خانواده

اهمیت دندان شیری
اغلب والدین به علت دائمی نبودن دندان های شیری کودک اهمیت زیادی به بهداشت آن ها نمی دهند، در حالی که دندان های شیری روی دندان های دائمی تاثیر گذار هستند.
ویلا کردان

مقایسه امکانات ویلاهای کردان برای اجاره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
منطقه وسیع و ویلایی کردان، بسیاری از ساکنین تهران، حومه و برخی شهرهای دیگر را به سمت خود می‌کشاند. اینجا تعداد زیادی ویلا وجود دارد که مقایسه امکانات آن‌ها، موید این نکته است که افراد باهر سلیقه و بودجه‌ای می‌توانند در کردان ویلا اجاره کنند.
ویلا رامسر

اجاره ویلا رامسر کنار دریاچه‌ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اجاره ویلا رامسر روشی مفید برای داشتن یک سفر رویایی و اقتصادی به شمال ایران است. رامسر با داشتن جاذبه‌های طبیعی و گردشگاه‌های بی‌نظیر همواره از مقاصد پرطرفدار در سفر به شمال بوده است، هر فصل از سال شاهد مناظر فوق‌العاده این منطقه خواهید برد.
باز کردن در ظروف شیشه

ترفند ساده باز کردن در شیشه مربا و ترشی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما هم هنگام باز کردن در شیشه مربا و ترشی و رب به مشکل بر می خورید نگران نباشید ترفندهایی وجود دارد که باز کردن در ظروف شیشه ای را برای شما راحت می کند.
ارزش زعفران

روش کاشت و پرورش “زعفران” و ارزش غذایی آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زعفران از گیاهان با ارزش و پر فایده ای است که از آن در ایران به عنوان طلای سرخ نام برده می شود و برای درمان بسیاری از بیماری ها از آن استفاده می شود.
وابستگی به همسر

حالاتی که می گوید وابستگی شما به همسرتان زیاد است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وابستگی بیش از حد به همسر در زندگی مشترک اگر یک طرفه باشد ممکن است مشکلاتی در رابطه زوج ها به وجود بیاورد و باید میزان این وابستگی را با روشی مناسب کاهش داد.
تميز كردن لكه فرش در خانه

12 محلول قوی خانگی برای تمیز کردن آسان لکه فرش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تمیز کردن لکه فرش با مواد شیمیایی برای سلامتی شما و فرزندانتان مضرات زیادی دارد و بهتر است با استفاده از مواد طبیعی اقدام به تمیز کردن لکه فرش کنید.
کنار آمدن با شغل

اگر شغلتان را دوست ندارید این نکات مال شماست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که رضایت شغلی ندارند و از کاری که انجام می دهند لذت نمی برند باید برای علاقه مند شدن و کنار آمدن با شغلشان هدفی داشته باشند تا در مسیر پیشرفت و موفقیت قرار بگیرند.
تعیین هدف

بهترین روش تعیین هدف و راه رسیدن به آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای رسیدن به هر هدف ساده و سختی، بدون شک باید از قبل اقدام به برنامه ریزی کرد تا قدم به قدم پیش رفت. اما برای تعیین هدف چگونه باید برنامه ریزی کرد؟
مزاحم صحبت کردن

موارد اعصاب خوردکن در صحبت کردن مان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای برقراری یک مکالمه خوب باید از برخی عادات و ایرادات در صحبت کردن خودداری کنید، عادت هایی که در هنگام صحبت کردن اعصاب خوردکن و آزاردهنده می باشند.
چاقو تیز کن

شیوه ی استفاده از چاقو تیز کن استوانه ای

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چاقوی کند انرژی بیشتری در آشپزی می‌گیرد؛ به این دلیل خانم‌ها به دنبال تیز کردن چاقوهای کند هستند که چاقو تیز کن استوانه‌ای از راه حل‌های در دسترس می‌باشد.
تمیز کردن حمام

ترفندهای طبیعی برای خوشبو کردن حمام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حمام به دلیل داشتن رطوبت از آلوده‌ترین جاهای خانه است، اما شما میتوانید با استفاده از ترفندهای نظافتی یک حمام خوشبو و تمیز داشته باشید.
والدین کودکان موفق

بچه های موفق، چنین والدینی دارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نقش پدر و مادر در شکل گیری شخصیت فرزندشان کاملا پررنگ و قابل مشاهده است، اگر میخواهید فرزند موفقی داشته باشید باید روش های تربیتتان را تقویت کنید.
شکستگی بینی کودکان

خطر درمان نشدن شکستگی بینی کودک بعد از 3 روز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شکستگی بینی در کودکان کمتر از نوجوانان اتفاق می افتد زیرا اکثر ضرب دیدگی ها در این دوران منجر به شکستگی نمی شود.
تکنیک های همسرداری

1 ماهه همسرتان را شیفته ی خود کنید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای اینکه همسرتان را همچنان علاقه مند و مشتاق نسبت به خودتان نگه دارید از تکنیک های همسرداری استفاده کنید و با گذشت زمان رابطه عاشقانه تری داشته باشید.