پیشگیری و بیماریها

درمان سندروم روده تحریک پذیر
سندروم روده تحریک پذیر یکی از اختلالات روده بزرگ به شمار می رود که برای درمان این اختلال می توانید از درمان های سریع و خانگی تاثیرگذار استفاده کنید.
گردن درد بعد از خواب

اگه با گردن درد از خواب بیدار میشی کلیک کن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خیلی از ما ممکن است پس از بیدار شدن از خواب دچار درد گردن شویم یکی از مهم ترین دلایل این گردن درد می تواند پوزیشن اشتباه خوابیدن باشد.
بیماری کبد

علائمی که بیماری کبد را تایید می کند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مهمترین علائم بیماری کبد کدام است؟ چه عواملی در تبدیل کبد به کبد چرب موثر هستند و راه درمان بیماری کبد چیست؟ با بررسی همه این موارد در سایت نمناک می توانید پاسخ سوالات خود را بیابید.
آب گرم یا سرد

آب گرم یا سرد؛ کدام بهتر است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مایه حیات است و فواید بسیاری برای بدن دارد اما ممکن است گاهی در ایجاد مشکلات جسمی و بیماری ها نقش داشته باشد به خصوص اگر در مورد اینکه آب گرم یا سرد بنوشیم نکات مهم را ندانید.
تخلیه روده ها

نسخه تخلیه کامل روده ها در 20 دقیقه + دستور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مواقعی که بدن به دلیل اختلالات دفع دچار مشکل می شود دردهای شدید بروز می کند که گاهی غیرقابل تحمل است، پاکسازی و تخلیه روده ها از سموم بدن با نسخه ای فوری در این شرایط کارساز خواهد بود.
علائم آلزایمر

نشانه آلزایمر در لباس پوشیدنمان!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آلزایمر بیماری است که دیر تشخیص داده میشود اما نشانه هایی در لباس پوشیدن افراد خبر از این بیماری میدهد که به تشخیص سریع تر آلزایمر کمک بسزایی میکند.
خراب شدن ادویه

علامت ادویه ای که قابل استفاده نیست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
توجه به سلامت و قابل استفاده بودن ادویه جات که پایه ی همیشگی تمام غذاهای ما هستند، اهمیت ویژه ای دارد پس باید حواسمان به برخی تغییرات باشد.
جلوگیری از آلزایمر

20 دقیقه طلایی برای جلوگیری از آلزایمر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ابتلا به آلزایمر در سنین بالا ترس همه انسان هاست، اگر میخواهید از ابتلا به این بیماری پیشگیری کنید باید کارهایی را در روزمره خود انجام دهید که بسیار مهم می باشد.
پیشگیری از سکته

خوشمزه های ضد سکته

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای پیشگیری از سکته است، مواد غذایی مختلفی وجود دارد که مصرف آن ها برای پیشگیری از سکته قلبی و مغزی فوق العاده می باشد.
مراقبت از زانو

توصیه های متخصصان برای مراقبت از زانو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زانو درد یکی از درد های رایج با افزایش سن است که بیشتر در بانوان دیده می شود برای اینکه با افزایش سنتان با این مشکل درگیر نشوید باید به این توصیه ها عمل کنید.
سردرد پشت گوش

سردرد پشت گوش از چیست؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سردرد پشت گوش می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که با پیدا کردن علت آن می توانید درمان خانگی سردرد خود را انتخاب کنید.
کور رنگی

افرادی که کور رنگی دارند اینگونه می بینند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کور رنگی یک بیماری ارثی است که در آن، فرد قادر به تشخیص یک یا چند رنگ نیست و بیماری کور رنگی در آقایان بیشتر از بانوان شایع است.
شربت سرماخوردگی

شربت سرماخوردگی کاملا گیاهی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای جلوگیری از عوارض آنتی بیوتیک‌ها و داروهای سرماخوردگی می‌توانید با داروهای گیاهی و طبیعی، شربت گیاهی درست کنید و از شر علائم سرماخوردگی رها شوید.
آسیب به چشم

عاداتی که نمیدانید و به چشم آسیب می زند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اغلب انسان ها در زندگی روزمره کارهایی را انجام می دهند که نمی دانند ممکن است به چشم های خود آسیب برسانند با شناخت این کارها می توانید به حفظ سلامت چشم ها کمک کنید.
ویتامین d3

پاسخ هر سوالی که در مورد ویتامین D3 دارید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
ویتامین d3 با اهداف مختلفی توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه با اطلاعات مهم درباره ویتامین d3، نشانه های کمبود ویتامین d3 در کودک و تمام آنچه باید درباره ویتامین d3 بدانید آشنا می شوید.