خانواده

روشهای تعویض گلدان
برای داشتن گیاهانی با طراوت رسیدگی و داشتن گلدانی مناسب بسیار مهم است.اما باید بدانیم که چه زمانی و چگونه باید گلدان گیاهان خود را تعویض کنیم تا آسیبی به گیاه وارد نشود.
نکات زودپز

نکته ایمنی بسیار مهم حین استفاده از زودپز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همیشه قبل از استفاده از زودپز دستور و نکات کار با آن را مطالعه کنید تا مشکلی پیش نیاید و آسیبی به شما وارد نشود و زودپزی را بخرید که مناسب نیاز شما باشد.
اخلاق زنانه مردان

برخورد صحیح با شوهر خاله زنک !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر همسرتان اخلاق زنانه ای دارد که شما را آزار می دهد می توانید با این راهکارهای مناسب او را به انجام کارها و رفتارهای مردانه تشویق کنید.
زن با ارزش

ویژگی که از شما یک بانوی با ارزش میسازد

تاریخ انتشار : 2 آبان 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
در دنیای امروزی همه به دنبال قدرت بیشتر هستند، خانم هاام از این قائده مستثنا نیستند؛ اما برای قدرت بیشتر لازم است یک سری ویژگی هارا در خودشان تقویت کنند.
آب رفتن لباس

چاره لباس های آب رفته تان

تاریخ انتشار : 2 آبان 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید شماهم با مشکل آب رفتگی بعد از شستن لباس مواجه شده باشید، اما میتوانید با انجام چند تکنیک لباس هایتان را بدون آسیب دیدگی بشویید.
مقابله با استرس

استرس و فشار زندگی را به راحتی شکست دهید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استرس های ناشی از فشار کاری و زندگی وقتی به سراغ شما می آیند بهترین راه مقابله با آنها چیست؟
صحبت با همسر

کلمه و جملاتی که نباید به همسرتان بگویید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
نحوه صحبت شما با همسرتان بر روابط شما تاثیر مستقیم دارد چرا که بعضی مواقع با به کاربردن جملات و یا واژه های غلط روابط خود را سرد و یا از بین می برید.
زندگی مشترک در دوران نامزدی

آسیب های آغاز زندگی مشترک در دوران نامزدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوران نامزدی دوران حساس قبل از ازدواج و شروع زندگی مشترک است که برخی افراد با رفتارهای اشتباه در این دوران دچار شکست می شوند.
فواید تخم بلدرچین

تخم بلدرچین با 10 خاصیت فوق العاده برای کودکان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تخم بلدرچین از خواص مناسب و ارزش غذایی بالایی برخوردار است، همچنین مصرف تخم بلدرچین خواص شگفت انگیزی را برای کودکان به همراه دارد.
افراد پرمشغله

پیشنهاد به اونهایی که همیشه سرشون شلوغه

تاریخ انتشار : 1 آبان 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد پرمشغله، اکثر زمان خود را در طول روز صرف انجام کارهایی که موظف به انجام آنها هستند، سپری می کنند. اما چه پیشنهادهایی می توانند به این افراد کمک کنند؟
گل بنفشه آفريقايي

شرایط لازم برای نگهداری گل بنفشه آفریقایی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گل بنفشه آفریقایی نه تنها به دلیل گل های رنگین و زیبایش، بلکه سادگی در پرورش و نگهداری از آن به عنوان یکی از بهترین گیاهان آپارتمانی دارای محبوبیت می باشد.
کارمند به درد نخور

ویژگی اصلی کارمندان به درد نخور!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک کارمند به درد نخور از همان اول، خودش را نشان می دهد و با خواسته های بیجا و عملکرد افتضاح ، بیانگر نالایقی خود برای مجموعه شماست.
تربیت فرزند خوب

برای تربیت یک فرزند خوب باید این موارد را رعایت کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تربیت فرزندانی خوب و موفق نیازمند برخوردی مقتدرانه و در عین حال صمیمانه با فرزند است که باعث می شود کودک مستقل و با اخلاق وارد جامعه شود.
کپک رب

کپک رب، سرکه و ترشی را چه کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مشکلاتی که خانم های خانه دار با آن روبرو هستند کپک زدن برخی از مواد غذایی مانند رب ، ترشی و آبغوره است که در ادامه دلایل ایجاد کپک و راه حل جلوگیری از آن را توضیح می دهیم.
آلرژی در بارداری

آلرژی در بارداری روی جنین اثر می گذارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از خانم ها در دوران بارداری دچار آلرژی بهاری می شوند که با علائمی مانند گرفتگی و آبریزش بینی ، سرفه و سردرد همراه است.