خانواده

قال بتن

آشنایی با کاربرد قالب بتن

تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
تجهیزات قالب بندی بتن یکی از مهمترین ایزار برای اجرای ساختمان یا سازه های بتنی می باشد در این مطلب سعی بر این داریم تا این تجهیزات را به صورت کامل معرفی نماییم.
شستشو مبل

بهتر از هر مبل شویی در خانه مبلها را بشویید + آموزش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شستشوی مبل را می توانید در منزل به راحتی انجام دهید اما تمیزکردن و رفع لکه های مبل باید اصولی باشد تا به پارچه آسیبی نرسد.
روش های کمک به دوست افسرده

چطور به دوست افسرده ام کمک کنم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
به دوستان افسرده خود بیشتر توجه کنید و با انجام کارهای ساده به او کمک کنید تا به زندگی خود بازگردد و دوباره شاد و پرانرژی شود.
ورزش بعد زایمان طبیعی

ورزشهایی که بعد زایمان طبیعی می توانید انجام دهید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بعد زایمان طبیعی بهتر است تا شش هفته ورزش شدید انجام ندهید و ندوید بجای آن ها در صورت سلامت کامل می توانید از تمرینات کگل بهره ببرید.
قطع رابطه با خانواده همسر

قطع رابطه با خانواده همسر؛ آری یا نه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وجود مشکلات بین خانواده ها و زوجین می تواند به مرور زمان موجب قطع ارتباط آن ها شود که قطع رابطه با خانواده همسر تاثیرات منفی بر زندگی زناشویی زوجین می گذارد.
رفع بوی بد جاکفشی

بهترین راه حل بوی بد جاکفشی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا جا کفشی شما نیز بوی نامطبوعی دارد؟ نحوه رفع بوی آزار دهنده جاکفشی همیشه یکی از مشکلات بانوان بوده است که در اینجا می توانید به راحتی از شر این بو خلاص شوید.
میوه های مانده

بهترین استفاده از میوه های مانده و له شده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
میوه های له شده ،میوه های مانده و میوه های لک زده خانم های خانه دار را به این فکر انداخته که چاره ایی برای آن ها بیاندیشند. راهکارهای جالبی برای استفاده از این میوه ها وجود دارد.
بخشش اشتباه همسر

این اشتباهات همسرتان را هرگز نبخشید!!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زندگی مشترک برخی از اشتباهات همسرتان را ببخشید تا آسیبی به رابطه تان وارد نشود اما اشتباهاتی هستند که تاثیر بدی در زندگی می گذارند و غیر قابل بخشش هستند.
بحث کردن با همسر

با همسرم چطور بحث کنم تا مشکلی پیش نیاد؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
شما باید راه های صحیح بحث کردن با همسر تان را یاد بگیرید تا راجع به مسائل و مشکلاتی که دارند، به شیوه ای درست با هم گفتگو کنید و مشکلتان را حل کنید.
روستای چوپانان

سفر به چوپانان ؛ منظم ترین روستای خشتی جهان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روستای چوپانان واقع در استان اصفهان به دلیل بافت منحصر به فرد و منظمی که دارد به عنوان منظم ترین روستای خشتی جهان شناخته شده است.
حسادت بین فرزندان

وقتی خود والدین باعث حسادت بین فرزندانشان می شوند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حسادت در بین فرزندان ممکن است با رفتارهای نامناسب و اشتباهات والدین مانند مقایسه کردن آن ها ایجاد می شود پس باید با طرز صحیح رفتار با فرزندان از بروز حسادت در آن ها جلوگیری کنید.
درمان لک بارداری

با آبلیمو از شر لک های بارداری خلاص شوید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لک بارداری به لکه های قهوه ای رنگی گفته می شود که اغلب در سه ماه دوم یا سوم بارداری ایجاد می شوند که برای زنان بسیار ناخوشایند است.
انسان های غمگین

غمگین ها ، همه این شکلی اند !

تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1400زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از افراد هستند که طور ناخودآگاهی غمگین تر از انسان های دیگر هستند، این افراد همچنین دارای ویژگی و مشخصات رفتاری خاصی می باشند.
نصیحت بزرگان

نصیحتی که از شنیدنش پشیمان نمی شوید

تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1400زمان مطالعه : 11 دقیقه
در زندگی ما مشکلاتی ایجاد می شود که برای رفع آنها به مشورت و تجربه بزرگان نیاز داریم. این نصحیت های مفید بزرگان برای داشتن زندگی بهتر به شما کمک می کند.
مالتی تسکینگ

مالتی تسکینگ چیست و چه اثرات بدی دارد ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مالتی تسکینگ یا انجام چند کار بصورت همزمان، شاید در نگاه اول یک نقطه مثبت تلقی شود اما این گونه نیست و تاثیرات منفی را بر روی ما اعمال خواهد کرد.