خانواده

سوال سخت کودکانه
گاهی کودکان سوالاتی می پرسند که والدین در جواب دادن به آنها عاجز هستند و برای پاسخ به سوال سخت کودکانه باید روش پاسخ به آنها و دانش لازم را کسب کنید.
خانه مرتب

برای داشتن خانه مرتب از کجا شروع کنیم؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
به نظر می رسد به محض آن که خانه را تمیز می کنید، خیلی زود همه چیز به هم می ریزد. چند پیشنهاد ساده کمک می کند تا خانه دار خوبی بوده و خانه ای همیشه مرتب داشته باشید.
رفتار با شوهر تنبل

خانم هایی که شوهرشان تنبل است لطفا ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای داشتن زندگی آرام و لذت بخش نیاز است که زن و شوهر در انجام کارهای منزل مشارکت داشته باشند اما تنبل بودن و مسئولیت پذیر نبودن برخی از همسران می تواند روابط زناشویی را دچار مشکلات کند.
موضوعات بی اهمیت

آنچه که برای افراد موفق هیچ اهمیتی ندارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اهمیت دادن به موضوعات بی اهمیت، قطعا ما را از مسیر موفقیت باز میدارند. اما از نظر افراد موفق، چه موضوعاتی هیچ اهمیتی ندارند و به آنها فکر نمی کنند؟
نصیحت والدین

5 جمله کاملا غلط والدین در نصیحت فرزندشان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
والدین دوست دارند کودکشان موفق ترین و شاد ترین انسان باشد و به همین علت در مواقع اشتباه کودک با او شروع به صحبت و نصیحت می کنند، البته برخی نصیحت های والدین هم غلط است.
خواب در هواپیما

بدترین حالت خوابیدن در هواپیما

تاریخ انتشار : 14 آذر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما هم دوست دارید هنگام مسافرت با هواپیما در هواپیما بخوابید باید روش های صحیح خواب در هواپیما را بدانید تا آسیب نبینید.
عوارض ظروف استیل

از عوارض ظروف استیل چیزی میدانید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتقال کم حرارت و چسبیدن مواد غذایی به ظروف چند نمونه از عوارض استفاده از ظروف استیل در آشپزی و آشپزخانه است، البته رعایت نکات مهم برای خرید و نگهداری ظروف استیل مهم است.
مرغ سالم

خرید مرغ سالم با نکاتی که میخوانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خوردن گوشت مرغ فاسد و ناسالم موجب مسمومیت غذایی می شود بنابراین هنگام خرید مرغ سالم باید به نکات مهمی از جمله تاریخ تولید، رنگ و بوی آن توجه کنید.
کتاب های درسی

معرفی منابع درسی رتبه‌های برتر کنکور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تا حالا به این فکر کرده‌اید که رتبه‌های برتر کنکور از چه منابعی استفاده می‌کنند؟ با توجه به اهمیت کتاب‌های درسی و کمک درسی،‌ بهترین منابع درسی برای موفقیت در کنکور کدام‌اند؟ در این مقاله به معرفی برترین منابع برای کنکور خواهیم پرداخت.
مواد غذایی رشد جنین

لیست مواد غذایی مفید و مهم برای رشد جنین

زمان مطالعه : 7 دقیقه
یکی از مهم ترین عوامل رشد جنین تغذیه مناسب و خوردن مواد غذایی سالم در دوران بارداری می باشد که مادران باردار باید حتما برای سلامت کودک رعایت کنند.
کودک

مهم ترین مسئله در مورد فقر آهن کودکان

زمان مطالعه : 12 دقیقه
کمبود آهن یک نوع از کم خونی در بین کودکان است و کمبود آن همچنین می تواند در رشد و سلامت آنان نیز تاثیرگزار باشد و باعث ضعف بدنی در آن ها شود.
قبل از ازدواج

قبل از ازدواج حواستان به این رفتارهای همسرتان باشد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دوران نامزدی و روزهای قبل از ازدواج بهترین زمان و فرصت برای شماست تا همسرتان را بیشتر بشناسید ، اگر رفتاری از او دیدید که نگران کننده بود به سادگی از کنار آن عبور نکنید.
دوست داشتنی

عیبی که شما رو دوست داشتنی میکنه!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر یک از ما عیوب اخلاقی داریم که می توانند برای هر شخصی غیر قابل تحمل باشند. این در حالی است برخی از عیوب اخلاقی وجود دارند که ما را دوست داشتنی می کنند.
لباس مخمل کبریتی

لباس های مخمل کبریتی رو اینطوری باید شست

تاریخ انتشار : 13 آذر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
شستن غیراصولی به لباس آسیب میزدند و لباس ها بسته به جنس پارچه، روش شستشوی متفاوتی دارند. لباس مخمل کبریتی جزو لباس هایی است که اصول شستشوی بخصوصی دارد.
پرورش زنجبیل

آموزش پرورش زنجبیل ارگانیک در خانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر از طرفداران و مصرف کنندگان گیاه زنجبیل هستید، می توانید خیلی ساده و با هزینه کمتری این گیاه پرخاصیت را در خانه خود و در داخل یک گلدان پرورش دهید.