا دیگر این کار را تکرار نکند.
معذرت خواهی تاثیر گذار

معذرت خواهی تاثیرگذار و درست ، راه دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات افراد واقعاً برای آنچه که انجام داده اند متأسف اند اما نمی توانند حس تأسف و پشیمانی شان را به راحتی منتقل کرده و بروز دهند.
ازدواج با همکار

جواب پیشنهاد ازدواج همکارم رو چی بدم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما هم پیشنهاد ازدواج از سمت همکارتان دارید بهتر است قبل از هر تصمیمی از تمام معایب و مزایای این امر که تا به حال به آنها فکر نکرده بودید باخبر شوید.
صفحه 1 از 95