روابط عاطفی

ابراز محبت به همسر
روش های بسیار ساده ای برای ابراز عشق و محبت به همسر وجود دارد که با انجام آن ها روز به روز عشق و علاقه در رابطه تان افزایش می یابد.
دعوا با همسر

جمله ای که دعوا با همسرتان را خاتمه می دهد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا می خواهید دعوایی که با همسرتان دارید را هرچه زودتر تمام کنید ولی نمی دانید چطور؟ راه آن گفتن یک جمله در پایان بحث و جدل است که مانند آبی روی آتش عمل می کند.
رابطه دوستی و ازدواج

این مدل رابطه ها به ازدواج ختم میشوند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رابطه دوستی که منجر به ازدوج شود اغلب بسیار کم هستند و اکثر دختران به دنبال مردانی هستند که رابطه دوستی شان را به ازدواج ختم کنند.
چگونگی انتخاب همسر

در انتخاب همسر حتما به این نکات توجه کنید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انتخاب همسر یکی از مهم ترین انتخاب ها در طول زندگی هر فرد است و کسانی که بتوانند شریک زندگی خود را به خوبی انتخاب کنند سرنوشت و آینده خوبی خواهند داشت.
تسخیر قلب شوهر

قلب شوهرتان را اینگونه تسخیر کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر میخواهید شوهرتان را عاشق خود کنید و قلب او را تسخیر کنید باید با راهکارها و سیاست های زنانه به او عشق بورزید تا عاشقانه شما را دوست داشته باشد.
دعوای زن و شوهر

به این دلیل زن و شوهرها حتما باهم دعوا کنن !!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
دعوای زن و شوهری همیشه هم بد نیست و حتی مواقعی فایده هم دارد ، نظرات و پیشنهادات کارشناسان در مورد این بخش از زندگی مشترک شما را متعجب خواهد کرد.
همسر شلخته

برای شمایی که همسرتان شلخته و بی نظم است

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شلختگی و بی نظمی مردان در خانه یکی از مشکلات جدی خانم ها با آن ها است، برخورد صحیح و منطقی به محدود کردن شلختگی های همسر کمک بسیاری می کند.
رفتار با زن غرغرو

بهترین رفتار آقا با غرغرهای همسرش

زمان مطالعه : 10 دقیقه
غر زدن بیش از حد زنان می تواند به مرور زمان تاثیرات مخربی را بر روی زندگی داشته باشد، بنابراین بهتر است رفتارهای صحیحی با زن غرغرو داشته باشید.
همسر درون گرا

مدل رفتار با شوهر درون گرا رو یاد بگیرید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنان برون گرا ممکن است در برخورد با شوهران درون گرای خود، دچار مشکلات و اختلافاتی بشوند اما رفتار با همسر درونگرا راه و روشی دارد که زنان باید برای بهبود رابطه بدانند.
آشتی با همسر بعد از دعوا

راه آشتی با همسر بعد دعوا بدون منت کشی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای هر زوجی می تواند اختلافاتی پیش بیاید که منجر به قهر شود که بعد از آن به فکر آشتی کردن بیفتند و با خود می گویند که چگونه می توانم آشتی کنم.
اولویت همسر

آقا ؛ همسرت رو به همه ترجیح بده چون ....

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آقایان باید همسرشان را به هر شخص دیگری ترجیح دهند و همسرشان را نسبت به همه در اولویت اول در زندگی قرار دهند حتی نسبت به پدر و مادر.
مطرح كردن ازدواج با خانواده

چگونه تصمیم به ازدواج را با خانواده مطرح کنیم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از جوانان برای مطرح کردن قصد ازدواج با خانواده کمی مشکل دارند و واکنش به این موضوع بستگی به فرهنگ خانواده ها دارد.
دخالت مادرشوهر

راهی برای آنکه از دخالت مادرشوهر در امان باشیم!؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دخالت های مادرشوهر در زندگی مشترک می تواند موجب ایجاد اختلاقات شدید بین زن و شوهر شود پس باید برای داشتن یک زندگی خوب با رفتارهای صحیح از دخالت مادرشوهرتان جلوگیری کنید.
دلیل قهر مردان

راه حل شمایی که شوهرتان مدام قهر میکند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بر خلاف تصوری که زنان از مردان دارند اکثرا مردان هم قهر می کنند و این از نظر زنان عجیب است ولی با دانستن علت این قهر این موضوع هم قابل هضم و هم قابل رفع می شود.
دروغ به همسر

دروغ هایی که خانمها زیاد به آقایون میگن !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دروغگویی یکی از پدیده های اجتماعی است که با آسیب های زیادی همراه است. در صورتی که این دروغگویی در روابط زناشویی رخ دهد آسیبش دو چندان شده و باعث کاهش کیفیت زندگی زناشویی می شود.
صفحه 1 از 93