خانواده

ماه تولد بهترین مدیران
طبق آخرین بررسی هایی که انجام شده است، مدیران بر اساس ماه تولد ارزیابی شده اند که شما با استفاده از این ارزیابی می توانید خصایص مدیر مدنظرتان را مطلع شوید.
اهمیت دندان شیری

آنچه درباره اهمیت دندان شیری نمیدانیم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب والدین به علت دائمی نبودن دندان های شیری کودک اهمیت زیادی به بهداشت آن ها نمی دهند، در حالی که دندان های شیری روی دندان های دائمی تاثیر گذار هستند.
موهای عروسک

فوت و فن مراقبت حرفه ای از موهای عروسک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای حفظ زیبایی موهای عروسک مثل روز اول و جلوگیری از کثیفی و شلختگی آن ، باید با روش های صحیح و مناسب مو و لباس های عروسک را شستشو دهید.
برونگرا

راز تبدیل شدن به یک انسان برون گرا

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افراد درونگرا معمولا اعتماد به نفس پایین و ارتباط اجتماعی ضعیفی دارند. برای تبدیل شدن به فردی برونگرا باید ارتباط بیشتری با دوستان و آشنایان خود برقرار کنید.
کرم ابریشم

شرایط لازم برای نگهداری کرم ابریشم در خانه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کرم ابریشم اهمیت اقتصادی زیادی در ایران دارد. پرورش کرم ابریشم به دلیل سود دهی بالا امروزه در دنیا توجه های زیادی را به خود جلب کرده است.
تنبلی در کار

بهترین راه غلبه بر تنبلی در کار

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی از افراد به تنبلی عادت می کنند در حالی که این تنبلی می تواند موجب تداخل در محل کار آن ها شود، برای درمان و ترک تنبلی در کار باید به برخی کارهای خود توجه ویژه ای داشته باشید.
خانه مرتب

10 راه حل برای آنکه همیشه خانه تان مرتب باشد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای جلوگیری از صرف وقت و انرژی زیاد در تمیز کردن خانه به سراغ بخش هایی می رویم که خانه را کثیف جلوه می دهند.
رفتار با مادرشوهر

چیزی که همه مادرشوهرها روش حساسن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای آنکه عروس خوبی باشید و یا بهتر بگوییم، رفتار با مادرشوهر را بیاموزید بهتر است اصول رابطه با مادر همسرتان را بیشتر یاد بگیرید.
تست همسر ایده آل

تست همسر ایده آل از روی رنگ مورد علاقه تان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تست همسر ایده آل تستی است که در آن همسر شما با انتخاب یک رنگ از بین سه رنگ به شما خواهد گفت که آیا او می تواند همسری ایده ال برای شما باشد یا نه!
حسادت کودکان

روشی عاقلانه برای کنترل حسادت فرزندتان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی اوقات بنابر برخی دلایل ممکن است فرزند شما نسبت به دوستان خود احساس حسادت داشته باشد. در این شرایط چگونه باید حسادت او به دوستانش را کنترل کرد؟
لکه اب روی چوب

ترفند پاک کردن لکه آب از روی چوب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
لکه های آب روی میزهایی چوبی برای بسیاری از خانم های خانه دار آزاردهنده است اما به راحتی با چند ترفند ساده از شر این لکه آب روی چوب خلاص شوید.
صحبت با نوجوان

زمان مناسب و نحوه صحیح صحبت کردن با نوجوان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نوجوانان به دلیل تغییرات هورمونی و روانی بسیار پیچیده می شوند و به سادگی نمی توان با آن ها ارتباط برقرار کرد برای اینکه بتوانید با نوجوانان صحبتی منطقی داشته باشید باید بهترین زمان را انتخاب کنید.
عادت زنان موفق

زنان موفق دنیا از عادت های روزانه خود می گویند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان موفق و قوی در جهان عادت های روزانه و شخصیت خاصی دارند که آن ها را رمز موفقیت خود در زندگی شان می دانند.
فریز کردن

روش صحیح فریز کردن مواد غذایی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از مواد غذایی هستند که در تمام فصول سال پیدا نمیشوند؛ بنابراین همه ما مجبوریم برای اضافه کردن انواع مواد غذایی در تمام فصول سال به وعدههای ناهار و شام، آنها را در یخچال فریزر نگهداری کنیم.
فواید تفاله چای

فواید حیرت آور تفاله چای برای گیاهان + روش استفاده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تفاله های چای معمولا مورد استفاده قرار نمی گیرد اما دارای فواید بسیار زیادی است، یکی از مهم ترین مزایای استفاده از تفاله چای هم برای گیاهان و باغبانی می باشد.