روابط عاطفی

علائم رابطه ناسالم

علائمی که میگه رابطه شما پایان خوشی نداره

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
هیچکس رابطه ای را که در آن محبت و حال خوب نیست را نمیخواهد؛ ماندن در بعضی از روابط زندگی را به انسان زهر میکند و ادامه دادن این روابط اشتباه بزرگی است.
ازدواج بدون عشق

عاقبت ازدواج بدون عشق

تاریخ انتشار : 24 شهریور 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
عشق و علاقه یکی از نکات مهم برای ادامه دادن هر رابطه ای است؛ اگر شما رابطه ای داشته باشید که در آن علاقه وجود نداشته باشد دلیلی برای ادامه رابطه وجود ندارد.
انواع مادرشوهر

انواع مادرشوهر و رفتار مناسب با هر کدام

زمان مطالعه : 12 دقیقه
درست متوجه شدید مادر شوهر هم انواع مختلفی دارد و یک عروس باهوش و زرنگ باید مادرشوهر خود را به خوبی بشناسد تا بتواند به درستی با او رفتار کند.
اعتیاد به فضای مجازی

والدین غرق در فضای مجازی لطفا بخوانند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از والدین که به کار در خانه مشغول و درگیر فضای مجازی هستند از فرزندان خود غافل می شوند، البته راهکارهای مناسبی برای والدین درگیر فضای مجازی و غافل از فرزندان وجود دارد.
اعتماد زندگی مشترک

فرمول جلب اعتماد همسرتان در زندگی مشترک اینجاست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اعتماد در زندگی مشترک از ملزومات است و این اعتماد نیاز به تقویت و مراقبت دارد همچنین باید طوری رفتار کنید که همسرتان روز به روز اعتمادش به شما بیشتر شود.
ترس از دست دادن همسر

ترس از دست دادن همسر رهایت نمیکند؟

تاریخ انتشار : 23 شهریور 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن افکار منفی و ترس از دست دادن همسر می تواند زندگی شما را مختل کند. با توجه به علت ترس ازدست دادن همسر می توانید با روش هایی مناسب بر این ترس غلبه کنید.
تخریب رابطه بین زن و شوهر

خطایی که باعث نابودی رابطه زن و شوهر میشود

تاریخ انتشار : 23 شهریور 1400زمان مطالعه : 6 دقیقه
خطاهای فکری و شناختی روی تصمیم گیری و قضاوت ها در زندگی اجتماعی یا روابط عاطفی تأثیر می گذارند. این خطاها ممکن است موجب تخریب رابطه زناشویی شما شوند.
همسر عاشق

چیکار کنم همسرم عاشقم بشه و عاشقم بمونه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر حس می کنید که همسرتان مثل قبل عاشق شما نیست باید کاری کنید تا رابطه تان تقویت شود و عشق به زندگی زناشویی تان بازگردد.
ازدواج با وسواسی

پیش از ازدواج با فرد وسواسی حتما بخوانید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ازدواج و زندگی مشترک با فرد وسواسی سختی ها و مشکلاتی دارد که حتما باید قبل از ازدواج بدانید و خصوصیات و شخصیت این افراد را کاملا بشناسید.
ازدواج با آدم خسیس

راه شناخت خواستگار و نامزد خسیس

زمان مطالعه : 12 دقیقه
زندگی با مرد خسیس مشکلات زیادی را به همراه دارد بنابراین قبل از ازدواج، خواستگار یا نامزد خود را بشناسید و خسیس بودن یا نبودن او را تشخیص دهید.
اشتباهات زوجین

اشتباهات زندگی خراب کن زوج های امروزی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زوجین امروزی مشکلات و اشتباهات بیشتری نسبت به زن و شوهرهای قدیمی دارند که اغلب به دلیل رسانه ها و شبکه های اجتماعی می باشند.
نبایدهای اینستاگرام

لطفا این چیزها رو در اینستاگرام به اشتراک نگذارید!

تاریخ انتشار : 21 شهریور 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها اکثر افراد جزئیاتی از زندگیشان را در اینستاگرام منتشر می کنند اما اشتراک برخی از این چیزها ممکن است موجب آسیب در زندگی و روابطشان شود.
ازدواج با مرد کوچکتر از خود

نکات مهم قبل از ازدواج با مرد کوچکتر از خودتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه بسیاری از خانم ها هستند که به ازدواج با مرد کوچکتر از خودشان اقدام می کنند اما زندگی این افراد مشکلاتی را دارد که هر فردی باید قبل از ازدواج راجع به آن ها اطلاعاتی داشته باشد.
اشتباهات مالی

خانم، این عادات پولی شما شوهرت رو فراری میده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشکلات مالی دلیل مهمی برای خراب شدن یک رابطه است؛ و در صورتی که درست مدیریت نشود هرروز بدتر از قبل سر باز میکند و به چشم می آید.
علائم فکر به عشق

این علائم جالب یعنی عشقتون به فکر شماست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی یکی را دوست دارید به دنبال راهی هستید که بدانید آن فرد به شما فکر می کند یا نه. علائم جالبی وجود دارد که می توانید بفهمید عشقتان به شما فکر می کند.
صفحه 1 از 97