سبک زندگی

افراد قدرتمند
هرکسی دوست دارد در زندگی و کار خود فردی موفق و البته قوی باشد ، به ظنر شما افراد قدرتمند مشهور در دنیا چه راز و رمزهایی برای رسیدن به این موفقیت داشته اند؟
تمیزکردن میله های اجاق گاز

تمیز کردن میله اجاق گاز با نوعی خمیر مخصوص

زمان مطالعه : 3 دقیقه
معمولا با هربار آشپزی اجاق گاز و میله های آن دچار لکه و کثیفی می شوند بهتر است بعد از آشپزی به سراغ تمیزکردن این لکه ها بروید تا بعد ها کار شما مشکل تر نشود.
مردان خیانتکار

مردان خیانتکار همه این شکلی اند !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از نشانه های خیانت کاملاً واضح و آشکار هستند: بوی ادکلن، جلسات کاری در روزهای تعطیل و … ولی آقایان خیانتکار نشانه های دیگری نیز دارند که چندان واضح نیستند.
تغذیه کودکان زیر یک سال

برنامه تغذیه کودکان از بدو تولد تا زیر یک سالگی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
نوزادان تازه متولد شده و کودکان زیر یک سال نیاز به برنامه غذایی دقیق و منظم دارند تا وزن بگیرند و رشد کنند تغذیه عامل اصلی رشد در کودکان می باشد.
اندازه گیری تب کودک

روش استفاده از دماسنج در اندازه گیری تب کودک

زمان مطالعه : 9 دقیقه
چند نوع تب سنج برای اندازه گیری تب کودکان وجود دارد که کارکرد هر کدام متفاوت است بهتر است کارکردن با هر کدام از آن ها را برای مواقع ضروری بلد باشیم.
ساکولنت غوره ای

نحوه ی پرورش و نگهداری ساکولنت غوره ای در منزل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ساکولنت غوره ای یکی از گیاهان محبوب برای آویزان کردن است این گیاه آبدار بوده و از مقاومت بالایی در دوره های خشک برخوردار است.
خوشبو کننده

روش طبیعی خوشبو کردن خانه در ایام عید نوروز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خوشبو بودن خانه به خصوص در عید نوروز می تواند حس خوبی را به میهمانان القا کند و شما می تواند با استفاه از شمع، وانیل، پوست میوه و غیره خانه را خوشبو کنید.
چطور نه بگوییم

چگونه نه بگوییم که دیگران ناراحت نشوند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید خیلی مواقع به این فکر می کنیم که چطور می توانیم به دوستان و عزیزانمان نه بگوییم که دلخوری پیش نیاید نه گفتن یک مهارت است که باید آن را آموخت.
خواب نوجوانان

چرا نوجوانان سخت از خواب بیدار می شوند؟ + راه چاره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خواب نوجوانان معمولا نامنظم تر از خواب بزرگسالان و کودکان کم سن و سال می باشد و این به دلیل تغییرات زیست شناختی و اجتماعی در نوجوانان می باشد.
ازدواج با عشق

ازدواج به خاطر عشق ؛ خوب است یا بد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج تنها با معیار عشق و عاشقی آیا همیشه به سرمنزل مقصود میرسد و زوجین از این شکل ازدواج در زندگی خود به دوام می رسند؟
کاربرد مایع ظرفشویی

کابردهای متفاوت مایع ظرفشویی که از آن بی خبرید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مایع ظرفشویی از تمیز کننده هایی است که در همه خانه ها به واسطه شستن ظرفها وجود دارد، اما علاوه بر ظرف شستن مایع ظرفشویی استفاده های جالب و کاربردهای دیگری هم دارد.
افسردگی در کودکان

علل ، علائم و درمان افسردگی کودکان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مهم ترین علل افسردگی در کودکان طلاق و مشاجره های همیشگی پدر و مادر است و معمولا اینجور کودکان متاسفانه احساس بی ارزش بودن و ناامیدی زیادی دارند.
شستن سیرابی

آموزش بهترین روش شستن سیرابی در منزل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سیرابی از غذاهای مورد علاقه بسیاری از افراد در اقصی نقاط دنیاست و شستن درست سیرابی کمک می کند تا بوی نامطبوع آن از بین برود و غذای لذیذی را به ارمغان بیاورد.
مقایسه همسر با دیگران

اگر همسرتان را با دیگران مقایسه می کنید حتما بخوانید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مقایسه همسر با دیگران یک یاز بدترین عادات زناشویی است که منجر به طلاق عاطفی بین زوجین می شود و اعتماد بنفس طرفین را به شدت پایین می آورد.
اسپری خوشبو کننده‌ هوا

طرز تهیه اسپری خوشبو کننده هوا با رایحه عالی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ساخت اسپری خوشبو کننده هوا روشی آسان برای تهیه خوشبو کننده هوا با الهام از زیبایی طبیعت در فصل بهار و راهی برای آوردن طراوت به خانه و لذت بردن از آن.