جراحی زیبایی
"ژو چونا" دختر 16 ساله اهل کشور چین است که اعتیاد باورنکردنی به جراحی های زیبایی دارد، به طوری که 100 عمل زیبایی انجام داده است!

اعتیاد وحشتناک دختر نوجوان چینی به جراحی های زیبایی

دختری 16 ساله در کشور چین که به جوانترین فرد معتاد به جراحی پلاستیک معروف است، اظهار کرده است که 100 بار طی سه سال اخیر تحت عمل جراحی قرار گرفته است تا ظاهر صورت خود را به شکلی که دوست دارد تغییر دهد.

" ژو چونا " این دختر چینی که تصاویرش را در بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنید با بیش از 300 هزار دنبال کننده، شغل آنلاین خود را به خاطر جراحی های پلاستیکش دارد، جراحی هایی که موجب شده صورت او به طور کامل از حالت طبیعی خارج شود. جالب است بدانید که همه این جراحی ها در طول سه سال انجام شده اند. این جراحی ها باعث شده است که سن او بسیار کمتر به نظر برسد؛ البته که او عوارض جانبی بسیار زیادی را به دلیل اعتیاد به جراحی پلاستیک مانند از دست دادن حافظه و زخم های دائم تجربه کرده است اما باز هم از این کار دست نکشید و برای رسیدن به چهره ی مورد علاقه اش همچنان ادامه داد.

جراحی زیبایی دختر چینی

" ژو " همیشه به دنبال کنندگان آنلاین خود می گوید که او قبلاً خیلی زشت بود، چشمانش بسیار ریز و بینی او بسیار بزرگ بوده و همکلاسیانش او را مدام به خاطر چهره اش مسخره می کردند یا حتی جوک هایی در موردش می ساختند که در روحیه اش بسیار تاثیر گذاشته بود تا اینکه با دنیای جراحی های زیبایی آشنا شد و اولین بار در سن 13 سالگی از خانواده اش خواست تا هزینه ی جراحی پلک که که معمولاً یک جراحی رایج در بین خانم های آسیایی است را به او بدهند. اطرافیانش سعی کردند که او را از این کار منصرف کنند، زیرا می گفتند که این جراحی ها برای سن او خیلی زود است اما او اصرار بر انجام این کار داشت و به هیچ وجه منصرف نمیشد.

جراحی زیبایی دختر نوجوان

خود این دختر اظهار می کند که با اولین جراحی زیبایی لذت بسیار عجیبی را تجربه کرد و به همین دلیل تصمیم گرفتم که جراحی های بعدی را نیز برای بهتر شدن چهره اش امتحان کند و حالا در طول سه سال گذشته تقریباً 100 جراحی زیبایی از جمله جراحی بینی، رینوپلاستی غضروف گوش، جراحی چشم باربی، ایمپلنت سینه، لیپوساکشن و غیره داشته است.

اعتیاد به جراحی پلاستیک

او بیش از 120 هزار دلار برای این جراحی ها هزینه کرده است که همه آن را خانواده اش با درآمد کمپانی بزرگی که دارند پرداخت کردند، البته خانواده با این رفتارهای او موافق نیستند اما معمولا تسلیم او می شوند.

او در مصاحبه اخیرش اینگونه بیان کرده است که هرگز نمی توانم فکر کنم که روزی جراحی پلاستیک مورد علاقه ام را انجام ندهم، حتی اگر شده چیزی نمی خورم یا چیزی نمی نوشم اما بدون جراحی پلاستیک زندگی نمی کنم. من هرگز از درد حاصل از جراحی زیبایی خسته نمی شوم و از آن نمی ترسم، بلکه از زشت بودن میترسم.

دختر نوجوانی که در 3 سال 100 عمل زیبایی کرده !

2.848
این مطلب مفید بود ؟2721
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی