خانه داری

سبزه عید هسته خرما
برای حاضر کردن سبزه عید شما میتوانید از کاشت هسته خرما در گلدان و یا هر ظرفی که مدنظرتان است استفاده کنید، کافیست نکاتی را هنگام کاشت رعایت کنید.
نحوه نگهداری از پیچک انگلیسی

روش کاشت، پرورش و مراقبت از پیچک انگلیسی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاه پیچک انگلیسی گیاهی است که در اکثر فصل ها سبز است و رشد خوبی دارد، اگر میخواهید این گیاه را در منزل نگهداری کنید باید روش های مراقبت از این گیاه را بدانید.
زنگ زدگی

محلول رفع سریع لک زنگ زدگی از همه جا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش ها و راه کارهای ساده و طبیعی برای از بین بردن زنگ زدگی از روی سطوح مختلف مثل پارچه، فلزات، فایبرگلس و دیگر سطوح وجود دارد که در ادامه این روش ها را می خوانید.
خراب شدن چرخ گوشت

اشتباهی که قوی ترین چرخ گوشت رو هم خراب میکنه

تاریخ انتشار : 30 بهمن 1402زمان مطالعه : 2 دقیقه
چرخ گوشت یکی از وسایل کارآمد در آشپزخانه است که آشپزی را بسیار آسان میکند اما نکات ساده ای وجود دارد که انجام آنها باعث خرابی چرخ گوشت می شود.
خانه داری

نکات مهم خانه داری که همه خانمها باید بدانند - سری 2

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر می خواهید در امر خانه داری حرفه ای تر عمل کنید، با این مطلب از سبک زندگی نمناک همراه شوید تا بیشتر با نکات مهم خانه داری آشنا شوید.
ماشین لباسشویی اتوماتیک

اجزا و نحوه کار ماشین لباسشویی اتوماتیک

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ماشین لباسشویی های اتوماتیک یکی از پرکاربردترین وسایل هر خانه ای است. می توانید با چگونگی کارکرد و اجزای این ماشین لباسشویی ها بیشتر آشنا شوید.
پیوند زدن کاکتوس

روش باغبان ها برای پیوند زدن انواع کاکتوس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه کاکتوس هایی را می بینیم که ظاهر عجیب و زیبایی دارند این کاکتوس ها با عمل پیوند زدن به این شکل درآمده اند شما هم می توانید این کار را انجام دهید.
پاک کننده طبیعی

کف خونتون هر جنسی باشه با این محلول تمیز میشه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از مواد شوینده شیمیایی به سلامت بدن آسیب های جدی می رساند به همین دلیل می توانید برای نظافت سطوح در جنس های مختلف از پاک کننده های طبیعی استفاده کنید.
روش های رفع بوی نم از لباس

رفع بوی نم زدگی و کپک از لباس ها با کمک فریزر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زمانی که لباس ها پس از شستشو در لباسشویی مدت طولانی خیس باقی بمانند بوی بد نم زدگی و کپک به خود می گیرند برای جلوگیری و رفع این بوی نامطبوع از لباس ها روش های ساده و موثری وجود دارد.
نگهداری آبلیمو

فوت و فن تازه و سالم نگه داشتن آبلیموی طبیعی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر مایل به استفاده از آبلیموهای طبیعی هستید سعی کنید حتما خودتان آب گیری کرده و نگهداری کنید تا سلامتتان به خطر نیافتد اما قبل از شروع این کار حتما این نکات و تکنیک هارا بدانید و رعایت کنید.
روش پاک كردن لكه قهوه از کفش

روش پاک کردن لکه قهوه از روی هر جنس کفش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پاک کردن لکه قهوه از روی کفش از جمله سخت ترین کارهاست اما با موادی مثل سرکه و مایع ظرفشویی و مسواک می توانیم با تکنیک های خاصی این لکه ها را ازبین ببریم.
خانه تکانی پذیرایی

خانه تکانی قدم به قدم اتاق پذیرایی با نمناک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای تمیز کردن اتاق پذیرایی و نشینمن باید به برخی جزئیات به خوبی توجه کنید، همچنین بهتر است خانه تکانی اتاق پذیرایی را قدم به قدم پیش ببرید.
مرتب کردن تخت

اثرات مثبت مرتب کردن تخت خواب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از مهمترین روشها برای داشتن اتاق خواب منظم، مرتب کردن تخت خواب بعد از بیدار شدن است. تخت خواب منظم تاثیر زیادی در تقویت روحیه و کاهش استرس افراد دارد.
دلیل سوسک در خانه

چیزی که سوسک و حشرات رو جذب خونتون میکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چند دلیل بسیار مهم وجود دارد که باعث جذب سوسک و حشرات به سمت خانه شما می شود، برای دور کردن سوسک و حشرات از خانه باید به این نکات به خوبی توجه کنید.
مراقبت از سبزه عید

اشتباه خانم های ایرانی در مراقبت از سبزه عید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سبزه عید یکی از اصلی ترین اجزاء در سفره هفت سین است. خانم های باسلیقه به کمک نکات نگهداری و رشد آن بهترین سبزه عید را در هفت سین خود قرار میدهند.
صفحه 1 از 92