پیشگیری و بیماریها

درد قلب
زمانی که دردی در قفسه سینه احساس کردید علت آن فقط بیماری های قلبی نیست بلکه مشکلات دیگری در اندام های مختلف بدن می توانند دردهای قلبی را ایجاد کنند.
امیکرون کرونا

اطلاعات جدید منتشر شده درباره کرونا اومیکرون

تاریخ انتشار : 10 آذر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
کرونا اومیکرون یا همان کرونای جدید آفریقایی که به تازگی گروهی از مردم نقاط مختلف جهان را درگیر خود کرده است، تازه ترین موضوع اضطراری دانشمندان است.
عوامل افسردگی

داروهایی که افسردتون میکنن!!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از داروهایی که مصرف می کنید عوارض جانبی افسردگی دارد یا افسردگی شما را بدتر می کنند. داروهایی که موجب افسردگی می شوند را بشناسید.
بیماری های پشت میزنشینی

خطری در کمین پشت میز نشین ها!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
این روزها مشاغل زیادی به کار با کامپیوتر و نشستن پشت میز محدود می شوند که منجر به بروز بیماری های بسیاری شده است.
مشکلات چشمی

انواع مشکلات چشمی؛ کدام یک جدی است؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
مشکلات چشمی در همه افراد وجود خواهد داشت علل آن می تواند مراقبت نکردن از چشم و کمبود ویتامین ها و همچنین آلودگی های محیطی باشد.
ویتامین e برای مردان

چرا مردها حتما باید ویتامین E مصرف کنند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سطح ویتامین E در بدن مردان، ارتباط مستقیم با سلامت پوست، مو و باروری آنها دارد. مصرف ویتامین E دارای فواید بسیار دیگری است که اهمیت استفاده از آن را برای مردان افزایش می دهد.
کمبود ویتامین دی

شما هم نشانه های کمبود ویتامین d را دارید اگر ..

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمبود ویتامین دی می تواند به علت مشکلات گوارشی و یا چاقی رخ دهد همچنین رنگ پوست در جذب آن موثر است و فقر آن باعث افسردگی می شود.
علائم کرونا آفریقایی

علائم کرونای آفریقایی جدید اعلام شد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اخبار جدید منتشر شده درباره ویروس کرونا، مدام در حال ایجاد شوک در جهان است و حالا نام کرونای آفریقایی جدید است که توجهات را به خود جلب کرده.
اهمیت لباس راحتی

چرا به محض رسیدن به منزل باید لباسمون رو عوض کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زمانی که به خانه بر می گردید حتما باید لباس های بیرونی را عوض کرده و لباس های راحتی بپوشید. عوض نکردن لباس ها ممکن است به سلامت شما آسیب هایی برساند.
نشانه های آلزایمر

سوالی که تکرارش علامت آلزایمره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات در شرایط مختلف ممکن است آلزایمر زودرس در هر فردی ایجاد شود. اما این در حالی است که پرسیدن یک سوال می تواند احتمال آلزایمر را در ما بیشتر کند...
بیماری زنان

بیماری که بعد 40 سالگی سراغ خانم ها میاد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان با رسیدن به سن 40 سالگی علائم برخی بیماری ها را می بینند اما با شناخت این بیماری ها می توانند قبل از چهل سالگی از آن ها جلوگیری و سلامت خود را حفظ کنند.
افزایش پتاسیم خون

افزایش پتاسیم خون ، بی دوا بی دردسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کمبود پتاسیم بدن باعث ایجاد علائمی همچون ضعف و انقباض عضلانی,تپش قلب نامنظم می شود که آگاهی از روش های افزایش پتاسیم خون می تواند از این علائم جلوگیری کند.
درمان سرفه

سیگاری ها با این ترکیب به جنگ سرفه هایشان بروند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که سیگار می کشید برخی مواد شیمیای در گلو گیر می کند که شما سعی می کنید با سرفه راه های تنفسی خود را باز کنید که به آن سرفه سیگاری می گویند.
ایستاده آب خوردن

خطر جدی ایستاده آب خوردن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما می دانیم که برای سلامت بدن روزانه باید به اندازه کافی آب بنوشیم همچنین باید بدانید ایستاده آب نوشیدن خطرات جدی برای بدن دارد.
کلیه

وظیفه ی اصلی کلیه در بدن چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وجود کلیه ها در بدن بسیار مهم و ضروری است و کلیه ها وظیفه دفع مواد زائد بدن از راه ادرار را بر عهده دارند که در ادامه از عملکرد، آناتومی و ویژگی های اصلی کلیه مطلع خواهید شد.
صفحه 1 از 198