پیشگیری و بیماریها

بیماری آرتروز
بیماری آرتروز می تواند یک بیماری التهابی باشد، بنابراین توصیه می شود تغییراتی در رژیم غذایی تان ایجاد کنید که ضد التهابی باشد.
استرس و بیماری کبد

آسیب هولناک استرس و عصبانیت به کبد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استرس و عصبانیت برای همه افراد مضر است و سلامت بدن انسان را به خطر می اندازد. یکی از اثرات منفی و خطرناک استرس و عصبانیت ایجاد مشکلاتی برای کبد است.
آروغ زدن

آروغ زدن همراه با چه علامتی نگران کننده می شود؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بادگلو یا آروغ زدن برای خارج شدن گازهای اضافی بدن می باشد و یک واکنش طبیعی است اما آروغ زدن بیش از حد می تواند نشان دهنده وجود مشکلات گوارشی باشد.
کم آب خوردن

وقتی به اندازه آب نمیخوریم چه اتفاقی برامون میفته؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر جزء افرادی هستید که بسیار عرق میکنید و کم آب میخورید، باید بدانید که در آینده با این مشکلات روبرو خواهید شد.
علت غبغب

وقتی غبغب علامت خطر میده!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غبغب اکثرا در افرادی که اضافه وزن و چربی دارند ایجاد می شود اما در برخی موارد ممکن است نشانه وجود یک بیماری در بدن باشد که نمیدانید.
کبد چرب

اگه کبد چرب تو خانواده شما هم ارثیه ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر کبد چرب در خانواده شما یک بیماری ارثی است پس باید بیشتر از هر فرد دیگری به دنبال راه هایی برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری باشید.
یائسگی

علامت پنهان یائسگی؛ به غذا خوردنت دقت کن!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یائسگی اتفاقی است که برای همه خانمها پیش می آید. در این زمان خانم ها دچار تغییرات هورمونی می شوند که زندگی روزانه شان هم تحت تاثیر قرار می گیرد.
چشم بیماران قلبی

حالت چشمان فردی که بیماری قلبی دارد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حتی از روی چشم ها نیز می توان ابتلا به بیماری های قلبی را تشخیص داد، وجود برخی تغییرات در حالت چشم ها نشان دهنده وجود بیماری قلبی در فرد می باشد.
تجمع سموم در بدن

علامت تجمع سموم در بدن دارید اگر ..

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خستگی دائمی یا ایجاد آکنه و خارش روی پوست از علائم نشان دهنده تجمع سموم در بدن هستند که برای درمان آن ها باید با روش های طبیعی بدن خود را سم زدایی کنید.
تقویت دستگاه گوارش

ویتامین های ضروری برای تقویت دستگاه گوارش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تقویت و بهبود عملکرد دستگاه گوارش باید ویتامین های مورد نیاز این عضو مهم بدن را از طریق میوه ها و مواد غذایی تامین کنید.
سرخک

این علامت صد در صده سرخکه!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سرخک یک عفونت است که در اثر نوعی ویروس ایجاد می شود و در کودکان شایع تر است، اما امروزه راههای زیادی برای جلوگیری از ابتلا به سرخک وجود دارد.
خستگی استرس

استرس واقعا میتونه باعث خستگی بشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشکلات و بیماری هایی که افراد با آن درگیر هستند از تاثیرات استرس و اضطراب در زندگی است که بسیاری از ما از آن ها بی اطلاع هستیم.
بیماری قلبی

اگه بیماری قلبی تو خانواده شما هم ارثیه ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مشکلات قلبی جزء بیماری های ارثی به شمار می آیند که قبل از ابتلا به آنها با کمک راه های مفید و ساده میتوانید از هر بیماری قلبی پیشگیری کنید.
علائم کلسترول بالا

درد این قسمت صورت، علامت کلسترول بالاست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کلسترول بالا مشکلات خطرناک و جبران ناپذیری برای بدن ایجاد می کند اما علامتی دارد که با شناخت آن سریع تر می توانید تشخیص دهید و از خطرات احتمالی پیشگیری کنید.
نشانه های ام اس

تغییری در چشم ها که از اولین علائم ام اس است!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افراد مبتلا به بیماری ام اس معمولا علائم متفاوتی را در خود تجربه می کنند، اما گاهی اوقات تغییری در چشم ها اتفاق می افتد که از علائم اولیه ام اس می باشد.
صفحه 1 از 204