خانه داری

نرم کننده طبیعی لباس
برخی نرم کننده ها ممکن است در طول زمان منجر به آلرژی شوند و این در حالی است که شما بصورت کاملا طبیعی و بدون هرگونه ماده شیمیایی می توانید آنرا تهیه کنید.
استفاده از موکاپات

استفاده از موکاپات با نکاتی که خیلی ها نمیدونن

تاریخ انتشار : 5 آذر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر میخواهید از موکاپات استفاده کنید باید روش استفاده صحیح از این وسیله را بدانید، در غیر این صورت نتیجه خوبی نخواهید گرفت.
رفع لکه لباس سفید

پاک کردن لکه لباس سفید با آسپرین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رفع لکه لباس سفیدی که بر اثر ریختن غذا و یا نوشیدنی تغییر رنگ داده است را می توانید با استفاده از 4 محلول خانگی و ارزان قیمت به سادگی انجام دهید.
رفع بوی سوختگی از خورشت

رفع بوی سوختگی از خورشت تو سه سوت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر خورشت یا برنج شما ته بگیرد و بسوزد می توانید از تکنیک های آشپزی در کمترین زمان برای از بین بردن بو و گرفتن طعم سوختگی آن ها استفاده کنید.
تمیز کردن کتاب

کتاب ها رو اینجوری باید تمیز کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روش های بسیار ساده و مناسبی برای تمیز کردن کپک، از بین بردن بو، از بین بردن لکه، رفع قطرات آب و تمیز کردن کتاب های چرمی وجود دارد.
پوست کندن سیر

پوست سیر رو اینطور جدا کنید؛ سریع و راحت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد پوست کندن سیر برایشان کار سختی است اما چند ترفند جالب وجود دارد که به راحتی می توانند پوست سیر را جدا و از آن استفاده کنند.
بوی رنگ

رفع بوی رنگ از خانه در سریع ترین زمان ممکن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با رنگ کردن خانه بوی رنگ تا مدت ها در محیط منزل باقی می ماند. یکی از راههای موثر برای خلاصی از بوی رنگ در خانه باز گذاشتن پنجره ها و روشن کردن شمع در خانه است.
فریز کردن رب

روش صحیح فریز کردن رب گوجه فرنگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانم هایی که به جای رب های صنعتی، رب خانگی مصرف می کنند باید برای نگهداری طولانی مدت و جلوگیری از کپک زدن آن از روش های صحیح فریز کردن رب استفاده کنند.
علت آب انداختن ماست

ماست خونگی آب میندازه چون ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیشتر افرادی که ماست خانگی درست می کنند مشکل آب انداختن ماست را تجربه کرده اند. راهکارهای متفاوتی وجود دارد که می توان از شل شدن و آب انداختن ماست جلوگیری کرد.
جریمه خودرو

از کجا بفهمم ماشینم چقدر خلافی دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
راه های متعددی برای استعلام خلافی خودرو هست؛ اما آیا روشی غیرحضوری برای استعلام، که امکان پرداخت سریع هم بدهد وجود دارد؟ در این مقاله به معرفی بهترین روش دریافت و پرداخت خلافی میپردازیم.
پاک کردن برچسب از روی شیشه

تکنیک ساده و سریع پاک کردن برچسب شیشه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
باقی ماندن مقداری از لکه برچسب روی شیشه بسیار آزار دهنده است که در این مقابله شما را با آسانترین روش های پاک کردن برچسب از شیشه آشنا می کنیم.
فریز خیار

خیار رو چطور میشه فریز کرد؟

تاریخ انتشار : 30 آبان 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
قبل از شروع فصل زمستان بسیاری از افراد به دلیل بی کیفیت شدن خیارها، آن ها را فریز می کنند. روش های فریز کردن خیار با توجه به استفاده شما متفاوت هستند.
نگهداری قارچ

روش نگهداری طولانی مدت قارچ در یخچال و فریزر + آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر می خواهید از سیاه و خراب شدن قارچ ها به مدت طولانی جلوگیری کنید می توانید با روش فریز کردن یا نگهداری در بسته بندی اصلی همیشه از قارچ های تازه استفاده کنید.
لکه شمع

بهترین روش پاک کردن لکه شمع از لباس و سطوح

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از شمع خانه را زیبا میکند ولی چگونه پاک کردن لکه شمع یکی از نگرانی های خانم های خانه دار است درحالی که سطوح مختلف راه حل های متفاوتی دارند.
کیک خانگی

راز تازه نگه داشتن انواع کیک خانگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر کیک خانگی شما بعد از یک روز خشک و غیر قابل خوردن می شود برای نگهداری آن از این ترفندها استفاده کنید تا بتوانید کیک را به مدت طولانی تازه نگه دارید.
صفحه 1 از 83