خانه داری

کاربرد مایع ظرفشویی
مایع ظرفشویی از تمیز کننده هایی است که در همه خانه ها به واسطه شستن ظرفها وجود دارد، اما علاوه بر ظرف شستن مایع ظرفشویی استفاده های جالب و کاربردهای دیگری هم دارد.
مشخصات گوجه فرنگی خوب

شگرد خرید گوجه فرنگی خوب برای رب ، غذا و ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا می دانید مشخصات گوجه فرنگی خوب در چیست و چگونه باید بهترین نوع گوجه فرنگی را انتخاب کنیم؟ یکی از مشخصات گوجه فرنگی خوب وزن آن است.
فواید گیاه در خانه

فواید باورنکردنی نگه داری گل و گیاه در خانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
می دانیم که داشتن یک گلدان مارشمالو یا گل داوودی در گوشه ای از اتاق می تواند برای جسم و روح مفید باشد.
گیاهان آویزی

نکاتی برای نگهداری گیاهان آویزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاهان آویزی، از رایج ترین گیاهان خانگی می باشند که قبل از خرید و نگهداری از آنها بهتر است با برخی نکات مهم و اساسی در مورد پرورش صحیح آنها آشنا شوید.
تعمیر تلویزیون

چگونه تلویزیون خود را کالیبره کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله سعی داریم روش های استفاده بهینه از تلویزیون خدمت شما معرفی نماییم که باعث میشود عمر قطعات تلویزیون شما و همچنین رعایت این اصول باعث صرفه جویی در مصرف برق تلویزیون شما می گردد.
لکه عطر

تکنیک ساده و سریع پاک کردن لکه عطر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بعضی از عطرها موجب ایجاد لکه روی لباس می شوند اما نگران این لکه ها نباشید شما می توانید به راحتی با روشی ساده لکه عطر روی لباس یا وسایل خانه را از بین ببرید.
تمیز کردن تخت برش

تخته برش گوشت اینطوری تمیزتر میشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تخت برش گوشت بنا به دلایل مهمی باید به صورت مداوم و به روش های صحیح تمیز شود، برای تمیز و ضدعفونی کردن تخته برش گوشت به چند ماده نیاز دارید.
لوله منزل

نکاتی ساده ولی مهم در مورد لوله های منزلتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در برخی از مواقع ممکن است با مشکلاتی در رابطه با لوله های منزل مواجه شوید و به لوله کش مراجعه کنید، برای حل این موضوع نکات و راه کارهایی وجود دارد که باعث می شود کمتر با مشکلات مربوط به لوله روبرو شوید.
تميز كردن اتو

فرمول تمیز کردن جرم و لکه های کف اتو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است لباس های شما به دلیل جرم و لکه های کف اتو کثیف شود، روش های بسیار مناسب و کاربردی برای تمیز کردن کف اتو وجود دارد.
سرکه در نظافت منزل

پاک کننده همه فن حریف سرکه ای مخصوص در نظافت منزل

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سرکه سفید یک ماده ضد عفونی کننده است که می توانید از ترکیب آن با مواد دیگر به عنوان یک پاک کننده قوی در نظافت انواع سطوح منزل استفاده کنید.
سن تخم مرغ

ترفند جالب تشخیص “سن تخم مرغ”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تخم مرغ یکی از مواد غذایی پر استفاده در سبد غذایی هر یک از ما می باشد که برای تشخیص “سن تخم مرغ” و تازه بودن آن می توانید از یک روش کاربردی استفاده کنید.
آفت کش های ارگانیک

بهترین آفت کش باغچه و گلدون ، از نوع ارگانیکش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استفاده از آفت کش های شیمیایی به منظور دفع آفات خانگی و باغچه برای سلامتی مضرات زیادی به همراه دارد و بهتر است آفت کش های ارگانیک را جایگزین آن نمایید.
تمیزکاری آشپزخانه

اصول تمیزکاری گوشه کنارهای فراموش شده آشپزخانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تمیزکاری آشپزخانه تنها به سطح و روی کابینت ها و یا سرامیک کف و دیوار محدود نمی شود گاهی اوقات باید برای تمیزکردن بخش هایی مهم تر در قلب آشپزخانه دست به کار شوید.
روش پرورش توت فرنگی

مراقبت و پرورش توت فرنگی در گلدان + آموزش کاشت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
توت فرنگی از گیاهانی است که با هوای گرم و نور خورشید رشد می کند و خاکش باید همیشه مرطوب باشد و در زمستان نیز نیاز به منبع گرمایی دارد.
شستن توت فرنگی

نکته ای که برای شستن توت فرنگی حتما باید بدانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
توت فرنگی به دلیل جذب بالای آب ممکن است زود خراب شود پس در هر بار شستن به مقدار کافی بشویید و بلافاصله آن را خشک کنید تا آب را جذب نکند.
صفحه 1 از 73