پیشگیری و بیماریها

سنگ کلیه
“سنگ کلیه” ذرات کوچک و سخت هستند که در یک یا هر دو کلیه تشکیل می شوند ،برای رهایی از این سنگ های کلیوی روش هایی وجود دارد که ما بهترین روش های درمان را برای شما آورده ایم.
سکته مغزی

چرا این روزها سکته مغزی زیاد شده؟

تاریخ انتشار : 23 مرداد 1401زمان مطالعه : 1 دقیقه
این روزها یکی از رایج ترین دلایل مرگ و میر انسان ها سکته مغزی است. با دانستن دلایل اصلی سکته مغزی می توانید از این اتفاق جلوگیری کنید.
سوء مزاج سرد کبد

درمان سوء مزاج سرد کبد با پودر بیسموت + طرز تهیه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کبد یکی از ارگان های مهم بدن است که از نظر عناصر مزاجی باید متعادل باشد درصورت نامتعادل بودن زمینه ایجاد بسیاری از بیماری ها را فراهم می آورد.
عوارض فیبر زیاد

عوارض مصرف فیبر زیاد که جدیدا خیلی ها دچارشن

تاریخ انتشار : 21 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیبر جزء مهم ترین مواد برای سلامت بدن به شمار می آید اما توصیه جدی برای میزان مصرف آن شده است زیرا استفاده بیش از حد فیبر خطراتی را برای بدن به وجود می آورد.
علائم سرطان در خانم ها

علائمی که هیچ زنی نباید نادیده بگیرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در بدن انسان ها بعضی اوقات علائم و تغییراتی نامحصوص دیده می شود که شاید متوجه آن ها نباشید؛ اما این علائم ممکن است هشداری برای وجود یک بیماری باشند.
پای بیقرار

پای بیقرارت را سریع آرام کن و بخواب!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
درست زمانی که در لذت بخش ترین قسمت خواب هستید با احساس ناخوشایند ضعف یا گزگز پا رو به رو میشوید؛ ما روش هایی برای درمان این مشکل به شما پیشنهاد میکنیم.
سنگینی پا

سنگینی پاها علامت کدوم بیماریه؟

تاریخ انتشار : 20 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شماهم در پاهایتان احساس سنگینی غیر طبیعی میکنید احتمالا مشکل جدی در بدنتان وجود دارد که باید آن را بشناسید و برای درمان اقدام کنید.
درمان عفونت گوش

درمان آسان چرک و عفونت گوش در کودک و بزرگسال

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر کودک شما تب دارد و مدام گوش خود را می کشد حتما دچار چرک و عفونت گوش شده است شما می توانید خیلی راحت در خانه با مواد طبیعی و گیاهی آن را درمان کنید.
سوزش چشم

سوزش چشم را چگونه راحت درمان کنیم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سوزش چشم دلایل مختلفی دارد که مهم ترین آن آلرژن ها می باشند. با پیدا کردن علت اصلی سوزش چشم با راهکارهایی مناسب می توانید آن را درمان کنید.
بیماری در زنان و مردان

بیماری هایی با تاثیر متفاوت در زنان و مردان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بعضی از بیماری ها هستند که علائم مشابهی در زنان و مردان دارند ولی نحوه بروز آن در بدن و نوع درمان آن بر اساس جنسیت انتخاب می شود.
رگ های واریسی

تغییری خطرناک در رگ های بدن؛ علامتش رو بشناس

تاریخ انتشار : 19 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
رگ ها وظایف زیادی بر عهده دارند و بخش مهمی از سیستم گردش خون هستند، اما در مواقعی ممکن است دچار تغییرات خطرناکی شوند که آگاهی از آنها به شما کمک خواهد کرد.
کف ادرار نشانه چیست

ادرار کف آلود از چیه و چطور درمان میشه؟

تاریخ انتشار : 19 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
ادرار یک انسان سالم معمولا زرد تا کهربایی تیره و صاف است، اما عواملی باعث می شود که ادرار کف آلود شود، برای درمان و پیشگیری بهتر است این عوامل را بشناسید.
شکستن قولنج کمر

شکستن قولنج کمر و آنچه بد نیست بدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد عادت به شکستن قولنج کمر و گردن دارند. اما این عادت شنیدن صدای ترق و تروق قولنج، ممکن است منجر به عوارضی دردناک و بیماری های مختلف شود.
ضربان قلب بالا

علت ضربان قلب بالا و راههای تشخیص و درمان آن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عدم درمان ضربان قلب بالا یا تاکی کاردی می تواند عواقی خطرناکی داشته باشدکه با علائمی مانند تنگی نفس و احساس سنگینی در سینه خود را نشان می دهد.
زمان مصرف دارو

قرص و داروهایی که نباید اول صبح خورد

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف قرص و دارو موجب ایجاد تغییراتی در بدن می شود به همین دلیل مصرف برخی داروها هنگام صبح باعث مشکلاتی در طول روز شده و توصیه نمی شود.
صفحه 1 از 212