سبک زندگی

کارهای وقت تلف کن
انجام روزانه کارهای وقت تلف کن و بیهوده موجب هدر رفتن زمان و در نتیجه نرسیدن به موفقیت ها در زندگی می باشد، با شناخت این فعالیت ها از اتلاف وقت جلوگیری کنید.
تمیز کاری خانه

تمیز کاری خانه با روشی که تابه حال کسی به شما نگفته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم های خانه دار برای انجام کارهای خانه می توانند از این ترفندهای تمیزکاری خانه استفاده کنند تا در کمترین زمان به تمام کارهای خود برسند.
رفتار با سالمند آلزایمری

بهترین شیوه ی رفتار با سالمند آلزایمری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد سالمندی که دچار بیماری زوال عقل یا آلزایمر شده اند به مرور زمان دچار تغییرات شخصیتی می شوند و به توجه، رفتارها و مراقبت های مناسبی نیاز دارند.
تمیز کردن حانه

هر چند یکبار باید منزل خود را کامل تمییز کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تمیز کردن خانه از اهمیت بالایی برخوردار است و باید اصولی انجام شود تا همیشه خانه ایی مرتب و تمیز داشته باشیم و سلامتی افراد خانه به خطر نیوفتد .
بوی بد یخچال

ضد بوی قوی و فوری برای یخچال + دستورالعمل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نگهداری برخی از مواد غذایی در یخچال دچار ایجاد بوی بدی می شود که می توانید با این روش های طبیعی این بوی بد را از بین ببرید.
زندگی مشترک

7 رفتاری که نباید در زندگی مشترک تحمل کرد!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عادات و رفتارهای زن و مرد در زندگی مشترک در روابط آنها تاثیر مستقیم دارد ، اگر همسر شما شخصیتی خاص و سعی در انجام رفتارهای آزاردهنده دارد حتما به روشی صحیح با آن مقابله کنید.
رفع بوی تینر

رفع بوی تینر از لباس ، دست و سطوح دیگر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با رنگ کردن خانه بوی رنگ و تینر بر روی دست و اجسام می تواند بسیار آزار دهنده باشد و تا مدت ها در محیط منزل باقی بماند برای رفع این بوی تند می توانید از چند راهکار ساده استفاده کنید.
روش تشخیص آووکادو رسیده

قلق تشخیص آووکادو رسیده را از کال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جالب است بدانید که آووکادو میوه ایست که بعد از جدا شدن از شاخه و به مرور زمان در شرایط جوی مناسب شروع به رسیده شدن می کند.
بو دادن آجیل

روش بو دادن آجیل از هر نوعی که باشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اطمینان بیشتر آجیل را می توان به صورت خام تهیه کرد و در منزل به آن بو داد، یه دلیل اینکه ممکن است برخی افراد مغزهای آفت زده و فاسد را با سایر مغزها بو داده و به فروش برسانند!
زبان انگلیسی

راه حل یادگیری زبان انگلیسی به روش آریانپور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یادگیری زبان انگلیسی دغدغه ی بسیاری از افراد است. در این مقاله به معرفی یک روش موثر یادگیری زبان انگلیسی میپردازیم.
رفتار مناسب روز اول کاری

تکنیک جلب اعتماد رئیس در همان روز اول کاری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روز اول کاری یکی از پر استرس ترین روزهای زندگی است و برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است که خوب و موقر و قابل اعتماد به نظر بیایند.
تقویت عشق

راهکار طلایی برای تقویت عشق و علاقه در خانواده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تقویت عشق و علاقه در خانواده چه کنیم؟ 10 راهکار طلایی و کاربردی وجود دارد که تقویت عشق و علاقه در خانواده کمک شایانی می کند.
عوارض دیر به دنیا آمدن نوزاد

عوارض بسیار جدی “دیر به دنیا آمدن نوزاد”!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زایمان دیررس یا “دیر به دنیا آمدن نوزاد” می تواند مشکلات جدی ای را در نوزاد شما بوجود بیاورد مثل مشکلات عاطفی رفتاری و عصبی بودن در سنین بسیار پایین.
دزدی کودکان

صحبتی مهم با والدینی که کودکشان دزدی می کند !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
دزدی کودکان ریشه در فقر، عدم توجه والدین و ... دارد والدین اگر متوجه آن شدند باید خونسردی خود را حفظ کنند و با آرامش با کودک رفتار کنند.
حساسیت غذایی در کودکان

این حالات یعنی کودک شما حساسیت غذایی دارد !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حساسیت غذایی کودک که برای مادران بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، بنابراین مادران باید از 7 نشانه مهم حساسیت غذایی کودک آگاهی کامل داشته باشند.