خانواده

اهمیت دندان شیری
اغلب والدین به علت دائمی نبودن دندان های شیری کودک اهمیت زیادی به بهداشت آن ها نمی دهند، در حالی که دندان های شیری روی دندان های دائمی تاثیر گذار هستند.
زورگویی در محل کار

اگه بقیه بهت زور میگن، بخون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آشنا شدن با دلایل زورگویی در محل کار، به افرادی که در محیط کار مورد زورگویی قرار میگیرند، کمک میکند تا راحت تر باقلدری کنار آمده و با آن مقابله کنند.
راز همسرداری

راز خانمی که همسرش واسش میمیره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا شماهم مردانی را دیده اید که عاشق و شیفته همسرشان هستند، اگر شماهم دوست دارید قلب همسرتان را تسخیر کنید باید ترفند هایی را در رفتارتان به کار ببرید.
سوالات زشت

سوالاتی که مودب ها نمیپرسن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آدم های مودب برخی سوالات را هرگز از طرف مقابل خودشان نمی پرسند، سوالاتی که پرسیدن آن ها برای شخص مقابل خوشایند نیست و به نوعی خط قرمز آن ها محسوب می شود.
خونریزی بینی در بارداری

خونریزی بینی در بارداری خطرناکه؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دوران بارداری تغییراتی در سیستم بدن ایجاد می شود که می تواند موجب خونریزی بینی شود، اما با استفاده از روش هایی می توان از خونریزی بینی در بارداری جلوگیری و یا آن را درمان کرد.
صدا زدن همسر

همسرم رو تو جمع چطوری صدا بزنم بهتره؟

تاریخ انتشار : 8 مهر 1402زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای زندگی زناشویی بهتر شما باید به ریزترین نکات رفتاری هم توجه کنید، یکی از مواردی که بسیار در ذهن همسرتان تاثیرگذار خواهد بود نحوه صدازدن ایشان توسط شما است.
زبان بدن همسرتان

این مدل زبان بدن همسرت، باید نگرانت کنه!!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات همسرتان رفتارهایی نشان می دهد که شما دلیلش را نمیدانید شناختن زبان بدن در این مواقع به کمک شما می آید و در حل سریعتر مشکلات به شما کمک می کند.
نور اتاق کار

تاثیر شگفت انگیز نور طبیعی در اتاق کار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وجود نور طبیعی در اتاق کار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، همچنین استفاده از نور طبیعی در محل و اتاق کار فواید مناسبی به همراه دارد.
گیاه افوربیا تریگونا

اصول نگهداری گیاه آپارتمانی افوربیا مدادی شکل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاه افوربیا تریگونا گونه های مختلفی دارد و در نقاط مختلف جهان از گیاه افوربیا به عنوان یک گیاه تزئینی نگهداری می شود، برای مراقبت از این گیاه باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشت.
نکات تربیتی برای والدین

این نکات را تمام والدین بدانند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تربیت صحیح کودک یکی از دغدغه های والدین می باشد که برای حل آن باید نکات تربیتی مورد نیاز برای تربیت فرزند را آموزش ببینند.
نگهداری لباس

ترفندهای ساده ولی مهم نگهداری کفش و لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نحوه نگهداری از کفش و لباس ها بسیار مهم است و استفاده از ترفندهای ساده اما کاربردی برای نگهداری اصولی کفش و لباس به افزایش عمر آن ها کمک بسیاری می کند.
حشره حبوبات

دلیل حشره زدن حبوبات و راه حلش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حبوبات اگر به درستی و در جای مناسب نگهداری نشوند دچار حشره زدگی می شوند. با روش های مناسب می توانید این حشرات را از بین ببرید یا از ایجاد آنها جلوگیری کنید.
درد دل کردن

افرادی که درد و دل با آنها اشتباه است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حواستان باشد برای درد دل کردن چه کسی را انتخاب میکنید و همینطور درباره زندگی خصوصی تان با هر کسی مشورت نکنید.
طلاق

مشکلاتی که بعد از طلاق به سراغتان می آید!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
طلاق یکی از مشکلاتی است که جوامع زیادی با آن روبرو است مشکلات بعد از طلاق گاهی به حدی جدی است که می تواند زندگی فرد را به طور کامل مختل کند.
لکه لوازم آرایش

بهترین لکه بر برای انواع لوازم آرایشی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حتما برای همه خانم ها پیش آمده که هنگام استفاده از لوازم آرایش لکه ای روی لباسشان افتاده باشد در این مواقع باید سریع برای پاک کردن لکه ها اقدام کنید.