روابط عاطفی

خواستگار خوب
سخت ترین تصمیم گیری برای خانم ها انتخاب همسر در بین خاستگارانشان است اما اگر خصوصیات خواستگار خوب را بدانند هرگز همچین مردی را از دست نخواهند داد.
بن بست زندگی مشترک

اگه زندگی مشترکت به بن بست رسیده، باید ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر فکر می کنید زندگی مشترک شما به بن‌بست رسیده است خودتان باید با تلاش و برخی عادات مثبت رابطه خوبی با همسرتان بسازید و زندگیتان را نجات دهید.
همسر رفیق باز

با نامزد و همسر رفیق باز چگونه برخورد کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد رفیق باز به هیچ وجه همسران خوبی نمی شوند آن ها دوستانشان را به همسرشان ترجیح می دهند و نمی توانند والدین خوبی برای فرزندانشان باشند.
بی علاقگی زن

همه نشانه های یک خانم ناراضی از همسر!!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تغییر ناگهانی رفتار خانم ها می تواند یک هشدار به آقایان باشد. اگر متوجه تغییرات رفتار همسرتان شده اید باید بدانید او از زندگی مشترک تان راضی نیست.
شوهر خوب

تست جالب شوهر شناسی + نتیجه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مرد زندگی به عنوان شوهر باید از یک سری رفتارهای مثبت پیروی کند تا بتواند دل همسر خود را بدست آورد و او را خوشحال کند، تستی وجود دارد که نشان می دهد چقدر برای همسرتان شوهر خوبی هستید.
قضاوت دیگران

لحظه قضاوت دیگران، چه بلایی سر خودمون میاد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قضاوت دیگران هم در اسلام و هم در علم روانشناسی، عادتی ناپسند است به این دلیل که خود فرد قضاوت کننده دچار مشکلی باورنکردنی خواهد شد.
دلتنگی زنان

نشانه های زنی که دلش براتون تنگ شده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از نظر بسیاری فهمیدن احساسات زنان بسیار پیچیده است درحالی که تنها با آشنا بودن ویژگی رفتاری آن ها به راحتی میتوانید متوجه احساسات و خواسته ی آنها شوید.
مشاوره قبل از ازدواج

مواردی که باید در مشاوره قبل ازدواج مطرح شود

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مشاوره قبل از ازدواج از اهمیت بالایی برخوردار است و باید مسائل و سوالات مهمی در این مشاوره پرسیده شوند چرا که می‌توانند از بروز مشکلات در آینده پیشگیری کند.
مورد علاقه خانم ها

چیزی که همه خانمها دوست دارن ولی آقایون نمیدونن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آقایان همیشه بر این باورند که خانم ها احساسات پیچیده ای دارند در صورتیکه اینگونه نیست، برای خوشحال کردن خانم ها کافیست کارهای مورد علاقه شان را انجام دهید.
دعواهای زن و شوهر

دلیل دعواهای زن و شوهری در ایام عید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از زوجین در تعطیلات عید دعواهایی دارند که دلیلش تعطیلات و ماندن در خانه نیست، بلکه علت های مختلف دیگری دارد که باید بدانند و از آنها جلوگیری کنند.
مردان بعد طلاق

اشتباه بزرگ مردان ایرانی بعد طلاق

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طلاق یکی از ناخوشایند ترین اتفاقات در زندگی همه است و انسان ها ممکن است تحت تاثیر این موضوع کارهای اشتباهی انجام دهند آقایان هم از این قاعده مستثنا نیستند.
خواستگاری

راز و رمز خواستگاری موفق برای بله گرفتن از عروس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای گرفتن جواب بله در مراسم خواستگاری چه کنیم؟ خواستگاری آداب و رسوم خاص خود را دارد و همچنین توصیه های مهمی وجود دارد که در گرفتن جواب بله کمک شایانی به شما می کند.
شناخت خواستگار

روش جالب شناخت خواستگار از روی پیشانی اش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خطوط چروک پیشانی، هر کدام نشان دهنده خصوصیات روحی و جسمی هر فردی می باشند که دانستن معانی این خطوط، می توانند به شناخت شخصیت خواستگارتان کمک کنند.
بزرگتر بودن زن از شوهر

چرا میگن زن نباید از شوهرش بزرگتر باشه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اختلاف سنی در ازدواج موضوع مهمی است که باید به آن بیشتر توجه کنید. در ازدواج هایی که زن از مرد بزرگتر باشد ممکن است مشکلاتی ایجاد شود که باید بدانید.
ساده لوح و زودباور

راه حلی برای آنکه دیگر ساده لوح و زودباور نباشید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد ساده لوح و زودباور معمولا انسان هایی مهربان و خوش اخلاق هستند اما این خصلت مشکلاتی را در زندگی این افراد به وجود می آورد که باید با راهکارهای موثری از آن ها پیشگیری کرد.
صفحه 1 از 105