خانواده

اهمیت دندان شیری
اغلب والدین به علت دائمی نبودن دندان های شیری کودک اهمیت زیادی به بهداشت آن ها نمی دهند، در حالی که دندان های شیری روی دندان های دائمی تاثیر گذار هستند.
تخلیه استرس

تکنیک رفع استرس بعد یک روز کاری سخت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای تخلیه استرس ناشی از یک روز کاری سخت روش های ساده ای وجود دارد که با بهره گیری از آنها می توانید فشار ها و اضطراب های یک روز کاری سخت را تخلیه کنید و به آرامش برسید.
کودک 34 ماهه

مراحل رشد کودک 34 ماهه و مراقبت های لازم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کودک شما در 34 ماهگی آماده رفتن به جهان می شود و مهارت ها و توانایی های او به سرعت رعد و برق بهبود می یابد ودائما در حال دویدن، رقصیدن، بازی و کشف دنیای جدید خود خواهد بود.
سبزه عید هسته خرما

طرز کاشت هسته خرما برای سبزه عید+ مدت زمان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای حاضر کردن سبزه عید شما میتوانید از کاشت هسته خرما در گلدان و یا هر ظرفی که مدنظرتان است استفاده کنید، کافیست نکاتی را هنگام کاشت رعایت کنید.
نحوه نگهداری از پیچک انگلیسی

روش کاشت، پرورش و مراقبت از پیچک انگلیسی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاه پیچک انگلیسی گیاهی است که در اکثر فصل ها سبز است و رشد خوبی دارد، اگر میخواهید این گیاه را در منزل نگهداری کنید باید روش های مراقبت از این گیاه را بدانید.
از خود گذشتگی زنان

خانم عزیز اینجور فداکاری ها به ضررته

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب خانم ها معمولا افراد دلسوزی هستند و از خودگذشتگی های فراوانی در زندگی انجام می دهند، در حالی که برخی فداکاری های آن ها بسیار غلط است.
سوال کودک در مورد زایمان

مامان، من چه جوری دنیا اومدم؟ بهترین جواب چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کودکان شما ممکن است سوالاتی در ذهنشان وجود داشته باشد و شما به عنوان والدین بهتر است جواب تمامی سوالات آنهارا به خوبی بدهید.
زنگ زدگی

محلول رفع سریع لک زنگ زدگی از همه جا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش ها و راه کارهای ساده و طبیعی برای از بین بردن زنگ زدگی از روی سطوح مختلف مثل پارچه، فلزات، فایبرگلس و دیگر سطوح وجود دارد که در ادامه این روش ها را می خوانید.
فواید غذا خوردن با خانواده

10 دلیل خیلی مهم برای اینکه با خانواده غذا بخورید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به دلیل مشغله هایی که خودمان ایجاد کرده ایم، اغلب به تنهایی وعده های غذایی را سپری می کنیم و این در حالی است که غذا خوردن در کنار خانواده فواید زیادی دارد.
روستای فیلبند

روستای فیلبند بهشتی رویایی در چند قدمی تهران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روستای فیلبند روستایی با طبیعت بکر و زیبا بر فراز ابرهاست که در نزدیکی تهران قرار دارد و بهترین و خنک ترین مکان برای مسافرت در فصل گرم است.
غیبت کردن فرزندانمان

چگونه از غیبت کردن فرزندانمان جلوگیری کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
غیبت کردن یکی از کارهای نامناسب و ناخوشایندی از دید هر کسی می باشد و نه تنها خودمان دوست نداریم ، بلکه دوست نداریم فرزندانمان این عادت را در خود پرورش دهند.
بارداری بدون علائم

بارداری بدون علائم برای کدام زنان رخ می دهد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما بارداری تان بدون علائم است پس خیلی خوش شانس هستید و می توانید از بارداری خود لذت بیشتری ببرید ولی باید مراقب سقط هم باشید.
خراب شدن چرخ گوشت

اشتباهی که قوی ترین چرخ گوشت رو هم خراب میکنه

تاریخ انتشار : 30 بهمن 1402زمان مطالعه : 2 دقیقه
چرخ گوشت یکی از وسایل کارآمد در آشپزخانه است که آشپزی را بسیار آسان میکند اما نکات ساده ای وجود دارد که انجام آنها باعث خرابی چرخ گوشت می شود.
دست بزن کودک

کودکم بچه ها رو میزنه؛ دلیل و راه حلش چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم کودک پرخاشگری دارید و به دنبال دلیل هستید ما برای شما دلایلی در تربیت کودکان که باعث پرخاشگری می شود را بیان کرده ایم.
مهارت پزشکی

مهارت غیردرسی که برای پزشک شدن نیاز دارید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای آنکه پزشک خوبی باشید تنها درس خواندن کافی نیست، شما باید مهارت های غیر درسی بسیار قوی داشته باشید تا بتوانید یک پزشک موفق باشید.