خانواده

آمادگی ازدواج

این علامت یعنی نامزدت آمادگی ازدواج نداره

تاریخ انتشار : 6 مهر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
روابط رمانتیک همیشه سرانجام خوبُ خوش و یکسانی نخواهند داشت برای زودتر فهمیدن سرانجام رابطه عاطفی میتوانید برخی نشانه هارا دنبال کنید.
انشا درباره پاییز

انشا درباره پاییز برای دبستانی ها و دبیرستانی ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انشا درباره فصل پاییز یکی از بیشترین موضوعاتی است که اغلب معلم ها در این فصل پیشنهاد می دهند. می توانید پاییز را به زبان کودکانه و ادبی به راحتی توصیف کنید.
پیمانه های آشپزی

آشنایی با قاشق های آشپزی و اندازه هاشون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قاشق ها و پیمانه های اندازه گیری از وسایل بسیار کاربردی برای اندازه گیری دقیق حجم مواد آشپزی یا شیرینی پزی می باشد که دارای انواع مختلفی می باشند.
تصمیمات سخت در زندگی

راه آسان شدن تصمیمات سخت در زندگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ما در طول شبانه روز مدام درحال گرفتن تصمیمات هستیم، اما گرفتن تصمیمات سخت در زندگی نیازمند آگاهی بیشتر است؛ زیرا نتایج این تصمیمات بسیار مهم و حیاتی است.
رفتار مرد با همسرش

آقا، این روزها واسه خانومت این کارها رو انجام بده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خوشحال بودن زنان در زندگی به معنای داشتن خانواده ی شاد است. رفتارها و کارهای ساده در عین حال تاثیر گذار به آقایان برای بهبود رابطه با همسر کمک بسزایی میکند.
شستن گل کلم

شستن گل کلم به بهترین روش ممکن + آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گل کلم را خوب بشویید زیرا به احتمال زیاد ممکن است کرم هایی در آن وجود داشته باشند که دیده نمی شوند. پس شستن آن ها را با دقت انجام دهید تا کاملا تمیز شوند.
تغییر دادن همسر

تغییر دادن همسر اینجوری محاله!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که سعی در تغییر دادن همسرشان دارند از بدترین رفتارها و روش های نامناسبی استفاده می کنند که ممکن است نتیجه برعکس داشته باشد و به رابطه شان آسیب بزند.
مادر نمونه

دوست داری بهترین مادر دنیا باشی؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سوالی که بعد از مادر شدن برای همه خانم ها پیش می آید این است که چگونه میتوانم یک مادر خوب باشم، اگر میخواهید مادری موفق و نمونه باشید باید نکاتی را رعایت کنید.
تنفر از درس

درسی که از آن متنفرید را اینگونه بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات افراد مجبور به خواندن درس هایی می شوند که از آن ها متنفر هستند و خواندن این دروس برای افراد دشوار است، اما راهکارهایی برای خواندن درس هایی که از آن متنفرید وجود دارد.
کاشت آناناس در خانه

با این روش شما هم میتونید آناناس پرورش بدید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آناناس میوه ای بسیار مفید ولی گران است، که شما میتوانید به راحتی آن را در منزل و داخل گلدان بکارید پرورش دهید و از میوه این گیاه استفاده کنید.
کودک بعد از طلاق

این رفتارهای شما بعد از طلاق کودک را بیشتر آزار می دهد!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کودکان بعد از طلاق والدین دچار مشکلات روحی می شوند که والدین باید با رفتارهای مناسب با همسر سابق و کودک اثرات منفی طلاق بر کودک را کاهش دهند.
رژیم بارداری دوقلو

تغذیه مناسب مادرانی که دوقلو باردارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم غذایی در بارداری از مسائل بسیار مهمی است همچنین در بارداری دو قلویی تغذیه و نقش غذاهایی که مصرف می کنید خیلی بیشتر از قبل است.
قوانین زندگی خوب

قانونی ساده برای رسیدن به یک زندگی خوب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن یک زندگی خوب اصول و قوانین خاصی دارد. اگر این قوانین را یاد بگیریم می توانیم به راحتی به موفقیت و کامیابی برسیم.
دوست داشتنی

عیبی که شما رو دوست داشتنی میکنه!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر یک از ما عیوب اخلاقی داریم که می توانند برای هر شخصی غیر قابل تحمل باشند. این در حالی است برخی از عیوب اخلاقی وجود دارند که ما را دوست داشتنی می کنند.
کودک نابغه

نشانه ای که می گوید کودک شما یک نابغه است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه والدین به فرزند خود به چشم یک نابغه نگاه میکنند و البته که همه کودکان با هوش هستند ولی کودکان نابغه دارای ویژگی های منحصر به فردی میباشند.