روابط عاطفی

راهکارهای صبور بودن
احادیث زیادی درباره صبر از امام علی علیه السلام نقل شده است که راهکارهای صبور بودن و بردباری را به انسان ها آموزش می دهد.
اختلاف زوجین در حجاب

راه حل اختلافات زوجین بر سر حجاب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مسائل مهم و مورد اختلاف زوجین، انتخاب نوع پوشش می باشد که باید به موقع برای این اختلاف راه حلی پیدا کرد.
موقع ازدواج

نشانه ای که میگوید فعلا نباید ازدواج کنید !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ازدواج در زمانی که شما آمادگی لازم را ندارید کاملا اشتباه است و باعث می شود موقعی پشیمان بشوید که دیگر راه برگشتی نداشته باشید.
گله و شکایت

چطور دست از گله و شکایت بردارم ؟

تاریخ انتشار : 25 فروردین 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است با رخ دادن یک اتفاق بد، نسبت به هر چیزی احساس گله و شکایت داشته باشیم که این احساس به مرور زمان برای همیشه قابل ترک می باشد.
آشتی با دوست

راه و چاه آشتی با دوست بعد از دعوا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دعوا و قهر با دوست صمیمی در همه روابط دوستی وجود دارد اما روش هایی وجود دارد که میتوانید به این قهرها خاتمه دهید و دوباره با دوستتان آشتی کنید.
برخورد با خانواده همسر

راه و رسم اولین برخورد با خانواده همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اولین برخورد با خانواده همسر، می تواند قواعد خاصی را از همان ابتدا برای شما ایجاد کند که با رعایت برخی نکات ساده می توانید این دیدار را فراموش نشدنی کنید.
خیانت زن و شوهر

دلایلی که باعث میشود زن و شوهر بهم خیانت کنند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
وقتی بین زوج ها روابط محبت آمیز، عاطفی و هیجانی کم می شود و دیگر خبری از احساس شور و عشق اولیه نیست، در این زمان ممکن است یکی از زوج ها وارد رابطه خیانت آمیز شود.
اعتماد زندگی مشترک

فرمول جلب اعتماد همسرتان در زندگی مشترک اینجاست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اعتماد در زندگی مشترک از ملزومات است و این اعتماد نیاز به تقویت و مراقبت دارد همچنین باید طوری رفتار کنید که همسرتان روز به روز اعتمادش به شما بیشتر شود.
رابطه خوب با همسر

راز حفظ رابطه خوب و صمیمی با همسر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر خواهان رابطه خوب با همسرتان هستید نیازی نیست از حق و حقوق خود بگذرید بلکه با کمی سیاست می توانید این رابطه را با دوام تر از همیشه حفظ کنید.
کودک بعد از طلاق

این رفتارهای شما بعد از طلاق کودک را بیشتر آزار می دهد!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کودکان بعد از طلاق والدین دچار مشکلات روحی می شوند که والدین باید با رفتارهای مناسب با همسر سابق و کودک اثرات منفی طلاق بر کودک را کاهش دهند.
تنفر از شوهر

از شوهرتون متنفرید ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فراز و نشیب های زندگی گاهی باعث می شود عشق زن به شوهرش به نفرت تبدیل شود و علت تنفر از شوهر در نمونه های مختلف متفاوت می باشد و علائم و پیامد های تنفر از شوهر نیز گوناگون می باشد.
نقش پدر در ازدواج دختر

جایگاه یک پدر در زندگی و ازدواج دخترش

زمان مطالعه : 12 دقیقه
رفتار و شخصیت والدین نقش بسیار مهمی در زندگی و خصوصیات فرزند دختر دارد به خصوص پدرها که یک الگو برای انتخاب همسر و ازدواج برای دختران هستند.
صحبت با همسر

حرفهایی که هرگز نباید به همسرتان بگویید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
نحوه صحبت شما با همسرتان بر روابط شما تاثیر مستقیم دارد شما بعضی مواقع با به کاربردن جملات و یا واژه های غلط روابط خود را سرد و یا از بین می برید.
فواید خواهر داشتن

فوایدی که فقط خواهر داشتن دارد و بس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داشتن خواهر نعمت بزرگی است که باید بابت آن شکرگزار بود زیرا خواهر پر از زیبایی و دوست داشتن است داشتن یک خواهر در خانواده سلامت روانی را ارتقا می بخشد.
دلسردی همسر

کارهایی که باعث دلسردی همسرتان می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی در زندگی مشترک زوجین دچار دلسردی از یکدیگر می شوند که باید با شناخت عوامل دلسردکننده همسر خود در رابطه از بروز این مشکل جلوگیری کنند.
صفحه 1 از 94