خانه داری

شستشوی لکه خون
شستشوی لکه خون خشک شده از روی پارکه کار بسیار دشوار است، اما با استفاده از راهکاری های صحیح و مناسب می توان لکه خون خشک شده از سطوح مختلف را از بین برد.
عوارض ظروف استیل

از عوارض ظروف استیل چیزی میدانید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتقال کم حرارت و چسبیدن مواد غذایی به ظروف چند نمونه از عوارض استفاده از ظروف استیل در آشپزی و آشپزخانه است، البته رعایت نکات مهم برای خرید و نگهداری ظروف استیل مهم است.
پیمانه های آشپزی

آشنایی با قاشق های آشپزی و اندازه هاشون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قاشق ها و پیمانه های اندازه گیری از وسایل بسیار کاربردی برای اندازه گیری دقیق حجم مواد آشپزی یا شیرینی پزی می باشد که دارای انواع مختلفی می باشند.
شستن گل کلم

شستن گل کلم به بهترین روش ممکن + آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گل کلم را خوب بشویید زیرا به احتمال زیاد ممکن است کرم هایی در آن وجود داشته باشند که دیده نمی شوند. پس شستن آن ها را با دقت انجام دهید تا کاملا تمیز شوند.
کاشت آناناس در خانه

با این روش شما هم میتونید آناناس پرورش بدید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آناناس میوه ای بسیار مفید ولی گران است، که شما میتوانید به راحتی آن را در منزل و داخل گلدان بکارید پرورش دهید و از میوه این گیاه استفاده کنید.
انواع آووکادو

قبل از خرید آووکادو، بهترین نوعش رو بشناس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آووکادو انواع مختلفی دارند که ممکن است با آنها آشنا نباشید ولی شناخت ویژگی و نام آنها میتواند برای خرید بهترین آووکادو به شما کمک بسیاری کند.
روش شستن قمقمه

بطری و قمقمه آب رو چطوری باید تمیز کرد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بدون شک بطری آب با هر جنسی نیازمند ضدعفونی و شست وشوی صحیح روزانه است ما برای شما روش هایی برای شست و شوی قمقمه آماده کرده ایم.
ظروف پلاستیکی برای فر

ظروف پلاستیکی ممنوع و آزاد برای مایکروفر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بهتر است ظروف پلاستیکی خطرناک را به خوبی بشناسید و از برخی نکات مهم درباره استفاده از ظروف پلاستیکی در مایکروفر به خوبی مطلع باشید.
کاشت کلم بروکلی

آموزش کامل کاشت بروکلی در منزل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کلم بروکلی از گیاهانی است که امروزه طرفدارن زیادی پیدا کرده است و در انواع غذاها و سالاد ها مصرف می شود، بروکلی را میتوانید درگلدان و در منزل بکارید.
رفع بوی دنبه

تکنیک سرآشپز برای رفع بوی دنبه از هر نوع غذا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روغن دنبه یا روغن حیوانی خواص زیادی برای سلامتی دارد اما برخی افراد به دلیل بوی بد آن استفاده نمی کنند. روش هایی وجود دارد که می توانید بوی دنبه را از هر غذایی از بین ببرید.
گیاه آپارتمانی

مرگ گیاه آپارتمانی به دلیل این 4 اشتباهه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر در منزل یا محل کارتان از گیاهان آپارتمانی استفاده می کنید باید اشتباهاتی که منجربه مرگ گیاهان آپارتمانی می شوند را بدانید تا آسیبی به آنها وارد نشود.
سیاه شدن قابلمه روحی

با قابلمه روحی سیاه شده، چیکار میشه کرد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم جز افرادی هستید که به آشپزی در ظروف روحی علاقه دارید اما ظروفتان به دلیل استفاده زیاد سیاه شده اند میتوانید با انجام ترفند هایی آنهارا سفید کنید.
لکه مام روی لباس

پاک کردن لکه مام و سفیدک آن از روی لباس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از مام و ضد عرق ها در قسمت زیر بغل لباس سفیدک و لکه هایی ایجاد می کند که می توانید با ترفندی ساده و موثر سفیدک لکه مام از روی لباس را به راحتی از بین ببرید.
تمیز کردن حمام

ترفند شستشو و تمیزکردن شیشه کابین حمام

تاریخ انتشار : 31 شهریور 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
جرم ها و لک هایی که روی شیشه حمام وجود دارند معضلی برای خانم های خانه دار هستند اما ترفند های موثر به کمک آن ها آمده است تا شیشه ی حمام شان را برق بیندازند.
خانه مرتب

10 راه حل برای آنکه همیشه خانه تان مرتب باشد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای جلوگیری از صرف وقت و انرژی زیاد در تمیز کردن خانه به سراغ بخش هایی می رویم که خانه را کثیف جلوه می دهند.
صفحه 1 از 90