پیشگیری و بیماریها

چربی خون

علائم فرد مبتلا به چربی خون

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر پاهای شما گزگز می کند و یا مدام به خواب می رود و دچار سرگیجگی و تعریق زیاد می شوید، این امکان وجود دارد که “چربی خون” شما بالا رفته باشد.
سندرم دست بی قرار

با سندرم دست بی قرار بهبود سریال پایتخت آشنا شوید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سندرم دست بی قرار شامل دست انگشتان دست و بازوان می شود که در هر کدام علائم خاصی دیده می شود که بر نوع درمان آن تاثیر می گذارد.
عفونت ریه

علائم اصلی عفونت ریه و سینه پهلو + درمان گیاهی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عفونت ریه یا بیماری پنومونی معمولا با مشکلات تنفسی همراه است که بیشتر در افراد مسن و کودکان ایجاد می شود و درمان اصلی آن استفاده از آنتی بیوتیک ها می باشد.
ماسک ویروس کرونا

بهترین ماسک در برابر ویروس کرونا کدام است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب مردم در جهان این روزها درگیری ویروس کرونا می باشند و این بیماری به یک معضل جدی برای انسان ها تبدیل شده است، از این رو انتخاب ماسک مناسب برای ویروس کرونا بسیار حائز اهمیت می باشد.
حجامت

چه کسانی نباید در فصل بهار حجامت کنند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بهار یکی از بهترین فصل ها برای انجام حجامت است که از فواید آن میتوان به کاهش سکته های قلبی اشاره کرد اما افرادی هم هستند که حجامت در این فصل برایشان مضر است.
جراحی پروستات

جراحی پروستات (پروستاتکتومی) عوارض دارد ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پروستات غده ای است که در زیر مثانه قرار دارد و بخشی از سیستم باروری مردان است که امکان جراحی این بخش وجود دارد که در این جراحی پروستات را به طور کامل خارج می کنند.
روماتیسم

درمان های خانگی برای جنگ با روماتیسم

زمان مطالعه : 9 دقیقه
روماتیسم یک بیماری خود ایمنی است که سیستم ایمنی بدن دچار اختلال می شود و این بیماری انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها روماتیسم مفصلی است.
خواب آلودگی بهاری

خیلی راحت از پس خواب آلودگی بهاری برآیید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خستگی و خواب آلودگی بهاری به دلیل تغییراتی در بدن با گذر فصل ها می باشد که می توانیم با تغذیه مناسب و فعالیت با این خواب آلودگی ها مقابله کنیم.
درد رحم

انواع و اقسام “دردهای رحمی”

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“دردهای رحمی” می تواند بر اثر چندین عامل به وجود آید مثل آپاندیس ، مسدودیت روده ، دردهای قاعدگی ، سنگ کلیه و غیره که برخی از آن ها به مراجعه اورژانسی نیاز دارد.
شکستگی بینی

علائمی که ثابت می کند بینی شکسته است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شکستگی بینی روی پل بینی ایجاد می شود و اغلب با کبودی، درد و تورم همراه است و علائمی دارد که شما می توانید بفهمید بینی تان شکسته است.
هانتا ویروس

“هانتا ویروس” چیست که از کرونا کشنده تر است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
این روزها خبرهایی از هانتا ویروس (HPS) به گوش میرسد. در این مقاله با علل، علائم، انواع، راه های پیشگیری و درمان “هانتا ویروس” مطلع خواهید شد.
سرماخوردگی

سرماخوردگی و آلرژی چه فرقی باهم دارند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تفاوت سرماخوردگی و آلرژی می تواند به شما کمک کند تا در تشخیص این دو اشتباه نکنید و در پی آن راه های درمانی اشتباهی را ادامه ندهید.
درمان سریع میخچه

درمان سریع میخچه در خواب! + دستورالعمل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
درمان سریع میخچه و سم زدایی بدن را بدون زحمت و در خواب می توانید انجام دهید. نسخه ای فوق العاده قوی به پیشنهاد طب سنتی چین و هند را امتحان کنید.
رودل کردن کودک

نشانه و درمان خانگی رودل کردن کودکان در عید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رودل در کودکان در ایام عید به خاطر پرخوری در شکلات و آجیل شایع تر است، چطور از رودل کردن بچه ها جلوگیری و آن را درمان کنیم؟
کاکتوس

گیاهانی که امواج مضر وای فای را جذب می کنند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اگر به دنبال راهی برای از بین بردن امواج و اشعه های مضر وای فای در منزل تان هستید این گیاهان جذب کننده امواج را نگهداری کنید.
صفحه 1 از 164