روابط عاطفی

تاثیر طلاق بر فرزندان
طلاق پدر و مادرها تاثیرات مخربی بر روان و رفتار فرزندان دارد که با مرور زمان در آینده کودک موجب بروز مشکلات جدی و جبران ناپذیری می شود.
زندگی متاهلی

از اولین روز زندگی متاهلی این طور رفتار کنید بهتره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر از همان اوایل زندگی متاهلی رفتارهای سنجیده و مناسبی با یکدیگر داشته باشید زندگی زناشویی خوب و موفقی خواهید داشت.
سال اول ازدواج

اشتباه اکثر تازه عروس دامادها سال اول ازدواج

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سال اول زندگی مشترک, سالی پر از تجربیات جدید و تازه است همچنین زوج ها به دلیل نداشتن تجربه کافی دچار برخی مشکلات هم خواهند شد.
ازدواج

نکاتی خاص برای ازدواج موفق و با دوام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ازدواج و یا انتخاب همسر یکی از مهیج ترین اتفاقات زندگی است. اما همین اتفاق مهیج اگر با عقل و منطق رقم نخورد، موفق نخواهد بود و در نهایت منجر به طلاق می شود.
دلبری برای شوهر

ترفند دلبری و ناز کردن برای شوهر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم ها برای جلب توجه شوهرشان کارهای مختلفی انجام می دهند اما شاید بی تاثیر باشد. روش های صحیح دلبری و ناز کردن را بلد باشید تا همسرتان را جذب خود کنید.
زوج های خوشبخت

زوج های خوشبخت واقعی اینجوری هستن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید پیش خود بگویید زوج هایی خوشبخت هستند که از امکانات رفاهی فوق العاده ای برخوردارند در صورتیکه این رفتار و تکنیک های زناشوییست که افراد را خوشبخت می کند.
زن خوب

یه زن خوب و تمام عیار همه این ویژگی ها رو داره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویژگی های زن در زندگی مشترک بسیار قابل اهمیت است و برخی خصوصیات خوب تاثیر بسزایی در موفق بودن زندگی مشترک دارد ک هر خانمی باید با آن ها آشنا شود.
دعوای زن و شوهری

بیشتر دعواهای زن و شوهری سر چیه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر زن و شوهری در زندگی مشترک دعواها و اختلافاتی دارند. این دعواها دلایل مختلفی دارند که برخی از آن ها عامل مشترک اختلاف زوجین می باشد.
طلاق

چطور در یک قدمی طلاق ، زندگی خود را نجات دهیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در زندگی مشترک شما مشکلی ایجاد شده است و قصد جدایی دارید پیش از تصمیم خود خوب فکر کنید و با راهکارهایی زندگی خود را نجات دهید و از طلاق جلوگیری کنید.
چت با نامزد

موقع چت با نامزدت، هیچ وقت این کارو نکن

تاریخ انتشار : 28 فروردین 1403زمان مطالعه : 2 دقیقه
چت کردن با نامزد میتواند یک راه عالی برای حفظ ارتباط، صمیمی شدن و ابراز عشق و علاقه به یکدیگر باشد اما در اینجا چند نکته برای نحوه چت کردن صحیح وجود دارد.
لجبازی همسر

رفتار صحیح هنگامی که همسرتان لجبازی می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همسرانی که با کوچکترین مشکل لجبازی می کنند احتمالا از اعتماد به نفس کمی برخوردارند. در این مواقع سکوت کنید و شدت لجبازی او را افزایش ندهید.
شرط ازدواج

قبل ازدواج این 10 مورد مهم فراموش نشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انتخاب یک همسر خوب بسیار مهم و ضروری است و اتنخاب همسر مناسب در آینده شما بسیار تاثیر گذار است، از این رو نباید شرط هایی را قبل از ازدواج فراموش کرد.
استرس دوران نامزدی

دچار استرس دوران نامزدی شده ام، چه کنم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در دوران نامزدی هم عروس و هم داماد به شکل های مختلف دچار اضطراب و استرس هایی می شوند که باید با انجام برخی کارها این نگرانی ها را از خود دور کنند تا از این دوران لذت ببرند.
نشانه دوست داشتن در مردان

حرفهایی که مرد عاشق به همسرش میگوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وقتی مردی همسر خود را دوست داشته باشد با گفتن جملاتی مسرت‌بخش، دوست داشتن خود را ابراز می‌کند که این حرف‌ها نشانه‌هایی از عشق در وجود مردان است.
ازدواج با خودشیفته

عاقبت ازدواج با یک فرد خودشیفته

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قبل از ازدواج باید با بسیاری از خصوصیات همسرتان آشنا شوید. خودشیفتگی یکی از ویژگی هایی است که تاثیر زیادی بر ازدواج و روابط شما با همسرتان میگذارد.
صفحه 1 از 84