تولد

خانواده

اهمیت دندان شیری
اغلب والدین به علت دائمی نبودن دندان های شیری کودک اهمیت زیادی به بهداشت آن ها نمی دهند، در حالی که دندان های شیری روی دندان های دائمی تاثیر گذار هستند.
سنگ قبر از چه سنگ هایی ساخته می شود؟

سنگ قبر از چه سنگ هایی ساخته می شود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ما در این مقاله قصد داریم برای شما عزیزان نمونه‌های متفاوتی از سنگ قبر را معرفی کرده و در بحث خرید سنگ قبر همراه شما باشیم.
راهنمای شرایط تحصیل رشته فیزیوتراپی در ترکیه

راهنمای شرایط تحصیل رشته فیزیوتراپی در ترکیه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نظرتون چیه در یک رشته خاص و پولساز که شهریه بسیار کمی داره در کشور ترکیه تحصیل کنید و حتی به فکر ویزای کار در کشورهایی مثل آلمان و فنلاند باشید ؟! میخواییم در این مقاله به شرایط تحصیل رشته فیزیوتراپی در ترکیه بپردازیم. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.
پوست کندن بادمجان کبابی

پوست کندن بادمجون کبابی، به همین راحتی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی از خانم ها برای پوست کندن بادمجان کبابی و دودی دچار مشکل می شوند و برایشان دشوار است، چندین روش ساده اما مناسب برای پوست کندن بادمجان کبابی وجود دارد.
 مدیریت هزینه های زندگی

شیوه ی مدیریت هزینه زندگی توسط خانوم خونه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از خانمها توانایی بالایی در مدیریت اقتصادی و درآمد خانواده بر اساس هزینه های زندگی دارند. آنها مواردی را رعایت می کنند که می تواند الگوی مناسبی برای دیگران باشد.
تميز كردن لباسشويی

تمیزی و رفع بوی بد ماشین لباسشویی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تمیز کردن بدنه ماشین لباسشویی کار ساده ای می باشد اما برای رفع بوی بد و تمیز کردن لاستیک ماشین لباسشویی باید به برخی از نکات توجه ویژه ای داشت.
نمک رنگی

دستور ساخت نمک رنگی خوراکی و مصنوعی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نمک های رنگی برای خوراکی و کاردستی مورد استفاده قرار می گیرد و البته می توان با نمک رنگی بازی هایی را با کودکان انجام داد، در ادامه با روش ساخت نمک رنگی آشنا می شوید.
حاضر جوابی کودک

راه حلی خوب برای بچه های حاضر جواب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر کودک شما حاضر جوابی می کند و تند جواب شما را می دهد با خشونت با او برخورد نکنید. برای مقابله با حاضر جوابی فرزندتان باید درست و اصولی با او رفتار کنید.
گریه هنگام عصبانیت

گریه هنگام دعوا؛ خانم ها بخوانند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از خانم ها در هنگام عصبانیت و دعوا گریه می کنند، دلیل اصلی گریه هنگام عصبانیت زنان چیست؟ آیا گریه هنگام دعوا نشانه ضعف آن ها می باشد؟
گیاه شمعی

راهنمای کامل نگهداری و تکثیر گیاه شمعی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاه شمعی از گیاهانی است که شکل منحصر به فردی دارد و این گیاه همانند ستاره است که دانستن اطلاعات این گیاه کمک می کند تا شما از آن آسان تر مراقبت کنید.
تقویت روحیه

تقویت روحیه با چند راه ساده ولی موثر

زمان مطالعه : 11 دقیقه
حس می کنید دیگر آن روحیه کاری سابق را ندارید و کارتان برایتان یکنواخت شده است در این مواقع باید روحیه خودتان را با راهکارهای عملی تقویت کنید.
جلسه اول خواستگاری

پرسیدنی های مهم جلسه اول خواستگاری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
جلسه اول خواستگاری معمولا برای شناخت بیشتر دختر و پسر از یکدیگر برگزار می شود پس باید در این جلسه نکات مهمی را در طرز رفتار و گفتار رعایت کنید.
اسپری خوشبو کننده‌ هوا

طرز تهیه اسپری خوشبو کننده هوا با رایحه عالی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ساخت اسپری خوشبو کننده هوا روشی آسان برای تهیه خوشبو کننده هوا با الهام از زیبایی طبیعت در فصل بهار و راهی برای آوردن طراوت به خانه و لذت بردن از آن.
زنان شاغل

راه موفقیت زنان شاغل در مدیریت زندگی و همسرداری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم های شاغل همیشه نگران این هستند که چگونه به همه کارهایشان برسند و زندگی آرامی داشته باشند نگران نباشید ما چند نکته مهم برای خانم های شاغل آماده کرده ایم.
لباس مخمل کبریتی

لباس های مخمل کبریتی رو اینطوری باید شست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شستن غیراصولی به لباس آسیب میزدند و لباس ها بسته به جنس پارچه، روش شستشوی متفاوتی دارند. لباس مخمل کبریتی جزو لباس هایی است که اصول شستشوی بخصوصی دارد.