تولد

خانه داری

پوست کندن بادمجان کبابی
برخی از خانم ها برای پوست کندن بادمجان کبابی و دودی دچار مشکل می شوند و برایشان دشوار است، چندین روش ساده اما مناسب برای پوست کندن بادمجان کبابی وجود دارد.
تميز كردن لباسشويی

تمیزی و رفع بوی بد ماشین لباسشویی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تمیز کردن بدنه ماشین لباسشویی کار ساده ای می باشد اما برای رفع بوی بد و تمیز کردن لاستیک ماشین لباسشویی باید به برخی از نکات توجه ویژه ای داشت.
نمک رنگی

دستور ساخت نمک رنگی خوراکی و مصنوعی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نمک های رنگی برای خوراکی و کاردستی مورد استفاده قرار می گیرد و البته می توان با نمک رنگی بازی هایی را با کودکان انجام داد، در ادامه با روش ساخت نمک رنگی آشنا می شوید.
اسپری خوشبو کننده‌ هوا

طرز تهیه اسپری خوشبو کننده هوا با رایحه عالی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ساخت اسپری خوشبو کننده هوا روشی آسان برای تهیه خوشبو کننده هوا با الهام از زیبایی طبیعت در فصل بهار و راهی برای آوردن طراوت به خانه و لذت بردن از آن.
لباس مخمل کبریتی

لباس های مخمل کبریتی رو اینطوری باید شست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شستن غیراصولی به لباس آسیب میزدند و لباس ها بسته به جنس پارچه، روش شستشوی متفاوتی دارند. لباس مخمل کبریتی جزو لباس هایی است که اصول شستشوی بخصوصی دارد.
تمیز کردن سینک

روش تمیز کردن سینک ظرفشویی در جنس های مختلف

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شما باید بدانید جنس سینک آشپزخانه منزلتان چیست تا بتوانید به راحتی آن را تمیز کنید و تمیز کردن سینک آشپزخانه را برای خود کاری آسان کنید.
بوگیر کفش

با مواد طبیعی بوگیر کفش بسازید + دستور

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پس از فعالیت های روزانه و قرار گرفتن طولانی مدت پا داخل کفش بوی ناخوشایندی از آن استشمام می شود که انجام اقداماتی مناسب این بو را از بین می برد.
تمیز کردن سینی فر

تمیز کردن راحت سینی فر با سرکه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سینی فر گاهی اوقات دچار سوختگی می شود و تمیز کردن آن با اسفنج و مایع ظرفشویی امکان پذیر نیست اما ترفندهای جالب دیگری برای تمیز کردن سینی فر وجود دارد.
کاکتوس رنگی

چگونه کاکتوس رنگی پروروش دهیم ؟ + آموزش کامل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها کاکتوس های رنگی به دلیل زیبایی که دارند از پرطرفدارترین گیاهان آپارتمانی هستند و شرایط نگهداری ساده و آسانی دارند.
حشره برنج

قوی ترین ترفند برای از بین بردن حشره برنج

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر داخل برنج حشره یا شپشک برنج یافته اید باید برای جلوگیری از آسیب به برنج ها، با ترفندهایی این آفات را از بین ببرید و از ایجاد آن ها جلوگیری کنید.
شستن قارچ

ترفندی برای سفید شدن قارچ های سیاه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
قارچ یکی از گیاهان محبوب و پرطرفدار در دنیا است که قبل از مصرف باید به درستی شسته شود ما برای شما نحوه شستن قارچ را آماده کرده ایم.
آب انداختن ماست

ماست خونگی آب میندازه چون ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیشتر افرادی که ماست خانگی درست می کنند مشکل آب انداختن ماست را تجربه کرده اند، راهکارهای متفاوتی وجود دارد که می توان از شل شدن و آب انداختن ماست جلوگیری کرد.
پاکسازی هوای خانه

پاکسازی کامل هوای خانه با ذغال!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در برخی از مواقع ممکن است هوای داخل خانه آلوده باشد که این موضوع می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، تکنیک های ساده اما کاربردی برای بهبود کیفیت هوای داخل منزل وجود دارد.
گیاه عنکبوتی

کاشت و مراقبت از گیاه زیبای عنکبوتی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاه عنکبوتی از گیاهان آپارتمانی است که باعث زیبا تر شدن خانه میشود درصورتی که اطلاعات کافی از روش های نگهداری از این گیاه را داشته باشید.
حبوبات

هر کدوم از حبوبات چقدر باید خیس بخورن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خیساندن حبوبات یکی از روش های مهم برای گرفتن نفخ حبوبات است که به زودتر پخته شدن حبوبات نیز کمک زیادی میکند اما نحوه خیساندن حبوبات ها با یک دیگر متفاوت است.
صفحه 1 از 93