روابط عاطفی

چشم چرانی شوهر
چشم چرانی و هیز بودن یکی از عادات بد برخی آقایان و مشکل ناراحت کننده خانم هاست که باید برای درمان آن با رفتارهای مناسب و صحیح با شوهر خود برخورد کنند.
فراموش کردن

بهترین راهها برای فراموش کردن یک رابطه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فراموش کردن گذشته کار بسیار سخت و دردناکی است اما غیر ممکن نیست، شما باید با انجام یک سری کارها از گذشته دردناک خود بگذرید تا حالتان خوب شود.
اشتباه در انتخاب همسر

اشتباهی که همه دخترها در انتخاب همسر مرتکب می شوند!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعضی از دخترها در انتخاب همسر آینده خود بسیار حساس هستند اما این حساسیت های بیش از حد دچارایجاد مشکلات و اشتباهات بزرگی در زندگی آن ها می شود.
ویژگی زن خوب

زنی که هیچ مردی عاشقش نمیشه!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دانستن این که چه ویژگی های در زنان را مردان بیشتر میپسندند و از چه ویژگی هایی دوری میکنند ,برای داشتن یک رابطه خوب به شما کمک میکند.
همسر خودخواه

همسر خودخواه چه شکلیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ساده ترین راه شناخت شخصیت یک فرد رفتار و عادات اوست، همسر خودخواه 6 کار آزاردهنده را هر روز انجام می دهد و شما هرگز نمی دانید که معنای این رفتارها خودخواهی اوست.
همسر بد

این اخلاق ها را دارید؟ پس همسر بدی هستید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روانشناسان به این دسته از افراد همسران سمی می گویند، زن و مردی که با داشتن ویژگی های اخلاقی خود را تبدیل به یک همسر بد و غیر قابل تحمل می سازند.
ازدواج با مردی که فرزند دارد

ازدواج با مرد مطلقه فرزند دار و آنچه نمیدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج با مردی که فرزند دارد مشکلات زیادی را در پی دارد که شما حتما باید با آن ها آشنا باشید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرد آیا می دانید چگونه ؟
همسر عصبانی

اگر همسر عصبانی و بداخلاقی دارید بخوانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر همسرتان مدام عصبانی می شود و نمی تواند خشم خود را کنترل کند حتما دلیلی دارد اول به علت اصلی آن پی ببرید و با واکنش های صحیح آرامش را به او بازگردانید.
اختلاف با خانواده همسر

حل اختلاف با خانواده همسر ساده می شود

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اختلاف با خانواده همسر از دیرباز یکی از مشکلات مهم در زندگی زناشویی بوده است اما با برخی از راهکارها می توان از بروز اختلاف و دخالتهای خانواده همسر جلوگیری کرد.
رضایت والدین برای ازدواج

بهترین راه برای جلب رضایت والدین در ازدواج

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رضایت والدین برای ازدواج از شروط اصلی برای خوشبختی و آرامش است و شما می توانید با روش هایی ساده و کاربردی رضایت والدین خود را جلب کنید.
تکنیک های همسرداری

1 ماهه همسرتان را شیفته ی خود کنید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای اینکه همسرتان را همچنان علاقه مند و مشتاق نسبت به خودتان نگه دارید از تکنیک های همسرداری استفاده کنید و با گذشت زمان رابطه عاشقانه تری داشته باشید.
ازدواج ناموفق

ازدواج هایی که پایان خوشی در انتظارشان نیست

تاریخ انتشار : 2 آذر 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج حساس ترین تصمیم در زندگی افراد است و در برخی مواقع ازدواج دچار شکست میشود درصورتی که با توجه به نشانه ها میتوانید تصمیم درست تری بگیرید.
دوست داشتن واقعی همسر

از کجا بفهمم همسرم دوستم داره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما هم این ابهام برایتان به وجود آمده که همسرتان عاشقانه شما را دوست ندارد ، این مطلب از مجله نمناک را از دست ندهید و با نشانه های دوست داشتن واقعی همسر آشنا شوید.
زوج های خوشبخت

زوج های خوشبخت واقعی چه جوری اند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید پیش خود بگویید زوج هایی خوشبخت هستند که از امکانات رفاهی فوق العاده ای برخوردارند در صورتیکه این رفتار و تکنیک های زناشوییست که افراد را خوشبخت می کند.
انتظارات همسر

زنان عاقل به این خواسته شوهر نه می گویند!

تاریخ انتشار : 2 آذر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
ازدواج یک امری دو طرفه است که هر یک هدف و انتظاراتی دارند و توقع دارند که طرف مقابل به آن ها توجه کند.
صفحه 1 از 100