خانه داری

علت آب انداختن ماست

ماست شما آب میندازه چون ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیشتر افرادی که ماست خانگی درست می کنند مشکل آب انداختن ماست را تجربه کرده اند. راهکارهای متفاوتی وجود دارد که می توان از شل شدن و آب انداختن ماست جلوگیری کرد.
گل شمعدانی

میدونید چرا به گل شمعدانی ، شمعدانی میگن ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آشنایی با نحوه صحیح پرورش و نگهداری و نیاز های گل شمعدانی بسیار حائز اهمیت است که در ادامه با انواع شمعدانی، نکات مهم خرید شمعدانی و چگونگی مراقبت از شمعدانی آشنا خواهید شد.
آسیاب برقی

راهنمای خرید بهترین آسیاب برقی بازار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آسیاب برقی یکی از کاربردی ترین لوازم برقی آشپز خانه است که می توانید با استفاده از این ابزار جادویی طعمی لذیذ و تازه به غذاهایتان بدهید.
فریز کردن ذرت

پخت و فریز کردن ذرت به روش کنسروی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما هم می خواهید دانه های ذرت را برای مدت طولانی نگهداری کنید می توانید آن را فریز کنید که برای بهترین طریقه فریز کردن ذرت به دانستن برخی نکات نیاز دارید.
پرورش گیاه دارویی

گیاهان دارویی که میتوانید در خانه پرورش دهید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
با پرورش گیاه دارویی در خانه و شناخت فواید هر کدام از آنها به راحتی بسیاری از بیماری های خود را در خانه درمان کنید.
خشک كردن سير تازه

روش خشک کردن سیر تازه با و بدون پوست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر تصمیم به استفاده از سیر خشک دارید، نیازی به هزینه اضافی ندارید چراکه می توانید با استفاده از روش های کاربردی اقدام به خشک کردن سیر تازه در خانه کنید.
رفع بوی کله پاچه

برای رفع بوی بد کله پاچه چیکار کنیم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کله پاچه یکی از غذاهای سنتی مرسوم در خاورمیانه است که اگر این غذا به درستی طبخ نشود بوی ضحم و بدی خواهد داشت بدین منظور باید برای پخت آن نکاتی را بدانید و آن ها را رعایت کنید.
نکات خانه داری

هر روز سه نکات خانه داری ! سری 3

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم های خانه داری که با مشکلاتی مانند بوی بد خانه و تمیز کردن حمام مواجه هستند می توانند با استفاده از نکات خانه داری نمناک راه حلی آسان برای این مشکل پیدا کنند.
تميز كردن ديوار رنگ روغن

ضدلک عالی مخصوص دیوارهای رنگ روغنی و پلاستیک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روش هایی عالی و کاربردی را به شما معرفی میکنیم که برای تمیز کردن دیوارهای رنگ روغنی عالی است و تمام لکه ها را از روی دیوار پاک میکند.
خانه تمیز و مرتب

چند ترفند آسان که برای تمیز کردن خانه موثر خواهند بود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هرچه نکات موثر تمیز کردن و نظافت خانه را بهتر و بیشتر یاد بگیرید، می توانید مطمئن باشید که نظافت منزل آسان تر از آن چیزی خواهد بود که شما در ذهن خود ساخته اید. در ادامه این مقاله ما تلاش کرده ایم برخی نکات کاربردی و مهم را در این زمینه بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
خشک کردن سبزی

اصول خشک کردن هر نوع سبزی در خانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در نگاه اول شاید تصور کنید که خشک کردن سبزی کار ساده و آسانی می باشد، اما با وجود ساده بودن این فرایند، باید برخی نکات را رعایت کنید تا سبزی خشک خراب نشود.
نقاشی ساختمان

راهنمای ترفندهای نقاشی ساختمان سنجاق

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسته به دیدگاه شما کاغذ دیواری می تواند نعمت یا نفرین باشد. در صورتی که بخواهید سطوح نامناسب را کاغذ دیواری بکشید معجزه می کند. اما اگر از آن خوشتان نیاید باید آن را بکنید و روی آن رنگ بزنید. اگر در این باره اطلاعات بیشتری می خواهید راهنمای نقاشی ساختمان سنجاق همراه باشید.
حشرات رختخواب

دور کردن حشرات رختخواب با کمترین زحمت

زمان مطالعه : 9 دقیقه
حشرات که در رختخواب هستند از مکان های مختلفی به خانه می آیند شما می توانید با رعایت نکات بسیار مهم تا حد زیادی از ورود این حشرات به خانه جلوگیری کنید.
تازه نگه داشتن گل

روش عجیب تازه نگه داشتن گل با سکه و آسپرین !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تازه نگه داشتن گل به عقیده برخی از افراد یک کار سخت و دشوار است اما در حقیقت این چنین نیست و باید نکاتی را در تاه نگه داشتن گل رعایت کرد.
تمیز کردن خانه

چند پاک کننده طبیعی با قدرت جادویی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای تمیز کردن خانه به سراغ مواد طبیعی بروید و بدون آسیب رساندن به پوست دست و دستگاه تنفسی قسمت های مختلف خانه را برق بیاندازید.
صفحه 1 از 75