پیشگیری و بیماریها

مواد غذایی برای آنفولانزا
برای درمان و جلوگیری از تشدید آنفولانزا باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشته باشید، البته برخی مواد غذایی هستند که به ریکاوری آنفولانزا کمک شایانی می کند و همچنین برخی غذاها برای آنفولانزا مضر است.
اهدای خون زنان

باید نبایدهای اهدای خون خانم ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما جزو آن دسته از بانوانی هستید که دوست دارید خون اهدا کنید باید شرایط و نکات مهم قبل و بعد از اهدای خون را بدانید و رعایت کنید.
درد قفسه سينه هنگام تنفس

درد قفسه سینه هنگام تنفس علامت چیه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
معمولا افراد وقتی در هنگام تنفس قفسه سینه شان درد می گیرد آن را از نشانه های بیماری قلبی می دانند، در حالی که درد قفسه سینه هنگام تنفس دلایل دیگری نیز دارد.
اسهال کودکان

برای درمان اسهال بچه چی خوبه؟

تاریخ انتشار : 15 آذر 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
اسهال یکی از بیماری های رایج در بین کودکان است و معمولا زود درمان می شود اگر از نوع اسهال معمولی باشد، اما برخی اسهال ها بسیار خطرناک و مشکل ساز خواهند بود.
صبحانه بیماری قلبی

وعده غذایی که حذفش قلب را بیمار میکند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داشتن قلب سالم، نیاز به به رعایت برخی الزامات ساده ولی در عین حال حیاتی دارد چرا که ساده ترین عوامل نیز می توانند در عملکرد قلب موثر واقع شوند.
آسیب به چشم

آسیب اصلی کامپیوتر به چشم ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کار کردن طولانی و بدون وقفه با کامپیوتر اثرات مخربی بر چشم ها دارد. باید هنگام استفاده از کامپیوتر نکات مهمی را برای جلوگیری از آسیب به چشم ها رعایت کنید.
خواب و آلزایمر

این مدلی بخواب تا آلزایمر نگیری!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای داشتن یک خواب با کیفیت پوزیشنی که انتخاب می کنید اهمیت بسیار زیادی دارد، همچنین پوزیشن صحیح خواب به شما برای جلوگیری از ابتلا به آلزایمر کمک زیادی می کند.
تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس تخصصی برای درمان میگرن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سردرد میگرن یک درد کوبنده شدید است که میتواند ساعتها و یا روزها ادامه پیدا کند.دردی کوبنده و ضربانی که در ناحیه پیشانی، کناره های سر و اطراف چشمها بوجود می آید و بتتدریج بدتر می شود.در کلینیک سردرد تهران روشهای درمانی برای انواع سردردها وجود دارد.
مراقبت از سلامت

علائمی که میگه مراقب سلامتی تون نیستید !!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از علائم و مشکلات بدن نشان دهنده مراقبت نکردن شما از سلامت بدنتان است. از این نشانه ها می توان به استرس، خواب آلودگی و خارش پوست اشاره کرد.
چشم و دیابت

چشمانی که علامت دیابت دارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چشمان فردی که مبتلا به بیماری دیابت شده است علامت و حالت های خاصی دارد، اطلاعاتی مهم درباره رابطه بین چشم و دیابت وجود دارد که باید از آن ها مطلع باشید.
خارش پوست کلیه

با دیدن این تغییر پوستی، وحشت کنید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشکلات و تغییراتی که در پوست ایجاد می شوند فقط علائم بیماری های پوستی نیستند. گاهی ممکن است علامت یک بیماری خطرناک در بدن باشند.
کمک اولیه سکته قلبی

3 نباید بزرگ در کمک به فردی که سکته کرده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر می خواهید به فردی که سکته قلبی کرده است کمک کنید، باید از کمک های اولیه و کارهایی که نباید در این موقعیت انجام دهید حتما اطلاع داشته باشید.
نشانه های آلزایمر

سوالی که تکرارش علامت آلزایمره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات در شرایط مختلف ممکن است آلزایمر زودرس در هر فردی ایجاد شود. اما این در حالی است که پرسیدن یک سوال می تواند احتمال آلزایمر را در ما بیشتر کند...
شکستگی بینی

علائمی که ثابت می کند بینی شکسته است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شکستگی بینی روی پل بینی ایجاد می شود و اغلب با کبودی، درد و تورم همراه است و علائمی دارد که شما می توانید بفهمید بینی تان شکسته است.
واکسن آنفولانزا

وقتی بیمارم میتونم واکسن آنفولانزا بزنم یا نه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با افزایش مبتلایان به آنفولانزا نیاز به واکسن آن نیز افزایش یافته است. اگر علائم بیماری دارید قبل از تزریق باید بدانید واکسن هنگام بیماری موثر است یا نه.
صفحه 1 از 217